Ja pregledo Lucifera prije desetak dana, sad stalno gledam neke scene na yt kad mi nalete. Bas dobra serija. Kraj sezone odlican ko ce docekati sljedecu. Chloe
The 100 isto pregledao poslije preporuke ovdje. Onako da je sad neki super kvalitet nije, ali nije ni dosadna. Mislim da se moglo dosta vise izvuci i da je trebalo ostati s groundersima, nekako mi otislo previse na sc fi i sad je totalno u tom fazonu. Fino za ubiti vrijeme.
Valja li cernobil ?
Salim se, neke preporuke bi dobro dosle. Osim Zice, BB, Got, Sopranosa...to sam gledao, vise neka koja bi mogla proci ispod radara. Fala unaprijed.