Kupis okvir u jysku i samo stavis svoji sliku u okvirKontas?! wrote:Uokvirit sliku?
Gdje u Sa......
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#18601 Re: Gdje u Sa......
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
#18602 Re: Gdje u Sa......
Danas udjem u Svjetlost , neki manji skoro 50 maraka...mozda gdje jos naletim , nije zurbamanekenka u penziji wrote:CherryLips wrote:...kupiti globus , pozeljno vise veličina i pristojne cijene?
Trebalo bi da ima u knjizarama
- holowey
- Posts: 10852
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#18603 Re: Gdje u Sa......
grbavica, zgrada u kojoj je slaticarna jadranka na suprotnom kraju ima staklarsku radnju...tamo sam uramio neke slike za sitne pare... pogledaj ima li ono sto tebi trebaKontas?! wrote:Uokvirit sliku?
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#18605 Re: Gdje u Sa......
Ja sam imala neki, srednje veličine, biles' svijetlio kao lampa, bio 30ak KM.CherryLips wrote:Danas udjem u Svjetlost , neki manji skoro 50 maraka...mozda gdje jos naletim , nije zurbamanekenka u penziji wrote:CherryLips wrote:...kupiti globus , pozeljno vise veličina i pristojne cijene?
Trebalo bi da ima u knjizarama
Ne znam ni gdje je on sad niti gdje sam ga kupila.
- problemnatravunu
- Posts: 18744
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#18606 Re: Gdje u Sa......
Glede globusa, pogledaj u Jumbu, ex Konzum Korea, te knjizara Kultura u Alti
-
LikoZeko
- Posts: 58
- Joined: 26/08/2014 17:25
#18607 Re: Gdje u Sa......
gdje kupiti dvosjed, trosjed ili fotelju sa punjenjem od pjene, osim yusk-a.
hvala.
hvala.
- Dope_Man
- Posts: 8021
- Joined: 03/06/2016 16:31
#18608 Re: Gdje u Sa......
Zna li ko gdje bi mogao kupiti tockice za kofer? Jedan mi pukao, a ne pada mi na pamet sad da sam negdje vidio to za kupiti. Kontam Penny ima svasta pa cu provjeriti, ali ako neko zna sigurno bicu zahvalan.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#18609 Re: Gdje u Sa......
Jeftno kupit jabuke
Trebaju mi sutra,pa ako neko čita a zna nek mu ne bude mrsko napisat.
Trebaju mi sutra,pa ako neko čita a zna nek mu ne bude mrsko napisat.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79540
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#18610 Re: Gdje u Sa......
SAMO U KONZUMU!
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#18611 Re: Gdje u Sa......
Pravim sok treba miii brrttVelkoski wrote:SAMO U KONZUMU!
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#18612 Re: Gdje u Sa......
.Dope_Man wrote:Zna li ko gdje bi mogao kupiti tockice za kofer? Jedan mi pukao, a ne pada mi na pamet sad da sam negdje vidio to za kupiti. Kontam Penny ima svasta pa cu provjeriti, ali ako neko zna sigurno bicu zahvalan.
- holowey
- Posts: 10852
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#18613 Re: Gdje u Sa......
pogledaj u prodavnicama sportske opreme tockice za rolere/skateboarde, bolji su nego plastikaneri koji dodju na koferima... naravno, ako ti odgovara fiadda_sa wrote:.Dope_Man wrote:Zna li ko gdje bi mogao kupiti tockice za kofer? Jedan mi pukao, a ne pada mi na pamet sad da sam negdje vidio to za kupiti. Kontam Penny ima svasta pa cu provjeriti, ali ako neko zna sigurno bicu zahvalan.
-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#18614 Re: Gdje u Sa......
Pozdrav,
Gdje u Sa ima dobar kožar? Trebam odnijeti kožnu jaknu na korekciju (jakna je bila skupa i ne bih da je neko sjebe, tako da mi nije bitno jel skup/jeftin samo da radi posao kako treba).
Gdje u Sa ima dobar kožar? Trebam odnijeti kožnu jaknu na korekciju (jakna je bila skupa i ne bih da je neko sjebe, tako da mi nije bitno jel skup/jeftin samo da radi posao kako treba).
-
Kontas?!
- Posts: 2072
- Joined: 09/04/2012 22:33
#18615 Re: Gdje u Sa......
Bio, završio...lik expeditivanholowey wrote:grbavica, zgrada u kojoj je slaticarna jadranka na suprotnom kraju ima staklarsku radnju...tamo sam uramio neke slike za sitne pare... pogledaj ima li ono sto tebi trebaKontas?! wrote:Uokvirit sliku?
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#18616 Re: Gdje u Sa......
Gdje je najpovoljnije kupiti Nutribullet?
-
Trunks
- Posts: 60
- Joined: 17/04/2013 20:39
#18617 Re: Gdje u Sa......
Busenje uha za muskarce, sigurno, kvalitetno...? Moze li u zlatarama onim
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#18618 Re: Gdje u Sa......
Mislim da nema ogromne razlike izmedju muskog i zenskog uhaTrunks wrote:Busenje uha za muskarce, sigurno, kvalitetno...? Moze li u zlatarama onim
Mozes u zlatarama
- columbia95
- Posts: 5
- Joined: 07/10/2013 19:32
#18619 Re: Gdje u Sa......
Pozdrav!
Zanima me me gdje kupiti stetoskop u Sa.
Zanima me me gdje kupiti stetoskop u Sa.
- musicman80
- Posts: 943
- Joined: 28/07/2015 10:02
- Location: Sarajevo,BiH
#18620 Re: Gdje u Sa......
columbia95 wrote:Pozdrav!
Zanima me me gdje kupiti stetoskop u Sa.
Jesi li ti ljekar, ili ti treba da ispunjavas seksualne fantazije?
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#18621 Re: Gdje u Sa......
Baščaršija svaka druga radnja..Trunks wrote:Busenje uha za muskarce, sigurno, kvalitetno...? Moze li u zlatarama onim
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#18622 Re: Gdje u Sa......
Zlatara "Celje" u bivsem Merkatoru. Nije nista skuplje od carsije a veci izbor nausnica (medicinskih). Osim toga stvarno se cura potrudi, mjeri, obiljezava, koriguje pa tek busi.Trunks wrote:Busenje uha za muskarce, sigurno, kvalitetno...? Moze li u zlatarama onim
-
jasmind
- Posts: 250
- Joined: 24/10/2005 23:50
#18623 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupovati sarajevski kiseljak u staklenim flasama? Ja sam na breci.
Do sada mi je glavna opcija bila pijaca pod mostom, ali su im cijene postale bezobrazne, 90 feninga, a u konzumu 55. U konzumu/merkatoru konstantna nestasica, dodje im po 4 gajbe.
Do sada mi je glavna opcija bila pijaca pod mostom, ali su im cijene postale bezobrazne, 90 feninga, a u konzumu 55. U konzumu/merkatoru konstantna nestasica, dodje im po 4 gajbe.
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#18624 Re: Gdje u Sa......
Ima li gdje kupiti domace maline i borovnice?
-
Alkos
- Posts: 2753
- Joined: 08/10/2007 14:12
- Location: Sarajevo;Centar
