Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Dino777
Posts: 846
Joined: 29/04/2014 12:49

#1876 Re: Horde Zla

Post by Dino777 »

Zar ocekujes nesto drugo? ;)
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1877 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Naravno da ne, samo napominjem. :D
Mr Hiccup
Posts: 273
Joined: 05/01/2009 23:54

#1878 Re: Horde Zla

Post by Mr Hiccup »

Okupljanje je od 15h na parkingu na Vrbanji. Polazak je u 15:30h.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1880 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1881 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

Ova generacija ima najviše đece na tribini, pogotovo u prvim redovima.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1882 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

Haj' ba, i mi smo tek odrasli. :P
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1883 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »



Meni najbolji naš klip ikad.
User avatar
ZV Keli
Posts: 517
Joined: 17/08/2012 18:28
Location: Nikad Jugoslavija!

#1884 Re: Horde Zla

Post by ZV Keli »

Mračajski proto wrote:Ova generacija ima najviše đece na tribini, pogotovo u prvim redovima.
I generacija koja je vodila borbu od 2005. do 2008. nije bila nista po prosjeku godina bolja od ove danas, a zna se kako su prosli mnogi susreci su se sa tom generacijom :izet:
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#1885 Re: Horde Zla

Post by F&N »

Butmiran wrote:

Meni najbolji naš klip ikad.
Ubjedljivo najbolji

toliko detalja iz najboljeg perioda poslijednih HZ
onolika kolicina dobrile je nesto sto ce se tesko ikad ponoviti a na ovom klipu su u glavnom svi oni prikazani nabrojat cu samo neke iako na zalost nisam svim bio prisutan
bl
titula samba vozda tene u zraku
armada ferhadija
limburg
genk kosevo
hz parti u domu mladih i trimfalni ulazak i izlazak po dogovoru
derbi na grbavici i sprdanje sa timijima
zepce gostovanje
trebinje svi u istim majicama
oslobodjanje sjevera taj cetvrti peti :D i taj korteo do stadiona okupljanje u parku



poslije zabranjeni vrapcici nocivanje u mostaru, dimne u gradaccu i zauvijek crvene tene... :D
banja luka opet i vojnicka disciplina
blicevi protiv zrinjskog na kosevu, preko 2000 na kosevu protiv celika...
cekanje prvog tramvaja u velikom parku s hordama... nenadjebivo
mnogo dobrile u tom periodu mnogo zajebancije hz derneka okupljanja i... kad je trebalo vojna disciplina u svim ostalim situacijama mnogo dobrile i smijeha...
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1886 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

ZV Keli wrote:
Mračajski proto wrote:Ova generacija ima najviše đece na tribini, pogotovo u prvim redovima.
I generacija koja je vodila borbu od 2005. do 2008. nije bila nista po prosjeku godina bolja od ove danas, a zna se kako su prosli mnogi susreci su se sa tom generacijom :izet:
U toj generaciji je bilo poštivanja i drugačija je klima bila između samih hordaša. Da ne palamudim, svi znaju o čemu pričam. Danas se ne zna ko ti je iza leđa na sjeveru i kakve su mu namjere, ali bukvalno. Onu raju i jedinstvo koje sam tada primijetio je skoro pa nemoguće vratiti.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22783
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#1887 Re: Horde Zla

Post by GandalfSivi »

Nego, je li mene prenijelo ili su nam kospe zapalili glavni transparent na zadnjem derbiju? Prikazali su samo na sekundu, ne mogu skontati koji je bio...
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1888 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

EC i Fighters.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1889 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

GandalfSivi wrote:Nego, je li mene prenijelo ili su nam kospe zapalili glavni transparent na zadnjem derbiju? Prikazali su samo na sekundu, ne mogu skontati koji je bio...
Horde zla Breza.
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1890 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

PITARI LJEŠEVO.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22598
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#1891 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

Mračajski proto wrote:Fighters.
Koji im je ovo po broju trans kojeg su fasovali,dobro se sjećam da su prvi ispušili 2007... 8-)
User avatar
SmokingMan
Posts: 22598
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#1892 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

F&N wrote: toliko detalja iz najboljeg perioda poslijednih HZ
onolika kolicina dobrile je nesto sto ce se tesko ikad ponoviti a na ovom klipu su u glavnom svi oni prikazani nabrojat cu samo neke iako na zalost nisam svim bio prisutan
bl
titula samba vozda tene u zraku
armada ferhadija
limburg
genk kosevo
hz parti u domu mladih i trimfalni ulazak i izlazak po dogovoru
derbi na grbavici i sprdanje sa timijima
zepce gostovanje
trebinje svi u istim majicama
oslobodjanje sjevera taj cetvrti peti :D i taj korteo do stadiona okupljanje u parku



poslije zabranjeni vrapcici nocivanje u mostaru, dimne u gradaccu i zauvijek crvene tene... :D
banja luka opet i vojnicka disciplina
blicevi protiv zrinjskog na kosevu, preko 2000 na kosevu protiv celika...
cekanje prvog tramvaja u velikom parku s hordama... nenadjebivo
mnogo dobrile u tom periodu mnogo zajebancije hz derneka okupljanja i... kad je trebalo vojna disciplina u svim ostalim situacijama mnogo dobrile i smijeha...
Potpisujem,još da dodam nikako,i danas dan,prežaljene transparente od navijača Basela ,koji su mogli biti u našoj kolekciji (iz onoga crnog kombija kod Zetre),to je mogla biti najveća zaplijena na ovim prostorima,čega svega u tom kombiju nije bilo....

Nedostaje mi taj period,mnogo...
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#1893 Re: Horde Zla

Post by F&N »

SmokingMan wrote:
F&N wrote: toliko detalja iz najboljeg perioda poslijednih HZ
onolika kolicina dobrile je nesto sto ce se tesko ikad ponoviti a na ovom klipu su u glavnom svi oni prikazani nabrojat cu samo neke iako na zalost nisam svim bio prisutan
bl
titula samba vozda tene u zraku
armada ferhadija
limburg
genk kosevo
hz parti u domu mladih i trimfalni ulazak i izlazak po dogovoru
derbi na grbavici i sprdanje sa timijima
zepce gostovanje
trebinje svi u istim majicama
oslobodjanje sjevera taj cetvrti peti :D i taj korteo do stadiona okupljanje u parku



poslije zabranjeni vrapcici nocivanje u mostaru, dimne u gradaccu i zauvijek crvene tene... :D
banja luka opet i vojnicka disciplina
blicevi protiv zrinjskog na kosevu, preko 2000 na kosevu protiv celika...
cekanje prvog tramvaja u velikom parku s hordama... nenadjebivo
mnogo dobrile u tom periodu mnogo zajebancije hz derneka okupljanja i... kad je trebalo vojna disciplina u svim ostalim situacijama mnogo dobrile i smijeha...
Potpisujem,još da dodam nikako,i danas dan,prežaljene transparente od navijača Basela ,koji su mogli biti u našoj kolekciji (iz onoga crnog kombija kod Zetre),to je mogla biti najveća zaplijena na ovim prostorima,čega svega u tom kombiju nije bilo....

Nedostaje mi taj period,mnogo...
neki imaju uspomene na baselovce u vidu kacketa i sala... trenutno su u kolekciji kod jednog kolege s tribine :))))
User avatar
SmokingMan
Posts: 22598
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#1894 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

Nemoj F&N više podsjećati,nostalgija golema,žmarci u stomaku... 8-)

A pjesma,kada se vikendom pred prolazak na gostovanje prolamala."Svake druge Subote se rano budim ja..."

Osjećaj više nikako nije isti,nije to to.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1895 Re: Horde Zla

Post by nema me tamo »

SmokingMan wrote:Nemoj F&N više podsjećati,nostalgija golema,žmarci u stomaku... 8-)

A pjesma,kada se vikendom pred prolazak na gostovanje prolamala."Svake druge Subote se rano budim ja..."

Osjećaj više nikako nije isti,nije to to.

Nemoze bit' isti naravno..
Prije " oslobađanja " sjevera onaj zapad ono ludilo - drugarstvo..
Sto kazes pjesma svake druge subote..
Bihać kad je isao 1 Bus s katastrofa Busom put koji je trajao punih 7,8 sati..
Krenulo se oko pola 6 ujutru..
Dolazak u 6... :lol:


Pa onda kolega što gore rece - Armada, Banja Luka kad nas je islo oko 350..
Slovačka i rastavljanje na dijelove u Bratislavi - gledanje na Bazenu kroz privatne prostorije gdje se Dame skidaju..

Pa policija kad se istukla na parkingu pred utakmicu s Spartakom ( jedini put kad smo pravo prebili policiju ).
Naravno odma su vratili za jedno pola sata i to duplo.. :-D





Suština je da iz te generacije ne ide na utakmice jedno 30 pravih likova više..
Što zbog poslova koji su dobijeni u međuvremenu što zbog bezbroj stvari..

Naravno uvijek se znalo da ce ta euforija od 3, 4 godine da stane, i sad dolazi opet mlađa generacija od 15,16,17..
Nastavlja se krug života.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1896 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Nekad 2008. sam i počeo ići na sjever i od tad do 2010/11 sam proživio ubjedljivo najbolje dane s HZ. Svaka tekma je priča za sebe bila, nadam se da će se to ponoviti u skorije vrijeme, tad smo postavljali standarde koje će teško neka grupa oboriti.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22598
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#1897 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

Moram posuditi digitalac od havera da prebacim na PC slike iz tog perioda tranzicije HZ-a,koliko samo na SD kartici ima matarijala.Pricesless.
Alkos
Posts: 2753
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#1898 Re: Horde Zla

Post by Alkos »

F&N wrote:
Butmiran wrote:

Meni najbolji naš klip ikad.
Ubjedljivo najbolji

toliko detalja iz najboljeg perioda poslijednih HZ
onolika kolicina dobrile je nesto sto ce se tesko ikad ponoviti a na ovom klipu su u glavnom svi oni prikazani nabrojat cu samo neke iako na zalost nisam svim bio prisutan
bl
titula samba vozda tene u zraku
armada ferhadija
limburg
genk kosevo
hz parti u domu mladih i trimfalni ulazak i izlazak po dogovoru
derbi na grbavici i sprdanje sa timijima
zepce gostovanje
trebinje svi u istim majicama
oslobodjanje sjevera taj cetvrti peti :D i taj korteo do stadiona okupljanje u parku



poslije zabranjeni vrapcici nocivanje u mostaru, dimne u gradaccu i zauvijek crvene tene... :D
banja luka opet i vojnicka disciplina
blicevi protiv zrinjskog na kosevu, preko 2000 na kosevu protiv celika...
cekanje prvog tramvaja u velikom parku s hordama... nenadjebivo
mnogo dobrile u tom periodu mnogo zajebancije hz derneka okupljanja i... kad je trebalo vojna disciplina u svim ostalim situacijama mnogo dobrile i smijeha...
:thumbup:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#1899 Re: Horde Zla

Post by bordo gandalf »

Pa se nemoj najeziti
Post Reply