Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#18701 Re: Gdje u Sa......

Post by Ned071 »

sitna.buranija wrote:Gdje kupiti dobru dasku za peglanje u Sa?

Ove iz Pennya i Konzuma mi izgledaju ili bezveze (sloj spuzve tanak ko papir na losoj mrezastoj konstrukciji) ili preskupe (vecina tih iz Konzuma) za ono sto nude.
nije bitno gdje ces, bitno je koju ces... vileda je odlicna, jest da je skuplja, al vrijedi svake marke, pogotovo onaj mali dodadatk za kosulje...
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18702 Re: Gdje u Sa......

Post by beni-bu-man »

wewa wrote: nije Delimano, nego Berghof
prilicno lako se ostre, jedan o drugi
imam ih evo 3. godina i zadovoljna sam :thumbup:
ja ih ovako ostrim
Image
User avatar
muha_sa
Posts: 140349
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#18703 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

beni-bu-man wrote:
wewa wrote: nije Delimano, nego Berghof
prilicno lako se ostre, jedan o drugi
imam ih evo 3. godina i zadovoljna sam :thumbup:
ja ih ovako ostrim
Image
:thumbup:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#18704 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

Nema Bingo, nema Konzum, neka niko...

Ima li igdje u ovoj u ovoj futavoj kasabi svježih začinskih biljaka - korijander, origano, bosiljak, BILO ŠTA?
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#18705 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

Banksy wrote:Nema Bingo, nema Konzum, neka niko...

Ima li igdje u ovoj u ovoj futavoj kasabi svježih začinskih biljaka - korijander, origano, bosiljak, BILO ŠTA?
Konzum u Lozionickoj? ili na Dobrinji?

imali su proslog mjeseca, sigurno.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#18706 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

wewa wrote:
Banksy wrote:Nema Bingo, nema Konzum, neka niko...

Ima li igdje u ovoj u ovoj futavoj kasabi svježih začinskih biljaka - korijander, origano, bosiljak, BILO ŠTA?
Konzum u Lozionickoj? ili na Dobrinji?

imali su proslog mjeseca, sigurno.
Imali su kad je sezona, ljeto, kad ih imaš u svakoj bašči, van sezone, nema... Kakva je ovo kasaba postala, pa to je nevjerovatno.
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#18707 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

Banksy wrote:Nema Bingo, nema Konzum, neka niko...

Ima li igdje u ovoj u ovoj futavoj kasabi svježih začinskih biljaka - korijander, origano, bosiljak, BILO ŠTA?
Cvjećara preko puta OHR-a?
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#18708 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

Banksy wrote:
wewa wrote:
Banksy wrote:Nema Bingo, nema Konzum, neka niko...

Ima li igdje u ovoj u ovoj futavoj kasabi svježih začinskih biljaka - korijander, origano, bosiljak, BILO ŠTA?
Konzum u Lozionickoj? ili na Dobrinji?

imali su proslog mjeseca, sigurno.
Imali su kad je sezona, ljeto, kad ih imaš u svakoj bašči, van sezone, nema... Kakva je ovo kasaba postala, pa to je nevjerovatno.
znam.
sta god da covjek namisli, nema. isto je i sa sportskom opremom, recimo.
#drzavuZaKrampon!
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#18709 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

CherryLips wrote:
Banksy wrote:Nema Bingo, nema Konzum, neka niko...

Ima li igdje u ovoj u ovoj futavoj kasabi svježih začinskih biljaka - korijander, origano, bosiljak, BILO ŠTA?
Cvjećara preko puta OHR-a?
Ne znam, nisam išla po cvjećarama, ne trebaju mi sadnice, tražila sam obični, svjež, upakovan začin kojih je nekad bilo u tržnim centrima, nema, nebitno.
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#18710 Re: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

Ja sam ljetos kupila ruzmarin i grčki bosiljak na pijaci kod teta sto prodaju cvijeće
Drugih začina ne nađoh.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#18711 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Bilo je u rasadniku na Otoci u saksijama začinskog bilja...a da smo kasaba, jesmo :(
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#18712 Re: Gdje u Sa......

Post by duh_sa_sjekirom »

Gdje kupiti patent-zatvarače ("rajfešluse") većih dimenzija?
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#18713 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

duh_sa_sjekirom wrote:Gdje kupiti patent-zatvarače ("rajfešluse") većih dimenzija?
hm

mozda da probas kod onog cike sto drzi repromaterijal za obucare, u svrakinom?

ili Sanny-Genny u Papagajci?

na Siranu ima stand s materijalom za krojace, mada sumnjam da imaju bas velike rasjfersluse.
to kao oni za tende?
mozda za upitas Muminovica, onog sto radi tende?
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#18714 Re: Gdje u Sa......

Post by duh_sa_sjekirom »

wewa wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:Gdje kupiti patent-zatvarače ("rajfešluse") većih dimenzija?
hm

mozda da probas kod onog cike sto drzi repromaterijal za obucare, u svrakinom?

ili Sanny-Genny u Papagajci?

na Siranu ima stand s materijalom za krojace, mada sumnjam da imaju bas velike rasjfersluse.
to kao oni za tende?
mozda za upitas Muminovica, onog sto radi tende?
Da, kao oni za tende.
Može li link ili neki kontakt za tog Mumunovića?
Hvala.
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#18715 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

duh_sa_sjekirom wrote:
wewa wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:Gdje kupiti patent-zatvarače ("rajfešluse") većih dimenzija?
hm

mozda da probas kod onog cike sto drzi repromaterijal za obucare, u svrakinom?

ili Sanny-Genny u Papagajci?

na Siranu ima stand s materijalom za krojace, mada sumnjam da imaju bas velike rasjfersluse.
to kao oni za tende?
mozda za upitas Muminovica, onog sto radi tende?
Da, kao oni za tende.
Može li link ili neki kontakt za tog Mumunovića?
Hvala.
http://dekoratermuminovic.business.site/

evo, probaj ovdje

inace su kod katedrale, 033 539 814
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#18716 Re: Gdje u Sa......

Post by duh_sa_sjekirom »

wewa wrote:
duh_sa_sjekirom wrote: Da, kao oni za tende.
Može li link ili neki kontakt za tog Mumunovića?
Hvala.
http://dekoratermuminovic.business.site/

evo, probaj ovdje

inace su kod katedrale, 033 539 814
:thumbup:
Hvala još jednom...
No, nažalost, nema kod njih. Tražit ćemo dalje
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#18717 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

duh_sa_sjekirom wrote:
wewa wrote:
duh_sa_sjekirom wrote: Da, kao oni za tende.
Može li link ili neki kontakt za tog Mumunovića?
Hvala.
http://dekoratermuminovic.business.site/

evo, probaj ovdje

inace su kod katedrale, 033 539 814
:thumbup:
Hvala još jednom...
No, nažalost, nema kod njih. Tražit ćemo dalje
probaj i Suman tende, ne znam imaju li radnju u Sarajevu...
User avatar
muha_sa
Posts: 140349
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#18718 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

duh_sa_sjekirom wrote:
wewa wrote:
duh_sa_sjekirom wrote: Da, kao oni za tende.
Može li link ili neki kontakt za tog Mumunovića?
Hvala.
http://dekoratermuminovic.business.site/

evo, probaj ovdje

inace su kod katedrale, 033 539 814
:thumbup:
Hvala još jednom...
No, nažalost, nema kod njih. Tražit ćemo dalje
imas na mostarskom raskrscu pa kad krenes za Kiseljak sa desne strane veliku halu(prodavnicu i fabriku) koja se bavi ceradama za sportske hale, auta..........................kod njih 100% ima

da me ubijes ne znam kako se firma zove, zaboravio :-)
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#18719 Re: Gdje u Sa......

Post by duh_sa_sjekirom »

wewa wrote: probaj i Suman tende, ne znam imaju li radnju u Sarajevu...
Zvao sam Suman, učinilo mi se preskupo, pa sad razmatram neke druge varijante.
muha_sa wrote: imas na mostarskom raskrscu pa kad krenes za Kiseljak sa desne strane veliku halu(prodavnicu i fabriku) koja se bavi ceradama za sportske hale, auta..........................kod njih 100% ima

da me ubijes ne znam kako se firma zove, zaboravio :-)
Ne znam ni ja kako se zove ali znam gdje je, pa ću potražiti...

Ako ima još preporuka, samo pišite
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#18720 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

duh_sa_sjekirom wrote:Gdje kupiti patent-zatvarače ("rajfešluse") većih dimenzija?
Ako nemaju, pitaj, uputiće te.

http://www.bagat-sarajevo.com/
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#18721 Re: Gdje u Sa......

Post by duh_sa_sjekirom »

Banksy wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:Gdje kupiti patent-zatvarače ("rajfešluse") većih dimenzija?
Ako nemaju, pitaj, uputiće te.

http://www.bagat-sarajevo.com/
Hvala, provjerit ću i kod njih
riko-ga
Posts: 2232
Joined: 17/03/2008 16:43

#18722 Re: Gdje u Sa......

Post by riko-ga »

Gdje kupiti zicu za rucke(Zica kao sto je naprimjer rucka od kanti Yupola)Peni nema pa reko da nije ko gdje gledao.Portebno mi je za neke rucne radove bas za rucku.
User avatar
muha_sa
Posts: 140349
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#18723 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

riko-ga wrote:Gdje kupiti zicu za rucke(Zica kao sto je naprimjer rucka od kanti Yupola)Peni nema pa reko da nije ko gdje gledao.Portebno mi je za neke rucne radove bas za rucku.
http://metalcentar.ba/lokacije/
User avatar
madesa
Posts: 5556
Joined: 26/07/2013 02:37

#18724 Re: Gdje u Sa......

Post by madesa »

Postoji li za aparat za kafu illy neke druge kapsule jer su ove preskupe
Foxx
Posts: 166
Joined: 11/01/2012 14:46

#18725 Re: Gdje u Sa......

Post by Foxx »

...kupiti kvalitetan rucni sat?
Post Reply