Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#18551 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

VenomousV wrote:Gleda li ko Sabrinu? Uopce nije losa serija :roll: :D

(vjerovatno ja kasnim svjetlosnu godinu ali sam mislila da je worth mentioning :D )
Misliš ovu verziju? :P

User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#18552 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by VenomousV »

alibaba_i_30_godina wrote:
VenomousV wrote:Gleda li ko Sabrinu? Uopce nije losa serija :roll: :D

(vjerovatno ja kasnim svjetlosnu godinu ali sam mislila da je worth mentioning :D )
Misliš ovu verziju? :P

Ta moze za "gledam-dok-se-nesto-drugo-radi" uvijek :D
User avatar
dale cooper
Posts: 31379
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#18553 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »



Nova serija sjajnog Russell T Daviesa. Drama sa tonovima crne komedije koja govori o momentu u kojem trenutno živimo i budućnosti
koja nas vjerovatno čeka prikazana kroz oči jedne britanske porodice. Serija koja sa prilično neugodnom tačnošću opisuje današnji
moderan svijet i tenzije, pritiske i posljedice politike globalnih sila sa kojima se svakodnevno suočavamo. Ne gledati ako ste lako
sikirljivi. :mrgreen:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18554 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Pocela Animal Kingdom 4 sezona ko prati ko ne prati ima dobrog materijala da pogleda.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18555 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

the 100 sve bolja :shock:
lorente
Posts: 507
Joined: 20/07/2013 03:04

#18556 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by lorente »

Jack Be Nimble wrote:Cetvrta Cernobila malo spora. Vise muzike nego razgovora. Fino su prikazali cjelokupni horor ciscenja.
Na kojoj stranici ima cetvrta?
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#18557 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

Velkoski wrote:the 100 sve bolja :shock:
Nisam još pregledao posljednju epizodu, ali me baš ovo sve podsjeća na drugu sezonu koja mi i nije baš omiljena.

Morat' ću večeras pregledati to da budem u toku.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#18558 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by todd_smith »

Poceo Billions opet.

Prije gledao par epizoda prve sezone i nisam se vracao, sada vec sinoc 2 epizode i odlicna je.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#18559 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

lorente wrote:
Jack Be Nimble wrote:Cetvrta Cernobila malo spora. Vise muzike nego razgovora. Fino su prikazali cjelokupni horor ciscenja.
Na kojoj stranici ima cetvrta?
Na Kodiju, Exodus addon ili Elementum. Ima i na torrentima.

Ako već nemaš HBO GO.
lorente
Posts: 507
Joined: 20/07/2013 03:04

#18560 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by lorente »

alibaba_i_30_godina wrote:
lorente wrote:
Jack Be Nimble wrote:Cetvrta Cernobila malo spora. Vise muzike nego razgovora. Fino su prikazali cjelokupni horor ciscenja.
Na kojoj stranici ima cetvrta?
Na Kodiju, Exodus addon ili Elementum. Ima i na torrentima.

Ako već nemaš HBO GO.
nasao sam i cetvrtu online, ide veceras lagano :D
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#18561 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

lorente wrote:
alibaba_i_30_godina wrote: Na Kodiju, Exodus addon ili Elementum. Ima i na torrentima.

Ako već nemaš HBO GO.
nasao sam i cetvrtu online, ide veceras lagano :D
Eto, vidiš da ima. :mrgreen:

Torrenti se obično odmah pojave nakon nekoliko minuta emitovanja. Kasnije postave i kvalitetnije verzije.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18562 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

todd_smith wrote:Poceo Billions opet.

Prije gledao par epizoda prve sezone i nisam se vracao, sada vec sinoc 2 epizode i odlicna je.

I ja sam je poceo nema ni mjesec pogledao u roku 7 dana sve sad cekam da izlete sve epizode ove sezone pa i nju očistit baš drži kvalitet.
User avatar
dale cooper
Posts: 31379
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#18563 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

Zadnje tri epizode nove Zone Sumraka su uspjele malo popraviti dojam prilično neujednačene sezone. Posebice Blue Scorpion i ova zadnja
Blurryman. Umalo mi i suza nije kanula kada se na kraju same zadnje epizode pojavio rekreairani Rod Serling.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#18564 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

Velkoski wrote:the 100 sve bolja :shock:

Ja prestao jos kod na pocetk prosle sezone :mrgreen:
User avatar
gradskadjeca
Posts: 629
Joined: 01/07/2009 10:00

#18565 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by gradskadjeca »

90minut wrote:
zomri wrote:
90minut wrote:E'o pogledao 10 epizoda The Shield iznad prosjeka serija ni blizu dobra koliko je onanisanja bilo na nju na ovoj temi..

Inace

https://www.youtube.com/watch?v=xKxz7Tpxvxk


:lol: :lol: :lol:
ako je i zbog čega toliko hvaljena na temi onda su to zadnjih 10 a ne prvih 10 epizoda. puno ćeš propustiti ako odustaneš.

Necu odustati sigurno dovoljno je iznad prosjeka da se nastavi gledati.
uh, pregledao sam prije mjesec dana ovu seriju, ja sam odusevljen, sad gledam Justified ( glumi i SHANE i to veoma dobro ).

Preporucujem u svakom slucaju, fantasticno odradjena serija.
User avatar
vicious
Posts: 7668
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#18566 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious »

todd_smith wrote:Poceo Billions opet.

Prije gledao par epizoda prve sezone i nisam se vracao, sada vec sinoc 2 epizode i odlicna je.
Beton.
Giamatti i Lewis dominiraju, i ostatak glumacke postave je sjajan, a tek kako je dobro napisano...

Ne znam ni sam koliko sam puta tokom zadnje sezone GoT pomislio kud ne dadose piscima Billionsa da im napisu dijaloge :lol:
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#18567 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by The 51st State »

Krenuo bi of 12-13 epizode proves sezone the 100, jeli problem pofatati,?
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#18568 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by The 51st State »

vicious wrote:
todd_smith wrote:Poceo Billions opet.

Prije gledao par epizoda prve sezone i nisam se vracao, sada vec sinoc 2 epizode i odlicna je.
Beton.
Giamatti i Lewis dominiraju, i ostatak glumacke postave je sjajan, a tek kako je dobro napisano...

Ne znam ni sam koliko sam puta tokom zadnje sezone GoT pomislio kud ne dadose piscima Billionsa da im napisu dijaloge :lol:
Malo su I pretenciozni I naporni, kao da sa svakim dijalogom zele da ispadnu pametniji, mislim da glumci po pet dana uce za scenu :D, ali opet serija je odlicna.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#18569 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

The 51st State wrote:Krenuo bi of 12-13 epizode proves sezone the 100, jeli problem pofatati,?
Nije, i ja sam tako nekako krenuo gledati kada je bila na FOX-u i onda nastavio na Netflixu kada su je prestali prikazivati.

Ako si na 12-13 epizodi, to ti je već kraj prve sezone.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#18570 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by The 51st State »

alibaba_i_30_godina wrote:
The 51st State wrote:Krenuo bi of 12-13 epizode proves sezone the 100, jeli problem pofatati,?
Nije, i ja sam tako nekako krenuo gledati kada je bila na FOX-u i onda nastavio na Netflixu kada su je prestali prikazivati.

Ako si na 12-13 epizodi, to ti je već kraj prve sezone.
Kazu ljudi ovdje da nije cemu u prvim epizodama pa da ne gubim vrijeme, nisam nekako gledao seriju, hvala.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#18571 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

The 51st State wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:
The 51st State wrote:Krenuo bi of 12-13 epizode proves sezone the 100, jeli problem pofatati,?
Nije, i ja sam tako nekako krenuo gledati kada je bila na FOX-u i onda nastavio na Netflixu kada su je prestali prikazivati.

Ako si na 12-13 epizodi, to ti je već kraj prve sezone.
Kazu ljudi ovdje da nije cemu u prvim epizodama pa da ne gubim vrijeme, nisam nekako gledao seriju, hvala.
U pravu su, nije čemu. Ispočetka je nekako više tinejdžerska, možda čak i u drugoj sezoni isto tako, dok već u trećoj postaje malo bolja. Novije epizode su još bolje.

Dobra razbibriga, nije dosadna u svakom slučaju.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18572 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Da Walton Goggins iz Shield i Justified je nebo i zemlja baš se vidi koliko je dobio na kvaliteti glume u tim godinama..

Bar pricam o ove 2 sezone koje sam pregledao do sada sigurno je u sljedecim mnogo bolji od ovog.
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#18573 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

https://www.imdb.com/title/tt0107211/ What/if, slicno filmu Indecent Proposal, samo puno komplikovanije i zanimljivije..
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#18574 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by The 51st State »

BJB wrote:https://www.imdb.com/title/tt0107211/ What/if, slicno filmu Indecent Proposal, samo puno komplikovanije i zanimljivije..
S obzirom da je inflatorni Netflix izbacio seriju, nije losa.
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#18575 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Optimus09 »

Dobra je the 100,drzi paznju :-D
Post Reply