Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
- Logovan
- Posts: 102747
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18701 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Dok naštelim idealnu temperaturu vode za tuširanje, njih 26 diplomira u Travniku. 
- kadinica
- Posts: 918
- Joined: 04/05/2012 12:46
#18702 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Logovan wrote:Dok naštelim idealnu temperaturu vode za tuširanje, njih 26 diplomira u Travniku.
- golfiista
- Posts: 4685
- Joined: 04/05/2012 14:48
#18703 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
kadinica wrote:Logovan wrote:Dok naštelim idealnu temperaturu vode za tuširanje, njih 26 diplomira u Travniku.
- area51
- Posts: 4383
- Joined: 06/03/2013 13:00
#18704 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Logovan wrote:Dok naštelim idealnu temperaturu vode za tuširanje, njih 26 diplomira u Travniku.
-
HTI
- Posts: 118
- Joined: 09/08/2010 13:53
#18705 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Vrijedi ponovitijaxxx wrote:Došao veterinar kod doktora. Pita ga doktor:
- "Šta vas muči?"
...Kaže veterinar, ono ispod oka:
- "Ma ja, lako je tako..."
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#18706 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Logovan wrote:Dok naštelim idealnu temperaturu vode za tuširanje, njih 26 diplomira u Travniku.
- de facto.
- Posts: 3077
- Joined: 10/07/2011 18:49
- Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.
#18707 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Logovan wrote:Dok naštelim idealnu temperaturu vode za tuširanje, njih 26 diplomira u Travniku.
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18708 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
jaxxx wrote:Došao veterinar kod doktora. Pita ga doktor:
- "Šta vas muči?"
...Kaže veterinar, ono ispod oka:
- "Ma ja, lako je tako..."
Ima i nastavak ovog vica, gdje doktor kaže:
- Dobro, onda, sestro dajte mu injekciju, pa ako mu ne bude bolje vodite ga u klaonicu.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#18709 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Iznajmljujem ne namješten stan dvjema studenticama, a po potrebi mogu i da im ga namjestim. 
- jaxxx
- Posts: 616
- Joined: 24/03/2012 09:49
- Location: San Siro
#18710 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
...trener Paris St. Germaina Laurent Blanc je eksperimentisao sa formacijom 4-3-3.
Reporter: Šta mislite o formaciji 4-3-3, kako vam se svidjela?
Zlatan Ibrahimović: Dobro je bilo.
Reporter: Zašto?
Zlatan: Zato što ja tako kažem.

Reporter: Šta mislite o formaciji 4-3-3, kako vam se svidjela?
Zlatan Ibrahimović: Dobro je bilo.
Reporter: Zašto?
Zlatan: Zato što ja tako kažem.
-
fiko_halimic
- Posts: 180
- Joined: 14/04/2013 20:58
#18711 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Partijaner wrote:Iznajmljujem ne namješten stan dvjema studenticama, a po potrebi mogu i da im ga namjestim.
nenamjesten, jedan rijec.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#18712 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
jedna rijecfiko_halimic wrote:Partijaner wrote:Iznajmljujem ne namješten stan dvjema studenticama, a po potrebi mogu i da im ga namjestim.
nenamjesten, jedan rijec.
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#18713 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
jaxxx wrote:...trener Paris St. Germaina Laurent Blanc je eksperimentisao sa formacijom 4-3-3.
Reporter: Šta mislite o formaciji 4-3-3, kako vam se svidjela?
Zlatan Ibrahimović: Dobro je bilo.
Reporter: Zašto?
Zlatan: Zato što ja tako kažem.
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#18714 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
hajmo koju stranicu o pravopisu 
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18715 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
shmizlica wrote:hajmo koju stranicu o pravopisu
Došao cigo na razgovor za posao, pa ga komisija ispituje:
- Znaš li cigo pisat?
- Znam.
- Pa kol'ko znaš slova?
- Pa...znam...jedno 50-tak.
- Oho, pa ti jači od Vuka Karadžića.
- Ma ja i medvjede obaram.
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#18716 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
- Druze direktore, ja, zena, petoro djece, stara majka i star otac, punac i punica zivimo u baraki, a vi i vasa gospoja sami u cetvorosobnom stanu na ciglanama. Je li to pravilno?shmizlica wrote:hajmo koju stranicu o pravopisu
- Nije! Pravilno je "u baraci"!
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#18717 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Q: Koja je razlika između amaterskog i profesionalnog pedofila??
A: Profesionalni ima teološki fakultet.
A: Profesionalni ima teološki fakultet.
- graue_maus
- Posts: 3576
- Joined: 13/11/2011 15:01
#18718 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ja Sam Odavle wrote:- Druze direktore, ja, zena, petoro djece, stara majka i star otac, punac i punica zivimo u baraki, a vi i vasa gospoja sami u cetvorosobnom stanu na ciglanama. Je li to pravilno?shmizlica wrote:hajmo koju stranicu o pravopisu
- Nije! Pravilno je "u baraci"!
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#18719 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Kako se djevojke izvinjavaju?
- Izvini, ali ti si kriv.
- Izvini, ali ti si kriv.
- plain vanilla
- Posts: 70236
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#18720 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
policajac zaustavlja narkomanku na ulici:
- gdje si rođena?
- gdje si rođeniiiiiii

- gdje si rođena?
- gdje si rođeniiiiiii
- lavorpunvode
- Posts: 3109
- Joined: 19/07/2012 19:16
#18721 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ujedam wrote:Godina 2070.
Sretnu se 2 prijatelja.
Prvi: Ej, gdje nosiš ta vrata?
Drugi: To nisu vrata, to je Samsung Galaxy S 65.

- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#18722 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
E stvarno .... s65

- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
#18723 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
plain vanilla wrote:policajac zaustavlja narkomanku na ulici:
- gdje si rođena?
- gdje si rođeniiiiiii
![]()
podsjeti me na onaj vic
Zaustavio policajac narkomana: “Dobro veče, vozačku i saobraćajnu molim!” “Znači brate, ne znam gde sam, jeee…” “Vozačku i saobraćajnu MOLIM!” “Brate, pusti me, ne znam gde saaaam!” “Je l’ znaš ti ko sam ja?” “Znači brate šta je ovo, ja ne znam gde sam, ti ne znaš ko si, ludilooooo”
- plain vanilla
- Posts: 70236
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#18724 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
alkalna_baterija wrote:plain vanilla wrote:policajac zaustavlja narkomanku na ulici:
- gdje si rođena?
- gdje si rođeniiiiiii
![]()
podsjeti me na onaj vic
Zaustavio policajac narkomana: “Dobro veče, vozačku i saobraćajnu molim!” “Znači brate, ne znam gde sam, jeee…” “Vozačku i saobraćajnu MOLIM!” “Brate, pusti me, ne znam gde saaaam!” “Je l’ znaš ti ko sam ja?” “Znači brate šta je ovo, ja ne znam gde sam, ti ne znaš ko si, ludilooooo”
ima i onaj sto prsce protiv krokodila
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#18725 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
definitivno najjaciplain vanilla wrote:![]()
![]()
ima i onaj sto prsce protiv krokodila![]()
