Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#1876 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
konacno se i onaj Abdic probudio...trebalo je da Gordic zakuca sa dvije ruke da se ovaj probudi iz sna
Last edited by Romanista 101% on 06/09/2013 17:04, edited 1 time in total.
-
saphir_
- Posts: 314
- Joined: 04/09/2013 02:05
- Location: Niagara Falls
#1877 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
bice valjda nekad kasnije video, ako nadjem postavit cu.. Sad je NAJBITNIJE DA LITVANIJA POBJEDI LITVU
-
baxul
- Posts: 1884
- Joined: 05/01/2004 00:00
#1878 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
je l' ovo avdića sa komentatorskog mjesta?


-
iceman2010
- Posts: 4640
- Joined: 08/07/2010 11:36
#1879 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Opustenovelikibrnjo wrote:Sunce ti poljubim i sta sad
kako da ja poslije ove sikiracije slovake da gledam kakooooooo
Al nek su pobjedili, samo da ne slusam one fenjerase sa zapade i one karine sa istoka!
Sent from my LT18i using Tapatalk 2
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#1880 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
baxul wrote:je l' ovo avdića sa komentatorskog mjesta?
Jeste. A vidi Kemala Ahmetovića iza.
- DoZeN
- Posts: 1189
- Joined: 20/03/2013 22:53
#1881 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Dobra pobjeda,iako drugi krug ce biti djavolski tesko izboriti 
Last edited by DoZeN on 06/09/2013 17:06, edited 1 time in total.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#1882 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
baxul wrote:je l' ovo avdića sa komentatorskog mjesta?
-
saphir_
- Posts: 314
- Joined: 04/09/2013 02:05
- Location: Niagara Falls
#1883 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Brooklyn Nets @BrooklynNets 21m
#EuroBasket2013 update: @Teletovic33 leads Bosnia and Herzgovina to a 76-70 win over Montenegro with a team-high 18 points and 11 rebounds!
Od Netsa twitter, dobro je nisu postavili prosjek
HAHAHAHHAHHA
#EuroBasket2013 update: @Teletovic33 leads Bosnia and Herzgovina to a 76-70 win over Montenegro with a team-high 18 points and 11 rebounds!
Od Netsa twitter, dobro je nisu postavili prosjek
Hedg wrote:baxul wrote:je l' ovo avdića sa komentatorskog mjesta?
Jeste. A vidi Kemala Ahmetovića iza.![]()
![]()
HAHAHAHHAHHA
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#1884 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Zar ne citas druge portale? Covjek u suzama, kazu. Valjda vidimo i fotku. Strasno mu je breme s ledja palo i moze se razumjeti, ali suze pustiti, to se samo s Bosnom moze desiti jednom treneru/selektoru.Hedg wrote:Je l' ovo tačno?shake69 wrote:Samo se uz Bosnu place kad dobije! Zamislite da jedan Aco uz bosanske kosarkase pusti suzu!? pa, ne bi ni uz Hrvate, mislim to uradio, ali s nama je tako! Je.emti sta je ova zemlja da te natjera na suze zbog jedne pobjede u grupi koja nista ne garantira!
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#1885 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Nisam to vidio, ali svaka mu čast ako je bilo tako. 
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#1886 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Što ono na federalnoj odmah ukinuše prenos, nek su oni upalili seriju jebala ih serijaHedg wrote:Nisam to vidio, ali svaka mu čast ako je bilo tako.
-
saphir_
- Posts: 314
- Joined: 04/09/2013 02:05
- Location: Niagara Falls
#1887 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Doduse ovi su objavili. Jbg Mirza bice bolje, vazna je pobjeda kolektiva
Code: Select all
HoopsHype @hoopshype 22m
Mirza Teletovic has shot 17 of 54 in three games at the Eurobasket. He took 185 shots all season long with the Nets last year.- insaneinthebrain
- Posts: 25532
- Joined: 12/08/2013 12:51
#1888 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
avdic samo sto nije skocio u teren sa one komentatorske pozicijebaxul wrote:je l' ovo avdića sa komentatorskog mjesta?
-
saphir_
- Posts: 314
- Joined: 04/09/2013 02:05
- Location: Niagara Falls
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#1890 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Gdje ti je početak četvrtinesaphir_ wrote:
-
Hodidid
- Posts: 2015
- Joined: 27/09/2010 12:09
#1891 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
+1.Koshpa wrote:Fala kurcu vise
Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk 4
- Asamoah Gyan
- Posts: 480
- Joined: 13/06/2010 19:25
- Location: Sarajevo
#1892 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Avdić je ovaj lijevo što pokazuje desnom rukom Đedovićuinsaneinthebrain wrote:avdic samo sto nije skocio u teren sa one komentatorske pozicijebaxul wrote:je l' ovo avdića sa komentatorskog mjesta?
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#1893 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
fotka mrak - podsjecaju me na onog ludog talijana sto navija za Milan 
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#1895 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ebem ti posao, pratio preko avaza uzivo
Svaka cast nasim momcima
Svaka cast nasim momcima
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#1896 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
safiru, ruke ti se posafirile 
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#1897 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
predvidio sam ovu pobjedu, al najveće je čudo da uz ovakvu igru neko može pobjedit. jedino objašnjenje je da su montenigeri odron ko i mi. đedoviću svaka čast, gordić ne zna vodit loptu al je odigro s mudima i to mu je prošlo.
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
-
Bodkin
- Posts: 22543
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#1899 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
znaci gledao prve dvije i ovu sve do trece cetvrtine, cetvrtu nisam gledao. dodjem kuci vidim dobili. od danas vise ne gledam tekme nego cu cekati kraj da vidim rezultat
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#1900 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
koliko reprezentacija iz jedne grupe idu u drugi krug?
