To u tubi je kao ono u tetrepaku ili staklenoj boci iz Lidla, dosta rjeđe i većinom namjenjeno za kafu. Ovo u konzervi se koristi za kolače, kreme i karamel.AkumAone wrote:U Heljic supermarketu kod Latinske cuprije. Na kraju marketa u vecem frizideru na vrhu ima tuba 170g marke Nestle. Samo pripremite novcanik, 6,20KM.mali Ninja wrote:postovani, moze li mi neko pomoci gdje kupiti kondenzirano mlijeko?
Gdje u Sa......
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#18526 Re: Gdje u Sa......
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#18527 Re: Gdje u Sa......
Nije. Ono je gusto kao pasta i zasecereno, isto kao to u konzervi.JanuaryJones wrote:To u tubi je kao ono u tetrepaku ili staklenoj boci iz Lidla, dosta rjeđe i većinom namjenjeno za kafu. Ovo u konzervi se koristi za kolače, kreme i karamel.AkumAone wrote:U Heljic supermarketu kod Latinske cuprije. Na kraju marketa u vecem frizideru na vrhu ima tuba 170g marke Nestle. Samo pripremite novcanik, 6,20KM.mali Ninja wrote:postovani, moze li mi neko pomoci gdje kupiti kondenzirano mlijeko?
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
- nepass1
- Posts: 14673
- Joined: 06/07/2017 07:35
#18530 Re: Gdje u Sa......
bilo u sinkruPlayItCoolowski wrote:Da li je neko vidjao u Sarajevu lazy beg ili bean beg stolice?
Ako dodje djevojka gratis, jos bolje
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#18531 Re: Gdje u Sa......
Gdje je najbolja cijena otkupa zlata?
- orinoco
- Posts: 1687
- Joined: 14/01/2017 17:46
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#18533 Re: Gdje u Sa......
.
Last edited by Daryl Dixon on 01/11/2017 08:01, edited 1 time in total.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18534 Re: Gdje u Sa......
Moze li pomoc za nekog ko nije iz sarajeva,kako doci na trebevic?
- kafanski_covjek
- Posts: 2329
- Joined: 09/10/2016 18:38
#18536 Re: Gdje u Sa......
http://www.mtb.ba/trebevic-spomen-park- ... trebevica/kakavdanakneiskustvu wrote:Moze li pomoc za nekog ko nije iz sarajeva,kako doci na trebevic?
ima i tema vrh-trebevica-t67639s150.html
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18537 Re: Gdje u Sa......
Hvala,javicu se vjerovatno jos sa pitanjimakafanski_covjek wrote:http://www.mtb.ba/trebevic-spomen-park- ... trebevica/kakavdanakneiskustvu wrote:Moze li pomoc za nekog ko nije iz sarajeva,kako doci na trebevic?
ima i tema vrh-trebevica-t67639s150.html
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#18538 Re: Gdje u Sa......
i ja trazio al mi ne odgovaraju... ima u sinkru, ok je velicina, 69 maraka, al nisu nesto kvalitetni... imaju dobri u malagicu, 99 i 159, manji i veci... ima i kalea, oko 80 maraka..PlayItCoolowski wrote:Da li je neko vidjao u Sarajevu lazy beg ili bean beg stolice?
Ako dodje djevojka gratis, jos bolje
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#18539 Re: Gdje u Sa......
Jel ko mozda ovo vidio kod nas u sarajevu da se ima kupiti


- PlayItCoolowski
- Posts: 235
- Joined: 05/08/2013 17:31
#18540 Re: Gdje u Sa......
Ned071 wrote:i ja trazio al mi ne odgovaraju... ima u sinkru, ok je velicina, 69 maraka, al nisu nesto kvalitetni... imaju dobri u malagicu, 99 i 159, manji i veci... ima i kalea, oko 80 maraka..PlayItCoolowski wrote:Da li je neko vidjao u Sarajevu lazy beg ili bean beg stolice?
Ako dodje djevojka gratis, jos bolje
- holowey
- Posts: 10852
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#18541 Re: Gdje u Sa......
kontejner/kanta za prikupljanje plastike? negdje u centru, alipasina, kosevo, titova, mis irbina...
nakupilo se par vreca flasa, casa, i slicne plastike a nesto mi bezze u obican kontejner baciti
nakupilo se par vreca flasa, casa, i slicne plastike a nesto mi bezze u obican kontejner baciti
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#18542 Re: Gdje u Sa......
Nazovi Rad pa priupitaj gdje su im reciklažni kontejneriholowey wrote:kontejner/kanta za prikupljanje plastike? negdje u centru, alipasina, kosevo, titova, mis irbina...
nakupilo se par vreca flasa, casa, i slicne plastike a nesto mi bezze u obican kontejner baciti
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#18543 Re: Gdje u Sa......
a da sam napravis? imaju tutorijali na yt. kupis malo stiropola i jos sam po svom ukusu napravis.Ned071 wrote:i ja trazio al mi ne odgovaraju... ima u sinkru, ok je velicina, 69 maraka, al nisu nesto kvalitetni... imaju dobri u malagicu, 99 i 159, manji i veci... ima i kalea, oko 80 maraka..PlayItCoolowski wrote:Da li je neko vidjao u Sarajevu lazy beg ili bean beg stolice?
Ako dodje djevojka gratis, jos bolje
nisam vidio nigdje kod nas, mada i sumnjam da ima. svakako ti je bolja i jeftinija varijanta naruciti. btw pravo je zajebano koristitibeni-bu-man wrote:Jel ko mozda ovo vidio kod nas u sarajevu da se ima kupiti
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#18544 Re: Gdje u Sa......
narucio, dolar i pospree wrote: nisam vidio nigdje kod nas, mada i sumnjam da ima. svakako ti je bolja i jeftinija varijanta naruciti. btw pravo je zajebano koristiti
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#18545 Re: Gdje u Sa......
ma ja ba. ebay ftw. moj je bio skupljibeni-bu-man wrote:narucio, dolar i pospree wrote: nisam vidio nigdje kod nas, mada i sumnjam da ima. svakako ti je bolja i jeftinija varijanta naruciti. btw pravo je zajebano koristiti
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#18546 Re: Gdje u Sa......
haj naruči i meni daću ti petakabeni-bu-man wrote:narucio, dolar i pospree wrote: nisam vidio nigdje kod nas, mada i sumnjam da ima. svakako ti je bolja i jeftinija varijanta naruciti. btw pravo je zajebano koristiti
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#18547 Re: Gdje u Sa......
mozel cenerableee_sa wrote:haj naruči i meni daću ti petakabeni-bu-man wrote:narucio, dolar i pospree wrote: nisam vidio nigdje kod nas, mada i sumnjam da ima. svakako ti je bolja i jeftinija varijanta naruciti. btw pravo je zajebano koristiti
hos fakat ???
-
adi2012
- Posts: 130
- Joined: 04/03/2012 10:34
#18548 Re: Gdje u Sa......
Hvala punoEmir92 wrote:Vidio sam ih u Jumbo-u sto se otovrio na Pofalicimaadi2012 wrote:Pozdrav ekipi,
...gdje u Sa kupiti kvalitetan Lunchbox (kutiju za doručak) koja se može ponijeti na posao, planinu i sl.?
Hvala unaprijed![]()
Lp.
Adi
-
rimsa91
- Posts: 115
- Joined: 21/07/2017 14:17
#18549 Re: Gdje u Sa......
Pozdrav,
zanima me gdje trenutno ima kupit farmerke EUR 40 broj, u SCC sam trazio al nisam nasao. Neka pristojna cijena naravno do 50 KM
zanima me gdje trenutno ima kupit farmerke EUR 40 broj, u SCC sam trazio al nisam nasao. Neka pristojna cijena naravno do 50 KM
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#18550 Re: Gdje u Sa......
u trstu 



