Ujedam wrote:Godina 2070.
Sretnu se 2 prijatelja.
Prvi: Ej, gdje nosiš ta vrata?
Drugi: To nisu vrata, to je Samsung Galaxy S 65.
Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18676 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
-
Ujedam
- Posts: 4121
- Joined: 16/03/2012 13:47
#18677 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Nije baš toliko grozan.

- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18678 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ne pretjerujem, baš je toliko grozan.
Možeš ti bolji vic postaviti, ovakvi ti ne trebaju.
Možeš ti bolji vic postaviti, ovakvi ti ne trebaju.
-
Ujedam
- Posts: 4121
- Joined: 16/03/2012 13:47
#18679 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Haj dobro, nemoj ružiti.

- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18680 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Izašao je novi iPhone 5
To je već peti iPhone koji nemam.
To je već peti iPhone koji nemam.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#18681 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Došla djevojka kod plastičnog hirurga s namjerom da poveća grudi. Pokazujući doktoru svoj ravni prsni koš reče:
" Da li možete nešto napraviti s ovim? "
" Mislim da bih vam lakše prišio penis..." reče doktor.
" Da li možete nešto napraviti s ovim? "
" Mislim da bih vam lakše prišio penis..." reče doktor.
- KID
- Posts: 607
- Joined: 10/03/2007 20:29
#18682 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Razgovaraju Suljo i Mujo...
Kaže Suljo: Joooj Mujo da vidiš.. Juče sam krečio jednu kuću u Zagrebu i ljudi u kući imaju zlatnu šolju...
Mujo: Ma daj bolan gdje će neko imati zlatnu šolju, ne vjerujem ti..
Ako ne vjeruješ ideš da ti pokažem...
I tako oni dođu pred kuću pokucaju a vrata im otvori Gabi Novak..
Kaže Suljo: Dobar dan gospođo, ja sam onaj što vam je krečio kuću i kolega mi ne vjeruje da imate zlatnu šolju pa sam ga doveo da mu pokažem...
na to reče Gabi: Arsene, evo došao je onaj gospodin što ti se posrao u saksofon....
Kaže Suljo: Joooj Mujo da vidiš.. Juče sam krečio jednu kuću u Zagrebu i ljudi u kući imaju zlatnu šolju...
Mujo: Ma daj bolan gdje će neko imati zlatnu šolju, ne vjerujem ti..
Ako ne vjeruješ ideš da ti pokažem...
I tako oni dođu pred kuću pokucaju a vrata im otvori Gabi Novak..
Kaže Suljo: Dobar dan gospođo, ja sam onaj što vam je krečio kuću i kolega mi ne vjeruje da imate zlatnu šolju pa sam ga doveo da mu pokažem...
na to reče Gabi: Arsene, evo došao je onaj gospodin što ti se posrao u saksofon....
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
#18683 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
KvaziExpert wrote:Ulazi žena u kuću i vadi pivo iz vrećice:
- Izvoli dragi, ovo sam tebi kupila ... A što ne gledaš fudbal??? Jesi gladan ? Da ti spremim nešto?
- Jel mnogo??? - pita je muž
- Pa ne baš ... lijevi far, branik i lijevi blatobran...
tugo mojaO'zone wrote:Došla djevojka kod plastičnog hirurga s namjerom da poveća grudi. Pokazujući doktoru svoj ravni prsni koš reče:
" Da li možete nešto napraviti s ovim? "
" Mislim da bih vam lakše prišio penis..." reče doktor.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#18684 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Benjo73 wrote:Izašao je novi iPhone 5
To je već peti iPhone koji nemam.
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#18685 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ako ces preciznije, to je vec 6 iPhone koji nemasBenjo73 wrote:Izašao je novi iPhone 5
To je već peti iPhone koji nemam.
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#18686 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Nije vic al' eto...prije bi se reklo ispovijest (muke) jednog susjeda
Cijena STRUJE u državi, majke ti, ka da je 3 puta opasala zemaljsku kuglu pa onda dođe meni u šteker. I vele: "Štedi struju!"...da u 10 navečer palim veš mašinu?...bem ti mater i
europskom standardu. Dok Europa spava ja da palim veš mašinu? I još da imam veš
mašinu, neg đubre kad pređe na centrifugu, moram je zajahat ka bika...inače uteče. Zadnji put sam lega na nju, bubrege mi odvalila. I što sad, da lježem po njoj oko ponoći kad baca prvu vodu? Da spavam na njoj? To standard? Kilovat košta ka da ga brodom lovilo pa u hladnjači dovezlo meni kući.
A voda? P***a im materna, non stop seru na tevejcu da smo među prvim zemljama po količinama vode...a i njoj cijena ka i struju...ka da cijev ide do Mjeseca, pa i njega opasa 3 puta i onda nazad na Zemlju pa meni u kuhinju. Da si pišam sam u usta, to mi jedino riješenje.
Cijena benzina? - Eno ga u Venecueli, litra manje od 20 lipa. Da dobro čitate, litra benze manje od 20 lipa. Kod nas 11 kuna. Kažu KRIZA. A mamu vam jebem što je Venecuela u drugoj galaksiji pa nema veze sa istom onom zemaljskom kuglom koju 3 puta opasa struja iz mog štekera!?!?!?! Vele: "Štedi na benzinu!"...već godinu dana vozim u leru nizbrdo...što sad da ugasim auto?
Cijena povrća? Eno vidio sam papriku po 30 kuna kila. Ja ne znam. Gdje raste ta paprika? - na stablu od banana? Gdje u p***i maternoj da može biti 30 kuna. Nek je još i mljeveno meso 50 kuna kila....i eto ti punjene paprike za ručak po cijeni od 2 miliona kuna/komad. Vrijedi ka građevinsko zemljište na Hvaru. Bem te živote. Kad su jebene jagode bile jeftinije od paprike? Kad? Kad je kila banana bila jeftinija od jabuka? Eeeeeej - jabuka! Pa bem ti mater i jabukama, gdje i one rastu? - pod zemljom i to na dubinama većim od 3 kilometra pa ih valjda vade usput kad naftu traže?
Cijena STRUJE u državi, majke ti, ka da je 3 puta opasala zemaljsku kuglu pa onda dođe meni u šteker. I vele: "Štedi struju!"...da u 10 navečer palim veš mašinu?...bem ti mater i
europskom standardu. Dok Europa spava ja da palim veš mašinu? I još da imam veš
mašinu, neg đubre kad pređe na centrifugu, moram je zajahat ka bika...inače uteče. Zadnji put sam lega na nju, bubrege mi odvalila. I što sad, da lježem po njoj oko ponoći kad baca prvu vodu? Da spavam na njoj? To standard? Kilovat košta ka da ga brodom lovilo pa u hladnjači dovezlo meni kući.
A voda? P***a im materna, non stop seru na tevejcu da smo među prvim zemljama po količinama vode...a i njoj cijena ka i struju...ka da cijev ide do Mjeseca, pa i njega opasa 3 puta i onda nazad na Zemlju pa meni u kuhinju. Da si pišam sam u usta, to mi jedino riješenje.
Cijena benzina? - Eno ga u Venecueli, litra manje od 20 lipa. Da dobro čitate, litra benze manje od 20 lipa. Kod nas 11 kuna. Kažu KRIZA. A mamu vam jebem što je Venecuela u drugoj galaksiji pa nema veze sa istom onom zemaljskom kuglom koju 3 puta opasa struja iz mog štekera!?!?!?! Vele: "Štedi na benzinu!"...već godinu dana vozim u leru nizbrdo...što sad da ugasim auto?
Cijena povrća? Eno vidio sam papriku po 30 kuna kila. Ja ne znam. Gdje raste ta paprika? - na stablu od banana? Gdje u p***i maternoj da može biti 30 kuna. Nek je još i mljeveno meso 50 kuna kila....i eto ti punjene paprike za ručak po cijeni od 2 miliona kuna/komad. Vrijedi ka građevinsko zemljište na Hvaru. Bem te živote. Kad su jebene jagode bile jeftinije od paprike? Kad? Kad je kila banana bila jeftinija od jabuka? Eeeeeej - jabuka! Pa bem ti mater i jabukama, gdje i one rastu? - pod zemljom i to na dubinama većim od 3 kilometra pa ih valjda vade usput kad naftu traže?
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#18687 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
MOzda je jedan imaoiSwagga wrote:Ako ces preciznije, to je vec 6 iPhone koji nemasBenjo73 wrote:Izašao je novi iPhone 5
To je već peti iPhone koji nemam.![]()
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
#18688 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
da nije smiješno bilo bi žalosnoTiger 033 wrote:Nije vic al' eto...prije bi se reklo ispovijest (muke) jednog susjeda![]()
Cijena STRUJE u državi, majke ti, ka da je 3 puta opasala zemaljsku kuglu pa onda dođe meni u šteker. I vele: "Štedi struju!"...da u 10 navečer palim veš mašinu?...bem ti mater i
europskom standardu. Dok Europa spava ja da palim veš mašinu? I još da imam veš
mašinu, neg đubre kad pređe na centrifugu, moram je zajahat ka bika...inače uteče. Zadnji put sam lega na nju, bubrege mi odvalila. I što sad, da lježem po njoj oko ponoći kad baca prvu vodu? Da spavam na njoj? To standard? Kilovat košta ka da ga brodom lovilo pa u hladnjači dovezlo meni kući.
A voda? P***a im materna, non stop seru na tevejcu da smo među prvim zemljama po količinama vode...a i njoj cijena ka i struju...ka da cijev ide do Mjeseca, pa i njega opasa 3 puta i onda nazad na Zemlju pa meni u kuhinju. Da si pišam sam u usta, to mi jedino riješenje.
Cijena benzina? - Eno ga u Venecueli, litra manje od 20 lipa. Da dobro čitate, litra benze manje od 20 lipa. Kod nas 11 kuna. Kažu KRIZA. A mamu vam jebem što je Venecuela u drugoj galaksiji pa nema veze sa istom onom zemaljskom kuglom koju 3 puta opasa struja iz mog štekera!?!?!?! Vele: "Štedi na benzinu!"...već godinu dana vozim u leru nizbrdo...što sad da ugasim auto?
Cijena povrća? Eno vidio sam papriku po 30 kuna kila. Ja ne znam. Gdje raste ta paprika? - na stablu od banana? Gdje u p***i maternoj da može biti 30 kuna. Nek je još i mljeveno meso 50 kuna kila....i eto ti punjene paprike za ručak po cijeni od 2 miliona kuna/komad. Vrijedi ka građevinsko zemljište na Hvaru. Bem te živote. Kad su jebene jagode bile jeftinije od paprike? Kad? Kad je kila banana bila jeftinija od jabuka? Eeeeeej - jabuka! Pa bem ti mater i jabukama, gdje i one rastu? - pod zemljom i to na dubinama većim od 3 kilometra pa ih valjda vade usput kad naftu traže?
- graue_maus
- Posts: 3576
- Joined: 13/11/2011 15:01
#18689 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Brazilski humorista i pisac Millor Fernandez čitaocima je postavio sledeće pitanje:
„Kakva je razlika između političara i lopova?“
Odgovor koji ga je oduševio glasio je:
„Poštovani g. Millor, nakon dugog razmišljanja došao sam do zaključka da je razlika između političara i lopova u tome što sam prvog izabrao ja, dok je drugi izabrao mene!"
Millor Fernandez mu je odgovorio:
„Poštovani gospodine, vi ste genije! Jedini ste koji je uopšte uspeo naći neku razliku!“
„Kakva je razlika između političara i lopova?“
Odgovor koji ga je oduševio glasio je:
„Poštovani g. Millor, nakon dugog razmišljanja došao sam do zaključka da je razlika između političara i lopova u tome što sam prvog izabrao ja, dok je drugi izabrao mene!"
Millor Fernandez mu je odgovorio:
„Poštovani gospodine, vi ste genije! Jedini ste koji je uopšte uspeo naći neku razliku!“
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18690 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
"Izvinite... Svako se może
zabuniti."
Reće pedofil skidajući patuljka sa kurca..
Kondom ne jamči siguran seks...Moj prijatelj ga je nosio kada ga je upucao ženin muž....
zabuniti."
Reće pedofil skidajući patuljka sa kurca..
Kondom ne jamči siguran seks...Moj prijatelj ga je nosio kada ga je upucao ženin muž....
- Brkooo
- Posts: 10359
- Joined: 15/12/2011 22:23
- Location: Where Eagles Dare
#18691 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
ev jedan glupi
Umrla dobra baka i završila u Raju. Čim je stigla bog joj kaže:
- "Draga bako, budući da si bila tako dobra izaberi da ti ispunim jednu želju."
- "Joooooooooj, bogek moj dragi, znate, ja bi vam najviše na svetu tela bit živa."
I Bog ju stavi u toplomjer.

Umrla dobra baka i završila u Raju. Čim je stigla bog joj kaže:
- "Draga bako, budući da si bila tako dobra izaberi da ti ispunim jednu želju."
- "Joooooooooj, bogek moj dragi, znate, ja bi vam najviše na svetu tela bit živa."
I Bog ju stavi u toplomjer.
- Brkooo
- Posts: 10359
- Joined: 15/12/2011 22:23
- Location: Where Eagles Dare
#18692 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ulazi cigo muzicar u autobus i vidi kako neka zena place!
"Sta se desilo? Ako mogu nesto da vam odsviram, da vas oraspolozim?"
"Pa eto, moj sin Milan se povrijedio u Drini, pa ako moze u njegovo ime?"
"Evo ide!
OJ MILANE METNEM TI GA STRINI, KOG SI KURCA TRAZIO U DRINI.

"Sta se desilo? Ako mogu nesto da vam odsviram, da vas oraspolozim?"
"Pa eto, moj sin Milan se povrijedio u Drini, pa ako moze u njegovo ime?"
"Evo ide!
OJ MILANE METNEM TI GA STRINI, KOG SI KURCA TRAZIO U DRINI.
-
ibizza
- Posts: 4984
- Joined: 05/06/2008 00:46
#18693 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Brkooo wrote:Ulazi cigo muzicar u autobus i vidi kako neka zena place!
"Sta se desilo? Ako mogu nesto da vam odsviram, da vas oraspolozim?"
"Pa eto, moj sin Milan se povrijedio u Drini, pa ako moze u njegovo ime?"
"Evo ide!
OJ MILANE METNEM TI GA STRINI, KOG SI KURCA TRAZIO U DRINI.
![]()
![]()
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18694 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Razgovaraju dva kondoma:
- Izgleda da mi je žena trudna.
- Ma ti si puk'o.
- Izgleda da mi je žena trudna.
- Ma ti si puk'o.
- zoza
- Posts: 496
- Joined: 02/04/2013 12:15
#18695 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Penzioneri su ko lavovi. Svaki dan jedan rikne. 
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#18696 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Brkooo wrote:Ulazi cigo muzicar u autobus i vidi kako neka zena place!
"Sta se desilo? Ako mogu nesto da vam odsviram, da vas oraspolozim?"
"Pa eto, moj sin Milan se povrijedio u Drini, pa ako moze u njegovo ime?"
"Evo ide!
OJ MILANE METNEM TI GA STRINI, KOG SI KURCA TRAZIO U DRINI.
![]()
![]()
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18698 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Shvatio sam da cure vole dobre aute, a pošto ne mogu to priuštiti odlučio sam kupiti psa i dati mu ime Audi. Pa kad upoznam neku curu, mogu joj bez problema reci : dolazim po tebe sa Audijem.
Tri zatvorenika prevoze prema zatvoru. Svakome od njih dopušteno je ponijeti po jednu stvar koja će mu pomoći da prikrati vrijeme unutar rešetaka.
- Što si ti ponio? - upita jedan od njih kolegu.
- Ponio sam boje - reče ovaj, izvadivši kutiju iz torbe.
- Sve ću zidove obojiti. A ti?
- Ja imam karte - izvuče ovaj iz džepa špil karata.
- Mogu igrati pasijans, poker, razne igre. A ti? - upita sad on trećega, koji je do tada smrknuto sjedio i šutio.
Ovaj se odmah razvedri i izvuče - kutiju tampona!
- Pa što možeš s tim?! - zabezeknu se prva dvojica.
- Svašta! Evo, na kutiji lijepo piše: mogu plivati, jahati, rolati se....
Tri zatvorenika prevoze prema zatvoru. Svakome od njih dopušteno je ponijeti po jednu stvar koja će mu pomoći da prikrati vrijeme unutar rešetaka.
- Što si ti ponio? - upita jedan od njih kolegu.
- Ponio sam boje - reče ovaj, izvadivši kutiju iz torbe.
- Sve ću zidove obojiti. A ti?
- Ja imam karte - izvuče ovaj iz džepa špil karata.
- Mogu igrati pasijans, poker, razne igre. A ti? - upita sad on trećega, koji je do tada smrknuto sjedio i šutio.
Ovaj se odmah razvedri i izvuče - kutiju tampona!
- Pa što možeš s tim?! - zabezeknu se prva dvojica.
- Svašta! Evo, na kutiji lijepo piše: mogu plivati, jahati, rolati se....
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#18699 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
_terminaš_ wrote:Shvatio sam da cure vole dobre aute, a pošto ne mogu to priuštiti odlučio sam kupiti psa i dati mu ime Audi. Pa kad upoznam neku curu, mogu joj bez problema reci : dolazim po tebe sa Audijem.
- jaxxx
- Posts: 616
- Joined: 24/03/2012 09:49
- Location: San Siro
#18700 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Došao veterinar kod doktora. Pita ga doktor:
- "Šta vas muči?"
...Kaže veterinar, ono ispod oka:
- "Ma ja, lako je tako..."
- "Šta vas muči?"
...Kaže veterinar, ono ispod oka:
- "Ma ja, lako je tako..."
