Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#18551 Re: Zeničani
Javite na vrijeme za ta gostovanja, umjesto što prepričavate utiske kad sve završi. 
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#18552 Re: Zeničani
kad mu vec zadizes rep, onda je red reci da je on jedan lav, a ne tako kako ga ti ponizavas...Ci-Nick wrote:Nema šanse da si vo,.. s obzirom na interes koji pokazuješ prema ženama,.. možeš biti samo bik ili pjetao,....._BataZiv_0809 wrote:Pomalo iznenađuje brojka vas koji ste prihvatili zdravo za gotovo da sam vo![]()
![]()
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#18553 Re: Zeničani
Šta će nam @kamen nakon 2018. ? 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83507
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#18554 Re: Zeničani
"Doci tobe", naravno.
-
wasabi
- Posts: 218
- Joined: 22/09/2015 22:59
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#18556 Re: Zeničani
Ma kakvi ici, svi forumasi ovdje cemo skupiti lovu kupiti jednog Tamica i jednu cisternu, lagano sveric, malo ljudi, malo brasno, malo nafta, poslije rata cemo biti ugledni privrednici, dobrocinitelji...Razmisljaj malo sirewasabi wrote:Mene je samo strah onoga što govori da će biti rata. Nije on idiot i glupan da to govori tek tako u jednoj emisiji na državnoj televiziji. Znači lagano spremanje kofera...
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#18557 Re: Zeničani
Fuad Kasumovic - Bosnjacki clan Predsjednistva. 
-
wasabi
- Posts: 218
- Joined: 22/09/2015 22:59
#18558 Re: Zeničani
U pravu si.clio_dci120 wrote:Ma kakvi ici, svi forumasi ovdje cemo skupiti lovu kupiti jednog Tamica i jednu cisternu, lagano sveric, malo ljudi, malo brasno, malo nafta, poslije rata cemo biti ugledni privrednici, dobrocinitelji...Razmisljaj malo sirewasabi wrote:Mene je samo strah onoga što govori da će biti rata. Nije on idiot i glupan da to govori tek tako u jednoj emisiji na državnoj televiziji. Znači lagano spremanje kofera...![]()
![]()
![]()
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#18559 Re: Zeničani
Haj'mo žene gačaaaa....
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#18560 Re: Zeničani
Kad otvorim skladiše "Kod Džimija"wasabi wrote:U pravu si.clio_dci120 wrote:Ma kakvi ici, svi forumasi ovdje cemo skupiti lovu kupiti jednog Tamica i jednu cisternu, lagano sveric, malo ljudi, malo brasno, malo nafta, poslije rata cemo biti ugledni privrednici, dobrocinitelji...Razmisljaj malo sirewasabi wrote:Mene je samo strah onoga što govori da će biti rata. Nije on idiot i glupan da to govori tek tako u jednoj emisiji na državnoj televiziji. Znači lagano spremanje kofera...![]()
![]()
![]()
nisam gledao širu sliku...
Kila brašna - 100 maraka
čokolada - 10 maraka
šteka cigara - 150 maraka
litar ulja - 90 maraka
kila šećera - 100 maraka
Zarađene pare poloviti sa onim ko bude na vlasti, u zamjenu se meni štimaju tenderi i šta sve ne. I dalje kapa i njima, a i meni.
Par godina poslije rata postati "ugledni biznismen", napravit jednu džamiju za glupane, jednu zgradicu, malo oprat para.
Malo radi, malo ukradi, malo će ti i Bog dat.
-
cvijet s reverom
- Posts: 202
- Joined: 05/04/2017 15:08
#18561 Re: Zeničani
Onaj dio grada u Londzi kod pekare Lindapek postao upravo "hajmo zene gacaaaa".Bas sramotno za ovako lijep grad.Kralj Tvrtko I. wrote:Haj'mo žene gačaaaa....
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#18562 Re: Zeničani
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#18563 Re: Zeničani
Nedavno ja bio sa nekoliko ljudi kojima je taj odlazak u ZS bio prvi put. Dođe Seno legenda da naplati, 29 maraka, ljudi popadali sa stolice kad su čuliKralj Tvrtko I. wrote:Šteta samo sto piva u ZSu neće više biti 1.50KM
Inače ne želim tvrditi sa sigurnošću ali ako moja "ekipa" ne drži rekord u ZS-u onda smo barem Top 5. Ceh nam jednom bio 140 maraka
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#18564 Re: Zeničani
Hahahahaha
Nego...evo Dofu na FTV....repriza
Nego...evo Dofu na FTV....repriza
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18565 Re: Zeničani
Ajatolah_ wrote:Javite na vrijeme za ta gostovanja, umjesto što prepričavate utiske kad sve završi.
ja bolan,sad mi zao sto ne gledah to
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18566 Re: Zeničani
cvijet s reverom wrote:Onaj dio grada u Londzi kod pekare Lindapek postao upravo "hajmo zene gacaaaa".Bas sramotno za ovako lijep grad.Kralj Tvrtko I. wrote:Haj'mo žene gačaaaa....
juce ujutro u strogom centru grada preko puta ulaza u zenicanku na par kartonskih kutija žene prodaju bas to,gace i slicne stvari,eto na sta nam grad liči
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#18567 Re: Zeničani
A kada padne noc... onda cigare idu bez problema sa stolica. 
-
cvijet s reverom
- Posts: 202
- Joined: 05/04/2017 15:08
#18568 Re: Zeničani
Cigare,zlato.Jos fali da se pocne na ulici masovno prodavati alkohol iz kućne radinosti i da bude Kinšasa iz 1963.
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
#18570 Re: Zeničani
Fali jos jedna reklama na vrhu lamele

- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#18571 Re: Zeničani
Zaitsev wrote:
-
miop
- Posts: 1200
- Joined: 13/10/2005 12:50
#18572 Re: Zeničani
Uručenje okolinske dozvole kompaniji ArcelorMittal - 11.04.2017.


-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#18573 Re: Zeničani
Na lamelu postaviti grb Čelika...koji ss okrece 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#18575 Re: Zeničani
Gradjani koji su dopustili da se promjeni naziv ulice Partizanskog odreda mogu ocekivati i da ce njihova djeca isto tako sutke posmatrati jednoga dana kada se bude mjenjao naziv ulice Armije BiH.kakavdanakneiskustvu wrote:http://tridesetdrugivijecnik.blogspot.b ... a-sda.html
Malo posmatrajuci ove nazive ulica pa i to neko zadovoljavanje nacionalnog kljuca. Kad se vec islo u tom pravcu onda bi red bio da se i Milu Budaka stavilo. Cisto da se zna do kraja na cemu smo.
