Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- alkibijad
- Posts: 49
- Joined: 05/05/2010 17:16
#1876 Re: Veliki Brat 2013
Kako silikon brani silikon 
- dječak sa šibicama
- Posts: 51166
- Joined: 29/06/2011 23:39
#1877 Re: Veliki Brat 2013
Sindi, razocarala si me... ne volim te vise, u srcu mi pise.
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1878 Re: Veliki Brat 2013
Znači, iskompleksirana, znači devojka 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
- dječak sa šibicama
- Posts: 51166
- Joined: 29/06/2011 23:39
#1880 Re: Veliki Brat 2013
A sta rece makedonki, ''babadevojko''
Oj Sindi dunjo iz fioke, zbog tebe mi suza pune oke.
Oj Sindi dunjo iz fioke, zbog tebe mi suza pune oke.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#1881 Re: Veliki Brat 2013
ono tuča ? ma bježi ba
mislio sam da je maja nikolić dno, soraja i sindi su me demantirale.....
mislio sam da je maja nikolić dno, soraja i sindi su me demantirale.....
- dječak sa šibicama
- Posts: 51166
- Joined: 29/06/2011 23:39
#1882 Re: Veliki Brat 2013
Jako je bojkotiraju, vec danas francuz i vendi sa njom vjezbaju gangnam stajl i hihocu se.kakavdanakneiskustvu wrote:http://www.velikibrat2013.com/2013/ukuc ... roj-svima/
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#1883 Re: Veliki Brat 2013
Trebala je nokautirati najmanje...kako od sebe cura pravi žrtvu, izvrče svaku riječ, napadom se brani...
čisto zlo od one sindi ...bljak...j**o je celulit i modeling
čisto zlo od one sindi ...bljak...j**o je celulit i modeling
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#1884 Re: Veliki Brat 2013
Trebala je pretuci...nista ono 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1885 Re: Veliki Brat 2013
P308 wrote:Maja Nikolic je izgrlila i izljubila Vendi nakon sto joj je ova cestitala rodjendan
nije moguće
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1886 Re: Veliki Brat 2013
Evo sta se desi kad zeni kazes da ima celulit

-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#1887 Re: Veliki Brat 2013
kad je taj song contest
- Nivri
- Posts: 439
- Joined: 10/06/2012 20:10
- Location: Land Of Freedom
#1888 Re: Veliki Brat 2013
ja tuce
ovo je tuca
ovo je tuca
- dječak sa šibicama
- Posts: 51166
- Joined: 29/06/2011 23:39
#1889 Re: Veliki Brat 2013
Zao mi Nevene... necemo vise gledati njen celulit jbg
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#1890 Re: Veliki Brat 2013
sta mai sotonisti
kako ju je fino chopila
samo je trebala da je ne pusta dok je chorba ne zalije
kako ju je fino chopila
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1891 Re: Veliki Brat 2013
Ova se ponasa kao da je tuku svaki dan

- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1892 Re: Veliki Brat 2013
Ova sisata šimpanza me sve više nervira...
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#1893 Re: Veliki Brat 2013
kaze ova Sorka "znas li koliko ljudi osudjuju kada napadne zena zenu"
moze biti u nekom paralelnom univerzumu
- dječak sa šibicama
- Posts: 51166
- Joined: 29/06/2011 23:39
#1895 Re: Veliki Brat 2013
Bunda je zestoka konkurencija Betty Boop za najvece zlo u kuci... cak mi je Betty simpa u odnosu na ovu.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#1896 Re: Veliki Brat 2013
Odavno nisam vidio pokvareniju osobu od ove Sindi.
Zali Boze spermatozoida.
A i ova Soraja nije nista bolja od nje.
A i ova Soraja nije nista bolja od nje.
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#1897 Re: Veliki Brat 2013
a sto se ovaj slavko ne obuce? to mu maja ne pere kosulje vise 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1898 Re: Veliki Brat 2013
meni se učinilo da topa nema u kući
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1899 Re: Veliki Brat 2013
Bunda bas djeluje zainteresovano

-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1900 Re: Veliki Brat 2013
Top je odvratno proračunat.
