Vidi brate, poštujem ja to sve.. Al' ne živimo na Grenlandu, pa da nosam te neke do koljena duboke. A vala, nisu neki stil. Samo eto što ne propuštaju i torapptor wrote:Kolega.Te Nike ja imam, i dva puta mi vec pustaju vodu.Dobre su za suho i vjeruj mi nista drugo. Ako zelis prave cizme, koje su prozracne, udobne, jake i vodootporne, onda vidi ovako..Haix,Bates,Under Armour, Rocky ili 5.11. Sve kostaju naravno, ali takve cizme nose americki marinci, S.W.A.T.,itd. Ja imam po jedne od svakih, nabavio sam ih, i govorim ti iz prve ruke. Udonost po zimi i po suncu je supre, nema da noge smrde, nema da zuljaju, nema da pustaju vodu, a ti opet vidi. Evo ti sajt pa vidi o cemu govorim..
http://www.tacticalbootstore.com/
Ja imam ove modele koje nosim svakodnevno..
http://www.tacticalbootstore.com/511-ta ... -3760.html
http://www.tacticalbootstore.com/rocky- ... -4384.html
http://www.tacticalbootstore.com/haix-2 ... -4022.html
http://www.tacticalbootstore.com/origin ... -3971.html
I ove Bates http://www.alliedtactical.com/wp-conten ... -Boots.jpg
A ove Bates su mi najdraze.. http://simage1.sportsmansguide.com/adim ... 611_ts.jpg
P.S.-Sorry, stavio sam sliku zenskih jednih, ali iste su i muske, ne da mi se prepravljat..
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
-
Asim_Brkan
- Posts: 34
- Joined: 15/06/2013 21:45
#1876 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
-
dobar,ti?
- Posts: 654
- Joined: 07/02/2009 19:58
- Location: tu i tamo, vise tu nego tamo
#1877 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Imaju li gdje u gradu Nike Cortez


-
rapptor
- Posts: 64
- Joined: 09/08/2013 03:36
- Location: Afghanistan
#1878 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Znam brate, ali da vidis kako uzivo izgledaju i na nozi, pozelio bih odmah da ih imas.Zimi..nezamjenjive.A i ne izgledaju veike niti su toliko duboke, 10-ak cm od zgloba.
Imas i nizi profil.Ja ih nosim u sumu, u planinu, u lov, u kafic, ma svugdje
!
Imas i nizi profil.Ja ih nosim u sumu, u planinu, u lov, u kafic, ma svugdje
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#1879 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Provjeri u Sport Life-u u Skenderiji ili na Ilidži, tamo su bile 40 KM, ako nema tamo, nema nigdjedobar,ti? wrote:Imaju li gdje u gradu Nike Cortez
- madFlava
- Posts: 2143
- Joined: 11/12/2009 13:41
#1880 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
brad90 wrote:kidanje, dze si ovo zbavio i koliko rapa ?madFlava wrote:
Ja sam ih dobio od familije iz germanije, a evo mozes ih s ebaya narucit.
- Woody
- Posts: 1690
- Joined: 17/12/2003 00:00
- Location: Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pičke materine
#1881 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ja još uvijek ove


-
lajk
- Posts: 2700
- Joined: 01/06/2011 13:40
- Location: Ilijaš
#1882 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Imal gdje snizena ?
-
frngla
- Posts: 3347
- Joined: 30/05/2009 14:29
- Location: Manila
#1884 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
sergio tacchini su najnekvalitetnije tene koje sam u životu imao, bukvalno...
- Zovem se Zelena
- Posts: 3461
- Joined: 23/09/2010 13:17
#1885 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nedavno sam kupila kappine tene po nevjerovatno smiješnoj cijeni. Ne mogu da nađem taj model na netu, iz 2010 god. Hajde što su premedene, ali nešto udobnije i mekše ja godinama nisam obula!
-
Adi_vp
- Posts: 477
- Joined: 31/07/2009 18:11
- Location: Hrasno
#1886 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
+1 Nosim ih a vec razmisljam o novom paru adidaski.Ako je neko kupovao ovih dana nek podijeli,gdje uzeti dobre adidaske.Ovo sto sam gledao neki dan u gradu je sve odron bukvalno..frngla wrote:sergio tacchini su najnekvalitetnije tene koje sam u životu imao, bukvalno...
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#1887 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Slazem se. Nosio sam ih par dana a izgledali su kao da ih mjesecima nosimfrngla wrote:sergio tacchini su najnekvalitetnije tene koje sam u životu imao, bukvalno...
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#1888 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
P308 wrote:Slazem se. Nosio sam ih par dana a izgledali su kao da ih mjesecima nosimfrngla wrote:sergio tacchini su najnekvalitetnije tene koje sam u životu imao, bukvalno...
Pa jbo vas dje ste bili kad je gorilo hehehe ja prije 3-4 sata uzeo slicne ovim gore.
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#1889 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
veze s vezom wrote:ja bih 'vake al nema nigdje
![]()
- BadCopy
- Posts: 2941
- Joined: 18/09/2013 23:01
- Location: Beton
#1890 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ove moje Sergio se drze sasvim normalno ne znam kuda vi koracate
- JoeyTribbiani
- Posts: 977
- Joined: 28/09/2011 17:46
- Location: Uvijek avangarda, nikad kopija
#1891 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Meni su noge pravo damfale poslije sergia
U drugoj obući nemam tih problema. I da ne bude samo loše, meni su s vana tene dobro izgledale cijelo vrijeme.
U drugoj obući nemam tih problema. I da ne bude samo loše, meni su s vana tene dobro izgledale cijelo vrijeme.
-
Adi_vp
- Posts: 477
- Joined: 31/07/2009 18:11
- Location: Hrasno
#1892 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Kakvo smo mi jadno trziste jbt..Kad neko dodje izvana sjebemo se kad vidimo neki model,k'o da covjek nosi spejs satlveze s vezom wrote:Adi_vp wrote:+1 Nosim ih a vec razmisljam o novom paru adidaski.Ako je neko kupovao ovih dana nek podijeli,gdje uzeti dobre adidaske.Ovo sto sam gledao neki dan u gradu je sve odron bukvalno..frngla wrote:sergio tacchini su najnekvalitetnije tene koje sam u životu imao, bukvalno...
ja bih 'vake al nema nigdje
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1893 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Bile su ljetos neke ocajno lose varijante, mislim dva modela, gazella Adidas...ali su bile i onako "sitnica" 180-190KM...
Zato cim se docepas normalnih zemalja EU sopinguj pa taman kredit dizao i prekoracio limit na karticama..jer znas kada se vratis kod nas takve modele ces moci samo ovako na netu vidjeti.
vukojebina.com

Zato cim se docepas normalnih zemalja EU sopinguj pa taman kredit dizao i prekoracio limit na karticama..jer znas kada se vratis kod nas takve modele ces moci samo ovako na netu vidjeti.
vukojebina.com
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1894 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
pa ima sve na ebayu, budite uKorak sa tehnologijom ccc
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#1895 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jah, izvini sto smo seljacileet wrote:pa ima sve na ebayu, budite uKorak sa tehnologijom ccc
Ja na ebay-u ne mogu probat patike da vidim kako mi stoje niti da li mi odgovara broj. I ovako kada kupujem obucu nikad mi isti broj nije, jbte svaki proizvodjac ima neke svoje brojeve koji jos ovise i o modelu obuce
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1896 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Kupite nove noge.
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#1897 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ako i vidiš da su ti male patike,brate mili odreži nokte 
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#1898 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
jbga nema na ebay-uleet wrote:Kupite nove noge.
- dalmatinka
- Posts: 2882
- Joined: 31/07/2005 22:30
- Location: Krešimirov Grad
- Eluveitie
- Posts: 2772
- Joined: 15/09/2012 00:13
- Location: Winterfell
#1900 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
smrdiWoody wrote:Ja još uvijek ove![]()



