
Gdje u Sa......
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#18651 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti ključ za odzračivanje radijatora?


- muha_sa
- Posts: 140352
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#18652 Re: Gdje u Sa......
PeniDzontra_Volta wrote:Gdje kupiti ključ za odzračivanje radijatora?
- popi
- Posts: 372
- Joined: 09/04/2007 16:52
#18653 Re: Gdje u Sa......
Ima u Penny-u, u pakovanju dođe jedan veliki komad, pa se reže na odgovarajuće veličine.O'zone wrote:Gdje ima kupiti na metar ili komad onog filtera za masnoću što ide u kuhinjske nape. Izgleda kao dlakav papir il tako nešta
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#18654 Re: Gdje u Sa......
Sto se tice Victorinox-a korisim njihove kuhinjske nozeve u svim varijacijama, nema boljihheal wrote:da odgovorim ako nekoga interesuje; kupio u BBI centru, odlicne su, oridjidji.heal wrote:..kupiti svicarski nozic? jel ima neko iskustva sa onim victorinox cakijama sto prodaju u BBI? jesu li oridjidji??
ps. necu bosti nikoga no sikiriki
eh, sad mi trebaju muske termo/duge gace da su tanke i skroz uz tijelo, znaci termo-helanke bejziklizna li iko gdje ovo zbavit?
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#18655 Re: Gdje u Sa......
Hvalapopi wrote:Ima u Penny-u, u pakovanju dođe jedan veliki komad, pa se reže na odgovarajuće veličine.O'zone wrote:Gdje ima kupiti na metar ili komad onog filtera za masnoću što ide u kuhinjske nape. Izgleda kao dlakav papir il tako nešta
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#18656 Re: Gdje u Sa......
prodavnice sportske opreme. Ima ona u BBI na prvom(ili drugom) spratu. Pogledaj u Inter sportu, na skijaskoj opremi.heal wrote:da odgovorim ako nekoga interesuje; kupio u BBI centru, odlicne su, oridjidji.heal wrote:..kupiti svicarski nozic? jel ima neko iskustva sa onim victorinox cakijama sto prodaju u BBI? jesu li oridjidji??
ps. necu bosti nikoga no sikiriki
eh, sad mi trebaju muske termo/duge gace da su tanke i skroz uz tijelo, znaci termo-helanke bejziklizna li iko gdje ovo zbavit?
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#18657 Re: Gdje u Sa......
.
Last edited by Daryl Dixon on 01/11/2017 07:59, edited 1 time in total.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#18658 Re: Gdje u Sa......
kakve plinske peći?Daryl Dixon wrote:treba mi majstor za plinske peći, preporuke u pp.. hvala![]()
http://asgas.ba/
ovi su najprofesionalniji što ja znam
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#18659 Re: Gdje u Sa......
.
Last edited by Daryl Dixon on 01/11/2017 07:59, edited 1 time in total.
-
Alkos
- Posts: 2753
- Joined: 08/10/2007 14:12
- Location: Sarajevo;Centar
#18660 Re: Gdje u Sa......
I ja tažim nekoga za servis Vaillant plinskih bojlera. Ima li ko da preporuči nekoga da je u tom poslu profi? 
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#18661 Re: Gdje u Sa......
Treba mi stolar dobar...neko ko hoce prozore srediti. Napraviti bravice, srediti ih, ofarbati.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#18662 Re: Gdje u Sa......
Ako ti se ko javi. Prosljedi preporukuAlkos wrote:I ja tažim nekoga za servis Vaillant plinskih bojlera. Ima li ko da preporuči nekoga da je u tom poslu profi?
-
Stari kenjac
- Posts: 516
- Joined: 23/10/2009 13:01
#18663 Re: Gdje u Sa......
Amir, 061156094. Profesionalan, odgovoran samo je i prezauzet. Pokusaj!Alkos wrote:I ja tažim nekoga za servis Vaillant plinskih bojlera. Ima li ko da preporuči nekoga da je u tom poslu profi?
-
Alkos
- Posts: 2753
- Joined: 08/10/2007 14:12
- Location: Sarajevo;Centar
#18664 Re: Gdje u Sa......
Svakako, isto važibeni-bu-man wrote:Ako ti se ko javi. Prosljedi preporukuAlkos wrote:I ja tažim nekoga za servis Vaillant plinskih bojlera. Ima li ko da preporuči nekoga da je u tom poslu profi?
Hvala, pokušam.Stari kenjac wrote:Amir, 061156094. Profesionalan, odgovoran samo je i prezauzet. Pokusaj!Alkos wrote:I ja tažim nekoga za servis Vaillant plinskih bojlera. Ima li ko da preporuči nekoga da je u tom poslu profi?
Ako još neko ima koga, neka javi.
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#18665 Re: Gdje u Sa......
Gdje ću kupiti dobre kućne/kuhinjske noževe, da nije cijena žara, a da ne otupe nakon prvog pranja toplom vodom? 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#18666 Re: Gdje u Sa......
Averus wrote:Gdje ću kupiti dobre kućne/kuhinjske noževe, da nije cijena žara, a da ne otupe nakon prvog pranja toplom vodom?
Nisam vidjela da si ti pisao i posla da citiram i napisem "I meni treba
(Sta ce ti to kad sam ja sad naucila da ostrim nozeve?
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#18667 Re: Gdje u Sa......
Nikakav ja bošnjo nisam ako mi žena oštri noževe
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#18668 Re: Gdje u Sa......
meni su oni iz Bingo akcije skroz ok
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#18669 Re: Gdje u Sa......
a kako ostris nozOve ???
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#18670 Re: Gdje u Sa......
Ja sam koznu jaknu suzavala kod kozara ispod Omer Maslic, znaci glavnom ulicom krenes od OM i ides prema onoj pekari Ravena (ako se tako zove, slaba sam sa nazivimaKataklinger wrote:Kataklinger wrote:Pozdrav,
Gdje u Sa ima dobar kožar? Trebam odnijeti kožnu jaknu na korekciju (jakna je bila skupa i ne bih da je neko sjebe, tako da mi nije bitno jel skup/jeftin samo da radi posao kako treba).
Lik je , malo je reci opicen, ali extra radi..
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#18671 Re: Gdje u Sa......
Gdje ima kupiti spuzvu debljine 2-3cm, a sirine 120-140cm, duzina 200cm??? HITNO
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#18672 Re: Gdje u Sa......
nama je ugradio i vec godinama vaillant bojler odrzava jako fin momak, nermin se zove... 061 524 546... pa eto, kome treba nek ga zovne... zna svoj posao...
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#18673 Re: Gdje u Sa......
kolko uzima za servis ???Ned071 wrote:nama je ugradio i vec godinama vaillant bojler odrzava jako fin momak, nermin se zove... 061 524 546... pa eto, kome treba nek ga zovne... zna svoj posao...
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#18674 Re: Gdje u Sa......
zavisi sta je u pitanju... ono ciscenje i priprema za sezonu je 40 km
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#18675 Re: Gdje u Sa......
DzabaNed071 wrote:zavisi sta je u pitanju... ono ciscenje i priprema za sezonu je 40 km
