Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#18651 Re: Gdje u Sa......

Post by Dzontra_Volta »

Gdje kupiti ključ za odzračivanje radijatora?

Image
User avatar
muha_sa
Posts: 140352
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#18652 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

Dzontra_Volta wrote:Gdje kupiti ključ za odzračivanje radijatora?

Image
Peni
User avatar
popi
Posts: 372
Joined: 09/04/2007 16:52

#18653 Re: Gdje u Sa......

Post by popi »

O'zone wrote:Gdje ima kupiti na metar ili komad onog filtera za masnoću što ide u kuhinjske nape. Izgleda kao dlakav papir il tako nešta :mrgreen:
Ima u Penny-u, u pakovanju dođe jedan veliki komad, pa se reže na odgovarajuće veličine.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18654 Re: Gdje u Sa......

Post by beni-bu-man »

heal wrote:
heal wrote:..kupiti svicarski nozic? jel ima neko iskustva sa onim victorinox cakijama sto prodaju u BBI? jesu li oridjidji??
ps. necu bosti nikoga no sikiriki :-D
da odgovorim ako nekoga interesuje; kupio u BBI centru, odlicne su, oridjidji.

eh, sad mi trebaju muske termo/duge gace da su tanke i skroz uz tijelo, znaci termo-helanke bejzikli :-D zna li iko gdje ovo zbavit?
Sto se tice Victorinox-a korisim njihove kuhinjske nozeve u svim varijacijama, nema boljih :D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#18655 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

popi wrote:
O'zone wrote:Gdje ima kupiti na metar ili komad onog filtera za masnoću što ide u kuhinjske nape. Izgleda kao dlakav papir il tako nešta :mrgreen:
Ima u Penny-u, u pakovanju dođe jedan veliki komad, pa se reže na odgovarajuće veličine.
Hvala :thumbup:
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#18656 Re: Gdje u Sa......

Post by DaffyDuck »

heal wrote:
heal wrote:..kupiti svicarski nozic? jel ima neko iskustva sa onim victorinox cakijama sto prodaju u BBI? jesu li oridjidji??
ps. necu bosti nikoga no sikiriki :-D
da odgovorim ako nekoga interesuje; kupio u BBI centru, odlicne su, oridjidji.

eh, sad mi trebaju muske termo/duge gace da su tanke i skroz uz tijelo, znaci termo-helanke bejzikli :-D zna li iko gdje ovo zbavit?
prodavnice sportske opreme. Ima ona u BBI na prvom(ili drugom) spratu. Pogledaj u Inter sportu, na skijaskoj opremi.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#18657 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 01/11/2017 07:59, edited 1 time in total.
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#18658 Re: Gdje u Sa......

Post by mk ultra »

Daryl Dixon wrote:treba mi majstor za plinske peći, preporuke u pp.. hvala :thumbup: :bih:
kakve plinske peći?

http://asgas.ba/

ovi su najprofesionalniji što ja znam
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#18659 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 01/11/2017 07:59, edited 1 time in total.
Alkos
Posts: 2753
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#18660 Re: Gdje u Sa......

Post by Alkos »

I ja tažim nekoga za servis Vaillant plinskih bojlera. Ima li ko da preporuči nekoga da je u tom poslu profi? :)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#18661 Re: Gdje u Sa......

Post by Michun »

Treba mi stolar dobar...neko ko hoce prozore srediti. Napraviti bravice, srediti ih, ofarbati.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18662 Re: Gdje u Sa......

Post by beni-bu-man »

Alkos wrote:I ja tažim nekoga za servis Vaillant plinskih bojlera. Ima li ko da preporuči nekoga da je u tom poslu profi? :)
Ako ti se ko javi. Prosljedi preporuku :D
Stari kenjac
Posts: 516
Joined: 23/10/2009 13:01

#18663 Re: Gdje u Sa......

Post by Stari kenjac »

Alkos wrote:I ja tažim nekoga za servis Vaillant plinskih bojlera. Ima li ko da preporuči nekoga da je u tom poslu profi? :)
Amir, 061156094. Profesionalan, odgovoran samo je i prezauzet. Pokusaj!
Alkos
Posts: 2753
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#18664 Re: Gdje u Sa......

Post by Alkos »

beni-bu-man wrote:
Alkos wrote:I ja tažim nekoga za servis Vaillant plinskih bojlera. Ima li ko da preporuči nekoga da je u tom poslu profi? :)
Ako ti se ko javi. Prosljedi preporuku :D
Svakako, isto važi :D

Stari kenjac wrote:
Alkos wrote:I ja tažim nekoga za servis Vaillant plinskih bojlera. Ima li ko da preporuči nekoga da je u tom poslu profi? :)
Amir, 061156094. Profesionalan, odgovoran samo je i prezauzet. Pokusaj!
Hvala, pokušam. :thumbup:

Ako još neko ima koga, neka javi. :)
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#18665 Re: Gdje u Sa......

Post by Averus »

Gdje ću kupiti dobre kućne/kuhinjske noževe, da nije cijena žara, a da ne otupe nakon prvog pranja toplom vodom? :oops:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#18666 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

Averus wrote:Gdje ću kupiti dobre kućne/kuhinjske noževe, da nije cijena žara, a da ne otupe nakon prvog pranja toplom vodom? :oops:

:lol: :lol: :lol:
Nisam vidjela da si ti pisao i posla da citiram i napisem "I meni treba :D "
:lol:

:kiss:


(Sta ce ti to kad sam ja sad naucila da ostrim nozeve? :P )
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#18667 Re: Gdje u Sa......

Post by Averus »

:D

Nikakav ja bošnjo nisam ako mi žena oštri noževe :D

:kiss:
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#18668 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

meni su oni iz Bingo akcije skroz ok
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18669 Re: Gdje u Sa......

Post by beni-bu-man »

a kako ostris nozOve ???
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#18670 Re: Gdje u Sa......

Post by WildRedRose »

Kataklinger wrote:
Kataklinger wrote:Pozdrav,

Gdje u Sa ima dobar kožar? Trebam odnijeti kožnu jaknu na korekciju (jakna je bila skupa i ne bih da je neko sjebe, tako da mi nije bitno jel skup/jeftin samo da radi posao kako treba).
Ja sam koznu jaknu suzavala kod kozara ispod Omer Maslic, znaci glavnom ulicom krenes od OM i ides prema onoj pekari Ravena (ako se tako zove, slaba sam sa nazivima :D ) . Na pola te "rute" mu je radnja, mislim da je neka Optika pored.
Lik je , malo je reci opicen, ali extra radi..
LikeLike
Posts: 2301
Joined: 10/09/2013 15:59

#18671 Re: Gdje u Sa......

Post by LikeLike »

Gdje ima kupiti spuzvu debljine 2-3cm, a sirine 120-140cm, duzina 200cm??? HITNO
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#18672 Re: Gdje u Sa......

Post by Ned071 »

nama je ugradio i vec godinama vaillant bojler odrzava jako fin momak, nermin se zove... 061 524 546... pa eto, kome treba nek ga zovne... zna svoj posao...
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18673 Re: Gdje u Sa......

Post by beni-bu-man »

Ned071 wrote:nama je ugradio i vec godinama vaillant bojler odrzava jako fin momak, nermin se zove... 061 524 546... pa eto, kome treba nek ga zovne... zna svoj posao...
kolko uzima za servis ???
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#18674 Re: Gdje u Sa......

Post by Ned071 »

zavisi sta je u pitanju... ono ciscenje i priprema za sezonu je 40 km
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18675 Re: Gdje u Sa......

Post by beni-bu-man »

Ned071 wrote:zavisi sta je u pitanju... ono ciscenje i priprema za sezonu je 40 km
Dzaba :thumbup:
Post Reply