Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.
Moderators: Benq , O'zone
orinoco
Posts: 1687 Joined: 14/01/2017 17:46
Post
by orinoco » 13/09/2017 08:37
bitanga_sa_otesa wrote: u trstu
U Novom Pazaru
wewa
Posts: 14767 Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici
Post
by wewa » 13/09/2017 11:36
rimsa91 wrote: Pozdrav,
zanima me gdje trenutno ima kupit farmerke EUR 40 broj, u SCC sam trazio al nisam nasao. Neka pristojna cijena naravno do 50 KM
probaj waikiki, ili fifty factory u scc-u
wewa
Posts: 14767 Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici
Post
by wewa » 13/09/2017 11:37
Kontas?! wrote:
Nogara za kauč
cini mi se da ih ima Obi
beni-bu-man
Posts: 17772 Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Post
by beni-bu-man » 13/09/2017 11:39
wewa wrote: Kontas?! wrote:
Nogara za kauč
cini mi se da ih ima Obi
sinkro hrasnica da biras
AkumAone
Posts: 188 Joined: 08/04/2009 22:36
Post
by AkumAone » 13/09/2017 22:07
Kontas?! wrote:
Nogara za kauč
Trebao bi da ima u Elgradu iza Fisa u Halilovicima.
Kontas?!
Posts: 2072 Joined: 09/04/2012 22:33
Post
by Kontas?! » 14/09/2017 08:51
Bio. Imaju ručkice za ormare ali nemaju nogice za namještaj. Hvala
Rosso
Posts: 193 Joined: 23/06/2010 23:39
Post
by Rosso » 14/09/2017 11:39
beni-bu-man
Posts: 17772 Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Post
by beni-bu-man » 14/09/2017 11:42
e jebi ga
OBI, Penny.........
Ned071
Posts: 6435 Joined: 27/01/2014 15:32
Post
by Ned071 » 14/09/2017 13:48
Mozda Drvodom u Bacicima? Oni drze dzidze za stolariju...
JanuaryJones
Posts: 4210 Joined: 25/08/2013 13:31
Post
by JanuaryJones » 14/09/2017 18:26
Kontas?! wrote: Bio. Imaju ručkice za ormare ali nemaju nogice za namještaj. Hvala
U Peniju ima sigurno. Raznih oblika i veličina i boja.
CherryLips
Posts: 1754 Joined: 07/10/2008 19:55
Post
by CherryLips » 14/09/2017 21:19
Ko je ono prije pitao za stomatolosko ogledalo , je li kupljeno ? Ako jeste , gdje tacno? Hvala
rimsa91
Posts: 115 Joined: 21/07/2017 14:17
Post
by rimsa91 » 15/09/2017 08:17
orinoco wrote: bitanga_sa_otesa wrote: u trstu
U Novom Pazaru
Nećeš vjerovat odlične sam našao u biMgu a proizvođač iz Pazara
Hvala na savjetu
Cossack
Posts: 7315 Joined: 22/12/2002 00:00
Post
by Cossack » 16/09/2017 12:54
Gdje kupiti dobre šteke za sobna vrata?
problemnatravunu
Posts: 18745 Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo
Post
by problemnatravunu » 17/09/2017 09:45
Cossack wrote: Gdje kupiti dobre šteke za sobna vrata?
Dobra šteka dobro košta, samo je količina love granica , a ima ih u vec iznad pomenutim građevinskim centrima, tipa OBI, Penny, FIS.....
akcija007
Posts: 4313 Joined: 17/05/2008 23:50
Post
by akcija007 » 17/09/2017 11:39
Ima li stolar u Sarajevu ko se bavi popravkom/restauracijom starog namjestaja ?
smjesko071
Posts: 696 Joined: 07/04/2014 22:48
Post
by smjesko071 » 17/09/2017 11:50
Gdje se mogu kupiti plasticne posude za cuvanje hrane,ali da su kvalitetne sa poklopcima koji hermeticki zatvaraju posudu
mayab
Posts: 30835 Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO
Post
by mayab » 17/09/2017 21:37
smjesko071 wrote: Gdje se mogu kupiti plasticne posude za cuvanje hrane,ali da su kvalitetne sa poklopcima koji hermeticki zatvaraju posudu
U BINGU ih ima prilicno povoljnih, kao i u FIS-u
JanuaryJones
Posts: 4210 Joined: 25/08/2013 13:31
Post
by JanuaryJones » 18/09/2017 06:55
akcija007 wrote: Ima li stolar u Sarajevu ko se bavi popravkom/restauracijom starog namjestaja ?
Ima ona cura iz Zenice, dolazi u Sarajevo po dogovoru, Wood Surgery meščini.
adi2012
Posts: 130 Joined: 04/03/2012 10:34
Post
by adi2012 » 18/09/2017 08:11
Zdravo,
.... pronaći poštenog limara/majstora da mi skine i ponovo postavi branik od od auta koji mi je malo ispao iz ležišta?
Lp.
Adi
Toffee karamela
Posts: 3230 Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan
Post
by Toffee karamela » 18/09/2017 14:47
mali Ninja wrote:
dulche de leche mi je vise karamelasto, to sam napravim, ali ovo bijelo u konzervi, zadnji put jeo prije 25 godina ravno, dosao kontigent iz splita 2 konzerve
i tebe pucaju te ratne nutricionističke reminiscencije
...evo mene i strah pitati gdje bih mogla nabaviti mlijeko u prahu, prahnula mi želja da se podsjetim filinga
mahir985
Posts: 175 Joined: 11/05/2012 10:15
Post
by mahir985 » 18/09/2017 15:36
Gdje kupiti dobar kuhinski noz?
beni-bu-man
Posts: 17772 Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
Post
by beni-bu-man » 18/09/2017 17:14
mahir985 wrote: Gdje kupiti dobar kuhinski noz?
dobro pitanje
Imal li gdje victorinox kuhinjskih nozeva kupiti
mali Ninja
Posts: 2144 Joined: 22/09/2007 21:10
Post
by mali Ninja » 18/09/2017 17:57
Toffee karamela wrote: mali Ninja wrote:
dulche de leche mi je vise karamelasto, to sam napravim, ali ovo bijelo u konzervi, zadnji put jeo prije 25 godina ravno, dosao kontigent iz splita 2 konzerve
i tebe pucaju te ratne nutricionističke reminiscencije
...evo mene i strah pitati gdje bih mogla nabaviti mlijeko u prahu, prahnula mi želja da se podsjetim filinga
mlijeko u prahu ima u dosta vecih marketa, ja sam kupio prosle sedmice da pokusam napraviti kondenzirano, al nisam ispunio ocekivanja