Meni isto treba...ali suho dubinsko za vunene cilimeKralj Tvrtko I. wrote:Gdje oprati tepihe? Ima li neko preporuku sa odvozom i dovozom? Mašinsko pranje ako može...
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18701 Re: Zeničani
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#18702 Re: Zeničani
Svaku noc prije Zenice danas ima reklama za neka ciscenja, pa eto, poslije umrlica gledajte 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18703 Re: Zeničani
Valjo si miN.N. wrote:Svaku noc prije Zenice danas ima reklama za neka ciscenja, pa eto, poslije umrlica gledajte
inace grad trazi grafickog dizajnera na neodredjeno
uslovi SSS-gimnazija i poznavanje rada na racunaru
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#18704 Re: Zeničani
Kao osoba koja se kanila prijaviti na to (zaposlen u drugom gradu, a Fudo to ne volikamen spoticanja wrote:Valjo si miN.N. wrote:Svaku noc prije Zenice danas ima reklama za neka ciscenja, pa eto, poslije umrlica gledajte![]()
inace grad trazi grafickog dizajnera na neodredjeno
uslovi SSS-gimnazija i poznavanje rada na racunaru
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18705 Re: Zeničani
Ako se zoves M.S onda se prijaviCasual's wrote:Kao osoba koja se kanila prijaviti na to (zaposlen u drugom gradu, a Fudo to ne volikamen spoticanja wrote:Valjo si miN.N. wrote:Svaku noc prije Zenice danas ima reklama za neka ciscenja, pa eto, poslije umrlica gledajte![]()
inace grad trazi grafickog dizajnera na neodredjeno
uslovi SSS-gimnazija i poznavanje rada na racunaru) mogu reći da je konkurs nekome naštiman. Kome, i zbog čega..vidjet ćemo.. haman će i ovaj pasti
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#18706 Re: Zeničani
Nije on, a pričalo se da jest. Kažu da ga je u kampanji fino opalio za radove, a frajer uopšte nije dizajner. Naštim'o mu ga jaran Armin.kamen spoticanja wrote: Ako se zoves M.S onda se prijavi
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18707 Re: Zeničani
Vi vil si ko jeCasual's wrote:Nije on, a pričalo se da jest. Kažu da ga je u kampanji fino opalio za radove, a frajer uopšte nije dizajner. Naštim'o mu ga jaran Armin.kamen spoticanja wrote: Ako se zoves M.S onda se prijavi
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#18708 Re: Zeničani
I ja sam cuo da je za njega konkurs...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18709 Re: Zeničani
a što ne napišete na koga tacno mislite da i mi ostali znamo
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#18710 Re: Zeničani
Subašić Mirza - fotografkakavdanakneiskustvu wrote:a što ne napišete na koga tacno mislite da i mi ostali znamo
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#18711 Re: Zeničani
Subasic k`o i Duvnjak, mislim da je jos apsolvent na fakultetu a na isti je krenuo neke 07/08. godine 
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#18712 Re: Zeničani
Haman se svi ovi vječiti studenti osim mene dobro pouvaljivali.
Da je Fudo pošten ja i @Lester Freamon bi mu od novembra bili PR tim.
Da je Fudo pošten ja i @Lester Freamon bi mu od novembra bili PR tim.
- jasko_ba
- Posts: 8478
- Joined: 13/11/2006 17:47
#18713 Re: Zeničani
06/07N.N. wrote:Subasic k`o i Duvnjak, mislim da je jos apsolvent na fakultetu a na isti je krenuo neke 07/08. godine
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#18714 Re: Zeničani
Vlast osvojena na izborima nije slatka.Jimmy McNulty wrote:Haman se svi ovi vječiti studenti osim mene dobro pouvaljivali.
Da je Fudo pošten ja i @Lester Freamon bi mu od novembra bili PR tim.
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#18715 Re: Zeničani
Znas onu: Ne jebe lijep nego uporan..._BataZiv_0809 wrote:Sto je najgore nije smijesno.
Frajer je arhitepski primjer upornog seoskog laktarosa koji zorno pokazuje i dokazuje da su upornost i poltronstvo pravim ljudima recept za uspjeh. Nit ima obrazovanje, ni elokvenciju, ni harizmu, a nije vala bio medju prvim redovima kad se ljepota dijelila.
I opet gledaj gdje je dogurao. Dok su mu se "gradski" likovi smijali i govorili "ja seljaka", frajer se probijao. Dok su ovi ispijali kafe, on je ljepio plakate i virio iz anusa "vaznim" facama.
Koliko samo znam kvalitetnijih, obrazovanijih i nacitanijih momaka od njega koji ili rade za crkavicu ili ganjaju prekvalifikaciju i B1, dok on sjedi na celu skupstine.Nesvrseni student prava...
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#18716 Re: Zeničani
Koliko ja razumijem proces, hidzama nije alternativa transfuziji krvi i termin "ispustanje krvi" je netacan jer se ne ispusta krv hidzamom. Mislim, bude i krvi ali ono sto se uglavnom ispusta je "otpad" kojeg organizam natalozi u kozi. Razni metali, nus produkti metabolizma, sve ono sto pojedes a sto se nije stiglo obraditi ili sto zahjteva kompleksniji proces obrade se talozi u kozi. Hidzama izbacuje ove materije iz nje.smartXL wrote:Daj nam jedan taj naucni rad, da vidimo koje su to beneficije hidzame u odnosu na transfuziju. Ja ti objasnio reakciju organizma na ispustanje krvi, a te bez argumenata pricas.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#18717 Re: Zeničani
Ali lik fakat barem dok je studirao sprdancija zesca bio, ni pet min nije ozbiljan bio, samo zajebancija...Nedavno ga srete, izgleda da se malo uozbiljio.Freamon Lester wrote:Vlast osvojena na izborima nije slatka.Jimmy McNulty wrote:Haman se svi ovi vječiti studenti osim mene dobro pouvaljivali.
Da je Fudo pošten ja i @Lester Freamon bi mu od novembra bili PR tim.
A vi sa hidzamom otvorite neku temy na odf zdravlje pa tamo rasptavljate, bez ljutnje
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#18718 Re: Zeničani
Moras poznavat naucna objasnjenja za sve a ne samo objasnjenje onoga ko ti prodaje uslugu koji se poziva samo na Allaha (ne smeta mi ali dosta se toga neposmenom proda bas u ime Allaha).
Naime, ljudi su izjavili reakciju organizma nakon hidzame i transfuzije. Reakcije su iste. Zasto? Zato sto ispustanjem krvi se oslobadja dio krvnog pritiska. To je nauka dokazala.
To otpad....jel to mislis zbog izgleda krvi? Toksini iz organizma se izlucuju znojem a ne lezanjem. Ova spravica nije nikakav segregator pa da odvaja cisto od necistog.
Ne ulazim u vjersku stranu hidzame i egzorcizma.
Naime, ljudi su izjavili reakciju organizma nakon hidzame i transfuzije. Reakcije su iste. Zasto? Zato sto ispustanjem krvi se oslobadja dio krvnog pritiska. To je nauka dokazala.
To otpad....jel to mislis zbog izgleda krvi? Toksini iz organizma se izlucuju znojem a ne lezanjem. Ova spravica nije nikakav segregator pa da odvaja cisto od necistog.
Ne ulazim u vjersku stranu hidzame i egzorcizma.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18719 Re: Zeničani
Gdje pronaci štake?
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
#18720 Re: Zeničani
Masakr civila u Zenici od strane HVO.
19.04.1993.-19.04.2017.
19.04.1993.-19.04.2017.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#18721 Re: Zeničani
Na ulazu u zgradu bolnice ima radnja koja prodaje slicna pomagala, pa pogledaj gore.kakavdanakneiskustvu wrote:Gdje pronaci štake?
A preko puta Ugostiteljske skole je bila radnja sa slicnim asortimanom, pa mozes i tu vidjeti da li ima.
Mislim da ima jos jedna radnja kod one nove dzamije kod socijalnog.
- asMir11
- Posts: 113
- Joined: 31/08/2009 09:20
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#18722 Re: Zeničani
Da se ne zaboravi i ne ponoviavenija wrote:Masakr civila u Zenici od strane HVO.
19.04.1993.-19.04.2017.
Vezano za tu temu, da li se neko sjeća bombardovanja Zenice avio bombama? Mislim da je meta bila Željezara, datum 29. ili 30. septembar, godina vjerovatno 1992. Nigdje na internetu nisam uspio naći podatke o ovome, a bilo je civilnih žrtava i tad u Novoj Zenici.
Ako neko ima više informacija o tome, volio bih da pročitam. Hvala!
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18723 Re: Zeničani
channel10 wrote:Na ulazu u zgradu bolnice ima radnja koja prodaje slicna pomagala, pa pogledaj gore.kakavdanakneiskustvu wrote:Gdje pronaci štake?
A preko puta Ugostiteljske skole je bila radnja sa slicnim asortimanom, pa mozes i tu vidjeti da li ima.
Mislim da ima jos jedna radnja kod one nove dzamije kod socijalnog.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18724 Re: Zeničani
asMir11 wrote:Da se ne zaboravi i ne ponoviavenija wrote:Masakr civila u Zenici od strane HVO.
19.04.1993.-19.04.2017.![]()
Vezano za tu temu, da li se neko sjeća bombardovanja Zenice avio bombama? Mislim da je meta bila Željezara, datum 29. ili 30. septembar, godina vjerovatno 1992. Nigdje na internetu nisam uspio naći podatke o ovome, a bilo je civilnih žrtava i tad u Novoj Zenici.
Ako neko ima više informacija o tome, volio bih da pročitam. Hvala!
Sjecam se ja,tad sam dobio nove komsije kojima je tad unistena kuca ili stan
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#18725 Re: Zeničani
...itekako...tad je bombardovana i Teretna Zeljeznicka stanica i zgrada distributivnog centra armije na Kanalu...mislim da se tako zvalo...kakavdanakneiskustvu wrote:asMir11 wrote:Da se ne zaboravi i ne ponoviavenija wrote:Masakr civila u Zenici od strane HVO.
19.04.1993.-19.04.2017.![]()
Vezano za tu temu, da li se neko sjeća bombardovanja Zenice avio bombama? Mislim da je meta bila Željezara, datum 29. ili 30. septembar, godina vjerovatno 1992. Nigdje na internetu nisam uspio naći podatke o ovome, a bilo je civilnih žrtava i tad u Novoj Zenici.
Ako neko ima više informacija o tome, volio bih da pročitam. Hvala!
Sjecam se ja,tad sam dobio nove komsije kojima je tad unistena kuca ili stan
