Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- moa
- Posts: 3700
- Joined: 19/09/2007 13:08
- Location: nestala lokacija
#18576 Re: Gledate seriju - preporucite je
zna li ko ima li negdje da se pogleda serija good omens?
- dale cooper
- Posts: 31379
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#18577 Re: Gledate seriju - preporucite je
Imaš je na torrentima.moa wrote:zna li ko ima li negdje da se pogleda serija good omens?
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#18578 Re: Gledate seriju - preporucite je
https://www.imdb.com/title/tt5936448/?ref_=ttep_ep_ttIzgleda zanimljivo. Preporuka sa Virgin radija.


Last edited by BJB on 01/06/2019 22:51, edited 1 time in total.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#18579 Re: Gledate seriju - preporucite je
Gleda li iko Lucifera? 
- thekupus
- Posts: 7388
- Joined: 25/06/2011 22:38
#18580 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pogledano većcendlerbing wrote:Gleda li iko Lucifera?
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#18581 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja imam još 10tak epizoda.thekupus wrote:Pogledano većcendlerbing wrote:Gleda li iko Lucifera?
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#18582 Re: Gledate seriju - preporucite je
gledo ga na bht-u, dok ga nisu ukinuli (možda zbog ramazana i toga).. dobra serija, zanimljiv, karizmatičan glavni lik..
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#18583 Re: Gledate seriju - preporucite je
lauren german 
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#18584 Re: Gledate seriju - preporucite je
Kolege sa posla mi preporučiše seriju Chernobyl. Odlična!
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#18585 Re: Gledate seriju - preporucite je
Dubljim istraživanjem sam pronašla da on zapravo ne svira klavir ali zato pjeva.medvjed23 wrote:gledo ga na bht-u, dok ga nisu ukinuli (možda zbog ramazana i toga).. dobra serija, zanimljiv, karizmatičan glavni lik..
I to dosta neloše.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#18586 Re: Gledate seriju - preporucite je
Javite kad izađe zadnja epizoda.Zoya wrote:Kolege sa posla mi preporučiše seriju Chernobyl. Odlična!
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#18587 Re: Gledate seriju - preporucite je
Za one koji vole seriju DEADWOOD, izasao je film konacno.


- chakany
- Posts: 3447
- Joined: 05/09/2010 14:05
#18588 Re: Gledate seriju - preporucite je
Zar sam jedini ovdje koji prati seriju The Act? 
- Dosadno mii
- Posts: 3168
- Joined: 16/06/2014 20:33
#18589 Re: Gledate seriju - preporucite je
Valjda ce u utorak izaccendlerbing wrote:Javite kad izađe zadnja epizoda.Zoya wrote:Kolege sa posla mi preporučiše seriju Chernobyl. Odlična!
Lucifer
Bolja mi je Eve od Chloe
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#18590 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nikad u životu!Dosadno mii wrote:Valjda ce u utorak izaccendlerbing wrote:Javite kad izađe zadnja epizoda.Zoya wrote:Kolege sa posla mi preporučiše seriju Chernobyl. Odlična!
Lucifer![]()
Bolja mi je Eve od Chloe
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#18591 Re: Gledate seriju - preporucite je
Peaky Blinders... davno sam čuo za nju, ali sam je tek sad počeo gledati. Danas u cugu odgledao 5 epizoda.
Odlična.
Odlična.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18592 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ma nije smeceMarlboroGold wrote:Peaky Blinders... davno sam čuo za nju, ali sam je tek sad počeo gledati. Danas u cugu odgledao 5 epizoda.
Odlična.
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#18593 Re: Gledate seriju - preporucite je
Bezveze serija. SZoya wrote:Kolege sa posla mi preporučiše seriju Chernobyl. Odlična!
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#18594 Re: Gledate seriju - preporucite je
Zoya wrote:Kolege sa posla mi preporučiše seriju Chernobyl. Odlična!
Serija je vrh.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#18595 Re: Gledate seriju - preporucite je
Meni mrsko i početi, Černobil sam "izučav'o" u srednjoj, sad bi mi to garantovano bilo dosadno gledati 
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18596 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja nisam osim što znam šta se desilo i opet cu se najvjerovatnije patiti s gledanjem jer ne vidim kako mi može biti zanimljivo.Velkoski wrote:Meni mrsko i početi, Černobil sam "izučav'o" u srednjoj, sad bi mi to garantovano bilo dosadno gledati
- Jack Be Nimble
- Posts: 11668
- Joined: 15/01/2010 18:31
#18597 Re: Gledate seriju - preporucite je
Od sada nece vise biti dovoljno odgovoriti sopranos i wire kada neko upita sta je dobro gledati, nego ce se i cernobil dodati.
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#18598 Re: Gledate seriju - preporucite je
Počeo i sada na čekanju oslobađanja prostora.chakany wrote:Zar sam jedini ovdje koji prati seriju The Act?
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#18599 Re: Gledate seriju - preporucite je
I sopranos I wire precjenjeno sranje!Jack Be Nimble wrote:Od sada nece vise biti dovoljno odgovoriti sopranos i wire kada neko upita sta je dobro gledati, nego ce se i cernobil dodati.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
