Gdje se moze kupiti veliki papagaj?kakavdanakneiskustvu wrote:gdje u zenici ofarbati hlače?
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
cvijet s reverom
- Posts: 202
- Joined: 05/04/2017 15:08
#18501 Re: Zeničani
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#18502 Re: Zeničani
Jedini zoo shop koji znam da ima u Zenici je onaj u soping centru, udjes na glavni ulaz, prodjes one prve stepenice sto vode na sprat i odmah iduce stepenice sto vode u podzemnu garazu (desno). Sa desne strane na kraju hodnika ima taj zoo shop, ne znam sta imaju od zivotninja, ali imali su solidan izbor artikala za odrzavanje njege ljubimaca.
Imas i zoo shop u Fisu, ne znam sta oni imaju.
Imas i zoo shop u Fisu, ne znam sta oni imaju.
- nacho_
- Posts: 754
- Joined: 21/02/2008 23:03
#18503 Re: Zeničani
U Reisa Čauševića ili Šolajinoj je nekad bio farbar.kakavdanakneiskustvu wrote:gdje u zenici ofarbati hlače?

-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18504 Re: Zeničani
nacho_ wrote:U Reisa Čauševića ili Šolajinoj je nekad bio farbar.kakavdanakneiskustvu wrote:gdje u zenici ofarbati hlače?
znam da je tu bio,ali jos prije 20 godina,ne znam je li i dalje tu
- nacho_
- Posts: 754
- Joined: 21/02/2008 23:03
#18505 Re: Zeničani
Ja znam da je bio tu, ali prije 5 godina.kakavdanakneiskustvu wrote:nacho_ wrote:U Reisa Čauševića ili Šolajinoj je nekad bio farbar.kakavdanakneiskustvu wrote:gdje u zenici ofarbati hlače?
znam da je tu bio,ali jos prije 20 godina,ne znam je li i dalje tu
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18506 Re: Zeničani
zapaljeno auto u blatuši,sinoć
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
#18507 Re: Zeničani
Kada smo vec kod Soping centra, je li neko jeo u onom self service restoranu Ekpres kakve su cijene i hrana ?clio_dci120 wrote:Jedini zoo shop koji znam da ima u Zenici je onaj u soping centru, udjes na glavni ulaz, prodjes one prve stepenice sto vode na sprat i odmah iduce stepenice sto vode u podzemnu garazu (desno). Sa desne strane na kraju hodnika ima taj zoo shop, ne znam sta imaju od zivotninja, ali imali su solidan izbor artikala za odrzavanje njege ljubimaca.
Imas i zoo shop u Fisu, ne znam sta oni imaju.
-
Satori
- Posts: 647
- Joined: 05/06/2016 21:46
#18508 Re: Zeničani
Kada smo vec kod Soping centra, je li neko jeo u onom self service restoranu Ekpres kakve su cijene i hrana ?[/quote]
Slab izbor, cijene osrednje, porcije solidne, hrana dobra.
Odlicna im je Begova corba, mislim da je 2,5 KM a komotno je moze dvoje jesti.
Bolja polovina je jeo rizu i cuftete i odusevio se. Ne sjecam se koliko je to kostalo, ali znam da je sa kruhom, salatom, vodom sve skupa bilo oko 7-8 KM.
Slab izbor, cijene osrednje, porcije solidne, hrana dobra.
Odlicna im je Begova corba, mislim da je 2,5 KM a komotno je moze dvoje jesti.
Bolja polovina je jeo rizu i cuftete i odusevio se. Ne sjecam se koliko je to kostalo, ali znam da je sa kruhom, salatom, vodom sve skupa bilo oko 7-8 KM.
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#18509 Re: Zeničani
Dana 07.04.2017.godine, u vremenu od 20,30 do 21,45 sati, od strane policijski službenika PS Crkvice, izvršena je racija u U.O. Zdravljak Eonb, Sačmos, Acedenija,Frinds,La Cartier i BP T-oil.Proteklo uredno.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#18510 Re: Zeničani
Pa u ovom saopštenju izgleda jedino ispravno napisano je "PS Crkvice" 
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#18511 Re: Zeničani
SDA je to uhljebio.Throttle wrote:Pa u ovom saopštenju izgleda jedino ispravno napisano je "PS Crkvice"
-
cvijet s reverom
- Posts: 202
- Joined: 05/04/2017 15:08
#18512 Re: Zeničani
Hvala ali nema.clio_dci120 wrote:Jedini zoo shop koji znam da ima u Zenici je onaj u soping centru, udjes na glavni ulaz, prodjes one prve stepenice sto vode na sprat i odmah iduce stepenice sto vode u podzemnu garazu (desno). Sa desne strane na kraju hodnika ima taj zoo shop, ne znam sta imaju od zivotninja, ali imali su solidan izbor artikala za odrzavanje njege ljubimaca.
Imas i zoo shop u Fisu, ne znam sta oni imaju.
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#18513 Re: Zeničani
belfy wrote:https://www.zenicablog.com/foto-pehare- ... jesakinja/
ja bih samo ponovo da se svim nadleznim sjetim blize i dalje familije. prosli put je ovo bio smrtni slucaj. a sve to radi jednog kabla koji Federacija treba da odobri da se postavi. jos je tamo postavljen onaj reflektor od strane vlasnika restorana koji ne doprinosi vidljivosti, nego upravo suprotno. hvala vlastima (svakoj ponaosob i svima zajedno) picka im materina. izvinjavam se na mom francuskom...
P.S. ja mislim da barem cetvrti put pominjem ovaj problem u nekoliko godina (barem dvije)...
...ali belfy druze sad ce postovaoci lika i djela naseg vrlog guru-a reci da to nije nadleznost nasih gradskih vlasti...mislim da je Sarajevo krivo za sve...
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#18514 Re: Zeničani
Norm wrote:belfy wrote:https://www.zenicablog.com/foto-pehare- ... jesakinja/
ja bih samo ponovo da se svim nadleznim sjetim blize i dalje familije. prosli put je ovo bio smrtni slucaj. a sve to radi jednog kabla koji Federacija treba da odobri da se postavi. jos je tamo postavljen onaj reflektor od strane vlasnika restorana koji ne doprinosi vidljivosti, nego upravo suprotno. hvala vlastima (svakoj ponaosob i svima zajedno) picka im materina. izvinjavam se na mom francuskom...
P.S. ja mislim da barem cetvrti put pominjem ovaj problem u nekoliko godina (barem dvije)...
...ali belfy druze sad ce postovaoci lika i djela naseg vrlog guru-a reci da to nije nadleznost nasih gradskih vlasti...mislim da je Sarajevo krivo za sve...![]()
![]()

- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#18515 Re: Zeničani
Casual's wrote:Norm wrote:belfy wrote:https://www.zenicablog.com/foto-pehare- ... jesakinja/
ja bih samo ponovo da se svim nadleznim sjetim blize i dalje familije. prosli put je ovo bio smrtni slucaj. a sve to radi jednog kabla koji Federacija treba da odobri da se postavi. jos je tamo postavljen onaj reflektor od strane vlasnika restorana koji ne doprinosi vidljivosti, nego upravo suprotno. hvala vlastima (svakoj ponaosob i svima zajedno) picka im materina. izvinjavam se na mom francuskom...
P.S. ja mislim da barem cetvrti put pominjem ovaj problem u nekoliko godina (barem dvije)...
...ali belfy druze sad ce postovaoci lika i djela naseg vrlog guru-a reci da to nije nadleznost nasih gradskih vlasti...mislim da je Sarajevo krivo za sve...![]()
![]()
...ali ni ova nije losa....

...doduse dos'o co'jek tobe...
Nego rasvjeta petlje je u nadleznosti Opcine/Grooda Zenica a posto nemaju para da to saniraju nek prodaju jednu fontanu...
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#18516 Re: Zeničani
Opet lupaš nadležnosti... 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#18517 Re: Zeničani
Sepic osniva stranku, bit ce zanimljivo vidjeti ko ce u Ze od zelenih "preletiti". Navodno se vec dosta nezadovoljnih zelenih raspituje.
Od jednog vijecnika na kafi cujem da navodno SC se pravo zadala da smijene nacelnika, traze podrsku da smijene Dofua, problem zelenih je sto nisu sigurni bili dobili izbore. Ovo, kazem je kako sam cuo, mozda je i suplja.
Kamen nam moze dati vise informacija.
Od jednog vijecnika na kafi cujem da navodno SC se pravo zadala da smijene nacelnika, traze podrsku da smijene Dofua, problem zelenih je sto nisu sigurni bili dobili izbore. Ovo, kazem je kako sam cuo, mozda je i suplja.
Kamen nam moze dati vise informacija.
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#18518 Re: Zeničani
...sta's kad preseravam...Casual's wrote:Opet lupaš nadležnosti...
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#18519 Re: Zeničani
Točno, što bi Keleštura rek'o...Norm wrote:...sta's kad preseravam...Casual's wrote:Opet lupaš nadležnosti...
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#18520 Re: Zeničani
Što se tiče ponude, vidim na FB da prave nekih 15+ jela, od toga dnevno 5-6 na meniju, ništa fensi... uobičajeno za ekspres restorane. I meni je neko rekao da je dobra hrana, ali nisam nikad bio.Satori wrote:Slab izbor, cijene osrednje, porcije solidne, hrana dobra.avenija wrote:Kada smo vec kod Soping centra, je li neko jeo u onom self service restoranu Ekpres kakve su cijene i hrana ?
Odlicna im je Begova corba, mislim da je 2,5 KM a komotno je moze dvoje jesti.
Bolja polovina je jeo rizu i cuftete i odusevio se. Ne sjecam se koliko je to kostalo, ali znam da je sa kruhom, salatom, vodom sve skupa bilo oko 7-8 KM.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#18521 Re: Zeničani
Bolje je i jednim i drugim da ne čačkaju mecku jer bi ih moglo biti manje nego što ih sad ima u skupštini grada.clio_dci120 wrote:Sepic osniva stranku, bit ce zanimljivo vidjeti ko ce u Ze od zelenih "preletiti". Navodno se vec dosta nezadovoljnih zelenih raspituje.
Od jednog vijecnika na kafi cujem da navodno SC se pravo zadala da smijene nacelnika, traze podrsku da smijene Dofua, problem zelenih je sto nisu sigurni bili dobili izbore. Ovo, kazem je kako sam cuo, mozda je i suplja.
Kamen nam moze dati vise informacija.
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#18522 Re: Zeničani
Kupio 2 l soka...
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#18523 Re: Zeničani
izgleda da je zaista tako, jer drugi doprinos, osim slika sa sokom nije pomenut...Freamon Lester wrote:Kupio 2 l soka...
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#18524 Re: Zeničani
Danas sjedim u basti Carpe Diema i da odem do WC-a udjem u objekat i prolazim pored onoga separea, kad tamo sjede vrhuske SDA i SC.
Kako se brzo zaborave predizborne svadje.
I defintivno najveci levati ispali glasaci SC--a.
Kako se brzo zaborave predizborne svadje.
I defintivno najveci levati ispali glasaci SC--a.
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#18525 Re: Zeničani
...ako Kele, moralna vertikala, tako kaze onda ga slusaj...Casual's wrote:Točno, što bi Keleštura rek'o...Norm wrote:...sta's kad preseravam...Casual's wrote:Opet lupaš nadležnosti...
