Gdje u Sa......
-
dosada_ziva
- Posts: 383
- Joined: 04/02/2015 22:54
#18676 Re: Gdje u Sa......
bukova drva, 3 metra
da su suha
ima il gdje
da su suha
ima il gdje
- holowey
- Posts: 10852
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#18677 Re: Gdje u Sa......
leder, svrakinoLikeLike wrote:Gdje ima kupiti spuzvu debljine 2-3cm, a sirine 120-140cm, duzina 200cm??? HITNO
- Libyano
- Posts: 480
- Joined: 16/07/2007 22:59
- Location: Tripoli nekad, BiH sad
#18678 Re: Gdje u Sa......
Dormeo nadmadracholowey wrote:leder, svrakinoLikeLike wrote:Gdje ima kupiti spuzvu debljine 2-3cm, a sirine 120-140cm, duzina 200cm??? HITNO
-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#18679 Re: Gdje u Sa......
Dobio vec preporuku za njega, hvala u svakom slucaju. Vidjet cemo hoce li mi od jakne koja je kostala +500 napravit jaknu od 50WildRedRose wrote:Ja sam koznu jaknu suzavala kod kozara ispod Omer Maslic, znaci glavnom ulicom krenes od OM i ides prema onoj pekari Ravena (ako se tako zove, slaba sam sa nazivimaKataklinger wrote:Kataklinger wrote:Pozdrav,
Gdje u Sa ima dobar kožar? Trebam odnijeti kožnu jaknu na korekciju (jakna je bila skupa i ne bih da je neko sjebe, tako da mi nije bitno jel skup/jeftin samo da radi posao kako treba).) . Na pola te "rute" mu je radnja, mislim da je neka Optika pored.
Lik je , malo je reci opicen, ali extra radi..
-
el_Norte
- Posts: 142
- Joined: 18/06/2012 19:11
#18680 Re: Gdje u Sa......
Gdje ima napušten košarkaški teren ili malo zaklonjeniji?
- Jara
- Posts: 31408
- Joined: 27/03/2006 00:36
#18681 Re: Gdje u Sa......
ima ih više, Alipašino, Dobrinja, a niko ne igra košarku na njima...el_Norte wrote:Gdje ima napušten košarkaški teren ili malo zaklonjeniji?
- musicman80
- Posts: 943
- Joined: 28/07/2015 10:02
- Location: Sarajevo,BiH
#18682 Re: Gdje u Sa......
Jara wrote:ima ih više, Alipašino, Dobrinja, a niko ne igra košarku na njima...el_Norte wrote:Gdje ima napušten košarkaški teren ili malo zaklonjeniji?
Mozda ljudi hoce na njima da se drogiraju.
- Jara
- Posts: 31408
- Joined: 27/03/2006 00:36
#18683 Re: Gdje u Sa......
To mogu i bez košarkaškog terena...musicman80 wrote:Mozda ljudi hoce na njima da se drogiraju.Jara wrote:ima ih više, Alipašino, Dobrinja, a niko ne igra košarku na njima...el_Norte wrote:Gdje ima napušten košarkaški teren ili malo zaklonjeniji?
- nepass1
- Posts: 14669
- Joined: 06/07/2017 07:35
#18684 Re: Gdje u Sa......
gdje tacno dodje pomozi ba. znam adresu.
kad skrenem na cengic vilu iz pravca ilidze i vozim prema kare autodjelovima skrecem li lijevo desno ili je u tom pravcu?
kad skrenem na cengic vilu iz pravca ilidze i vozim prema kare autodjelovima skrecem li lijevo desno ili je u tom pravcu?
- muha_sa
- Posts: 140357
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#18685 Re: Gdje u Sa......
lijevo--gdje je nekad bila plinaranepass1 wrote:gdje tacno dodje pomozi ba. znam adresu.
kad skrenem na cengic vilu iz pravca ilidze i vozim prema kare autodjelovima skrecem li lijevo desno ili je u tom pravcu?
- nepass1
- Posts: 14669
- Joined: 06/07/2017 07:35
#18686 Re: Gdje u Sa......
e to, hvalamuha_sa wrote:lijevo--gdje je nekad bila plinaranepass1 wrote:gdje tacno dodje pomozi ba. znam adresu.
kad skrenem na cengic vilu iz pravca ilidze i vozim prema kare autodjelovima skrecem li lijevo desno ili je u tom pravcu?
-
Nedoumica
- Posts: 240
- Joined: 01/08/2006 11:49
#18687 Re: Gdje u Sa......
I ja trazim takvog, bez farbanja.Michun wrote:Treba mi stolar dobar...neko ko hoce prozore srediti. Napraviti bravice, srediti ih, ofarbati.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#18688 Re: Gdje u Sa......
kao da sam nasla 2 komaTa. kad mi pogledaju i kazu sta se moze, ne moze...javim ti brojNedoumica wrote:I ja trazim takvog, bez farbanja.Michun wrote:Treba mi stolar dobar...neko ko hoce prozore srediti. Napraviti bravice, srediti ih, ofarbati.
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#18689 Re: Gdje u Sa......

Ne mogu da nadjem , zadnji put prije par mjeseci bilo ga je u Konzumu lozionicka ,sad nigdje da ga vidim
Eto ako ko gdje vidi negdje neka mi javi
hvala
-
Trunks
- Posts: 60
- Joined: 17/04/2013 20:39
#18690 Re: Gdje u Sa......
Gdje se moze naci odjeca sa motivima iz filmova, serija, muzike itd itd.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#18691 Re: Gdje u Sa......
Pocetak kranjceviceve tu sam vidio malibu doduse poodavnoglitch wrote:
Ne mogu da nadjem , zadnji put prije par mjeseci bilo ga je u Konzumu lozionicka ,sad nigdje da ga vidim![]()
Eto ako ko gdje vidi negdje neka mi javi
hvala
- duga puska
- Posts: 838
- Joined: 08/02/2012 21:40
#18692 Re: Gdje u Sa......
prvi liker od kojeg sam se k'o balavac uspio napiti. .glitch wrote:
Ne mogu da nadjem , zadnji put prije par mjeseci bilo ga je u Konzumu lozionicka ,sad nigdje da ga vidim![]()
Eto ako ko gdje vidi negdje neka mi javi
hvala
vise puta ga unosili u Piccadilly na foru i cugali ono ispod stola
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#18693 Re: Gdje u Sa......
Delimano, jel'?wewa wrote:meni su oni iz Bingo akcije skroz ok
Najčešće kad odem u Bingo imaju jedan ili dva, nikako da naletim da je cijeli set
Trljanjembeni-bu-man wrote:a kako ostris nozOve ???
-
sitna.buranija
- Posts: 509
- Joined: 09/01/2009 00:00
#18694 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti dobru dasku za peglanje u Sa?
Ove iz Pennya i Konzuma mi izgledaju ili bezveze (sloj spuzve tanak ko papir na losoj mrezastoj konstrukciji) ili preskupe (vecina tih iz Konzuma) za ono sto nude.
Ove iz Pennya i Konzuma mi izgledaju ili bezveze (sloj spuzve tanak ko papir na losoj mrezastoj konstrukciji) ili preskupe (vecina tih iz Konzuma) za ono sto nude.
-
Nedoumica
- Posts: 240
- Joined: 01/08/2006 11:49
#18695 Re: Gdje u Sa......
TnxMichun wrote:kao da sam nasla 2 komaTa. kad mi pogledaju i kazu sta se moze, ne moze...javim ti brojNedoumica wrote:I ja trazim takvog, bez farbanja.Michun wrote:Treba mi stolar dobar...neko ko hoce prozore srediti. Napraviti bravice, srediti ih, ofarbati.
Majstori i ja, katastrofa kombinacija
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#18696 Re: Gdje u Sa......
Nije ti bitna ta spuzva, morati ces je mijenjati nakon nekog vremena i kupiti novu ,deblju ako ih imate?sitna.buranija wrote:Gdje kupiti dobru dasku za peglanje u Sa?
Ove iz Pennya i Konzuma mi izgledaju ili bezveze (sloj spuzve tanak ko papir na losoj mrezastoj konstrukciji) ili preskupe (vecina tih iz Konzuma) za ono sto nude.
Mozes ispod originalnog dodati peskir ili nesto slicne debljine.

- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#18697 Re: Gdje u Sa......
Vidi u shopu Šamon Horeca kod Pivnice Sarajevo.glitch wrote:
Ne mogu da nadjem , zadnji put prije par mjeseci bilo ga je u Konzumu lozionicka ,sad nigdje da ga vidim![]()
Eto ako ko gdje vidi negdje neka mi javi
hvala
- nepass1
- Posts: 14669
- Joined: 06/07/2017 07:35
#18698 Re: Gdje u Sa......
ima jysk raznihsitna.buranija wrote:Gdje kupiti dobru dasku za peglanje u Sa?
Ove iz Pennya i Konzuma mi izgledaju ili bezveze (sloj spuzve tanak ko papir na losoj mrezastoj konstrukciji) ili preskupe (vecina tih iz Konzuma) za ono sto nude.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#18699 Re: Gdje u Sa......
.
Last edited by Daryl Dixon on 26/10/2017 20:25, edited 1 time in total.
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#18700 Re: Gdje u Sa......
nije Delimano, nego BerghofAverus wrote:Delimano, jel'?wewa wrote:meni su oni iz Bingo akcije skroz ok
Najčešće kad odem u Bingo imaju jedan ili dva, nikako da naletim da je cijeli set![]()
Trljanjembeni-bu-man wrote:a kako ostris nozOve ???
prilicno lako se ostre, jedan o drugi
imam ih evo 3. godina i zadovoljna sam
