Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#18726 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

Banksy wrote:Nema Bingo, nema Konzum, neka niko...

Ima li igdje u ovoj u ovoj futavoj kasabi svježih začinskih biljaka - korijander, origano, bosiljak, BILO ŠTA?

Bosiljak od BHFOOD imas u Konzumu u Lozionickoj... 3 ka em...a istina da nemamo nista, da smo kasaba! Pogledaj i u onom bambus centru na Otoci, imaju svakakvih biljaka :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#18727 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

Nisrin wrote:
Banksy wrote:Nema Bingo, nema Konzum, neka niko...

Ima li igdje u ovoj u ovoj futavoj kasabi svježih začinskih biljaka - korijander, origano, bosiljak, BILO ŠTA?

Bosiljak od BHFOOD imas u Konzumu u Lozionickoj... 3 ka em...
a istina da nemamo nista, da smo kasaba! Pogledaj i u onom bambus centru na Otoci, imaju svakakvih biljaka :D
nema,
nema.
škola,
kako smo kasaba, preostaju nam samo individualne akcije snalaženja u životu u kasabi,
ljeti ga uzgojiti ili kupiti, pa zamrznuti u manjim paketićima.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#18728 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Banksy wrote:
Nisrin wrote:
Banksy wrote:Nema Bingo, nema Konzum, neka niko...

Ima li igdje u ovoj u ovoj futavoj kasabi svježih začinskih biljaka - korijander, origano, bosiljak, BILO ŠTA?

Bosiljak od BHFOOD imas u Konzumu u Lozionickoj... 3 ka em...
a istina da nemamo nista, da smo kasaba! Pogledaj i u onom bambus centru na Otoci, imaju svakakvih biljaka :D
nema,
nema.
škola,
kako smo kasaba, preostaju nam samo individualne akcije snalaženja u životu u kasabi,
ljeti ga uzgojiti ili kupiti, pa zamrznuti u manjim paketićima.
Image
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#18729 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

Hvala :thumbup:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#18730 Re: Gdje u Sa......

Post by vješalica »

wewa wrote:
na Siranu ima stand s materijalom za krojace
Mi smo to zvali galanterija al slabo ko zna o cemu se radi ;)
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#18731 Re: Gdje u Sa......

Post by vješalica »

JanuaryJones wrote:
Image
Hhaha cuj spermint
Koji kreteni
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#18732 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

vješalica wrote:
wewa wrote:
na Siranu ima stand s materijalom za krojace
Mi smo to zvali galanterija al slabo ko zna o cemu se radi ;)
A ja koristim termin pozamanterija, jos rjedje ga razumiju :)
riko-ga
Posts: 2232
Joined: 17/03/2008 16:43

#18733 Re: Gdje u Sa......

Post by riko-ga »

muha_sa wrote:
riko-ga wrote:Gdje kupiti zicu za rucke(Zica kao sto je naprimjer rucka od kanti Yupola)Peni nema pa reko da nije ko gdje gledao.Portebno mi je za neke rucne radove bas za rucku.
http://metalcentar.ba/lokacije/

Hvala.Pronasao upravo tu sto sam trazio. :thumbup:
belkic
Posts: 6
Joined: 01/03/2017 11:19

#18734 Re: Gdje u Sa......

Post by belkic »

Image

Molim vas. :)
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#18735 Re: Gdje u Sa......

Post by hadzinicasa »

belkic wrote:Image

Molim vas. :)
vidi u ferhadiji kod Ekonomije. znaju imati i njemacku Nutellu, mogli bi i ovo.
ili kako se zove ona radnja na dnu Zlatarske, preko puta male poste zaboravila sam.
belkic
Posts: 6
Joined: 01/03/2017 11:19

#18736 Re: Gdje u Sa......

Post by belkic »

hadzinicasa wrote:
belkic wrote:Image

Molim vas. :)
vidi u ferhadiji kod Ekonomije. znaju imati i njemacku Nutellu, mogli bi i ovo.
ili kako se zove ona radnja na dnu Zlatarske, preko puta male poste zaboravila sam.
Hvala, tražila sam, ali nema Hippo at all. Sve drugo zbave. :|
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#18737 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Biokap farbe za kosu?

Image
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#18738 Re: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

belkic wrote:Image

Molim vas. :)
Bingo na Stupu.

Na odjelu frižidera, gdje stoje milk šnite i monte snack-ovi
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#18739 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

JanuaryJones wrote:Biokap farbe za kosu?

Image
Bilo u apoteci na tram.stanici kod Katedrale , provjeri telefonom. Mada je prije bilo u većini privatnih apoteka. U SCC sigurno.
nedims
Posts: 663
Joined: 17/02/2007 12:54
Location: sarajevo

#18740 Re: Gdje u Sa......

Post by nedims »

Trebaju mi slike za vizu...Gdje ima fotografska radnja na relaciji Otoka - Cengic Vila.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#18741 Re: Gdje u Sa......

Post by Ned071 »

Kinez kod Vjetrenjace... u onom nizu radnjica preko puta tramvajske okretaljke
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#18742 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

CherryLips wrote:
JanuaryJones wrote:Biokap farbe za kosu?

Image
Bilo u apoteci na tram.stanici kod Katedrale , provjeri telefonom. Mada je prije bilo u većini privatnih apoteka. U SCC sigurno.
Hvala :) :srce:
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#18743 Re: Gdje u Sa......

Post by Irm@ »

manekenka u penziji wrote:
belkic wrote:Image

Molim vas. :)
Bingo na Stupu.

Na odjelu frižidera, gdje stoje milk šnite i monte snack-ovi
ili Konzum veliki, ili u SCC upravo ovaj dio u frižderu
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#18744 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Naci irmu sa @
nedims
Posts: 663
Joined: 17/02/2007 12:54
Location: sarajevo

#18745 Re: Gdje u Sa......

Post by nedims »

Ned071 wrote:Kinez kod Vjetrenjace... u onom nizu radnjica preko puta tramvajske okretaljke
Hvala ti puno :thumbup:
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#18746 Re: Gdje u Sa......

Post by mali Ninja »

help, zna li neko nekog majstora da napuni amonijak u frizider?
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18744
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#18747 Re: Gdje u Sa......

Post by problemnatravunu »

mali Ninja wrote:help, zna li neko nekog majstora da napuni amonijak u frizider?
U frižiderima odavno nije amonijak, ali nema veze!
Vidi u "Servis Jelić" u Hrasnom, a moze biti da to radi i General servis
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#18748 Re: Gdje u Sa......

Post by Dzontra_Volta »

problemnatravunu wrote:
mali Ninja wrote:help, zna li neko nekog majstora da napuni amonijak u frizider?
U frižiderima odavno nije amonijak, ali nema veze!
Vidi u "Servis Jelić" u Hrasnom, a moze biti da to radi i General servis
Možda je kod njega onaj starinski frižider - Obodin ili Rade Končar. :D
LikeLike
Posts: 2301
Joined: 10/09/2013 15:59

#18749 Re: Gdje u Sa......

Post by LikeLike »

holowey wrote:
LikeLike wrote:Gdje ima kupiti spuzvu debljine 2-3cm, a sirine 120-140cm, duzina 200cm??? HITNO
leder, svrakino
Isao sam, imaju samo 1m sirinu. Ima li negdje drugo?
Hakiz
Posts: 48385
Joined: 30/07/2015 20:01

#18750 Re: Gdje u Sa......

Post by Hakiz »

LikeLike wrote:
holowey wrote:
LikeLike wrote:Gdje ima kupiti spuzvu debljine 2-3cm, a sirine 120-140cm, duzina 200cm??? HITNO
leder, svrakino
Isao sam, imaju samo 1m sirinu. Ima li negdje drugo?
Tapetar?
Post Reply