Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
dale cooper
Posts: 31379
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#18526 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

Ja sam se ubio sa Doom Patrolom. Prvo odgledao pilot i svidio mi se, ali nisam odmah nastavio. Nakon para dana pogledam još dvije
i onda sam navalio ko' sivonja. :mrgreen: Po četiri-pet epizoda epizoda i spičkam sve u dan-dva. :D Isto ko' dijete sa slatkišima. :| :D
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#18527 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Officer Crabtree »

zomri wrote:meni odgovara ovako. taman kad pogledam epizodu, poslušam podcast pa malo pročitam o stvarnim događanjima iz epizode...bude dosta do naredne.
Koji podcast?
User avatar
chakany
Posts: 3447
Joined: 05/09/2010 14:05

#18528 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by chakany »

Nisam neki ljubitelj Teorije velikog praska, ali mi je Young Sheldon beton u poređenju sa Teorijom velikog praska :pisnuo:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#18529 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Officer Crabtree wrote:
zomri wrote:meni odgovara ovako. taman kad pogledam epizodu, poslušam podcast pa malo pročitam o stvarnim događanjima iz epizode...bude dosta do naredne.
Koji podcast?
Oficijelni HBO podcast serije, postavljao sam link ranije na temi.
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#18530 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by paladinka »

Russian Doll ? Vrijedi li gledati ?
User avatar
dulekrele
Posts: 4738
Joined: 10/04/2014 18:25

#18531 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dulekrele »

dale cooper wrote:Ja sam se ubio sa Doom Patrolom. Prvo odgledao pilot i svidio mi se, ali nisam odmah nastavio. Nakon para dana pogledam još dvije
i onda sam navalio ko' sivonja. :mrgreen: Po četiri-pet epizoda epizoda i spičkam sve u dan-dva. :D Isto ko' dijete sa slatkišima. :| :D
prvu pogledao nekako. na drugoj htio odustati. trecu jedva preguro.
brazzo19
Posts: 3275
Joined: 25/09/2008 13:43

#18532 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by brazzo19 »

Je li bila jutros 4 ep Cernobila?
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#18533 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

brazzo19 wrote:Je li bila jutros 4 ep Cernobila?
utorkom izlazi.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#18534 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by The 51st State »

paladinka wrote:Russian Doll ? Vrijedi li gledati ?
Odlicna, spicices je u danu.
User avatar
Point.
Posts: 33498
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#18535 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Point. »

zomri wrote:meni odgovara ovako. taman kad pogledam epizodu, poslušam podcast pa malo pročitam o stvarnim događanjima iz epizode...bude dosta do naredne.
Kako se zove podcast? Tražio sam ali ne merem naći.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#18536 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Point. wrote:
zomri wrote:meni odgovara ovako. taman kad pogledam epizodu, poslušam podcast pa malo pročitam o stvarnim događanjima iz epizode...bude dosta do naredne.
Kako se zove podcast? Tražio sam ali ne merem naći.
User avatar
Point.
Posts: 33498
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#18537 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Point. »

zomri wrote:
Point. wrote:
zomri wrote:meni odgovara ovako. taman kad pogledam epizodu, poslušam podcast pa malo pročitam o stvarnim događanjima iz epizode...bude dosta do naredne.
Kako se zove podcast? Tražio sam ali ne merem naći.
To mi radi, neki dan sam tražio na castboxu nisam mogao naći.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#18538 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

The 51st State wrote:
paladinka wrote:Russian Doll ? Vrijedi li gledati ?
Odlicna, spicices je u danu.
Ja zaspao na pola prve epizode i više nikad nisam upalio. :lol:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18539 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

E'o pogledao 10 epizoda The Shield iznad prosjeka serija ni blizu dobra koliko je onanisanja bilo na nju na ovoj temi..

Inace

https://www.youtube.com/watch?v=xKxz7Tpxvxk


:lol: :lol: :lol:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11669
Joined: 15/01/2010 18:31

#18540 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Jack Be Nimble »

Cetvrta Cernobila malo spora. Vise muzike nego razgovora. Fino su prikazali cjelokupni horor ciscenja.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#18541 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

90minut wrote:E'o pogledao 10 epizoda The Shield iznad prosjeka serija ni blizu dobra koliko je onanisanja bilo na nju na ovoj temi..

Inace

https://www.youtube.com/watch?v=xKxz7Tpxvxk


:lol: :lol: :lol:
ako je i zbog čega toliko hvaljena na temi onda su to zadnjih 10 a ne prvih 10 epizoda. puno ćeš propustiti ako odustaneš.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66014
Joined: 03/08/2010 19:04

#18542 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

ne znadoh za ovog crnca iz the shielda da je u zatvoru
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#18543 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

kakavdanakneiskustvu wrote:ne znadoh za ovog crnca iz the shielda da je u zatvoru
40 godina, ubio ženu. nema kod amera zafrkancije :shock:
Michael Andrew Jace (born July 13, 1962) is an American convicted murderer and former actor
prvo murderer :-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66014
Joined: 03/08/2010 19:04

#18544 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

vidim,nadjoh maloprije to
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18545 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

zomri wrote:
90minut wrote:E'o pogledao 10 epizoda The Shield iznad prosjeka serija ni blizu dobra koliko je onanisanja bilo na nju na ovoj temi..

Inace

https://www.youtube.com/watch?v=xKxz7Tpxvxk


:lol: :lol: :lol:
ako je i zbog čega toliko hvaljena na temi onda su to zadnjih 10 a ne prvih 10 epizoda. puno ćeš propustiti ako odustaneš.

Necu odustati sigurno dovoljno je iznad prosjeka da se nastavi gledati.
deyan
Posts: 231
Joined: 09/01/2008 02:17

#18546 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by deyan »

Drzavni Sluzbenik
https://www.imdb.com/title/tt10078462/? ... f_=nv_sr_1

Image

Svako je potencijalni neprijatelj.
S obzirom da je "domace", odlicno je.
Deseta epizoda razvalila.

The OA
https://www.imdb.com/title/tt4635282/?ref_=fn_al_tt_1

Image

Tek na trecoj ali skroz kupljen.
Konacno, posle Mr. Robot-a i TD S1 me jedna serija radi i vozi na pravi nacin.
Top, bez greske, vrhunski. Nadam se da nece kasnije da je skenjaju.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18547 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Kasnije je bolja 2 puta.
deyan
Posts: 231
Joined: 09/01/2008 02:17

#18548 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by deyan »

Da li je moguce?
Ocekivao sam apsolutno nista. Serija je enormno iznenadjenje u najpozitivnijem smislu.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18549 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

deyan wrote:Da li je moguce?
Ocekivao sam apsolutno nista. Serija je enormno iznenadjenje u najpozitivnijem smislu.
Tacnije dosta raje kaze u tih prvih par epizoda da ih odbije serija, a ja se ne sjecam kad mi je bila zanimljivija prva sezona od onih prvih 4,5 epizoda..

Dobro ko zna mozda ce ti biti isti kvalitet meni licno sve bolja i bolja u najgorem slucaju bice ti ista. kao do sada.
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#18550 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by VenomousV »

Gleda li ko Sabrinu? Uopce nije losa serija :roll: :D

(vjerovatno ja kasnim svjetlosnu godinu ali sam mislila da je worth mentioning :D )
Post Reply