Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
Asim_Brkan
Posts: 34
Joined: 15/06/2013 21:45

#1876 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Asim_Brkan »

rapptor wrote:Kolega.Te Nike ja imam, i dva puta mi vec pustaju vodu.Dobre su za suho i vjeruj mi nista drugo. Ako zelis prave cizme, koje su prozracne, udobne, jake i vodootporne, onda vidi ovako..Haix,Bates,Under Armour, Rocky ili 5.11. Sve kostaju naravno, ali takve cizme nose americki marinci, S.W.A.T.,itd. Ja imam po jedne od svakih, nabavio sam ih, i govorim ti iz prve ruke. Udonost po zimi i po suncu je supre, nema da noge smrde, nema da zuljaju, nema da pustaju vodu, a ti opet vidi. Evo ti sajt pa vidi o cemu govorim..
http://www.tacticalbootstore.com/

Ja imam ove modele koje nosim svakodnevno..
http://www.tacticalbootstore.com/511-ta ... -3760.html
http://www.tacticalbootstore.com/rocky- ... -4384.html
http://www.tacticalbootstore.com/haix-2 ... -4022.html
http://www.tacticalbootstore.com/origin ... -3971.html

I ove Bates http://www.alliedtactical.com/wp-conten ... -Boots.jpg
A ove Bates su mi najdraze.. http://simage1.sportsmansguide.com/adim ... 611_ts.jpg

P.S.-Sorry, stavio sam sliku zenskih jednih, ali iste su i muske, ne da mi se prepravljat..
Vidi brate, poštujem ja to sve.. Al' ne živimo na Grenlandu, pa da nosam te neke do koljena duboke. A vala, nisu neki stil. Samo eto što ne propuštaju i to :) Al hvala za informaciju o tim Najkicama, vjerovatno ih neću ni uzet. :D
dobar,ti?
Posts: 654
Joined: 07/02/2009 19:58
Location: tu i tamo, vise tu nego tamo

#1877 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by dobar,ti? »

Imaju li gdje u gradu Nike Cortez
Image
rapptor
Posts: 64
Joined: 09/08/2013 03:36
Location: Afghanistan

#1878 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by rapptor »

Znam brate, ali da vidis kako uzivo izgledaju i na nozi, pozelio bih odmah da ih imas.Zimi..nezamjenjive.A i ne izgledaju veike niti su toliko duboke, 10-ak cm od zgloba.
Imas i nizi profil.Ja ih nosim u sumu, u planinu, u lov, u kafic, ma svugdje :-)!
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#1879 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by anonimnaosoba »

dobar,ti? wrote:Imaju li gdje u gradu Nike Cortez
Image
Provjeri u Sport Life-u u Skenderiji ili na Ilidži, tamo su bile 40 KM, ako nema tamo, nema nigdje
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#1880 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by madFlava »

brad90 wrote:
madFlava wrote:Image
kidanje, dze si ovo zbavio i koliko rapa ?

Ja sam ih dobio od familije iz germanije, a evo mozes ih s ebaya narucit.
User avatar
Woody
Posts: 1690
Joined: 17/12/2003 00:00
Location: Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pičke materine

#1881 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Woody »

Ja još uvijek ove :lol:

Image
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#1882 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by lajk »

Imal gdje snizena ?
stronghold
Posts: 326
Joined: 12/02/2013 20:24

#1883 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by stronghold »

Image

Image
frngla
Posts: 3347
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#1884 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by frngla »

sergio tacchini su najnekvalitetnije tene koje sam u životu imao, bukvalno...
User avatar
Zovem se Zelena
Posts: 3461
Joined: 23/09/2010 13:17

#1885 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Zovem se Zelena »

Nedavno sam kupila kappine tene po nevjerovatno smiješnoj cijeni. Ne mogu da nađem taj model na netu, iz 2010 god. Hajde što su premedene, ali nešto udobnije i mekše ja godinama nisam obula!
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#1886 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Adi_vp »

frngla wrote:sergio tacchini su najnekvalitetnije tene koje sam u životu imao, bukvalno...
+1 Nosim ih a vec razmisljam o novom paru adidaski.Ako je neko kupovao ovih dana nek podijeli,gdje uzeti dobre adidaske.Ovo sto sam gledao neki dan u gradu je sve odron bukvalno..
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#1887 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by P308 »

frngla wrote:sergio tacchini su najnekvalitetnije tene koje sam u životu imao, bukvalno...
Slazem se. Nosio sam ih par dana a izgledali su kao da ih mjesecima nosim :-?
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#1888 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Warashii »

P308 wrote:
frngla wrote:sergio tacchini su najnekvalitetnije tene koje sam u životu imao, bukvalno...
Slazem se. Nosio sam ih par dana a izgledali su kao da ih mjesecima nosim :-?
:-) :-) :D
Pa jbo vas dje ste bili kad je gorilo hehehe ja prije 3-4 sata uzeo slicne ovim gore.
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#1889 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Afanasi_94 »

veze s vezom wrote:Image ja bih 'vake al nema nigdje :(
:thumbup: predobre :D
User avatar
BadCopy
Posts: 2941
Joined: 18/09/2013 23:01
Location: Beton

#1890 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by BadCopy »

Ove moje Sergio se drze sasvim normalno ne znam kuda vi koracate
User avatar
JoeyTribbiani
Posts: 977
Joined: 28/09/2011 17:46
Location: Uvijek avangarda, nikad kopija

#1891 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by JoeyTribbiani »

Meni su noge pravo damfale poslije sergia :D

U drugoj obući nemam tih problema. I da ne bude samo loše, meni su s vana tene dobro izgledale cijelo vrijeme.
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#1892 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Adi_vp »

veze s vezom wrote:
Adi_vp wrote:
frngla wrote:sergio tacchini su najnekvalitetnije tene koje sam u životu imao, bukvalno...
+1 Nosim ih a vec razmisljam o novom paru adidaski.Ako je neko kupovao ovih dana nek podijeli,gdje uzeti dobre adidaske.Ovo sto sam gledao neki dan u gradu je sve odron bukvalno..
Image
ja bih 'vake al nema nigdje :(
Kakvo smo mi jadno trziste jbt..Kad neko dodje izvana sjebemo se kad vidimo neki model,k'o da covjek nosi spejs satl :mrgreen:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1893 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by -LIBERO- »

Bile su ljetos neke ocajno lose varijante, mislim dva modela, gazella Adidas...ali su bile i onako "sitnica" 180-190KM... :D

Zato cim se docepas normalnih zemalja EU sopinguj pa taman kredit dizao i prekoracio limit na karticama..jer znas kada se vratis kod nas takve modele ces moci samo ovako na netu vidjeti. :D

vukojebina.com :roll: :D :run:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1894 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Velkoski »

pa ima sve na ebayu, budite uKorak sa tehnologijom ccc
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#1895 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Warashii »

leet wrote:pa ima sve na ebayu, budite uKorak sa tehnologijom ccc
Jah, izvini sto smo seljaci ;) .
Ja na ebay-u ne mogu probat patike da vidim kako mi stoje niti da li mi odgovara broj. I ovako kada kupujem obucu nikad mi isti broj nije, jbte svaki proizvodjac ima neke svoje brojeve koji jos ovise i o modelu obuce :-) .
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1896 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Velkoski »

Kupite nove noge.
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#1897 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by tendzera »

Ako i vidiš da su ti male patike,brate mili odreži nokte :oops:
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#1898 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Warashii »

leet wrote:Kupite nove noge.
jbga nema na ebay-u ;)
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#1899 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by dalmatinka »

Ovo je dio patika koje imam. Ove ružne crvene Dr. Scholl patike ne bih mijenjala ni za kakvu "šminku", u njima bih propješačila pola svijeta bez problema. A ove druge su mi se učinile zgodnima za traperice.
Image
User avatar
Eluveitie
Posts: 2772
Joined: 15/09/2012 00:13
Location: Winterfell

#1900 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Eluveitie »

Woody wrote:Ja još uvijek ove :lol:

Image
smrdi :run:
Post Reply