Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
- jaxxx
- Posts: 616
- Joined: 24/03/2012 09:49
- Location: San Siro
#18551 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Nije vic nego lični doživljaj, ali tu je to:
Utorak, 12.45h u Pošti BiH:
Ja: - Dobar dan, treba mi hitno samo jedan "CIPS".
Teta na šalteru: - Ne radimo više danas na izdavanju.
- Pa piše do 13.00h da radite sa strankama.
- Pa vidiš li ti koliko je sati, dok se mi spremimo, dok očistimo radno mjesto, prošlo jedan.
- Dobro izvinite, doći ću sutra (srijeda).
- Nemoj džabe, ne radimo mi dan prije Bajrama (četvrtak).
- Čuj to...Radite li onda u petak?
- Pa to je drugi dan Bajrama.
- Dobro onda, subota?
- Kakva subota, pa vikend čovječe!
- Izvinite molim vas...
Utorak, 12.45h u Pošti BiH:
Ja: - Dobar dan, treba mi hitno samo jedan "CIPS".
Teta na šalteru: - Ne radimo više danas na izdavanju.
- Pa piše do 13.00h da radite sa strankama.
- Pa vidiš li ti koliko je sati, dok se mi spremimo, dok očistimo radno mjesto, prošlo jedan.
- Dobro izvinite, doći ću sutra (srijeda).
- Nemoj džabe, ne radimo mi dan prije Bajrama (četvrtak).
- Čuj to...Radite li onda u petak?
- Pa to je drugi dan Bajrama.
- Dobro onda, subota?
- Kakva subota, pa vikend čovječe!
- Izvinite molim vas...
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#18552 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ti si kriv... sa takvim osobama se ne moze normalno razgovarati. Trebao si dici frku jer je njeno radno vrijeme do 13h!!!!
- graue_maus
- Posts: 3576
- Joined: 13/11/2011 15:01
#18553 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
hihihihi dok je pricala i raspravljala se mogla je dati ti taj papir .......jaxxx wrote:Nije vic nego lični doživljaj, ali tu je to:
Utorak, 12.45h u Pošti BiH:
Ja: - Dobar dan, treba mi hitno samo jedan "CIPS".
Teta na šalteru: - Ne radimo više danas na izdavanju.
- Pa piše do 13.00h da radite sa strankama.
- Pa vidiš li ti koliko je sati, dok se mi spremimo, dok očistimo radno mjesto, prošlo jedan.
- Dobro izvinite, doći ću sutra (srijeda).
- Nemoj džabe, ne radimo mi dan prije Bajrama (četvrtak).
- Čuj to...Radite li onda u petak?
- Pa to je drugi dan Bajrama.
- Dobro onda, subota?
- Kakva subota, pa vikend čovječe!
- Izvinite molim vas...
-
neki
- Posts: 7952
- Joined: 17/02/2005 07:57
#18554 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
U kojoj vukojebini je ta posta? jer ja uredno u srijedu predadoh za licnujaxxx wrote:Nije vic nego lični doživljaj, ali tu je to:
Utorak, 12.45h u Pošti BiH:
Ja: - Dobar dan, treba mi hitno samo jedan "CIPS".
Teta na šalteru: - Ne radimo više danas na izdavanju.
- Pa piše do 13.00h da radite sa strankama.
- Pa vidiš li ti koliko je sati, dok se mi spremimo, dok očistimo radno mjesto, prošlo jedan.
- Dobro izvinite, doći ću sutra (srijeda).
- Nemoj džabe, ne radimo mi dan prije Bajrama (četvrtak).
- Čuj to...Radite li onda u petak?
- Pa to je drugi dan Bajrama.
- Dobro onda, subota?
- Kakva subota, pa vikend čovječe!
- Izvinite molim vas...
- kadinica
- Posts: 918
- Joined: 04/05/2012 12:46
#18555 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Trebao si joj ispričati vic o psu i majci...jaxxx wrote:Nije vic nego lični doživljaj, ali tu je to:
Utorak, 12.45h u Pošti BiH:
Ja: - Dobar dan, treba mi hitno samo jedan "CIPS".
Teta na šalteru: - Ne radimo više danas na izdavanju.
- Pa piše do 13.00h da radite sa strankama.
- Pa vidiš li ti koliko je sati, dok se mi spremimo, dok očistimo radno mjesto, prošlo jedan.
- Dobro izvinite, doći ću sutra (srijeda).
- Nemoj džabe, ne radimo mi dan prije Bajrama (četvrtak).
- Čuj to...Radite li onda u petak?
- Pa to je drugi dan Bajrama.
- Dobro onda, subota?
- Kakva subota, pa vikend čovječe!
- Izvinite molim vas...
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
- fwh
- Posts: 471
- Joined: 31/08/2009 11:29
- Location: ...podno planine Nizbrdice
#18557 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Štooo u kojoj vukojebini, baš to nema nadrkanih i nabrijanih šalter-teta po Saraj'vu?neki wrote:U kojoj vukojebini je ta posta? jer ja uredno u srijedu predadoh za licnujaxxx wrote:Nije vic nego lični doživljaj, ali tu je to:
Utorak, 12.45h u Pošti BiH:
Ja: - Dobar dan, treba mi hitno samo jedan "CIPS".
Teta na šalteru: - Ne radimo više danas na izdavanju.
- Pa piše do 13.00h da radite sa strankama.
- Pa vidiš li ti koliko je sati, dok se mi spremimo, dok očistimo radno mjesto, prošlo jedan.
- Dobro izvinite, doći ću sutra (srijeda).
- Nemoj džabe, ne radimo mi dan prije Bajrama (četvrtak).
- Čuj to...Radite li onda u petak?
- Pa to je drugi dan Bajrama.
- Dobro onda, subota?
- Kakva subota, pa vikend čovječe!
- Izvinite molim vas...
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#18558 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Samo ne znam gdje se to CIPS vadi u posti ?
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18559 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ovako se to radi u našoj državi. Jedan dan ne mogu zbog ovog, drugi dan zbog onog, treći dan nešto deseto, četvrti dan nešto izmisle, peti dan opet nešto izmisle kako bi se fol odmorili, itd.jaxxx wrote:Nije vic nego lični doživljaj, ali tu je to:
Utorak, 12.45h u Pošti BiH:
Ja: - Dobar dan, treba mi hitno samo jedan "CIPS".
Teta na šalteru: - Ne radimo više danas na izdavanju.
- Pa piše do 13.00h da radite sa strankama.
- Pa vidiš li ti koliko je sati, dok se mi spremimo, dok očistimo radno mjesto, prošlo jedan.
- Dobro izvinite, doći ću sutra (srijeda).
- Nemoj džabe, ne radimo mi dan prije Bajrama (četvrtak).
- Čuj to...Radite li onda u petak?
- Pa to je drugi dan Bajrama.
- Dobro onda, subota?
- Kakva subota, pa vikend čovječe!
- Izvinite molim vas...
- jaxxx
- Posts: 616
- Joined: 24/03/2012 09:49
- Location: San Siro
#18560 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Pa nije radila pekara gdje inače vadim pa sam morao do pošte prošetati...un1ted wrote:Samo ne znam gdje se to CIPS vadi u posti ?
-
slikarr
- Posts: 93
- Joined: 11/11/2012 13:31
#18561 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Sta prdite bezveze ovo su vicevi ne vase gluposti i vi da radite u cipsu isti bi bili ili cak i gori tako pisite viceve ne te gluposti.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#18562 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ne bi, jer je to radno mjesto kao svako drugo. Nadrkanost neka cuva kuci za djecu i muza, a meni uslugu uz blagi osmijeh.slikarr wrote:Sta prdite bezveze ovo su vicevi ne vase gluposti i vi da radite u cipsu isti bi bili ili cak i gori tako pisite viceve ne te gluposti.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#18563 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Tebi garant žena ili neko iz familije radi na šalteruun1ted wrote:slikarr wrote:Sta prdite bezveze ovo su vicevi ne vase gluposti i vi da radite u cipsu isti bi bili ili cak i gori tako pisite viceve ne te gluposti.
- medjutim
- Posts: 990
- Joined: 11/08/2009 16:09
#18564 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
hahahahaha, dobaaaaaarjaxxx wrote:Pa nije radila pekara gdje inače vadim pa sam morao do pošte prošetati...un1ted wrote:Samo ne znam gdje se to CIPS vadi u posti ?
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#18565 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
jaxxx wrote:Pa nije radila pekara gdje inače vadim pa sam morao do pošte prošetati...un1ted wrote:Samo ne znam gdje se to CIPS vadi u posti ?
-
La tulip
- Posts: 21
- Joined: 14/06/2013 00:13
#18566 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Pa nije radila pekara gdje inače vadim pa sam morao do pošte prošetati..
AAHHhhahhahahahhahahahhahahhhahahhahahhahhah
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#18568 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Teta sa saltera? A je li svaka srijeda radna?slikarr wrote:Sta prdite bezveze ovo su vicevi ne vase gluposti i vi da radite u cipsu isti bi bili ili cak i gori tako pisite viceve ne te gluposti.
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#18569 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
ne kontam,Sa_dy wrote:jaxxx wrote:Pa nije radila pekara gdje inače vadim pa sam morao do pošte prošetati...un1ted wrote:Samo ne znam gdje se to CIPS vadi u posti ?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
oplakah
-
Great Cornholio
- Posts: 11713
- Joined: 17/06/2010 23:40
#18570 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Pa k'o biva ovaj prvi je toliko samouvjeren da je siguran da sve zna, a ovaj drugi se samo pravi da ne zna ono što zna, a zna, samo se pravi da ne znafatamorgana wrote:
ne kontam,
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
#18571 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
GC, to možeš samo ti titam'
-
Great Cornholio
- Posts: 11713
- Joined: 17/06/2010 23:40
#18572 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ma može i @fata, i nisam siguran da nije skonto vic, zna on na kol'ko šarafa nebo stojialkalna_baterija wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
GC, to možeš samo ti titam'
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#18573 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
A, sad kontam, nešto k'o ti i ja, k'o biva naša posla,Great Cornholio wrote:Pa k'o biva ovaj prvi je toliko samouvjeren da je siguran da sve zna, a ovaj drugi se samo pravi da ne zna ono što zna, a zna, samo se pravi da ne znafatamorgana wrote:
ne kontam,
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#18574 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Sjo, jesu ove vodolije ters i kad se smiju,alkalna_baterija wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
GC, to možeš samo ti titam'
-
Great Cornholio
- Posts: 11713
- Joined: 17/06/2010 23:40
#18575 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Jest' tako je, k'o glup mi gluplji, pa biraj šta hoćešfatamorgana wrote:A, sad kontam, nešto k'o ti i ja, k'o biva naša posla,Great Cornholio wrote:Pa k'o biva ovaj prvi je toliko samouvjeren da je siguran da sve zna, a ovaj drugi se samo pravi da ne zna ono što zna, a zna, samo se pravi da ne znafatamorgana wrote:
ne kontam,
Nego, jesi l' čuo da su u Srbiji snimili vanzemaljca kako nekom seljaku krade pečenjke
