Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18676 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

Ujedam wrote:Godina 2070.

Sretnu se 2 prijatelja.
Prvi: Ej, gdje nosiš ta vrata?
Drugi: To nisu vrata, to je Samsung Galaxy S 65.
:jbt: :jbt:
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#18677 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Ujedam »

Nije baš toliko grozan. :lol:



























:balkanac:
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18678 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

Ne pretjerujem, baš je toliko grozan. :P :D

Možeš ti bolji vic postaviti, ovakvi ti ne trebaju. :D
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#18679 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Ujedam »

Haj dobro, nemoj ružiti. :lol:

:curica:
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18680 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Izašao je novi iPhone 5

To je već peti iPhone koji nemam.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#18681 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by O'zone »

Došla djevojka kod plastičnog hirurga s namjerom da poveća grudi. Pokazujući doktoru svoj ravni prsni koš reče:
" Da li možete nešto napraviti s ovim? "
" Mislim da bih vam lakše prišio penis..." reče doktor.
User avatar
KID
Posts: 607
Joined: 10/03/2007 20:29

#18682 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by KID »

Razgovaraju Suljo i Mujo...
Kaže Suljo: Joooj Mujo da vidiš.. Juče sam krečio jednu kuću u Zagrebu i ljudi u kući imaju zlatnu šolju...
Mujo: Ma daj bolan gdje će neko imati zlatnu šolju, ne vjerujem ti..
Ako ne vjeruješ ideš da ti pokažem...
I tako oni dođu pred kuću pokucaju a vrata im otvori Gabi Novak..
Kaže Suljo: Dobar dan gospođo, ja sam onaj što vam je krečio kuću i kolega mi ne vjeruje da imate zlatnu šolju pa sam ga doveo da mu pokažem...
na to reče Gabi: Arsene, evo došao je onaj gospodin što ti se posrao u saksofon.... :nasolji1:
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18683 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

KvaziExpert wrote:Ulazi žena u kuću i vadi pivo iz vrećice:
- Izvoli dragi, ovo sam tebi kupila ... A što ne gledaš fudbal??? Jesi gladan ? Da ti spremim nešto?
- Jel mnogo??? - pita je muž
- Pa ne baš ... lijevi far, branik i lijevi blatobran...
O'zone wrote:Došla djevojka kod plastičnog hirurga s namjerom da poveća grudi. Pokazujući doktoru svoj ravni prsni koš reče:
" Da li možete nešto napraviti s ovim? "
" Mislim da bih vam lakše prišio penis..." reče doktor.
tugo moja :lol: :lol: :lol:
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#18684 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by kisni indijanac »

Benjo73 wrote:Izašao je novi iPhone 5

To je već peti iPhone koji nemam.
:mrgreen: :thumbup:
iSwagga
Posts: 1561
Joined: 22/03/2010 10:30

#18685 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by iSwagga »

Benjo73 wrote:Izašao je novi iPhone 5

To je već peti iPhone koji nemam.
Ako ces preciznije, to je vec 6 iPhone koji nemas :-D :run:
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#18686 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Tiger 033 »

Nije vic al' eto...prije bi se reklo ispovijest (muke) jednog susjeda :D

Cijena STRUJE u državi, majke ti, ka da je 3 puta opasala zemaljsku kuglu pa onda dođe meni u šteker. I vele: "Štedi struju!"...da u 10 navečer palim veš mašinu?...bem ti mater i
europskom standardu. Dok Europa spava ja da palim veš mašinu? I još da imam veš
mašinu, neg đubre kad pređe na centrifugu, moram je zajahat ka bika...inače uteče. Zadnji put sam lega na nju, bubrege mi odvalila. I što sad, da lježem po njoj oko ponoći kad baca prvu vodu? Da spavam na njoj? To standard? Kilovat košta ka da ga brodom lovilo pa u hladnjači dovezlo meni kući.
A voda? P***a im materna, non stop seru na tevejcu da smo među prvim zemljama po količinama vode...a i njoj cijena ka i struju...ka da cijev ide do Mjeseca, pa i njega opasa 3 puta i onda nazad na Zemlju pa meni u kuhinju. Da si pišam sam u usta, to mi jedino riješenje.
Cijena benzina? - Eno ga u Venecueli, litra manje od 20 lipa. Da dobro čitate, litra benze manje od 20 lipa. Kod nas 11 kuna. Kažu KRIZA. A mamu vam jebem što je Venecuela u drugoj galaksiji pa nema veze sa istom onom zemaljskom kuglom koju 3 puta opasa struja iz mog štekera!?!?!?! Vele: "Štedi na benzinu!"...već godinu dana vozim u leru nizbrdo...što sad da ugasim auto?
Cijena povrća? Eno vidio sam papriku po 30 kuna kila. Ja ne znam. Gdje raste ta paprika? - na stablu od banana? Gdje u p***i maternoj da može biti 30 kuna. Nek je još i mljeveno meso 50 kuna kila....i eto ti punjene paprike za ručak po cijeni od 2 miliona kuna/komad. Vrijedi ka građevinsko zemljište na Hvaru. Bem te živote. Kad su jebene jagode bile jeftinije od paprike? Kad? Kad je kila banana bila jeftinija od jabuka? Eeeeeej - jabuka! Pa bem ti mater i jabukama, gdje i one rastu? - pod zemljom i to na dubinama većim od 3 kilometra pa ih valjda vade usput kad naftu traže?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#18687 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by skafiskafsnjak »

iSwagga wrote:
Benjo73 wrote:Izašao je novi iPhone 5

To je već peti iPhone koji nemam.
Ako ces preciznije, to je vec 6 iPhone koji nemas :-D :run:
MOzda je jedan imao :D
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18688 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

Tiger 033 wrote:Nije vic al' eto...prije bi se reklo ispovijest (muke) jednog susjeda :D

Cijena STRUJE u državi, majke ti, ka da je 3 puta opasala zemaljsku kuglu pa onda dođe meni u šteker. I vele: "Štedi struju!"...da u 10 navečer palim veš mašinu?...bem ti mater i
europskom standardu. Dok Europa spava ja da palim veš mašinu? I još da imam veš
mašinu, neg đubre kad pređe na centrifugu, moram je zajahat ka bika...inače uteče. Zadnji put sam lega na nju, bubrege mi odvalila. I što sad, da lježem po njoj oko ponoći kad baca prvu vodu? Da spavam na njoj? To standard? Kilovat košta ka da ga brodom lovilo pa u hladnjači dovezlo meni kući.
A voda? P***a im materna, non stop seru na tevejcu da smo među prvim zemljama po količinama vode...a i njoj cijena ka i struju...ka da cijev ide do Mjeseca, pa i njega opasa 3 puta i onda nazad na Zemlju pa meni u kuhinju. Da si pišam sam u usta, to mi jedino riješenje.
Cijena benzina? - Eno ga u Venecueli, litra manje od 20 lipa. Da dobro čitate, litra benze manje od 20 lipa. Kod nas 11 kuna. Kažu KRIZA. A mamu vam jebem što je Venecuela u drugoj galaksiji pa nema veze sa istom onom zemaljskom kuglom koju 3 puta opasa struja iz mog štekera!?!?!?! Vele: "Štedi na benzinu!"...već godinu dana vozim u leru nizbrdo...što sad da ugasim auto?
Cijena povrća? Eno vidio sam papriku po 30 kuna kila. Ja ne znam. Gdje raste ta paprika? - na stablu od banana? Gdje u p***i maternoj da može biti 30 kuna. Nek je još i mljeveno meso 50 kuna kila....i eto ti punjene paprike za ručak po cijeni od 2 miliona kuna/komad. Vrijedi ka građevinsko zemljište na Hvaru. Bem te živote. Kad su jebene jagode bile jeftinije od paprike? Kad? Kad je kila banana bila jeftinija od jabuka? Eeeeeej - jabuka! Pa bem ti mater i jabukama, gdje i one rastu? - pod zemljom i to na dubinama većim od 3 kilometra pa ih valjda vade usput kad naftu traže?
da nije smiješno bilo bi žalosno :D
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#18689 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by graue_maus »

Brazilski humorista i pisac Millor Fernandez čitaocima je postavio sledeće pitanje:
„Kakva je razlika između političara i lopova?“
Odgovor koji ga je oduševio glasio je:
„Poštovani g. Millor, nakon dugog razmišljanja došao sam do zaključka da je razlika između političara i lopova u tome što sam prvog izabrao ja, dok je drugi izabrao mene!"
Millor Fernandez mu je odgovorio:
„Poštovani gospodine, vi ste genije! Jedini ste koji je uopšte uspeo naći neku razliku!“
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18690 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

"Izvinite... Svako se może
zabuniti."
Reće pedofil skidajući patuljka sa kurca..



Kondom ne jamči siguran seks...Moj prijatelj ga je nosio kada ga je upucao ženin muž....
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#18691 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Brkooo »

ev jedan glupi :D


Umrla dobra baka i završila u Raju. Čim je stigla bog joj kaže:
- "Draga bako, budući da si bila tako dobra izaberi da ti ispunim jednu želju."
- "Joooooooooj, bogek moj dragi, znate, ja bi vam najviše na svetu tela bit živa."
I Bog ju stavi u toplomjer.

:lol:
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#18692 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Brkooo »

Ulazi cigo muzicar u autobus i vidi kako neka zena place!
"Sta se desilo? Ako mogu nesto da vam odsviram, da vas oraspolozim?"
"Pa eto, moj sin Milan se povrijedio u Drini, pa ako moze u njegovo ime?"
"Evo ide!
OJ MILANE METNEM TI GA STRINI, KOG SI KURCA TRAZIO U DRINI.

:lol: :lol: :lol:
ibizza
Posts: 4984
Joined: 05/06/2008 00:46

#18693 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by ibizza »

Brkooo wrote:Ulazi cigo muzicar u autobus i vidi kako neka zena place!
"Sta se desilo? Ako mogu nesto da vam odsviram, da vas oraspolozim?"
"Pa eto, moj sin Milan se povrijedio u Drini, pa ako moze u njegovo ime?"
"Evo ide!
OJ MILANE METNEM TI GA STRINI, KOG SI KURCA TRAZIO U DRINI.

:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18694 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Razgovaraju dva kondoma:

- Izgleda da mi je žena trudna.
- Ma ti si puk'o.
User avatar
zoza
Posts: 496
Joined: 02/04/2013 12:15

#18695 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by zoza »

Penzioneri su ko lavovi. Svaki dan jedan rikne. :-)
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#18696 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Partijaner »

Brkooo wrote:Ulazi cigo muzicar u autobus i vidi kako neka zena place!
"Sta se desilo? Ako mogu nesto da vam odsviram, da vas oraspolozim?"
"Pa eto, moj sin Milan se povrijedio u Drini, pa ako moze u njegovo ime?"
"Evo ide!
OJ MILANE METNEM TI GA STRINI, KOG SI KURCA TRAZIO U DRINI.

:lol: :lol: :lol:
:lol: :thumbup:
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#18697 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by udrch »

dobar
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18698 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

Shvatio sam da cure vole dobre aute, a pošto ne mogu to priuštiti odlučio sam kupiti psa i dati mu ime Audi. Pa kad upoznam neku curu, mogu joj bez problema reci : dolazim po tebe sa Audijem.


Tri zatvorenika prevoze prema zatvoru. Svakome od njih dopušteno je ponijeti po jednu stvar koja će mu pomoći da prikrati vrijeme unutar rešetaka.
- Što si ti ponio? - upita jedan od njih kolegu.
- Ponio sam boje - reče ovaj, izvadivši kutiju iz torbe.
- Sve ću zidove obojiti. A ti?
- Ja imam karte - izvuče ovaj iz džepa špil karata.
- Mogu igrati pasijans, poker, razne igre. A ti? - upita sad on trećega, koji je do tada smrknuto sjedio i šutio.
Ovaj se odmah razvedri i izvuče - kutiju tampona!
- Pa što možeš s tim?! - zabezeknu se prva dvojica.
- Svašta! Evo, na kutiji lijepo piše: mogu plivati, jahati, rolati se....
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#18699 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by shmizlica »

_terminaš_ wrote:Shvatio sam da cure vole dobre aute, a pošto ne mogu to priuštiti odlučio sam kupiti psa i dati mu ime Audi. Pa kad upoznam neku curu, mogu joj bez problema reci : dolazim po tebe sa Audijem.
:lol: :thumbup:
User avatar
jaxxx
Posts: 616
Joined: 24/03/2012 09:49
Location: San Siro

#18700 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by jaxxx »

Došao veterinar kod doktora. Pita ga doktor:
- "Šta vas muči?"

...Kaže veterinar, ono ispod oka:
- "Ma ja, lako je tako..."
Post Reply