Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
N.N.
Posts: 3551
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#18601 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Inter se prodaje, pa sve zavisi ko ga kupi, mozda se sta i odradi :-D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83460
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18602 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamberovica polje wrote: Inter ima strašan potencijal... i prekrasan je arhitektonski. :thumbup:
Inter je u svakom smislu dragulj. Meni licno mozda i najdraza "zgrada" u Zenici. Eh sad sto kaze N.N. prodaje se i puno toga zavisi kome ce doci u ruke.

Ako zavrsi poput cuvenog motela "Sretno" na ulazu u Kakanj, to ce biti bruka.

(Inace motel se zvao po rudarskom pozdravu, bio crn sto je boja uglja jelte, sve u skladu sa tradicijom grada u kojem je. Nakon rata ga kupi predratna fukarešćina, oboji mu fasadu u neku blijedu verziju duginih boja, promjeni ime u De Luks ili Premium i naravno propadne ko zeton :-) )
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#18603 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

_BataZiv_0809 wrote:
kamberovica polje wrote: Inter ima strašan potencijal... i prekrasan je arhitektonski. :thumbup:
Inter je u svakom smislu dragulj. Meni licno mozda i najdraza "zgrada" u Zenici. Eh sad sto kaze N.N. prodaje se i puno toga zavisi kome ce doci u ruke.

Ako zavrsi poput cuvenog motela "Sretno" na ulazu u Kakanj, to ce biti bruka.

(Inace motel se zvao po rudarskom pozdravu, bio crn sto je boja uglja jelte, sve u skladu sa tradicijom grada u kojem je. Nakon rata ga kupi predratna fukarešćina, oboji mu fasadu u neku blijedu verziju duginih boja, promjeni ime u De Luks ili Premium i naravno propadne ko zeton :-) )
Đaba je, parama ne možeš kupit ukus i osjećaj za takve stvari, a nažalost puno je takvih primjera kod nas. Ko što bi Rambo rekao:
"Labudovi lavoovi,
gipsani radovi
silikoni, džipovi
spotovi i klipovi."

Dobro, silikone bi na određenim lokacijama oprostio. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83460
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18604 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamberovica polje wrote: Đaba je, parama ne možeš kupit ukus i osjećaj za takve stvari, a nažalost puno je takvih primjera kod nas. Ko što bi Rambo rekao:
"Labudovi lavoovi,
gipsani radovi
silikoni, džipovi
spotovi i klipovi."

Dobro, silikone bi na određenim lokacijama oprostio. :D
Sve u svemu necemo biti hejteri, nadajmo se da ce Inter zasjati novim-starim sjajem. Ima potencijala na pretek.

A sto se tice silikona, nista ne dihtuje bolje :oops: :lol:
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#18605 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Evo da ne budemo crnjaci i perverznjaci :oops: :D ...jedna lijepa priča iz nekih "davnih" vremena iz meni najdražeg zeničkog kvarta.
https://www.youtube.com/watch?v=0DnNviy ... e=youtu.be
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#18606 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Hebo vas bega/bosanka/vf :mrgreen:
Da je pameti srusilo bi i nju i ono muftijino ruglo,i husinu tugu od trga i otvorilo staru carsiju kako Bog zapovjeda
btw ona blentovina duvnjak prijetio sanji renic( :kiss: )
Eno ga razapinju po fb
inace kako ste? :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65999
Joined: 03/08/2010 19:04

#18607 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

kamen spoticanja wrote:Hebo vas bega/bosanka/vf :mrgreen:
Da je pameti srusilo bi i nju i ono muftijino ruglo,i husinu tugu od trga i otvorilo staru carsiju kako Bog zapovjeda
btw ona blentovina duvnjak prijetio sanji renic( :kiss: )
Eno ga razapinju po fb

inace kako ste? :mrgreen:
sta bolan?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#18608 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

kakavdanakneiskustvu wrote:
kamen spoticanja wrote:Hebo vas bega/bosanka/vf :mrgreen:
Da je pameti srusilo bi i nju i ono muftijino ruglo,i husinu tugu od trga i otvorilo staru carsiju kako Bog zapovjeda
btw ona blentovina duvnjak prijetio sanji renic( :kiss: )
Eno ga razapinju po fb

inace kako ste? :mrgreen:
sta bolan?
Fb profil sanje renic
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65999
Joined: 03/08/2010 19:04

#18609 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Image
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#18610 Re: Zeničani

Post by avenija »

Image

... :thumbup:
User avatar
nacho_
Posts: 754
Joined: 21/02/2008 23:03

#18612 Re: Zeničani

Post by nacho_ »

Ove arulje dole desno na slici predstavljaju islam? :oops:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#18613 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Image
User avatar
gentoo
Posts: 4592
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#18614 Re: Zeničani

Post by gentoo »

Dje ovo ?
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#18615 Re: Zeničani

Post by Casual's »

gentoo wrote:Dje ovo ?
Kod Dervinog malog. :D :D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#18616 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ovdje vise ne znas ko je sa kim...prosle sedmice vrhuske SDA i SC vijecaju u Carpe Diemu, sad Dofu ovdje...svako sa svakim, i niko ni sa kim... :-)
User avatar
likce
Posts: 1047
Joined: 26/01/2011 19:21
Location: Zenica

#18617 Re: Zeničani

Post by likce »

Sanja Renić
· 9 hrs ·

Potvrda da gube tlo pod nogama jeste i scena koja se maloprije odigrala ispred zgrade ZeDo kantona, dok sam išla sa Draženkom Subašić i Mladenom Simićem, kada mi je iz sjajnog mercedesa "xy" klase novi predsjedavajući Skupštine zaprijetio da će se sa mnom obračunati u narednom periodu valjda zbog prethodnog statusa na fb. Još jednom sam imala priliku osjetiti demonstraciju sile padajuće garniture. Možda i on ima crni pojas ili dugu devetku? To je demokratija u Zenici. Umrla sam od straha.
Stvarno ova SDA sama sebi u stomak skace, kopaju sami sebi jamu sa ovim kvazi politicarima.Tokmak ne konta da je na ovaj nacin dao punu zastitu Sanji , kao i da budi revolt kod naroda koji ce joj dati punu podrsku.

A i ne kontam ovo oko presjednice skupstine ZDK, zar moze doci neka zuta glava i samo tek tako smjeniti nekoga?Mislim sta je sa ostalima zastupnicima, imali iko muda da se suprostavi, da istupi i kaze : mali jedi govna i sjedi dole?!

Jos malo i ovo ce biti Heil Bakir, Heil Duvnjak
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#18618 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Treba tom malom žutom zapalit buregdžinicu u Crkvicama...
On presjedavajuci skupstine a nijedna mu radnica nije prijavljena...
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#18619 Re: Zeničani

Post by Warashii »

Kralj Tvrtko I. wrote:Treba tom malom žutom zapalit buregdžinicu u Crkvicama...
On presjedavajuci skupstine a nijedna mu radnica nije prijavljena...
To mu je od starog koliko ja znam, kao i autoskola.
Osim toga ovakve stvari su ti kaznjive :roll:
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#18620 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Autoskola je od oca a bureci su od brata fudbalera...
Kažnjivo je i to da nelegalno rade žene za 300KM po 12 sati..... :(
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#18621 Re: Zeničani

Post by Warashii »

Kralj Tvrtko I. wrote:Autoskola je od oca a bureci su od brata fudbalera...
Kažnjivo je i to da nelegalno rade žene za 300KM po 12 sati..... :(
Slazem se sa tim ali to je vec druga prica sasvim.
Ne volim Lignjoslava ni najmanje, mislim da mi nema antipaticnijeg liga na daleko ali ove gore stvari nemoj raditi, da neko ne daj Boze uradi nesto slicno jbga ti bi bio glavni osumnjiceni plus moze se natovariti da si nesto podsticao mrznju i slicno.
Ko kad je sve k... od ovce.
cvijet s reverom
Posts: 202
Joined: 05/04/2017 15:08

#18622 Re: Zeničani

Post by cvijet s reverom »

Warashii wrote:
Kralj Tvrtko I. wrote:Autoskola je od oca a bureci su od brata fudbalera...
Kažnjivo je i to da nelegalno rade žene za 300KM po 12 sati..... :(
Slazem se sa tim ali to je vec druga prica sasvim.
Ne volim Lignjoslava ni najmanje, mislim da mi nema antipaticnijeg liga na daleko ali ove gore stvari nemoj raditi, da neko ne daj Boze uradi nesto slicno jbga ti bi bio glavni osumnjiceni plus moze se natovariti da si nesto podsticao mrznju i slicno.
Ko kad je sve k... od ovce.
Upravo tako.Onda bi on prešao u stanje žrtve i zaboravili bi šta je problem.Najviše bi njega zabolila inspekcija i malo medijske priče ako su mu radnice neprijavljene.
User avatar
Zaitsev
Posts: 1998
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#18623 Re: Zeničani

Post by Zaitsev »

Image
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83460
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18624 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Pokvaren seljak je opasniji od nuklearne bombe.
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#18625 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Kakva je ovo pucnjava (buka) u gradu? Pretpostavljam da je vezano za dan Armije?
Post Reply