Nisam, dojavi odma' i na budizam,Great Cornholio wrote: Nego, jesi l' čuo da su u Srbiji snimili vanzemaljca kako nekom seljaku krade pečenjke![]()
Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#18576 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#18577 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Prosipate iz supljeg u prazno? 
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#18578 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ma jok ba, čupamo pa sadimotendzera wrote:Prosipate iz supljeg u prazno?
-
Great Cornholio
- Posts: 11713
- Joined: 17/06/2010 23:40
#18579 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Kako da presipamo iz nečega u šta se ne može nešto nasuti zbog toga što je šupljetendzera wrote:Presipate iz supljeg u prazno?
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#18580 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Neka,neka samo nek se radi.Bolje đaba radit' nego đaba sjedit'.fatamorgana wrote:Ma jok ba, čupamo pa sadimotendzera wrote:Prosipate iz supljeg u prazno?,
-
Great Cornholio
- Posts: 11713
- Joined: 17/06/2010 23:40
#18581 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Svoje nećemo, tuđe nedamotendzera wrote:Neka,neka samo nek se radi.Bolje đaba radit' nego đaba sjedit'.fatamorgana wrote:Ma jok ba, čupamo pa sadimotendzera wrote:Prosipate iz supljeg u prazno?,
- Matijevic_Vlado
- Posts: 3491
- Joined: 03/10/2012 14:27
- Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..
#18582 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
joj glupog vica, al eto ne znam ni ja bolji
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#18583 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Molimo moderaciju da prebaci ova dva posta na pdf filozofija,Great Cornholio wrote:Kako da presipamo iz nečega u šta se ne može nešto nasuti zbog toga što je šupljetendzera wrote:Presipate iz supljeg u prazno?![]()
![]()
-
Great Cornholio
- Posts: 11713
- Joined: 17/06/2010 23:40
#18584 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Nije vic, zaoprave vanzemaljac krade seljaku pečenjke
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#18585 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
i šta bi na kraju, jel' bilo uzimanja,Great Cornholio wrote:Nije vic, zaoprave vanzemaljac krade seljaku pečenjke![]()
-
Great Cornholio
- Posts: 11713
- Joined: 17/06/2010 23:40
#18586 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Neko od moderatora je skoro bio optužen da začatava, pa je taj moderator izjavio kako bi taj moderator, u saradnji sa dugim moderatorem, i temu na kojoj bi bile posmrtnice začataofatamorgana wrote:
i šta bi na kraju, jel' bilo uzimanja,
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#18587 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ma nema više začatavanja, gdje ti živiš, to je ukinuto, bio i članak na klix-u ....Great Cornholio wrote:Neko od moderatora je skoro bio optužen da začatava, pa je taj moderator izjavio kako bi taj moderator, u saradnji sa dugim moderatorem, i temu na kojoj bi bile posmrtnice začataofatamorgana wrote:
i šta bi na kraju, jel' bilo uzimanja,![]()
-
Great Cornholio
- Posts: 11713
- Joined: 17/06/2010 23:40
#18588 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ma začatat se ne može jedino u banovićima ...fatamorgana wrote:Ma nema više začatavanja, gdje ti živiš, to je ukinuto, bio i članak na klix-u ....Great Cornholio wrote:Neko od moderatora je skoro bio optužen da začatava, pa je taj moderator izjavio kako bi taj moderator, u saradnji sa dugim moderatorem, i temu na kojoj bi bile posmrtnice začataofatamorgana wrote:
i šta bi na kraju, jel' bilo uzimanja,![]()
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#18589 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Halo ba, pa gdje ti živiš, nije Bosna Sjeverna Koreja ... ponekad zna bit' i gore,Great Cornholio wrote:Ma začatat se ne može jedino u banovićima ...fatamorgana wrote:
Ma nema više začatavanja, gdje ti živiš, to je ukinuto, bio i članak na klix-u ....
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#18590 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Vic dana: Sjede Fata i Cornholio u internetu i zacatavaju.
Kaze Fata: Hajmo na Private Messaging.
Kaze Cornholio: Jok ja ne znam engleski.
Kaze Fata: Hajmo na Private Messaging.
Kaze Cornholio: Jok ja ne znam engleski.
-
Great Cornholio
- Posts: 11713
- Joined: 17/06/2010 23:40
#18591 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ja Sam Odavle wrote:Vic dana: Sjede Fata i Cornholio u internetu i zacatavaju.
Kaze Fata: Hajmo na Private Messaging.
Kaze Cornholio: Jok ja ne znam engleski.
Nego, evo ovdje se sprema oluja, pa recite @fati nek drži forum dok se ja ne vratim ,jer more bit' da mi antena s kuće frkne
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#18592 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Cekaj da popravim vic malo:
Sjede Fata i Cornholio u internetu i zacatavaju.
Kaze Fata: Hajmo na Private Messaging.
Kaze Cornholio: Jok ja ne znam engleski. Bolje hajmo na Privatne Poruke.
Sjede Fata i Cornholio u internetu i zacatavaju.
Kaze Fata: Hajmo na Private Messaging.
Kaze Cornholio: Jok ja ne znam engleski. Bolje hajmo na Privatne Poruke.
- jaxxx
- Posts: 616
- Joined: 24/03/2012 09:49
- Location: San Siro
#18593 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Izvadi ja CIPS danas 
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#18594 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Zlatko Lagumdžija: Dovest ću arapske investitore u BiH
Ovom sam se najvise ismijao u posledje vrijeme.
- aveos
- Posts: 1761
- Joined: 28/02/2012 08:42
#18595 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Provodila se anketa u Zagrebu: Trebaju li protjerati Hercegovce iz Zagreba.
10% anketiranih je odgovorilo-da, a 90% je odgovorilo neka nas!
10% anketiranih je odgovorilo-da, a 90% je odgovorilo neka nas!
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18596 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
aveos wrote:Provodila se anketa u Zagrebu: Trebaju li protjerati Hercegovce iz Zagreba.
10% anketiranih je odgovorilo-da, a 90% je odgovorilo neka nas!
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#18597 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Mogu pretpostaviti, u Sarajevu Sandzosi hahahh
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18598 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Pricaju dva klitorisa
- Vidi se kakav si nikakav. Sav si se smezurio, smanjio....
- Sta ces, zli jezici
Dosla baba u apoteku i hoce da kupi pola tablete vijagre za dedu.
Kaze joj apotekarka: "Bako, ako je za dedu, malo je pola tablete, uzimite vi njemu cijelu."
Slusa je baba pa kaze: "Ma ne treba njemu cijela ćerko, samo pola...tek toliko da mi ne zapišava dasku!"
- Vidi se kakav si nikakav. Sav si se smezurio, smanjio....
- Sta ces, zli jezici
Dosla baba u apoteku i hoce da kupi pola tablete vijagre za dedu.
Kaze joj apotekarka: "Bako, ako je za dedu, malo je pola tablete, uzimite vi njemu cijelu."
Slusa je baba pa kaze: "Ma ne treba njemu cijela ćerko, samo pola...tek toliko da mi ne zapišava dasku!"
- anonimni clan
- Posts: 1793
- Joined: 25/05/2008 12:10
- Location: pod suncem tudjeg neba
#18599 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Došao neki 80-godišnji djedica u bolnicu, trebao nešto operirati,
a za operaciju su ga morali obrijati u predjelu genitalija.
Kad je došla sestra, otkrila ga, ugleda njegov ogromni komad.
- Opa, dedo, to je bila prava stvar !! reče smješeći se....
- E, djete moje, nije to ništa.
Prije 10 godina još sam mogao na njega objesiti kantu vode i odnjeti je 100 metara daleko -!! reče djeda.
- A sad! To više ne možete? - znatiželjno će sestra.
- Ma ne mogu. Izdadoše me koljena!
a za operaciju su ga morali obrijati u predjelu genitalija.
Kad je došla sestra, otkrila ga, ugleda njegov ogromni komad.
- Opa, dedo, to je bila prava stvar !! reče smješeći se....
- E, djete moje, nije to ništa.
Prije 10 godina još sam mogao na njega objesiti kantu vode i odnjeti je 100 metara daleko -!! reče djeda.
- A sad! To više ne možete? - znatiželjno će sestra.
- Ma ne mogu. Izdadoše me koljena!
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#18600 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Došao momak u market i veli:
- Molim vas, pet kutija kondoma.
- Hoćete li kesu?
- Ne treba cura je stvarno lijepa...
- Molim vas, pet kutija kondoma.
- Hoćete li kesu?
- Ne treba cura je stvarno lijepa...
