FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
karanana
Posts: 47472
Joined: 26/02/2004 00:00

#18626 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

luckylaka wrote: 10/06/2021 04:30 Natjerali ste me da pocnem gledati Face tv i nakon 3 dana odustao.Ovdje jednostavno nema sta pogledati,niti serije,filma,dokumentarca((politika me ne interesujeBake,Zlaja,Dodo,Cova,Pedja,Dino Fahro...sve su to ista govna).Mislim od cega ova tv kuca prezivljava...a i ostale
pa kad si presto gledat? vidim da si aktivan i afirmativan od prve stranice ove teme.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67380
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18627 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

Hahah fakat
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#18628 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spinel_ »

Kako se lik odao, nevjerovatno :-)
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31598
Joined: 16/04/2011 18:46

#18629 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by skafiskafsnjak »

Bitno je pljuvati :D
User avatar
luckylaka
Posts: 22644
Joined: 15/01/2010 06:28

#18630 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

karanana wrote: 10/06/2021 19:56
luckylaka wrote: 10/06/2021 04:30 Natjerali ste me da pocnem gledati Face tv i nakon 3 dana odustao.Ovdje jednostavno nema sta pogledati,niti serije,filma,dokumentarca((politika me ne interesujeBake,Zlaja,Dodo,Cova,Pedja,Dino Fahro...sve su to ista govna).Mislim od cega ova tv kuca prezivljava...a i ostale
pa kad si presto gledat? vidim da si aktivan i afirmativan od prve stranice ove teme.
Kad je proglasio cenikusu Nikolinu Balaban tzv.doktoricu za licnost godine mozda poslije toga par puta da sam pogledao.Aktivan na temi a javio se 3-4 puta u zadnjoj godini
User avatar
luckylaka
Posts: 22644
Joined: 15/01/2010 06:28

#18631 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

skafiskafsnjak wrote: 10/06/2021 20:13 Bitno je pljuvati :D
Ako ne kontas pitanje zaobidji ,ako znas odgovor postaj.Ako je pljuvanje pitanje kako prezivljava ova tv kuca onda nisi dobar
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67380
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18632 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

Gledaj Cardinalse, mani se Senčija :P
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#18633 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spinel_ »

Izetbegović: Poslao sam "emisare" da kažu Vučiću kako BiH ide u reviziju presude protiv Srbije
http://www.klix.ba/clanak/210610157
Gdje su sad oni sto govore da Senad nema dokaza i da je sve prica rekla-kazala?
Lik se ni sada ne bi ovoga dosjetio vec kad je provaljen od strane Senada i Facea s mnostvo dokaza, sad izlazi s pricom i spinom zbog javnosti da bi kao ublazio ono sto je napravio.
Ima li sad iko da pusi ovu danasnju pricu Bakira i da mu vjeruje?
Znaci cekao je punih 10 god koliko je rok za podnosenje i onda napravio predstavu za javnost da bi se ovom glupom narodu predstavio kao spasilac. Ma fuj.
I Senad zbog ovoga kriv tj sto ga je provalio? Sram vas bilo.
User avatar
luckylaka
Posts: 22644
Joined: 15/01/2010 06:28

#18634 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

_BataZiv_0809 wrote: 10/06/2021 23:25 Gledaj Cardinalse, mani se Senčija :P
Kad mi bude trebao savjetnik imat cu te u vidu do tada setaj
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31598
Joined: 16/04/2011 18:46

#18635 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by skafiskafsnjak »

luckylaka wrote: 11/06/2021 00:50
_BataZiv_0809 wrote: 10/06/2021 23:25 Gledaj Cardinalse, mani se Senčija :P
Kad mi bude trebao savjetnik imat cu te u vidu do tada setaj
sto si agresivan :D
snake81
Posts: 49
Joined: 01/06/2021 00:07

#18636 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by snake81 »

SnisSenada su ljudi počeli posmatrati ko budalu.
User avatar
luckylaka
Posts: 22644
Joined: 15/01/2010 06:28

#18637 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

skafiskafsnjak wrote: 11/06/2021 00:51
luckylaka wrote: 11/06/2021 00:50
_BataZiv_0809 wrote: 10/06/2021 23:25 Gledaj Cardinalse, mani se Senčija :P
Kad mi bude trebao savjetnik imat cu te u vidu do tada setaj
sto si agresivan :D
Mislim da je @Bata dovoljno inteligentan da ne treba advokata
snake81
Posts: 49
Joined: 01/06/2021 00:07

#18638 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by snake81 »

Zašto Snishodljivi vuče na Šćepu?
User avatar
mirsek
Posts: 12838
Joined: 07/05/2010 15:40

#18639 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mirsek »

spinel_ wrote: 11/06/2021 00:24
Izetbegović: Poslao sam "emisare" da kažu Vučiću kako BiH ide u reviziju presude protiv Srbije
http://www.klix.ba/clanak/210610157
Gdje su sad oni sto govore da Senad nema dokaza i da je sve prica rekla-kazala?
Lik se ni sada ne bi ovoga dosjetio vec kad je provaljen od strane Senada i Facea s mnostvo dokaza, sad izlazi s pricom i spinom zbog javnosti da bi kao ublazio ono sto je napravio.
Ima li sad iko da pusi ovu danasnju pricu Bakira i da mu vjeruje?
Znaci cekao je punih 10 god koliko je rok za podnosenje i onda napravio predstavu za javnost da bi se ovom glupom narodu predstavio kao spasilac. Ma fuj.
I Senad zbog ovoga kriv tj sto ga je provalio? Sram vas bilo.
Kojih mnostvo dokaza ? Sve je rekla kazala, to je bilo a i bice jedini dokaz koji Face moze da pokaze.
Novinar ga pita, ovaj odgovorio, eto vidis da smije i hoce da odgovara na sva pitanja novinarima, al Senadu nece namjerno.
Jel i euronews morao pitati samo ona pitanja koja bakir hoce inace im ne bi gostovao ?
Ne znam, neka nam Niksic i opozicija objasne sta cekaju u napadima na Bakira sto se ove tuzbe tice... Sto opet sute, sta se desava ? Imas li neko logicno objasnjenje ?
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#18640 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spreca »

mirsek wrote: 11/06/2021 04:31
spinel_ wrote: 11/06/2021 00:24
Izetbegović: Poslao sam "emisare" da kažu Vučiću kako BiH ide u reviziju presude protiv Srbije
http://www.klix.ba/clanak/210610157
Gdje su sad oni sto govore da Senad nema dokaza i da je sve prica rekla-kazala?
Lik se ni sada ne bi ovoga dosjetio vec kad je provaljen od strane Senada i Facea s mnostvo dokaza, sad izlazi s pricom i spinom zbog javnosti da bi kao ublazio ono sto je napravio.
Ima li sad iko da pusi ovu danasnju pricu Bakira i da mu vjeruje?
Znaci cekao je punih 10 god koliko je rok za podnosenje i onda napravio predstavu za javnost da bi se ovom glupom narodu predstavio kao spasilac. Ma fuj.
I Senad zbog ovoga kriv tj sto ga je provalio? Sram vas bilo.
Kojih mnostvo dokaza ? Sve je rekla kazala, to je bilo a i bice jedini dokaz koji Face moze da pokaze.
Novinar ga pita, ovaj odgovorio, eto vidis da smije i hoce da odgovara na sva pitanja novinarima, al Senadu nece namjerno.
Jel i euronews morao pitati samo ona pitanja koja bakir hoce inace im ne bi gostovao ?
Ne znam, neka nam Niksic i opozicija objasne sta cekaju u napadima na Bakira sto se ove tuzbe tice... Sto opet sute, sta se desava ? Imas li neko logicno objasnjenje ?
Ima ona izreka,ne diraj ono sto smrdi, a u izjavi euronews je pokusao da bar malo opere hljagu ali nije uspjeo,rekao Vucicu ovo nije protiv nove srbije nego miloseviceve,koja nova srbija?kad je on zadnji put bio kod ocnog ljekara i gdje on vidi razliku izmedju nove i miloseviceve srbije?
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#18641 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bogoljub »

Poslao sam ljude da kažu kako BiH ide u reviziju presude ali da je to usmjereno protiv režima onog vremena i da sa Srbijom kao komšijama želim dobre odnose.
To je izjava.
A sve ostalo je tumačenje adzifejzovića novinara koji treba ljudima da otkriva istinu, a ne da u svojoj glavi pravi konstrukcije. On, adzifejzovoć više vjeruje svom presedniku Vučiću nego Izetbegoviću !
Više vjeruje svojim fikcijama nego očiglednim dokazima.
On misli ako on ima TV može da konstruiše bilo koju priču i da ljudi nemaju mozak da primijete toliku mržnju koju ima prema Izetbegoviću. Kolege novinari su mu lijepo napisali šta misle.
Možda je adzifejzović krivo shvatio slobodno novinarstvo. Možda on misli da to znači da možeš pisati šta hoćeš, protiv koga hoćeš slobodno bez ikakvih dokaza, samo na osnovu nekih svojih nadahnuća.
Izvrtati činjenice, okretati ih, mutiti vodu da izgleda dublja...
E moj adzifejzoviću ...Bog ti dao svako dobro!
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#18642 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bogoljub »

A da kojim slučajem Izetbegović počne zatezati odnose sa postojećom Srbijom, adzifejzović bi mu konstruisao priču kako je on zapravo ratni huškač , da ne želi mir i sl.

Pitanje : a da li to adzifejs jedini ima dobar vid pa uočava da nema razlike između Vučića i Miloševića?

Ako je tako, onda otkud izljevi prijateljstva prema Vučiću, otkud razmjena poklona s Vučićem, otkud tako jedno ne idemo ponašanje snishiodljivosti prema nekome ko liči na Miloševića???
User avatar
drugtito2011
Posts: 2913
Joined: 01/08/2011 18:45

#18643 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by drugtito2011 »

bogoljub wrote: 11/06/2021 07:39 Poslao sam ljude da kažu kako BiH ide u reviziju presude ali da je to usmjereno protiv režima onog vremena i da sa Srbijom kao komšijama želim dobre odnose.
To je izjava.
A sve ostalo je tumačenje adzifejzovića novinara koji treba ljudima da otkriva istinu, a ne da u svojoj glavi pravi konstrukcije. On, adzifejzovoć više vjeruje svom presedniku Vučiću nego Izetbegoviću !
Više vjeruje svojim fikcijama nego očiglednim dokazima.
On misli ako on ima TV može da konstruiše bilo koju priču i da ljudi nemaju mozak da primijete toliku mržnju koju ima prema Izetbegoviću. Kolege novinari su mu lijepo napisali šta misle.
Možda je adzifejzović krivo shvatio slobodno novinarstvo. Možda on misli da to znači da možeš pisati šta hoćeš, protiv koga hoćeš slobodno bez ikakvih dokaza, samo na osnovu nekih svojih nadahnuća.
Izvrtati činjenice, okretati ih, mutiti vodu da izgleda dublja...
E moj adzifejzoviću ...Bog ti dao svako dobro!
I sad bi mi obicni smrtnici koji nismo simpatizeri a ni clanovi sda trebali vjerovati u bakirovu izjavu. Pa taj covjek laze cim otvori usta.
Nadmasio je i barona Minhauzena (Karl Fridrih Hijeronim Minhauzen (1720 – 1797).
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#18644 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spinel_ »

mirsek wrote: 11/06/2021 04:31
spinel_ wrote: 11/06/2021 00:24
Izetbegović: Poslao sam "emisare" da kažu Vučiću kako BiH ide u reviziju presude protiv Srbije
http://www.klix.ba/clanak/210610157
Gdje su sad oni sto govore da Senad nema dokaza i da je sve prica rekla-kazala?
Lik se ni sada ne bi ovoga dosjetio vec kad je provaljen od strane Senada i Facea s mnostvo dokaza, sad izlazi s pricom i spinom zbog javnosti da bi kao ublazio ono sto je napravio.
Ima li sad iko da pusi ovu danasnju pricu Bakira i da mu vjeruje?
Znaci cekao je punih 10 god koliko je rok za podnosenje i onda napravio predstavu za javnost da bi se ovom glupom narodu predstavio kao spasilac. Ma fuj.
I Senad zbog ovoga kriv tj sto ga je provalio? Sram vas bilo.
Kojih mnostvo dokaza ? Sve je rekla kazala, to je bilo a i bice jedini dokaz koji Face moze da pokaze.
Novinar ga pita, ovaj odgovorio, eto vidis da smije i hoce da odgovara na sva pitanja novinarima, al Senadu nece namjerno.
Jel i euronews morao pitati samo ona pitanja koja bakir hoce inace im ne bi gostovao ?
Ne znam, neka nam Niksic i opozicija objasne sta cekaju u napadima na Bakira sto se ove tuzbe tice... Sto opet sute, sta se desava ? Imas li neko logicno objasnjenje ?
Znavi vjerujes Bakiru na rijec da nije on nista prevario i da je sve radio u korist naroda kojem pripada? Aferim ti na tome kad vjerujes takvom covjeku a nisi sdaovac.
Pisao sam prije toga.
U predstavi koju je napravio u Vjecnici govori kako je taj agent Softic "godinama radio" na reviziji. Potom imamo mailove ( , ) izmedju tog Softica i advokatice u kojoj on govori 4 mjeseca pred istek revizije da postoji vjerovatnoca. Znaci 9 god i 8 mjeseci nista nisu na tome radili a Bakir ovamo govori da je njegov agent godinama na tome radio. I ti im vjerujes jel? Da nije predstava ne bi se cekao bukvalno zadnji momenat za istu.

I na kraju imamo i ove dokumente iz Haga a koje je Bakir siguran sam imao https://m.youtube.com/watch?v=D1gl9sjjG44

Samo lud i slijep moze Bakiru da vjeruje sta kaze..
A ti bujrum vjeruj mu sve sto zine.

I na kraju, sad kad imamo iz usta Bakira i zvanicno da je izdajnik (samo je to ublazio) red je da ga pocnu i ti sapirati koje spominjes.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#18645 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spinel_ »

Iz usta SDAovca moze se samo laz i prevara cuti.
Najbolji dokaz je Novalic.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67380
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18646 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

Gdje je sad onaj clanak sa izjavama Softica i Zvizdica zasto su isli kod Vucica?
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3051
Joined: 25/06/2014 14:16

#18647 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by kakotakonikako »

Tema je FACE TV - Televizija Senada Hadzifejzovica a ne ova ili ona stranka. Korektno bi bilo komentaristi samo rad ove TV.
User avatar
jazzer
Posts: 7244
Joined: 20/12/2004 14:44

#18648 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by jazzer »

snake81 wrote: 09/06/2021 23:47 Snishodljivac bi najradije doveo u FAKE TV Ratka da je u mogućnosti.Kurjaka neće sigurno nakon epskog prskanja na N1 :D
Ali godinama odbija gostovanje onaj sto je sam sebe pospricao po onoj ridjoj bradi a bojim se i sve nas, za vjeke vjekova.

I ako pogledas posljednji intervju ridjobrade fekalije (termin posudjen od kolege forumasa) vidjeces i sam ko je snishodljiv prema drzavi koja je proizvela Mladica i ostale zlocince.

Ali ti to ne zelis vidjeti jer si obica botina kojoj misljenje kreiraju saf i faktor.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#18649 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by seoBIH »

spinel_ wrote: 11/06/2021 09:21 Znavi vjerujes Bakiru na rijec da nije on nista prevario i da je sve radio u korist naroda kojem pripada? Aferim ti na tome kad vjerujes takvom covjeku a nisi sdaovac.
Pisao sam prije toga.
U predstavi koju je napravio u Vjecnici govori kako je taj agent Softic "godinama radio" na reviziji. Potom imamo mailove ( , ) izmedju tog Softica i advokatice u kojoj on govori 4 mjeseca pred istek revizije da postoji vjerovatnoca. Znaci 9 god i 8 mjeseci nista nisu na tome radili a Bakir ovamo govori da je njegov agent godinama na tome radio. I ti im vjerujes jel? Da nije predstava ne bi se cekao bukvalno zadnji momenat za istu.

I na kraju imamo i ove dokumente iz Haga a koje je Bakir siguran sam imao https://m.youtube.com/watch?v=D1gl9sjjG44

Samo lud i slijep moze Bakiru da vjeruje sta kaze..
A ti bujrum vjeruj mu sve sto zine.

I na kraju, sad kad imamo iz usta Bakira i zvanicno da je izdajnik (samo je to ublazio) red je da ga pocnu i ti sapirati koje spominjes.

:run: :run: :bih: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#18650 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bogoljub »

spinel_ wrote: 11/06/2021 09:31 Iz usta SDAovca moze se samo laz i prevara cuti.
Najbolji dokaz je Novalic.
Novalić je najbolji premijer federacije BiH!
Locked