pa ja sam na forumu samo dok radim - cisto da podjebavam narod, ko sto neko zapali da se opusti, tako ja pricam s tobom...bihac-x wrote: Dakle samo da kazem da prvo treba uzeti tebi platu kolika god da je i gdje god da radis jer si po citave dane na forumu.
dobro ba, primas se ko saucesce...A drugo da znas ista o tome sto pricas, a ne znas kao sto vidim, znao bi da se topli obrok ne dobija za dan kada si na terenu i DA svi ljudi koji su na terenu dobijaju dnevnicu svugdje na svijetu jer taj covjek zaradi svaku svoju marku na tom terenu vozeci hrpu ljudi i rizikujuci na nasim bosanskim kaldrmama svoj zivot a odgovara za zivote drugih i naravno van kuce je i treba i da jede i odvojen je od svoje porodice itd itd, ali bespredmetno je nekom objasnjavati nesto sto ne moze shvatiti a nemam namjeru drzati besplatno lekcije neznalicama.
i et ti jos dijelis lekcije neznalicama... i usput hoces da otimas tudju platu...
