Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
fatamorgana
Posts: 26894
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#18576 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by fatamorgana »

Great Cornholio wrote: Nego, jesi l' čuo da su u Srbiji snimili vanzemaljca kako nekom seljaku krade pečenjke :shock: :lol:
Nisam, dojavi odma' i na budizam, :lol:
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#18577 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by tendzera »

Prosipate iz supljeg u prazno? :zoka:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26894
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#18578 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by fatamorgana »

tendzera wrote:Prosipate iz supljeg u prazno? :zoka:
Ma jok ba, čupamo pa sadimo :wink: ,
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#18579 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Great Cornholio »

tendzera wrote:Presipate iz supljeg u prazno? :zoka:
Kako da presipamo iz nečega u šta se ne može nešto nasuti zbog toga što je šuplje :? :-? :lol:
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#18580 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by tendzera »

fatamorgana wrote:
tendzera wrote:Prosipate iz supljeg u prazno? :zoka:
Ma jok ba, čupamo pa sadimo :wink: ,
Neka,neka samo nek se radi.Bolje đaba radit' nego đaba sjedit'. :mrgreen:
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#18581 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Great Cornholio »

tendzera wrote:
fatamorgana wrote:
tendzera wrote:Prosipate iz supljeg u prazno? :zoka:
Ma jok ba, čupamo pa sadimo :wink: ,
Neka,neka samo nek se radi.Bolje đaba radit' nego đaba sjedit'. :mrgreen:
Svoje nećemo, tuđe nedamo :lol:
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3491
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#18582 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Matijevic_Vlado »

joj glupog vica, al eto ne znam ni ja bolji
User avatar
fatamorgana
Posts: 26894
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#18583 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by fatamorgana »

Great Cornholio wrote:
tendzera wrote:Presipate iz supljeg u prazno? :zoka:
Kako da presipamo iz nečega u šta se ne može nešto nasuti zbog toga što je šuplje :? :-? :lol:
Molimo moderaciju da prebaci ova dva posta na pdf filozofija, :lol:
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#18584 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Great Cornholio »

Nije vic, zaoprave vanzemaljac krade seljaku pečenjke :lol:

User avatar
fatamorgana
Posts: 26894
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#18585 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by fatamorgana »

Great Cornholio wrote:Nije vic, zaoprave vanzemaljac krade seljaku pečenjke :lol:

i šta bi na kraju, jel' bilo uzimanja, :lol:
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#18586 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Great Cornholio »

fatamorgana wrote:
i šta bi na kraju, jel' bilo uzimanja, :lol:
Neko od moderatora je skoro bio optužen da začatava, pa je taj moderator izjavio kako bi taj moderator, u saradnji sa dugim moderatorem, i temu na kojoj bi bile posmrtnice začatao :lol: :run:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26894
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#18587 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by fatamorgana »

Great Cornholio wrote:
fatamorgana wrote:
i šta bi na kraju, jel' bilo uzimanja, :lol:
Neko od moderatora je skoro bio optužen da začatava, pa je taj moderator izjavio kako bi taj moderator, u saradnji sa dugim moderatorem, i temu na kojoj bi bile posmrtnice začatao :lol: :run:
Ma nema više začatavanja, gdje ti živiš, to je ukinuto, bio i članak na klix-u ....
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#18588 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Great Cornholio »

fatamorgana wrote:
Great Cornholio wrote:
fatamorgana wrote:
i šta bi na kraju, jel' bilo uzimanja, :lol:
Neko od moderatora je skoro bio optužen da začatava, pa je taj moderator izjavio kako bi taj moderator, u saradnji sa dugim moderatorem, i temu na kojoj bi bile posmrtnice začatao :lol: :run:
Ma nema više začatavanja, gdje ti živiš, to je ukinuto, bio i članak na klix-u ....
Ma začatat se ne može jedino u banovićima ... :run:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26894
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#18589 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by fatamorgana »

Great Cornholio wrote:
fatamorgana wrote:
Ma nema više začatavanja, gdje ti živiš, to je ukinuto, bio i članak na klix-u ....
Ma začatat se ne može jedino u banovićima ... :run:
Halo ba, pa gdje ti živiš, nije Bosna Sjeverna Koreja ... ponekad zna bit' i gore, :lol:
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#18590 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Avetinho »

Vic dana: Sjede Fata i Cornholio u internetu i zacatavaju.

Kaze Fata: Hajmo na Private Messaging.
Kaze Cornholio: Jok ja ne znam engleski.
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#18591 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Great Cornholio »

Ja Sam Odavle wrote:Vic dana: Sjede Fata i Cornholio u internetu i zacatavaju.

Kaze Fata: Hajmo na Private Messaging.
Kaze Cornholio: Jok ja ne znam engleski.
:D

Nego, evo ovdje se sprema oluja, pa recite @fati nek drži forum dok se ja ne vratim ,jer more bit' da mi antena s kuće frkne :lol:
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#18592 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Avetinho »

Cekaj da popravim vic malo:

Sjede Fata i Cornholio u internetu i zacatavaju.

Kaze Fata: Hajmo na Private Messaging.
Kaze Cornholio: Jok ja ne znam engleski. Bolje hajmo na Privatne Poruke.
User avatar
jaxxx
Posts: 616
Joined: 24/03/2012 09:49
Location: San Siro

#18593 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by jaxxx »

Izvadi ja CIPS danas :D
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#18594 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by pirmin »

Zlatko Lagumdžija: Dovest ću arapske investitore u BiH

Ovom sam se najvise ismijao u posledje vrijeme. :-)
User avatar
aveos
Posts: 1761
Joined: 28/02/2012 08:42

#18595 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by aveos »

Provodila se anketa u Zagrebu: Trebaju li protjerati Hercegovce iz Zagreba.
10% anketiranih je odgovorilo-da, a 90% je odgovorilo neka nas!
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18596 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

aveos wrote:Provodila se anketa u Zagrebu: Trebaju li protjerati Hercegovce iz Zagreba.
10% anketiranih je odgovorilo-da, a 90% je odgovorilo neka nas!
:D Ima par verzija ovog vica. :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#18597 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by skafiskafsnjak »

Mogu pretpostaviti, u Sarajevu Sandzosi hahahh

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18598 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

Pricaju dva klitorisa
- Vidi se kakav si nikakav. Sav si se smezurio, smanjio....
- Sta ces, zli jezici


Dosla baba u apoteku i hoce da kupi pola tablete vijagre za dedu.
Kaze joj apotekarka: "Bako, ako je za dedu, malo je pola tablete, uzimite vi njemu cijelu."
Slusa je baba pa kaze: "Ma ne treba njemu cijela ćerko, samo pola...tek toliko da mi ne zapišava dasku!"
User avatar
anonimni clan
Posts: 1793
Joined: 25/05/2008 12:10
Location: pod suncem tudjeg neba

#18599 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by anonimni clan »

Došao neki 80-godišnji djedica u bolnicu, trebao nešto operirati,
a za operaciju su ga morali obrijati u predjelu genitalija.
Kad je došla sestra, otkrila ga, ugleda njegov ogromni komad.

- Opa, dedo, to je bila prava stvar !! reče smješeći se....

- E, djete moje, nije to ništa.

Prije 10 godina još sam mogao na njega objesiti kantu vode i odnjeti je 100 metara daleko -!! reče djeda.

- A sad! To više ne možete? - znatiželjno će sestra.

- Ma ne mogu. Izdadoše me koljena!
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#18600 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Towelie »

Došao momak u market i veli:
- Molim vas, pet kutija kondoma.
- Hoćete li kesu?
- Ne treba cura je stvarno lijepa...
Post Reply