Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Kontas?!
Posts: 2072
Joined: 09/04/2012 22:33

#18551 Re: Gdje u Sa......

Post by Kontas?! »

Image
Nogara za kauč
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#18552 Re: Gdje u Sa......

Post by orinoco »

bitanga_sa_otesa wrote:u trstu :D
U Novom Pazaru :D
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#18553 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

rimsa91 wrote:Pozdrav,
zanima me gdje trenutno ima kupit farmerke EUR 40 broj, u SCC sam trazio al nisam nasao. Neka pristojna cijena naravno do 50 KM :zoka:
probaj waikiki, ili fifty factory u scc-u
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#18554 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

Kontas?! wrote:Image
Nogara za kauč
cini mi se da ih ima Obi
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18555 Re: Gdje u Sa......

Post by beni-bu-man »

wewa wrote:
Kontas?! wrote:Image
Nogara za kauč
cini mi se da ih ima Obi
sinkro hrasnica da biras
Kontas?!
Posts: 2072
Joined: 09/04/2012 22:33

#18556 Re: Gdje u Sa......

Post by Kontas?! »

Hvala :thumbup:
AkumAone
Posts: 188
Joined: 08/04/2009 22:36

#18557 Re: Gdje u Sa......

Post by AkumAone »

Kontas?! wrote:Image
Nogara za kauč
Trebao bi da ima u Elgradu iza Fisa u Halilovicima.
Kontas?!
Posts: 2072
Joined: 09/04/2012 22:33

#18558 Re: Gdje u Sa......

Post by Kontas?! »

Bio. Imaju ručkice za ormare ali nemaju nogice za namještaj. Hvala :D
Rosso
Posts: 193
Joined: 23/06/2010 23:39

#18559 Re: Gdje u Sa......

Post by Rosso »

Image
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18560 Re: Gdje u Sa......

Post by beni-bu-man »

e jebi ga

OBI, Penny.........
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#18561 Re: Gdje u Sa......

Post by Ned071 »

Mozda Drvodom u Bacicima? Oni drze dzidze za stolariju...
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#18562 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Kontas?! wrote:Bio. Imaju ručkice za ormare ali nemaju nogice za namještaj. Hvala :D
U Peniju ima sigurno. Raznih oblika i veličina i boja.
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#18563 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

Ko je ono prije pitao za stomatolosko ogledalo , je li kupljeno ? Ako jeste , gdje tacno? Hvala
rimsa91
Posts: 115
Joined: 21/07/2017 14:17

#18564 Re: Gdje u Sa......

Post by rimsa91 »

orinoco wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:u trstu :D
U Novom Pazaru :D
Nećeš vjerovat odlične sam našao u biMgu a proizvođač iz Pazara :D :D

Hvala na savjetu
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#18565 Re: Gdje u Sa......

Post by Cossack »

Gdje kupiti dobre šteke za sobna vrata? :)
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18745
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#18566 Re: Gdje u Sa......

Post by problemnatravunu »

Cossack wrote:Gdje kupiti dobre šteke za sobna vrata? :)
Dobra šteka dobro košta, samo je količina love granica , a ima ih u vec iznad pomenutim građevinskim centrima, tipa OBI, Penny, FIS.....
akcija007
Posts: 4313
Joined: 17/05/2008 23:50

#18567 Re: Gdje u Sa......

Post by akcija007 »

Ima li stolar u Sarajevu ko se bavi popravkom/restauracijom starog namjestaja ?
smjesko071
Posts: 696
Joined: 07/04/2014 22:48

#18568 Re: Gdje u Sa......

Post by smjesko071 »

Gdje se mogu kupiti plasticne posude za cuvanje hrane,ali da su kvalitetne sa poklopcima koji hermeticki zatvaraju posudu
User avatar
mayab
Posts: 30835
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#18569 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

smjesko071 wrote:Gdje se mogu kupiti plasticne posude za cuvanje hrane,ali da su kvalitetne sa poklopcima koji hermeticki zatvaraju posudu
U BINGU ih ima prilicno povoljnih, kao i u FIS-u
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#18570 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

akcija007 wrote:Ima li stolar u Sarajevu ko se bavi popravkom/restauracijom starog namjestaja ?
Ima ona cura iz Zenice, dolazi u Sarajevo po dogovoru, Wood Surgery meščini.
adi2012
Posts: 130
Joined: 04/03/2012 10:34

#18571 Re: Gdje u Sa......

Post by adi2012 »

Zdravo,

.... pronaći poštenog limara/majstora da mi skine i ponovo postavi branik od od auta koji mi je malo ispao iz ležišta? 8)

Lp.
Adi
User avatar
Toffee karamela
Posts: 3230
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#18572 Re: Gdje u Sa......

Post by Toffee karamela »

mali Ninja wrote:
dulche de leche mi je vise karamelasto, to sam napravim, ali ovo bijelo u konzervi, zadnji put jeo prije 25 godina ravno, dosao kontigent iz splita 2 konzerve :D
i tebe pucaju te ratne nutricionističke reminiscencije :lol: ...evo mene i strah pitati gdje bih mogla nabaviti mlijeko u prahu, prahnula mi želja da se podsjetim filinga :)
User avatar
mahir985
Posts: 175
Joined: 11/05/2012 10:15

#18573 Re: Gdje u Sa......

Post by mahir985 »

Gdje kupiti dobar kuhinski noz?
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18574 Re: Gdje u Sa......

Post by beni-bu-man »

mahir985 wrote:Gdje kupiti dobar kuhinski noz?
dobro pitanje :D

Imal li gdje victorinox kuhinjskih nozeva kupiti
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#18575 Re: Gdje u Sa......

Post by mali Ninja »

Toffee karamela wrote:
mali Ninja wrote:
dulche de leche mi je vise karamelasto, to sam napravim, ali ovo bijelo u konzervi, zadnji put jeo prije 25 godina ravno, dosao kontigent iz splita 2 konzerve :D
i tebe pucaju te ratne nutricionističke reminiscencije :lol: ...evo mene i strah pitati gdje bih mogla nabaviti mlijeko u prahu, prahnula mi želja da se podsjetim filinga :)
mlijeko u prahu ima u dosta vecih marketa, ja sam kupio prosle sedmice da pokusam napraviti kondenzirano, al nisam ispunio ocekivanja :(
Post Reply