Debelo iznad prosjeka.kakavdanakneiskustvu wrote:zavrasavam sinove anarhije,neloša serija
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18626 Re: Gledate seriju - preporucite je
-
Nanox7
- Posts: 507
- Joined: 18/03/2015 00:10
#18627 Re: Gledate seriju - preporucite je
Černobil
Toplo preporucujem.
Toplo preporucujem.
- alcho
- Posts: 1611
- Joined: 31/08/2006 09:08
#18628 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sad si nas bas zatekao, jel to neka nova serija? De nam reci nesto vise.Nanox7 wrote:Černobil![]()
![]()
Toplo preporucujem.
-
Nanox7
- Posts: 507
- Joined: 18/03/2015 00:10
#18629 Re: Gledate seriju - preporucite je
Gledao sam seriju.alcho wrote:Sad si nas bas zatekao, jel to neka nova serija? De nam reci nesto vise.Nanox7 wrote:Černobil![]()
![]()
Toplo preporucujem.
![]()
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#18630 Re: Gledate seriju - preporucite je
Years & Years - post-blackmirrorevska serija BBC produkcije. prati jednu englesku porodicu 15-20 godina u budućnost. manje tehnofobična od BM, naglasak je na socio-političkim temama. već u prvoj epizodi Trump pred kraj drugog mandata baca atomsku bombu na Kinu
prva epizoda obećava (al baš!), vidjećemo dalje 
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#18631 Re: Gledate seriju - preporucite je
Black Mirror 5 sezona je izasla ima na torentima vec. (ukupno ima 3 epizode)
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#18632 Re: Gledate seriju - preporucite je
Oooooooooooooooooooooooooooooooooooo:)))SanskiBiser wrote:Black Mirror 5 sezona je izasla ima na torentima vec. (ukupno ima 3 epizode)
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#18633 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jedna od najbolje snimljenih odjavnih scena ikad sa pratecim soundtrack-om90minut wrote:Debelo iznad prosjeka.kakavdanakneiskustvu wrote:zavrasavam sinove anarhije,neloša serija
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18634 Re: Gledate seriju - preporucite je
The 51st State wrote:Jedna od najbolje snimljenih odjavnih scena ikad sa pratecim soundtrack-om90minut wrote:Debelo iznad prosjeka.kakavdanakneiskustvu wrote:zavrasavam sinove anarhije,neloša serija
mislis na zadnju epizodu?
- Dosadno mii
- Posts: 3168
- Joined: 16/06/2014 20:33
#18635 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jel iko black mirror gledao
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#18636 Re: Gledate seriju - preporucite je
/quote]
Jedna od najbolje snimljenih odjavnih scena ikad sa pratecim soundtrack-om[/quote]
mislis na zadnju epizodu?[/quote]
Da
Jedna od najbolje snimljenih odjavnih scena ikad sa pratecim soundtrack-om[/quote]
mislis na zadnju epizodu?[/quote]
Da
-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#18637 Re: Gledate seriju - preporucite je
Animal Kingdom nova sezona , dosta lose pisanje za sad.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18638 Re: Gledate seriju - preporucite je
The 51st State wrote:/quote]
Jedna od najbolje snimljenih odjavnih scena ikad sa pratecim soundtrack-om
mislis na zadnju epizodu?[/quote]
Da[/quote]
ok,jos nekoliko epizoda mi je ostalo
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18639 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pa ono ide sve jovo nanovo u ovoj sezoni nema nekih misterija. vidjecemo uglavnom tek su dvije epizode prošle meni drži kvalitet.cassius wrote:Animal Kingdom nova sezona , dosta lose pisanje za sad.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18640 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ima da pogledam epizodu svako par sedmica svakako imam materijala na racunaru za gledanje.Dosadno mii wrote:Jel iko black mirror gledao
Grehota je bilo kako drugacije
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
#18641 Re: Gledate seriju - preporucite je
Da podvucemo. Trenutno nema bolje napisane serije od "Billions", IMHO. Dijalozi ko da ih je Tarantino pisao. Ovi nasi prevodioci se, vjerujem, najvise preznoje kad treba radit ovu seriju. Valja pohvatat sve te metafore, analogije, pop reference... A gdje su tek strucni izrazi tipicni za hedz fondove. Vecina veze nema sta znaci 'selling short' kamoli sta komplikovanije.vicious wrote:Beton.todd_smith wrote:Poceo Billions opet.
Prije gledao par epizoda prve sezone i nisam se vracao, sada vec sinoc 2 epizode i odlicna je.
Giamatti i Lewis dominiraju, i ostatak glumacke postave je sjajan, a tek kako je dobro napisano...
Glumacka postava je posebna prica.
- burgundy
- Posts: 2328
- Joined: 20/10/2010 19:44
#18642 Re: Gledate seriju - preporucite je
Završih Černobil.Od prve serije top topova.Svaka čast,i ovih pet serija taman,nisu puno odugovlačiti.Glumci
kostimi
scenografija
komunizam
šalim se,ali eto lijepo je bilo dio djetinjstva provesti u komunizmu,jest da je naš bio ipak glamurozniji od sovjetskog.
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#18643 Re: Gledate seriju - preporucite je
Neko gledao ovu "domacu" ?
https://www.imdb.com/title/tt8453458/
https://www.imdb.com/title/tt8453458/
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#18644 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ih što nas opra na ruke.Artest wrote: Da podvucemo. Trenutno nema bolje napisane serije od "Billions", IMHO. Dijalozi ko da ih je Tarantino pisao. Ovi nasi prevodioci se, vjerujem, najvise preznoje kad treba radit ovu seriju. Valja pohvatat sve te metafore, analogije, pop reference... A gdje su tek strucni izrazi tipicni za hedz fondove. Vecina veze nema sta znaci 'selling short' kamoli sta komplikovanije.
Glumacka postava je posebna prica.
Dosta prevoda koji se npr. skidaju preko BS playera rade "dobrovoljci" besplatno.
Za TV rade prevodilacke agencije ili freelanceri.
Naravno da kvalitet varira. U zavisnosti od toga koliko si spreman da platiš.
a za analogije
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#18645 Re: Gledate seriju - preporucite je
Kad počinje druga sezona Altered Carbon?
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#18646 Re: Gledate seriju - preporucite je
There is currently no release date announced for Altered Carbon season 2, but we expect it will arrive some time in the first half of 2020.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#18647 Re: Gledate seriju - preporucite je
O my...well thank you, kind man!
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#18648 Re: Gledate seriju - preporucite je
Još tri epizode i gotova sam sa Luciferom 
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#18649 Re: Gledate seriju - preporucite je
cak mislim i da ima tema.Optimus09 wrote:Neko gledao ovu "domacu" ?
https://www.imdb.com/title/tt8453458/
nako. ideja i zaplet nelosi, medjutim meni se rasplet i zakljucak nije svidio. vraca se na vec prezvakane teme gradjevinske mafije i tako to.....
mislim da veceras dolaze 3 epizode black mirrora. nisam ni neki fan black mirrora, po meni ih je vise dosadnih nego dobrih. ali valjda ce bad jedna-dvije valjat od ove nove 3.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#18650 Re: Gledate seriju - preporucite je
mirror je izasao jutros.
