Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
dosada_ziva
Posts: 383
Joined: 04/02/2015 22:54

#18676 Re: Gdje u Sa......

Post by dosada_ziva »

bukova drva, 3 metra

da su suha
ima il gdje
User avatar
holowey
Posts: 10852
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#18677 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

LikeLike wrote:Gdje ima kupiti spuzvu debljine 2-3cm, a sirine 120-140cm, duzina 200cm??? HITNO
leder, svrakino
User avatar
Libyano
Posts: 480
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Tripoli nekad, BiH sad

#18678 Re: Gdje u Sa......

Post by Libyano »

holowey wrote:
LikeLike wrote:Gdje ima kupiti spuzvu debljine 2-3cm, a sirine 120-140cm, duzina 200cm??? HITNO
leder, svrakino
Dormeo nadmadrac :-D
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#18679 Re: Gdje u Sa......

Post by Kataklinger »

WildRedRose wrote:
Kataklinger wrote:
Kataklinger wrote:Pozdrav,

Gdje u Sa ima dobar kožar? Trebam odnijeti kožnu jaknu na korekciju (jakna je bila skupa i ne bih da je neko sjebe, tako da mi nije bitno jel skup/jeftin samo da radi posao kako treba).
Ja sam koznu jaknu suzavala kod kozara ispod Omer Maslic, znaci glavnom ulicom krenes od OM i ides prema onoj pekari Ravena (ako se tako zove, slaba sam sa nazivima :D ) . Na pola te "rute" mu je radnja, mislim da je neka Optika pored.
Lik je , malo je reci opicen, ali extra radi..
Dobio vec preporuku za njega, hvala u svakom slucaju. Vidjet cemo hoce li mi od jakne koja je kostala +500 napravit jaknu od 50 :lol:
el_Norte
Posts: 142
Joined: 18/06/2012 19:11

#18680 Re: Gdje u Sa......

Post by el_Norte »

Gdje ima napušten košarkaški teren ili malo zaklonjeniji?
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#18681 Re: Gdje u Sa......

Post by Jara »

el_Norte wrote:Gdje ima napušten košarkaški teren ili malo zaklonjeniji?
ima ih više, Alipašino, Dobrinja, a niko ne igra košarku na njima... :(
User avatar
musicman80
Posts: 943
Joined: 28/07/2015 10:02
Location: Sarajevo,BiH

#18682 Re: Gdje u Sa......

Post by musicman80 »

Jara wrote:
el_Norte wrote:Gdje ima napušten košarkaški teren ili malo zaklonjeniji?
ima ih više, Alipašino, Dobrinja, a niko ne igra košarku na njima... :(

Mozda ljudi hoce na njima da se drogiraju. :D
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#18683 Re: Gdje u Sa......

Post by Jara »

musicman80 wrote:
Jara wrote:
el_Norte wrote:Gdje ima napušten košarkaški teren ili malo zaklonjeniji?
ima ih više, Alipašino, Dobrinja, a niko ne igra košarku na njima... :(
Mozda ljudi hoce na njima da se drogiraju. :D
To mogu i bez košarkaškog terena... :-) Možda hoće da igraju, dok ne nauče.
User avatar
nepass1
Posts: 14669
Joined: 06/07/2017 07:35

#18684 Re: Gdje u Sa......

Post by nepass1 »

gdje tacno dodje pomozi ba. znam adresu.
kad skrenem na cengic vilu iz pravca ilidze i vozim prema kare autodjelovima skrecem li lijevo desno ili je u tom pravcu?
User avatar
muha_sa
Posts: 140357
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#18685 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

nepass1 wrote:gdje tacno dodje pomozi ba. znam adresu.
kad skrenem na cengic vilu iz pravca ilidze i vozim prema kare autodjelovima skrecem li lijevo desno ili je u tom pravcu?
lijevo--gdje je nekad bila plinara :)
User avatar
nepass1
Posts: 14669
Joined: 06/07/2017 07:35

#18686 Re: Gdje u Sa......

Post by nepass1 »

muha_sa wrote:
nepass1 wrote:gdje tacno dodje pomozi ba. znam adresu.
kad skrenem na cengic vilu iz pravca ilidze i vozim prema kare autodjelovima skrecem li lijevo desno ili je u tom pravcu?
lijevo--gdje je nekad bila plinara :)
e to, hvala
Nedoumica
Posts: 240
Joined: 01/08/2006 11:49

#18687 Re: Gdje u Sa......

Post by Nedoumica »

Michun wrote:Treba mi stolar dobar...neko ko hoce prozore srediti. Napraviti bravice, srediti ih, ofarbati.
I ja trazim takvog, bez farbanja.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#18688 Re: Gdje u Sa......

Post by Michun »

Nedoumica wrote:
Michun wrote:Treba mi stolar dobar...neko ko hoce prozore srediti. Napraviti bravice, srediti ih, ofarbati.
I ja trazim takvog, bez farbanja.
kao da sam nasla 2 komaTa. kad mi pogledaju i kazu sta se moze, ne moze...javim ti broj
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#18689 Re: Gdje u Sa......

Post by glitch »

Image
Ne mogu da nadjem , zadnji put prije par mjeseci bilo ga je u Konzumu lozionicka ,sad nigdje da ga vidim :roll:
Eto ako ko gdje vidi negdje neka mi javi
hvala :oops:
Trunks
Posts: 60
Joined: 17/04/2013 20:39

#18690 Re: Gdje u Sa......

Post by Trunks »

Gdje se moze naci odjeca sa motivima iz filmova, serija, muzike itd itd.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#18691 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

glitch wrote:Image
Ne mogu da nadjem , zadnji put prije par mjeseci bilo ga je u Konzumu lozionicka ,sad nigdje da ga vidim :roll:
Eto ako ko gdje vidi negdje neka mi javi
hvala :oops:
Pocetak kranjceviceve tu sam vidio malibu doduse poodavno
User avatar
duga puska
Posts: 838
Joined: 08/02/2012 21:40

#18692 Re: Gdje u Sa......

Post by duga puska »

glitch wrote:Image
Ne mogu da nadjem , zadnji put prije par mjeseci bilo ga je u Konzumu lozionicka ,sad nigdje da ga vidim :roll:
Eto ako ko gdje vidi negdje neka mi javi
hvala :oops:
prvi liker od kojeg sam se k'o balavac uspio napiti. . :D
vise puta ga unosili u Piccadilly na foru i cugali ono ispod stola :-D
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#18693 Re: Gdje u Sa......

Post by Averus »

wewa wrote:meni su oni iz Bingo akcije skroz ok
Delimano, jel'?
Najčešće kad odem u Bingo imaju jedan ili dva, nikako da naletim da je cijeli set :oops:

beni-bu-man wrote:a kako ostris nozOve ???
Trljanjem :D
sitna.buranija
Posts: 509
Joined: 09/01/2009 00:00

#18694 Re: Gdje u Sa......

Post by sitna.buranija »

Gdje kupiti dobru dasku za peglanje u Sa?

Ove iz Pennya i Konzuma mi izgledaju ili bezveze (sloj spuzve tanak ko papir na losoj mrezastoj konstrukciji) ili preskupe (vecina tih iz Konzuma) za ono sto nude.
Nedoumica
Posts: 240
Joined: 01/08/2006 11:49

#18695 Re: Gdje u Sa......

Post by Nedoumica »

Michun wrote:
Nedoumica wrote:
Michun wrote:Treba mi stolar dobar...neko ko hoce prozore srediti. Napraviti bravice, srediti ih, ofarbati.
I ja trazim takvog, bez farbanja.
kao da sam nasla 2 komaTa. kad mi pogledaju i kazu sta se moze, ne moze...javim ti broj
Tnx
Majstori i ja, katastrofa kombinacija
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#18696 Re: Gdje u Sa......

Post by moonca »

sitna.buranija wrote:Gdje kupiti dobru dasku za peglanje u Sa?

Ove iz Pennya i Konzuma mi izgledaju ili bezveze (sloj spuzve tanak ko papir na losoj mrezastoj konstrukciji) ili preskupe (vecina tih iz Konzuma) za ono sto nude.
Nije ti bitna ta spuzva, morati ces je mijenjati nakon nekog vremena i kupiti novu ,deblju ako ih imate?

Mozes ispod originalnog dodati peskir ili nesto slicne debljine.

Image
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#18697 Re: Gdje u Sa......

Post by SmokingMan »

glitch wrote:Image
Ne mogu da nadjem , zadnji put prije par mjeseci bilo ga je u Konzumu lozionicka ,sad nigdje da ga vidim :roll:
Eto ako ko gdje vidi negdje neka mi javi
hvala :oops:
Vidi u shopu Šamon Horeca kod Pivnice Sarajevo.
User avatar
nepass1
Posts: 14669
Joined: 06/07/2017 07:35

#18698 Re: Gdje u Sa......

Post by nepass1 »

sitna.buranija wrote:Gdje kupiti dobru dasku za peglanje u Sa?

Ove iz Pennya i Konzuma mi izgledaju ili bezveze (sloj spuzve tanak ko papir na losoj mrezastoj konstrukciji) ili preskupe (vecina tih iz Konzuma) za ono sto nude.
ima jysk raznih
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#18699 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 26/10/2017 20:25, edited 1 time in total.
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#18700 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

Averus wrote:
wewa wrote:meni su oni iz Bingo akcije skroz ok
Delimano, jel'?
Najčešće kad odem u Bingo imaju jedan ili dva, nikako da naletim da je cijeli set :oops:

beni-bu-man wrote:a kako ostris nozOve ???
Trljanjem :D
nije Delimano, nego Berghof
prilicno lako se ostre, jedan o drugi
imam ih evo 3. godina i zadovoljna sam :thumbup:
Post Reply