HahahahahahahahahahKvaziExpert wrote:S teme o grasu
Sorel wrote:Jedva čekam da karte poskupe. Prvo što ih neću kupovat, drugo što ih neću kupovat.
Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
- Logovan
- Posts: 102807
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18501 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#18502 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Pita Fata Muju:
- "Mujo, čula sam da si ti vidovit. Možeš li i mene naučiti da i ja budem?"
- "Mogu", reče Mujo
- "Fato", skini džemper.
Fata skine džemper.
- "Fato, skini bluzu."
Fata skine bluzu.
- "Fato, skini suknju."
Fata skine i suknju.
- "Mujo, je li ti to hoćeš da me je*eš?"
- "Eto vidiš da si vidovita!"
- "Mujo, čula sam da si ti vidovit. Možeš li i mene naučiti da i ja budem?"
- "Mogu", reče Mujo
- "Fato", skini džemper.
Fata skine džemper.
- "Fato, skini bluzu."
Fata skine bluzu.
- "Fato, skini suknju."
Fata skine i suknju.
- "Mujo, je li ti to hoćeš da me je*eš?"
- "Eto vidiš da si vidovita!"
- MuaDib
- Posts: 4056
- Joined: 28/10/2006 23:25
- Location: Sarajevo
#18503 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Kakva je razlika izmedju politicara i parenja mačaka?
- Nikakva, ni manjeg ku*ca, ni veće dreke!
- Nikakva, ni manjeg ku*ca, ni veće dreke!
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#18504 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
didžej wrote:Na jednoj Jadranskoj plaži osoba muškog pola stoji ispred vode i doziva:
- Žan Pjeeeer, Žan Pjeeeeer...
Nakon nekoliko dozivanja, dječak s tirkiznog dušeka odgovara:
- Oui papa?
- H'oš da ti babo kupi burek?
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
#18505 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
_terminaš_ wrote:HahahahahahahahahahKvaziExpert wrote:S teme o grasu
Sorel wrote:Jedva čekam da karte poskupe. Prvo što ih neću kupovat, drugo što ih neću kupovat.![]()
![]()
- bariton
- Posts: 216
- Joined: 04/03/2013 00:18
#18506 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Uletio disleksičar u banku da je opljačka i odma s vrata se počne derat:
''zrak u ruke pljačka vam materina ovo je pička!!!!''
disleksija-poremećaj govora
''zrak u ruke pljačka vam materina ovo je pička!!!!''
disleksija-poremećaj govora
- graue_maus
- Posts: 3576
- Joined: 13/11/2011 15:01
#18507 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ulična anketa sa romskom populacijom.
Q: Šta biste rekli da vas žena
vara?
A: (Muž stoji pored žene): Ko bre
da me vara? Ona? Pa vidiš kaka je
šugava.
Q: Šta biste rekli da vas žena
vara?
A: (Muž stoji pored žene): Ko bre
da me vara? Ona? Pa vidiš kaka je
šugava.
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#18508 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ubjedljivo najbolji na zadnjih 10 stranica.bariton wrote:disleksija-poremećaj govora
- Bosanski_kralj
- Posts: 10191
- Joined: 31/03/2007 00:07
#18509 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
bariton wrote:Uletio disleksičar u banku da je opljačka i odma s vrata se počne derat:
''zrak u ruke pljačka vam materina ovo je pička!!!!''
disleksija-poremećaj govora
Vic je prastari, izvuče te ovo pojašenjene značenja riječi disleksija.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#18510 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Fakat ga izvadi ovo pojasnjenje
Definitivno najjaci viz u zadnjih par dana
Pregledaj ovaj film, pa ces vidjeti sta je ustvari disleksija
http://www.imdb.com/title/tt0986264/?ref_=sr_2
Definitivno najjaci viz u zadnjih par dana
Pregledaj ovaj film, pa ces vidjeti sta je ustvari disleksija
http://www.imdb.com/title/tt0986264/?ref_=sr_2
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#18511 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Razlog, zasto zena nikada nece zaprositi muskarca
Cim ona klekne pred njega,
On pocne da otkopcava slic
Cim ona klekne pred njega,
On pocne da otkopcava slic
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#18512 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Izjava stoleća :
Nijedna žena nije toliko siromašna . . . .
da ne bi mogla dati. . . .
Nijedna žena nije toliko siromašna . . . .
da ne bi mogla dati. . . .
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#18513 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Dogurao Mujo do 45 godina i zabrinuo se za sebe, ne umire mu se baš brzo pa ode kod doktora po savjet kako da doživi 150 godina.
Doktor ga sasluša pa reče:
- Ima načina, ali da te prvo upitam, pušiš li?
Mujo odmahne glavom:
- Jok, nikada u životu nisam zapalio cigaretu.
Doktor nešto zapiše pa nastavi:
- Piješ li? ideš li po kafanama?
Mujo opet odmahne glavom:
- Jok, mrzim alkohol i kafane.
Doktor i opet pita:
- Voliš li roštilj i masnu i jako začinjenu hranu?
Mujo se nasmije:
- Jok, jedem samo zeleno i ribu.
Doktor sve zbunjenije pita:
- Ganjaš li žene, jebeš li štogod?
Mujo slegne ramenima:
- Jok, to me ne interesira.
Doktor klimne i upita još jednom:
- Živciraš li se zbog nogometnih utakmica?
Mujo odmahne:
- Jok, ne pratim sport uopće.
Doktor će začuđeno:
- Pa dobro, za koji qurac onda želiš živjeti 150 godina?!
Doktor ga sasluša pa reče:
- Ima načina, ali da te prvo upitam, pušiš li?
Mujo odmahne glavom:
- Jok, nikada u životu nisam zapalio cigaretu.
Doktor nešto zapiše pa nastavi:
- Piješ li? ideš li po kafanama?
Mujo opet odmahne glavom:
- Jok, mrzim alkohol i kafane.
Doktor i opet pita:
- Voliš li roštilj i masnu i jako začinjenu hranu?
Mujo se nasmije:
- Jok, jedem samo zeleno i ribu.
Doktor sve zbunjenije pita:
- Ganjaš li žene, jebeš li štogod?
Mujo slegne ramenima:
- Jok, to me ne interesira.
Doktor klimne i upita još jednom:
- Živciraš li se zbog nogometnih utakmica?
Mujo odmahne:
- Jok, ne pratim sport uopće.
Doktor će začuđeno:
- Pa dobro, za koji qurac onda želiš živjeti 150 godina?!
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#18514 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
star, sitan i dinamitan
sreli se James Bond i Đelo Hađiselimović!
Kaže Bond : Bond. James Bond.
A Đelo Kaže: Đelo Hađiselimović. Odabrao Đelo Hađiselimović.
pričaju mujo i haso i pita haso muju
šta si dobio za rođendan od Fate??
mujo:piđamu i pi**e
Haso:i šta ti se više sviđa??
mujo:ma oboje mi veliko
sreli se James Bond i Đelo Hađiselimović!
Kaže Bond : Bond. James Bond.
A Đelo Kaže: Đelo Hađiselimović. Odabrao Đelo Hađiselimović.
pričaju mujo i haso i pita haso muju
šta si dobio za rođendan od Fate??
mujo:piđamu i pi**e
Haso:i šta ti se više sviđa??
mujo:ma oboje mi veliko
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#18516 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
- Sta si zavrsio?
- Ekonomiju.
-Svaka cast! Koliko ti je kilo krastavaca?
- Ekonomiju.
-Svaka cast! Koliko ti je kilo krastavaca?
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#18517 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Naj sam si jači_terminaš_ wrote:KvaziExpert wrote:S teme o grasu
HahahahahahahahahahSorel wrote:Jedva čekam da karte poskupe. Prvo što ih neću kupovat, drugo što ih neću kupovat.![]()
![]()
![]()
- plain vanilla
- Posts: 70280
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#18518 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
De ba, nisi debela. Privuci dvije stolice i sjedi s nama

- graue_maus
- Posts: 3576
- Joined: 13/11/2011 15:01
#18519 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
plain vanilla wrote:De ba, nisi debela. Privuci dvije stolice i sjedi s nama
- graue_maus
- Posts: 3576
- Joined: 13/11/2011 15:01
#18521 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ekrem je u tajnosti snimio film za odrasle sa dve devojke, jednom Kubankom i jednom Srpkinjom, koje glume pod maskama. Ovaj DVD prodavaće se za jedan evro.
http://www.telegraf.rs/jetset/796864-po ... -srpkinjom
http://www.telegraf.rs/jetset/796864-po ... -srpkinjom
- jaxxx
- Posts: 616
- Joined: 24/03/2012 09:49
- Location: San Siro
#18522 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Fata na intenzivnoj...dođe doktor do Muje:
- 'Gospodine, žena vam ne izgleda dobro...'
- 'Ma znam, ali dobro kuha a i zna s djecom."
- 'Gospodine, žena vam ne izgleda dobro...'
- 'Ma znam, ali dobro kuha a i zna s djecom."
-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
#18523 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
molio bih dijasporce da objasne svojoj djeci da u Sebilju niko ne zivi ...
- kinzekonze
- Posts: 845
- Joined: 05/02/2013 23:23
- Location: MOJ GRAD MOJ KLUB
#18524 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Eki to. A ko pali svijetlo i otvara česmecelava_dlaka wrote:molio bih dijasporce da objasne svojoj djeci da u Sebilju niko ne zivi ...
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli

