Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#18576 Re: Gdje u Sa......

Post by zijancer »

akcija007 wrote:Ima li stolar u Sarajevu ko se bavi popravkom/restauracijom starog namjestaja ?

https://www.facebook.com/pg/konturasa/a ... e_internal
User avatar
malamirha
Posts: 180
Joined: 29/03/2015 20:45

#18577 Re: Gdje u Sa......

Post by malamirha »

smjesko071 wrote:Gdje se mogu kupiti plasticne posude za cuvanje hrane,ali da su kvalitetne sa poklopcima koji hermeticki zatvaraju posudu
tupperware, al su poskupi.

https://www.tupperware.ba/proizvodi/katalog
AkumAone
Posts: 188
Joined: 08/04/2009 22:36

#18578 Re: Gdje u Sa......

Post by AkumAone »

beni-bu-man wrote:
mahir985 wrote:Gdje kupiti dobar kuhinski noz?
dobro pitanje :D

Imal li gdje victorinox kuhinjskih nozeva kupiti
I ja sam bezuspjesno trazio Victorinox i Fiskars, jer su povoljniji a kvalitetni. Imas u EMA de Ir WMF nozeva, ali je jeftinije direktno iz Njemacke naruciti. U Alpeksu imas malo Arcos nozeva. Nisam posjetio ostale prodavnice ugostiteljske opreme tipa: Artika, AGS gastro sistemi, Pro Horeca; mada je jedan poznanik negdje na Malti kupio F.Dick noz jako povoljno; ne znam tacno gdje, osim ako nije AGS.
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#18579 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

AkumAone wrote:
beni-bu-man wrote:
mahir985 wrote:Gdje kupiti dobar kuhinski noz?
dobro pitanje :D

Imal li gdje victorinox kuhinjskih nozeva kupiti
I ja sam bezuspjesno trazio Victorinox i Fiskars, jer su povoljniji a kvalitetni. Imas u EMA de Ir WMF nozeva, ali je jeftinije direktno iz Njemacke naruciti. U Alpeksu imas malo Arcos nozeva. Nisam posjetio ostale prodavnice ugostiteljske opreme tipa: Artika, AGS gastro sistemi, Pro Horeca; mada je jedan poznanik negdje na Malti kupio F.Dick noz jako povoljno; ne znam tacno gdje, osim ako nije AGS.
u Pennyju ima Dick nozeva, barem onom u Nedzaricima
black_noke
Posts: 647
Joined: 19/01/2007 13:47
Location: Rajvosa!

#18580 Re: Gdje u Sa......

Post by black_noke »

zna li neko dobrog obucara da moze zaljepiti kozne sportske tene?
User avatar
perfect_guy
Posts: 6942
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#18581 Re: Gdje u Sa......

Post by perfect_guy »

black_noke wrote:zna li neko dobrog obucara da moze zaljepiti kozne sportske tene?
Hrasno, od zmaja prema miljacki. Dosad imam skroz dobro iskustvo s njima, valjda i za to može naći rješenje
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#18582 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 01/11/2017 08:01, edited 1 time in total.
User avatar
musicman80
Posts: 943
Joined: 28/07/2015 10:02
Location: Sarajevo,BiH

#18583 Re: Gdje u Sa......

Post by musicman80 »

Daryl Dixon wrote:Ima li kod nas kupiti ove privacy filtere/stripes za laptope?

Image

Za sta se oni koriste? Znam za one filtere na CRT monitorima sto su bili, ali ove moderne ne znam.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#18584 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 01/11/2017 08:01, edited 1 time in total.
User avatar
pepeljara
Posts: 7347
Joined: 22/08/2003 00:00

#18585 Re: Gdje u Sa......

Post by pepeljara »

Poz, da li ko zna od koliko radi HECO pijaca ?
black_noke
Posts: 647
Joined: 19/01/2007 13:47
Location: Rajvosa!

#18586 Re: Gdje u Sa......

Post by black_noke »

Ima li neko prijedlog za masinicu sa kojom se mogu i sisati i uredjivati bradu?
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18587 Re: Gdje u Sa......

Post by beni-bu-man »

black_noke wrote:Ima li neko prijedlog za masinicu sa kojom se mogu i sisati i uredjivati bradu?
evo je za brade
Image
User avatar
newklear
Posts: 1411
Joined: 10/12/2009 15:59

#18588 Re: Gdje u Sa......

Post by newklear »

Nisam iz Sarajeva, gdje u SA parkirati auto da je blizu Ministarstva pravde BiH, a da nije bezobrazno skupo parkiranje...
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18589 Re: Gdje u Sa......

Post by beni-bu-man »

newklear wrote:Nisam iz Sarajeva, gdje u SA parkirati auto da je blizu Ministarstva pravde BiH, a da nije bezobrazno skupo parkiranje...
Omah pored imas parking na otvorenom, mislim da markica sat
saale
Posts: 1440
Joined: 08/07/2008 13:39

#18590 Re: Gdje u Sa......

Post by saale »

Poz dobri ljudi:) zan li ba neko gdje mogu kupiti muske Diesel farmerke?
putnik2107
Posts: 158
Joined: 22/04/2013 13:26

#18591 Re: Gdje u Sa......

Post by putnik2107 »

beni-bu-man wrote:
newklear wrote:Nisam iz Sarajeva, gdje u SA parkirati auto da je blizu Ministarstva pravde BiH, a da nije bezobrazno skupo parkiranje...
Omah pored imas parking na otvorenom, mislim da markica sat
I meni trebalo, hvala puno :thumbup:
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#18592 Re: Gdje u Sa......

Post by Better Man »

saale wrote:Poz dobri ljudi:) zan li ba neko gdje mogu kupiti muske Diesel farmerke?
Uskoro se otvara multibrand store u SCC i tu že biti Diesel, Calvin Clane, Lacoste itd. E sad kakv će biti izbor ne znam. Bila je slična radnja u Importaneu i zbor je bio smiješan u odnosu na Diesel u Hrvatskoj, a da ne govorim na Diesel u Londonu. Za sad dok se ta radnja ne otvori nemaš nigdje kupiti.
User avatar
pepeljara
Posts: 7347
Joined: 22/08/2003 00:00

#18593 Re: Gdje u Sa......

Post by pepeljara »

Elem raja, treba mi neka torba, ruskak za putovanja ne manja od 30L.

Vidio sam extra dobrih u munichenu sa top roll over sto se smotaju kad se zippaju gore, pa samim time ustedis prostora, i obratno prosiris :).

Imal gdje dobar ruksak torba za putovanja u sa ?

A da nije skolska torba :)
ambition
Posts: 469
Joined: 17/02/2013 18:58

#18594 Re: Gdje u Sa......

Post by ambition »

obojiti farmerke kvalitetno i da bude gotovo što brže?
ucenik1234
Posts: 1191
Joined: 06/11/2012 22:10

#18595 Re: Gdje u Sa......

Post by ucenik1234 »

Kupiti kvalitetnu a ne preskupu opremu za teretanu/fitnes?
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#18596 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

...kupiti globus , pozeljno vise veličina i pristojne cijene?
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18744
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#18597 Re: Gdje u Sa......

Post by problemnatravunu »

ambition wrote:obojiti farmerke kvalitetno i da bude gotovo što brže?
Kupi boju u DM-u, uz to ti treba pola kg soli, i veš mašina, ne može brze i jeftinije :thumbup:
FrozenCastle
Posts: 748
Joined: 01/09/2007 15:39

#18598 Re: Gdje u Sa......

Post by FrozenCastle »

problemnatravunu wrote:
ambition wrote:obojiti farmerke kvalitetno i da bude gotovo što brže?
Kupi boju u DM-u, uz to ti treba pola kg soli, i veš mašina, ne može brze i jeftinije :thumbup:
Samo 100% pamuk se tako može farbati. Ostalo ne.

Da li je neko vidio gdje ima ovo kupiti, wc net u prahu? Trazila sam svugdje.
Image
Image
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#18599 Re: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

CherryLips wrote:...kupiti globus , pozeljno vise veličina i pristojne cijene?

Trebalo bi da ima u knjizarama
Kontas?!
Posts: 2072
Joined: 09/04/2012 22:33

#18600 Re: Gdje u Sa......

Post by Kontas?! »

Uokvirit sliku?
Post Reply