nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#1876 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kakavdanakneiskustvu »

ajde ko zna kako to uraditi neka prijavi
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#1877 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Bakir1 »

Bakir1 wrote:kao da gledam skoda je u vlasnistvu neke drzavne sluzbe, agencije, ministarstva....
pogodio
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#1878 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by O'zone »

Bakir1 wrote:
Bakir1 wrote:kao da gledam skoda je u vlasnistvu neke drzavne sluzbe, agencije, ministarstva....
pogodio
I čiji je hairlija na kraju?
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#1879 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Bakir1 »

nije ni bitno, uglavnom drzavna sluzba......
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#1880 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by edo_79 »

O'zone wrote:
Bakir1 wrote:
Bakir1 wrote:kao da gledam skoda je u vlasnistvu neke drzavne sluzbe, agencije, ministarstva....
pogodio
I čiji je hairlija na kraju?
Zavod za zapošljavanje .....
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#1881 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by edo_79 »

O'zone wrote:
edo_79 wrote:..
Bašum sagosum edo, porodica zna kako joj je :(

Izgide ovako ljudi dosta zbog tuđeg asiluka...sankcija nigdje
http://maglajinfo.com/vijesti/maglaj/ko ... cinak.html

Plak'o sam k'o godina .... ko stariji brat mi je bio :(
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#1882 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by 530i »

Nisu ni oni Šiptari budale.
azdralovic
Posts: 5113
Joined: 29/05/2010 21:46

#1884 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by azdralovic »

jel' bi mogao neko da prenese iskustva sa onim AC Jure iz Kiseljaka...
jedni govore da je varalica, skida dijelove sa auta pa odvojeno prodaje bla bla bla a onda s druge strane je misljenje da ne bi prodavao i uvozio toliko auta da je varalica...

thanks

PS pitao sam na temi za megane ali oni raspravljaju o nekakvom klapanju tocka u gepeku pa me iskulirase :zoka:
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#1885 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by 530i »

Nije Jura, Jure, Juro jedini...
azdralovic
Posts: 5113
Joined: 29/05/2010 21:46

#1886 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by azdralovic »

530i wrote:Nije Jura, Jure, Juro jedini...
pitam za njega jer sam nasao na piku jedno auto na lageru koje mi odgovara ali je cijena pojeftina pa zato pitam
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#1887 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by 530i »

Cijena ti sve govori, a bilo je priče o dotičnom i ranije ovdje. Uglavnom, skida katalizator i dr. dijelove sa auta, presvlači volane i ručice mjenjača, vjerovatno ih ispolira negdje i dubinski opere....ako si spreman na takve kompromise, samo naprijed. Mnogi jesu, u želji da dođu do novijeg i jačeg auta, pa zažmire i sa tri oka. Ja lično nisam, ako tražiš nekog renoa megana radije više plati za nekog kupljenog ovdje, barem koliko-toliko imaš pouzdane podatke o historijatu takvog vozila, a bilo ih je - lijepo su se prodavali i novi kod nas...samo nisu 5 ili 6 hiljada kao kod Jure.
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#1889 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mayab »

edo_79 wrote:
O'zone wrote:
edo_79 wrote:..
Bašum sagosum edo, porodica zna kako joj je :(

Izgide ovako ljudi dosta zbog tuđeg asiluka...sankcija nigdje
http://maglajinfo.com/vijesti/maglaj/ko ... cinak.html

Plak'o sam k'o godina .... ko stariji brat mi je bio :(
OBJAVLJENA IMENA ŽRTAVA, ALI NE I KRIVCA: Savjetnik u federalnoj Vladi skrivio sudar kod Maglaja
„SB“ otkriva da je tešku saobraćajnu nesreću, u kojoj je poginuo Senad Ridžal, izazvao Huso Sarić, savjetnik federalnog ministra rada Milana Mandilovića

Huso Sarić, bivši direktor Agencije za rad i zapošljavanje BiH, a odskora savjetnik federalnog ministra rada i socijalne politike Milana Mandilovića, skrivio je, po svemu sudeći, stravičnu saobraćajnu nesreću, koja se dogodila u srijedu, 29. aprila.



Sarić je, prema prvim policijskim informacijama, vozeći velikom brzinom automobil Škoda Octavia preticao drugo vozilo na nepreglednoj krivini u naselju Poljice kod Maglaja, kada je iz suprotnog smjera naišao Peugeot.

U automobilu Peugeotu u tom je trenutku na mjestu suvozača sjedio Senad Ridžal, vlasnik Auto-škole AS, dok je za volanom bila Rusmira Halilović, koja je pohađala obuku. Iako je nesretni instruktor vožnje pokušao izbjeći direktni sudar, skrećući vozila tik uz zaštitnu ogradu, udes je bio neizbježan.

Senad Ridžal je u nesreći poginuo, dok su Rusmira Halilović i Huso Sarić upućeni na liječenje u Kantonalnu bolnicu u Zenicu.

Iako je od kobnog saobraćajnog udesa kod Maglaja prošlo sedam dana, znakovito je da identitet vozača koji je izazvao sudar nije otkrio nijedan medij, nego su samo objavljena imena Sarićevih žrtava?!


(Poređenja radi, svaki vozač koji je posljednjih mjeseci skrivio saobraćajnu nesreću u Sarajevu, javnosti je bio poznat u roku od najviše 24 sata.) Jednako je tako začuđujuće da dežurni tužitelj Tužiteljstva Zeničko-dobojskog kantona nije zatražio da se neodgovornom vozaču, koji je izazvao sudar sa smrtnim posljedicama, odredi pritvor po izlasku iz bolnice.
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#1890 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mahalas505 »

Bakir1 wrote:kao da gledam skoda je u vlasnistvu neke drzavne sluzbe, agencije, ministarstva....
izgubi Ridzal glavu ni kriv ni duzan.
vozacu skode dati dozivotni posao na izgradnji autoputa da tuca kamen
Pogodi @Bakir1 odakle potice skoda :roll: , znaci cim se spazi crna oktavija, cetvere oci otvoriti.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#1891 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by edo_79 »

mayab wrote: Sarić je, prema prvim policijskim informacijama, vozeći velikom brzinom automobil Škoda Octavia preticao drugo vozilo na nepreglednoj krivini u naselju Poljice kod Maglaja, kada je iz suprotnog smjera naišao Peugeot.

U automobilu Peugeotu u tom je trenutku na mjestu suvozača sjedio Senad Ridžal, vlasnik Auto-škole AS, dok je za volanom bila Rusmira Halilović, koja je pohađala obuku. Iako je nesretni instruktor vožnje pokušao izbjeći direktni sudar, skrećući vozila tik uz zaštitnu ogradu, udes je bio neizbježan.

Senad Ridžal je u nesreći poginuo, dok su Rusmira Halilović i Huso Sarić upućeni na liječenje u Kantonalnu bolnicu u Zenicu.

Iako je od kobnog saobraćajnog udesa kod Maglaja prošlo sedam dana, znakovito je da identitet vozača koji je izazvao sudar nije otkrio nijedan medij, nego su samo objavljena imena Sarićevih žrtava?!


(Poređenja radi, svaki vozač koji je posljednjih mjeseci skrivio saobraćajnu nesreću u Sarajevu, javnosti je bio poznat u roku od najviše 24 sata.) Jednako je tako začuđujuće da dežurni tužitelj Tužiteljstva Zeničko-dobojskog kantona nije zatražio da se neodgovornom vozaču, koji je izazvao sudar sa smrtnim posljedicama, odredi pritvor po izlasku iz bolnice.
I onda mi neko kaže ima pravna država .... ma pišam se na takvo pravo .... biće na kraju ujeo vuk magarca i gotovo ... jer za ove hajvane zakon se ne pika .... ubiješ čovjeka na cesti, ime ti se ne otkriva, odmoriš malo u bolnici i hajd kući ..... FUJ!!!!
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#1892 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Optimist »

Google izbacuje da je Huso Saric direktor agencije za rad i zaposljavanje?
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#1893 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mahalas505 »

Optimist wrote:Google izbacuje da je Huso Saric direktor agencije za rad i zaposljavanje?
Malo to bolje proguglaj, bio direktor.

Clanak.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#1894 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Ned071 »

danasnja Slobodna Bosna

PUNA LINIJA ŽIVOTA

Ministrov savjetnik Sarić skrivio nesreću sa smrtnim ishodom, nećete vjerovati šta se desilo poslije

Prošlotjednom odlukom Kantonalnog suda u Zenici odbijen je zahtjev tužitelja Sanjina Kulenovića da se Husi Sariću, koji je 29. aprila skrivio tešku saobraćajnu nesreću kod Maglaja, odredi pritvor. Premda je u stravičnom udesu poginuo vlasnik Auto-škole AS Senad Ridžal, a njegova saputnica Rusmira Halilović teško ozlijeđena, Huso Sarić ipak neće završiti iza rešetaka. Sudska je odluka, inače, donesena u roku od samo nekoliko sati i odmah uručena Sariću, nakon čega je ispred njegove bolničke sobe u Zenici povučeno policijsko osiguranje.

Huso Sarić, koji je u direktnom sudaru također zadobio ozbiljne povrede, potom je prebačen u Sarajevo, gdje će nastaviti liječenje. Znakovito je, međutim, da su savjetniku federalnog ministra rada i socijalne politike Milana Mandilovića, dok se još nalazio u zeničkoj bolnici, prvi u posjetu došli Ismet Sarajlić, predsjednik SBB-a u Zenici i zastupnik u Skupštini Ze-Do kantona, te njegov stranački kolega iz federalnog Parlamenta Nasir Beganović. Navodno je dvojici političara, zbog drskog ponašanja i vrijeđanja policajaca, zaprijećeno i prekršajnim prijavama.

Prema navodima iz prijave koju je protiv Huse Sarića dostavila maglajska policija, do udesa je došlo jer je on, pretičući automobilom Škoda Octavia na punoj liniji dugoj 300 metara, prešao na drugu stranu ceste i udario u automobil stradalog Ridžala. Sarić se branio kako je kontrolu nad automobilom izgubio jer mu je u vožnji naglo pozlilo, ali se ubrzo ispostavilo da to nije i njegov jedini prekšaj u prometu. Policija je, naime, utvrdila da su samo u periodu od 2013. do 2015. godine protiv Huse Sarića podnesene 22 prekršajne prijave, najčešće zbog brze vožnje. Kako nezvanično doznajemo, ministar Mandilović je Sariću već otkazao savjetničke usluge.

(S.M.)
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#1895 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by quarterback »

license to kill...

:run:
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#1896 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by DaffyDuck »

Ned071 wrote:danasnja Slobodna Bosna

PUNA LINIJA ŽIVOTA

Ministrov savjetnik Sarić skrivio nesreću sa smrtnim ishodom, nećete vjerovati šta se desilo poslije

Prošlotjednom odlukom Kantonalnog suda u Zenici odbijen je zahtjev tužitelja Sanjina Kulenovića da se Husi Sariću, koji je 29. aprila skrivio tešku saobraćajnu nesreću kod Maglaja, odredi pritvor. Premda je u stravičnom udesu poginuo vlasnik Auto-škole AS Senad Ridžal, a njegova saputnica Rusmira Halilović teško ozlijeđena, Huso Sarić ipak neće završiti iza rešetaka. Sudska je odluka, inače, donesena u roku od samo nekoliko sati i odmah uručena Sariću, nakon čega je ispred njegove bolničke sobe u Zenici povučeno policijsko osiguranje.

Huso Sarić, koji je u direktnom sudaru također zadobio ozbiljne povrede, potom je prebačen u Sarajevo, gdje će nastaviti liječenje. Znakovito je, međutim, da su savjetniku federalnog ministra rada i socijalne politike Milana Mandilovića, dok se još nalazio u zeničkoj bolnici, prvi u posjetu došli Ismet Sarajlić, predsjednik SBB-a u Zenici i zastupnik u Skupštini Ze-Do kantona, te njegov stranački kolega iz federalnog Parlamenta Nasir Beganović. Navodno je dvojici političara, zbog drskog ponašanja i vrijeđanja policajaca, zaprijećeno i prekršajnim prijavama.

Prema navodima iz prijave koju je protiv Huse Sarića dostavila maglajska policija, do udesa je došlo jer je on, pretičući automobilom Škoda Octavia na punoj liniji dugoj 300 metara, prešao na drugu stranu ceste i udario u automobil stradalog Ridžala. Sarić se branio kako je kontrolu nad automobilom izgubio jer mu je u vožnji naglo pozlilo, ali se ubrzo ispostavilo da to nije i njegov jedini prekšaj u prometu. Policija je, naime, utvrdila da su samo u periodu od 2013. do 2015. godine protiv Huse Sarića podnesene 22 prekršajne prijave, najčešće zbog brze vožnje. Kako nezvanično doznajemo, ministar Mandilović je Sariću već otkazao savjetničke usluge.

(S.M.)
ovdje fali ime i prezime sudije koji je odbio takav zahtjev!
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#1897 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by quarterback »

ne volim ruje ali metode su im vise nego dobre

https://youtu.be/hwdovuxzRTY
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1898 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
drugtito2011
Posts: 2978
Joined: 01/08/2011 18:45

#1899 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by drugtito2011 »

quarterback wrote:ne volim ruje ali metode su im vise nego dobre

https://youtu.be/hwdovuxzRTY
Dabodga im se i ruke i noge pozlatile.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#1900 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

Kod nas bi na FB i portalima odmah sjevnule 765498750 fotografije kao primjer policijske brutalnosti nad ucviljenim kradljivcem automobila i 3 x vise osuda i negativnih komentara na postupke policje.
Sjeca li se neko kad je procurio snimak mobitelom na kojem je jedinica za podrsku skinula golog vrlo poznatog lopova koji je operisao oko muzicke gimnazije koji je drpio neke pancire? Svi se zgrazavali nad policijom, niko da pomisli da ce mu taj gologuzi debil sutra serbez provaliti u stan ili auto.
Post Reply