Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
- plagijator1975
- Posts: 2596
- Joined: 13/07/2011 23:13
#18727 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Fiko lektor 
Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta
Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta
-
Great Cornholio
- Posts: 11713
- Joined: 17/06/2010 23:40
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#18729 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Završila se večera pre Kosovskog boja i knez Lazar smota džoint, povuče prvi dim, pa kaže:
• Ljudi, sutra ćemo razbiti Turke na Kosovu?
Knez Lazar doda džoint Milošu Obiliću, Miloš povuče dim, pa kaže:
• Ljudi, sutra ću Muratu prosuti creva po Kosovu!
Obišao džoint i Jugoviće, pa na kraju stigao do Vuka Brankovića. Povuče Vuk dim i opušteno kaže:
• Ljudi, a da mi sutra iskuliramo te Turke?
• Ljudi, sutra ćemo razbiti Turke na Kosovu?
Knez Lazar doda džoint Milošu Obiliću, Miloš povuče dim, pa kaže:
• Ljudi, sutra ću Muratu prosuti creva po Kosovu!
Obišao džoint i Jugoviće, pa na kraju stigao do Vuka Brankovića. Povuče Vuk dim i opušteno kaže:
• Ljudi, a da mi sutra iskuliramo te Turke?
- sejomurat
- Posts: 50
- Joined: 10/06/2011 08:47
#18730 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Skoknu dva nekrofila do sudske medicine da vide ima li svježe robe. Zabavljali se neko vrijeme i na izlazu iz zgrade kaže jedan:
- Brate, što sam naletio na jednu, gdje god gurneš - rupa. Moćno!
Komentariše drugi:
- I moja je bila fantastična. Još ne zaudara, a klitoris joj k’o krastavac.
- ??? Tako veliki ???
- Ne, kiseo!
- Brate, što sam naletio na jednu, gdje god gurneš - rupa. Moćno!
Komentariše drugi:
- I moja je bila fantastična. Još ne zaudara, a klitoris joj k’o krastavac.
- ??? Tako veliki ???
- Ne, kiseo!
- u prolazniku
- Posts: 12002
- Joined: 14/03/2012 07:34
#18731 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Plavuša: Je l' se kaže 'pčela' ili 'čela'?
Crnka: Naravno da se kaže 'pčela'.
Plavuša: Dobro, ujelo me nešto po sred pčela.
Crnka: Naravno da se kaže 'pčela'.
Plavuša: Dobro, ujelo me nešto po sred pčela.
- kako to
- Posts: 420
- Joined: 10/04/2013 08:12
#18732 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
u prolazniku wrote:Plavuša: Je l' se kaže 'pčela' ili 'čela'?
Crnka: Naravno da se kaže 'pčela'.
Plavuša: Dobro, ujelo me nešto po sred pčela.
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#18733 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
skafiskafsnjak wrote:definitivno najjaciplain vanilla wrote:![]()
![]()
ima i onaj sto prsce protiv krokodila![]()
De obnovite ga
- Brkooo
- Posts: 10359
- Joined: 15/12/2011 22:23
- Location: Where Eagles Dare
#18734 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ide narkoman ulicom i prska prskalicom. Prilazi mu čovek i pita:Sorel wrote:skafiskafsnjak wrote:definitivno najjaciplain vanilla wrote:![]()
![]()
ima i onaj sto prsce protiv krokodila![]()
![]()
De obnovite ga![]()
- Što prskaš, sinko?
- Prskam protiv krokodila.
- Ali ovde nema krokodila.
- Pa nema kad prskam.
valjda je to taj
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#18735 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Upravo taj. Plac! Hahahahahaha
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#18736 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Prič'o jaranu i ja umrem dok ga ispričam. Ma ne moš ga ba ispričat

- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#18737 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Dajte jos tih sosonskih.

- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#18738 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Evo od mene jean.
Hvali se baba po selu: -Moj unuk će da bude ili pilot ili doktor…. A seljaci radoznali pa je pitaju “a sto baš pilot ili doktor” -Eto zato kad god uđem kod njega u sobu na stolu vidim špriceve i igle,a on mi kaže: “baba ae da letimo

Hvali se baba po selu: -Moj unuk će da bude ili pilot ili doktor…. A seljaci radoznali pa je pitaju “a sto baš pilot ili doktor” -Eto zato kad god uđem kod njega u sobu na stolu vidim špriceve i igle,a on mi kaže: “baba ae da letimo
- Brkooo
- Posts: 10359
- Joined: 15/12/2011 22:23
- Location: Where Eagles Dare
#18739 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
kotrlja se ženska glava niz planinu, pa čovjek vikne: Kuda ćeš ženska glavo? xD 
- Brkooo
- Posts: 10359
- Joined: 15/12/2011 22:23
- Location: Where Eagles Dare
#18740 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
ev jos jedan xd
Bili narkoman i gubavac u zatvoru.
Narkoman samo sjedi i pusi travu a gubavac sav nervozan se češe.
Od silnog češanja mu otpadne ruka, pa je uzme i baci kroz prozor.
Prodje neko vrijeme gubavca zasvrbi i druga ruka te se počne češati o zid.
Od češanja mu otpadne i druga ruka, pa je uzme zubima i baci kroz prozor.
Za to vrijeme narkoman samo mota joint, pusi i dalje flegmatično sve gleda.
Zasvrbi gubavca noga počeše se od zid i noga mu otpadne.
Uzme je zubima, jedva se nekako dovuče do prozora i baci je kroz prozor.
Na na to će narkoman već sav napušen: - "Ajme brale ludila, još malo pa si vanka !!!"

Bili narkoman i gubavac u zatvoru.
Narkoman samo sjedi i pusi travu a gubavac sav nervozan se češe.
Od silnog češanja mu otpadne ruka, pa je uzme i baci kroz prozor.
Prodje neko vrijeme gubavca zasvrbi i druga ruka te se počne češati o zid.
Od češanja mu otpadne i druga ruka, pa je uzme zubima i baci kroz prozor.
Za to vrijeme narkoman samo mota joint, pusi i dalje flegmatično sve gleda.
Zasvrbi gubavca noga počeše se od zid i noga mu otpadne.
Uzme je zubima, jedva se nekako dovuče do prozora i baci je kroz prozor.
Na na to će narkoman već sav napušen: - "Ajme brale ludila, još malo pa si vanka !!!"
- plain vanilla
- Posts: 70251
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#18741 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Brkooo wrote:
Ide narkoman ulicom i prska prskalicom. Prilazi mu čovek i pita:
- Što prskaš, sinko?
- Prskam protiv krokodila.
- Ali ovde nema krokodila.
- Pa nema kad prskam.
valjda je to taj![]()
svaki put umrem od smijeha
kao i onaj-lucaj, lucaj, pa cemo pa-pa
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
#18742 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
u prolazniku wrote:Plavuša: Je l' se kaže 'pčela' ili 'čela'?
Crnka: Naravno da se kaže 'pčela'.
Plavuša: Dobro, ujelo me nešto po sred pčela.
- Anestezija
- Posts: 22549
- Joined: 29/01/2010 04:59
- Location: Sjever
#18743 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Kako se zove asteroid koji promaši Zemlju? - Fazloid 
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18744 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Kako je umro kapetan Kuka? Obrisao dupe pogrešnom rukom.
Plavusa prodaje auto, ali ne može naći kupce. Nazove svog prijatelja nakon nekog vremena i pita ga za savjet.
"Hm,"- kaže prijatelj, "auto ima već 500,000 pređenih kilometara, to je puno. Ali, sad ćemo to srediti, imam ja jednog poznatog mehaničara."
Ode plavusa kod mehaničara i on spusti pređenu kilometražu na
60.000.
Za mjesec dana sretne je prijatelj i vidi kako još uvijek vozi svoj stari auto i pita je:
"Zar nisi našla kupca?"
"Ma, sad svi zovu, ali zašto bi prodavala auto koji je prešao samo 60.000?"
Plavusa prodaje auto, ali ne može naći kupce. Nazove svog prijatelja nakon nekog vremena i pita ga za savjet.
"Hm,"- kaže prijatelj, "auto ima već 500,000 pređenih kilometara, to je puno. Ali, sad ćemo to srediti, imam ja jednog poznatog mehaničara."
Ode plavusa kod mehaničara i on spusti pređenu kilometražu na
60.000.
Za mjesec dana sretne je prijatelj i vidi kako još uvijek vozi svoj stari auto i pita je:
"Zar nisi našla kupca?"
"Ma, sad svi zovu, ali zašto bi prodavala auto koji je prešao samo 60.000?"
- de facto.
- Posts: 3077
- Joined: 10/07/2011 18:49
- Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.
#18745 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
plain vanilla wrote:policajac zaustavlja narkomanku na ulici:
- gdje si rođena?
- gdje si rođeniiiiiii
![]()
- plain vanilla
- Posts: 70251
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#18746 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Momci nikad se ne igrajte sa zenskim srcem-Jedno je
Igrajte se sa sisama- Dvije su

Igrajte se sa sisama- Dvije su
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#18747 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Nashla se 3 narkomana u zatvoru...
Opet jedan je na vutri, drugi na brzinama a treci je pajdoman...
Pochinju oni tako da planiraju bjekstvo...
Dolazi prvi lik, mota dz, popushi ga i kaze: "Momci ja cu da se provuchem izmedju reshetaka i da vas telepatijom prebacim napolje..."
Dolazi drugi lik, povlachi lajnu bijelog i kaze:" Ja cu da razvalim reshetke i da pobijem sve strazare i da nas izvuchem napolje..."
Dolazi pajdoman, pukne se horsom i kaze:" E momci, haj da bjezimo sutra!"
Opet jedan je na vutri, drugi na brzinama a treci je pajdoman...
Pochinju oni tako da planiraju bjekstvo...
Dolazi prvi lik, mota dz, popushi ga i kaze: "Momci ja cu da se provuchem izmedju reshetaka i da vas telepatijom prebacim napolje..."
Dolazi drugi lik, povlachi lajnu bijelog i kaze:" Ja cu da razvalim reshetke i da pobijem sve strazare i da nas izvuchem napolje..."
Dolazi pajdoman, pukne se horsom i kaze:" E momci, haj da bjezimo sutra!"
- Brkooo
- Posts: 10359
- Joined: 15/12/2011 22:23
- Location: Where Eagles Dare
#18748 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
ev jos jedan šošonski
vozi krava biciklo ulicom.. i vozi ona vozi.. kad odjednom zapadoshe joj za oko 3 slona kako sjede na zici, ono ka' ptice.. stade krava, gleda ih, gleda.. i veli "E svashta!"....

vozi krava biciklo ulicom.. i vozi ona vozi.. kad odjednom zapadoshe joj za oko 3 slona kako sjede na zici, ono ka' ptice.. stade krava, gleda ih, gleda.. i veli "E svashta!"....
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#18749 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Partijaner wrote:Nashla se 3 narkomana u zatvoru...
Opet jedan je na vutri, drugi na brzinama a treci je pajdoman...
Pochinju oni tako da planiraju bjekstvo...
Dolazi prvi lik, mota dz, popushi ga i kaze: "Momci ja cu da se provuchem izmedju reshetaka i da vas telepatijom prebacim napolje..."
Dolazi drugi lik, povlachi lajnu bijelog i kaze:" Ja cu da razvalim reshetke i da pobijem sve strazare i da nas izvuchem napolje..."
Dolazi pajdoman, pukne se horsom i kaze:" E momci, haj da bjezimo sutra!"
- tm-maglaj
- Posts: 158
- Joined: 09/06/2011 11:46
- Location: Nag's Head, Peckham
#18750 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Great Cornholio wrote:
