Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
jaxxx
Posts: 616
Joined: 24/03/2012 09:49
Location: San Siro

#18551 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by jaxxx »

Nije vic nego lični doživljaj, ali tu je to:


Utorak, 12.45h u Pošti BiH:

Ja: - Dobar dan, treba mi hitno samo jedan "CIPS".
Teta na šalteru: - Ne radimo više danas na izdavanju.
- Pa piše do 13.00h da radite sa strankama.
- Pa vidiš li ti koliko je sati, dok se mi spremimo, dok očistimo radno mjesto, prošlo jedan.
- Dobro izvinite, doći ću sutra (srijeda).
- Nemoj džabe, ne radimo mi dan prije Bajrama (četvrtak).
- Čuj to...Radite li onda u petak?
- Pa to je drugi dan Bajrama.
- Dobro onda, subota?
- Kakva subota, pa vikend čovječe!
- Izvinite molim vas...
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#18552 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by I am Happy »

Ti si kriv... sa takvim osobama se ne moze normalno razgovarati. Trebao si dici frku jer je njeno radno vrijeme do 13h!!!!
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#18553 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by graue_maus »

jaxxx wrote:Nije vic nego lični doživljaj, ali tu je to:


Utorak, 12.45h u Pošti BiH:

Ja: - Dobar dan, treba mi hitno samo jedan "CIPS".
Teta na šalteru: - Ne radimo više danas na izdavanju.
- Pa piše do 13.00h da radite sa strankama.
- Pa vidiš li ti koliko je sati, dok se mi spremimo, dok očistimo radno mjesto, prošlo jedan.
- Dobro izvinite, doći ću sutra (srijeda).
- Nemoj džabe, ne radimo mi dan prije Bajrama (četvrtak).
- Čuj to...Radite li onda u petak?
- Pa to je drugi dan Bajrama.
- Dobro onda, subota?
- Kakva subota, pa vikend čovječe!
- Izvinite molim vas...
hihihihi dok je pricala i raspravljala se mogla je dati ti taj papir .......
neki
Posts: 7952
Joined: 17/02/2005 07:57

#18554 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by neki »

jaxxx wrote:Nije vic nego lični doživljaj, ali tu je to:


Utorak, 12.45h u Pošti BiH:

Ja: - Dobar dan, treba mi hitno samo jedan "CIPS".
Teta na šalteru: - Ne radimo više danas na izdavanju.
- Pa piše do 13.00h da radite sa strankama.
- Pa vidiš li ti koliko je sati, dok se mi spremimo, dok očistimo radno mjesto, prošlo jedan.
- Dobro izvinite, doći ću sutra (srijeda).
- Nemoj džabe, ne radimo mi dan prije Bajrama (četvrtak).
- Čuj to...Radite li onda u petak?
- Pa to je drugi dan Bajrama.
- Dobro onda, subota?
- Kakva subota, pa vikend čovječe!
- Izvinite molim vas...
U kojoj vukojebini je ta posta? jer ja uredno u srijedu predadoh za licnu
User avatar
kadinica
Posts: 918
Joined: 04/05/2012 12:46

#18555 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by kadinica »

jaxxx wrote:Nije vic nego lični doživljaj, ali tu je to:


Utorak, 12.45h u Pošti BiH:

Ja: - Dobar dan, treba mi hitno samo jedan "CIPS".
Teta na šalteru: - Ne radimo više danas na izdavanju.
- Pa piše do 13.00h da radite sa strankama.
- Pa vidiš li ti koliko je sati, dok se mi spremimo, dok očistimo radno mjesto, prošlo jedan.
- Dobro izvinite, doći ću sutra (srijeda).
- Nemoj džabe, ne radimo mi dan prije Bajrama (četvrtak).
- Čuj to...Radite li onda u petak?
- Pa to je drugi dan Bajrama.
- Dobro onda, subota?
- Kakva subota, pa vikend čovječe!
- Izvinite molim vas...
Trebao si joj ispričati vic o psu i majci...
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18556 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

:lol:
User avatar
fwh
Posts: 471
Joined: 31/08/2009 11:29
Location: ...podno planine Nizbrdice

#18557 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by fwh »

neki wrote:
jaxxx wrote:Nije vic nego lični doživljaj, ali tu je to:


Utorak, 12.45h u Pošti BiH:

Ja: - Dobar dan, treba mi hitno samo jedan "CIPS".
Teta na šalteru: - Ne radimo više danas na izdavanju.
- Pa piše do 13.00h da radite sa strankama.
- Pa vidiš li ti koliko je sati, dok se mi spremimo, dok očistimo radno mjesto, prošlo jedan.
- Dobro izvinite, doći ću sutra (srijeda).
- Nemoj džabe, ne radimo mi dan prije Bajrama (četvrtak).
- Čuj to...Radite li onda u petak?
- Pa to je drugi dan Bajrama.
- Dobro onda, subota?
- Kakva subota, pa vikend čovječe!
- Izvinite molim vas...
U kojoj vukojebini je ta posta? jer ja uredno u srijedu predadoh za licnu
Štooo u kojoj vukojebini, baš to nema nadrkanih i nabrijanih šalter-teta po Saraj'vu? :run:
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#18558 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by un1ted »

Samo ne znam gdje se to CIPS vadi u posti ?
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18559 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

jaxxx wrote:Nije vic nego lični doživljaj, ali tu je to:


Utorak, 12.45h u Pošti BiH:

Ja: - Dobar dan, treba mi hitno samo jedan "CIPS".
Teta na šalteru: - Ne radimo više danas na izdavanju.
- Pa piše do 13.00h da radite sa strankama.
- Pa vidiš li ti koliko je sati, dok se mi spremimo, dok očistimo radno mjesto, prošlo jedan.
- Dobro izvinite, doći ću sutra (srijeda).
- Nemoj džabe, ne radimo mi dan prije Bajrama (četvrtak).
- Čuj to...Radite li onda u petak?
- Pa to je drugi dan Bajrama.
- Dobro onda, subota?
- Kakva subota, pa vikend čovječe!
- Izvinite molim vas...
Ovako se to radi u našoj državi. Jedan dan ne mogu zbog ovog, drugi dan zbog onog, treći dan nešto deseto, četvrti dan nešto izmisle, peti dan opet nešto izmisle kako bi se fol odmorili, itd. :skoljka:
User avatar
jaxxx
Posts: 616
Joined: 24/03/2012 09:49
Location: San Siro

#18560 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by jaxxx »

un1ted wrote:Samo ne znam gdje se to CIPS vadi u posti ?
Pa nije radila pekara gdje inače vadim pa sam morao do pošte prošetati...
slikarr
Posts: 93
Joined: 11/11/2012 13:31

#18561 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by slikarr »

Sta prdite bezveze ovo su vicevi ne vase gluposti i vi da radite u cipsu isti bi bili ili cak i gori tako pisite viceve ne te gluposti.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#18562 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by un1ted »

slikarr wrote:Sta prdite bezveze ovo su vicevi ne vase gluposti i vi da radite u cipsu isti bi bili ili cak i gori tako pisite viceve ne te gluposti.
Ne bi, jer je to radno mjesto kao svako drugo. Nadrkanost neka cuva kuci za djecu i muza, a meni uslugu uz blagi osmijeh.
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#18563 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by I am Happy »

un1ted wrote:
slikarr wrote:Sta prdite bezveze ovo su vicevi ne vase gluposti i vi da radite u cipsu isti bi bili ili cak i gori tako pisite viceve ne te gluposti.
Tebi garant žena ili neko iz familije radi na šalteru :D jer ih samo takvi ( ili ono sami ) mogu braniti
User avatar
medjutim
Posts: 990
Joined: 11/08/2009 16:09

#18564 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by medjutim »

jaxxx wrote:
un1ted wrote:Samo ne znam gdje se to CIPS vadi u posti ?
Pa nije radila pekara gdje inače vadim pa sam morao do pošte prošetati...
hahahahaha, dobaaaaaar :D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#18565 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Ambrozija »

jaxxx wrote:
un1ted wrote:Samo ne znam gdje se to CIPS vadi u posti ?
Pa nije radila pekara gdje inače vadim pa sam morao do pošte prošetati...
:lol:
La tulip
Posts: 21
Joined: 14/06/2013 00:13

#18566 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by La tulip »

Pa nije radila pekara gdje inače vadim pa sam morao do pošte prošetati..

AAHHhhahhahahahhahahahhahahhhahahhahahhahhah :D :D :D
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18567 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

:lol:
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#18568 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Avetinho »

slikarr wrote:Sta prdite bezveze ovo su vicevi ne vase gluposti i vi da radite u cipsu isti bi bili ili cak i gori tako pisite viceve ne te gluposti.
Teta sa saltera? A je li svaka srijeda radna?
User avatar
fatamorgana
Posts: 26894
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#18569 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by fatamorgana »

Sa_dy wrote:
jaxxx wrote:
un1ted wrote:Samo ne znam gdje se to CIPS vadi u posti ?
Pa nije radila pekara gdje inače vadim pa sam morao do pošte prošetati...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: oplakah
ne kontam, :run:
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#18570 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Great Cornholio »

fatamorgana wrote:
ne kontam, :run:
Pa k'o biva ovaj prvi je toliko samouvjeren da je siguran da sve zna, a ovaj drugi se samo pravi da ne zna ono što zna, a zna, samo se pravi da ne zna :D
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18571 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GC, to možeš samo ti titam' :D
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#18572 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Great Cornholio »

alkalna_baterija wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GC, to možeš samo ti titam' :D
Ma može i @fata, i nisam siguran da nije skonto vic, zna on na kol'ko šarafa nebo stoji :D
User avatar
fatamorgana
Posts: 26894
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#18573 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by fatamorgana »

Great Cornholio wrote:
fatamorgana wrote:
ne kontam, :run:
Pa k'o biva ovaj prvi je toliko samouvjeren da je siguran da sve zna, a ovaj drugi se samo pravi da ne zna ono što zna, a zna, samo se pravi da ne zna :D
A, sad kontam, nešto k'o ti i ja, k'o biva naša posla, :lol:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26894
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#18574 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by fatamorgana »

alkalna_baterija wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GC, to možeš samo ti titam' :D
Sjo, jesu ove vodolije ters i kad se smiju, :run:
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#18575 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Great Cornholio »

fatamorgana wrote:
Great Cornholio wrote:
fatamorgana wrote:
ne kontam, :run:
Pa k'o biva ovaj prvi je toliko samouvjeren da je siguran da sve zna, a ovaj drugi se samo pravi da ne zna ono što zna, a zna, samo se pravi da ne zna :D
A, sad kontam, nešto k'o ti i ja, k'o biva naša posla, :lol:
Jest' tako je, k'o glup mi gluplji, pa biraj šta hoćeš :lol:

Nego, jesi l' čuo da su u Srbiji snimili vanzemaljca kako nekom seljaku krade pečenjke :shock: :lol:
Post Reply