-sta hocete
-imamo cenera pa sta mozemo s tim
-mozete popusiti jedan drugom... pljaaas ... zalupi im vrata
Korz dvadeset minuta opet kucaju Mujo i Suljo ... otvara grmalj
-PA STAAA HOCETE
-mi dosli da platimo
Moderator: Chloe
oplakahEborg wrote:Holandija.![]()
Jah,pa da idem u ćuzu.
a ionako ćeš kad tadtendzera wrote:Jah,pa da idem u ćuzu.
challenge NOT acceptedKinaski wrote:Ima li iko na ovom dunjaluku da bi sa ovom djevojkom zelio hopat - cupat da ne kazem jebat je
jedan od boljih zadnjih 100 stranicaNenjiA wrote:.
SaPnA wrote:jedan od boljih zadnjih 100 stranicaNenjiA wrote:.
Još ona hudnica lično postavila ovaj video, ko biva da se promovišeKinaski wrote:Ima li iko na ovom dunjaluku da bi sa ovom djevojkom zelio hopat - cupat da ne kazem jebat je
Jedino ovaj nisam cuoBrkooo wrote: Šta terminator radi kad sretne cigu?
- Bježi da ga cigo ne rastavi![]()
![]()
![]()
![]()
I njen podbradak ima podbradak hahahahahKvaziExpert wrote:komentari su mrak![]()
Kill it before it lays eggs!Прво лајк, па мастурбирам!omg it's a singing whale!!![]()
![]()
Benjo73 wrote:Negdje na Divljem zapadu, indijanci zarobili putnički voz.
Kaže poglavica: - Žene poubijati, a muškarce silovati.
Jedan će indijanac na to: - Poglavice...pa valjda...muškarce poubijati a žene...
A drugi indijanac mekanim glasom dobaci: - Ajd šuti ti, nisi ti poglavica.
MedenoSrce wrote:
pričaju mujo i haso i pita haso muju
šta si dobio za rođendan od Fate??
mujo:piđamu i pi**e
Haso:i šta ti se više sviđa??
mujo:ma oboje mi veliko