eh evo mene sa suhim samponima iliti puderima iliti samponima za suho pranje iliti samponima za bolesnike, iliti ne znam ni ja kak ih sve nazvase danas.
znaci vako, batiste, NEMA. jbg, sta da se radi.
u dm-u imaju ovi tahirovic, to dodje bas kao puder (kupila sam). mirise na lavandu (to me osvojilo

, a i domaca je firma). takodjer imaju i nesto svoje marke, tj balea, neka linija trend it up, i to dodje u spreju (kupila i to!). imali su i neki treci, neka njemacka marka, swiss nesto, on je kostao 10KM pa ga vala nisam ni uzela.
u kozmu su imali (te sampone, a ne batista), ali im nestalo :S a nije mi se dalo svracat tu u vogolendu, to cu sutra.
u cm-u su imali dvije neke vrste, neki girlz only koji isto dodje u spreju, u tri nekakva mirisa, ja sam uzela cvjetni nekakav. i imaju onaj u bijelom ogromnom spreju, to mi se nije nosalo, pa nisam ni kupila.
cijena svih ovih sto sam uzela je 4.50KM +- par feninga.
sad idemo sa isprobavanjem. a batiste cu narucit online, il da mi donesu iz hr il nes...
sastav definitivno najbolji ovog tahirovica (talk, lavanda, kopriva). pa onda ovaj balea. svi u spreju imaju alkohol!