Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18501 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

KvaziExpert wrote:S teme o grasu :D
Sorel wrote:Jedva čekam da karte poskupe. Prvo što ih neću kupovat, drugo što ih neću kupovat.
Hahahahahahahahahah :lol: :lol: :lol:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#18502 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by P308 »

Pita Fata Muju:
- "Mujo, čula sam da si ti vidovit. Možeš li i mene naučiti da i ja budem?"
- "Mogu", reče Mujo
- "Fato", skini džemper.
Fata skine džemper.
- "Fato, skini bluzu."
Fata skine bluzu.
- "Fato, skini suknju."
Fata skine i suknju.
- "Mujo, je li ti to hoćeš da me je*eš?"
- "Eto vidiš da si vidovita!"
User avatar
MuaDib
Posts: 4056
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#18503 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by MuaDib »

Kakva je razlika izmedju politicara i parenja mačaka?
- Nikakva, ni manjeg ku*ca, ni veće dreke!
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#18504 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by sheilak »

didžej wrote:Na jednoj Jadranskoj plaži osoba muškog pola stoji ispred vode i doziva:
- Žan Pjeeeer, Žan Pjeeeeer...
Nakon nekoliko dozivanja, dječak s tirkiznog dušeka odgovara:
- Oui papa?
- H'oš da ti babo kupi burek?
:D :lol:
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18505 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

_terminaš_ wrote:
KvaziExpert wrote:S teme o grasu :D
Sorel wrote:Jedva čekam da karte poskupe. Prvo što ih neću kupovat, drugo što ih neću kupovat.
Hahahahahahahahahah :lol: :lol: :lol:
:lol:
:lol:
User avatar
bariton
Posts: 216
Joined: 04/03/2013 00:18

#18506 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by bariton »

Uletio disleksičar u banku da je opljačka i odma s vrata se počne derat:
''zrak u ruke pljačka vam materina ovo je pička!!!!''









disleksija-poremećaj govora
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#18507 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by graue_maus »

Ulična anketa sa romskom populacijom.

Q: Šta biste rekli da vas žena
vara?
A: (Muž stoji pored žene): Ko bre
da me vara? Ona? Pa vidiš kaka je
šugava.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#18508 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Corto Maltese »

bariton wrote:disleksija-poremećaj govora
Ubjedljivo najbolji na zadnjih 10 stranica.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10191
Joined: 31/03/2007 00:07

#18509 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Bosanski_kralj »

bariton wrote:Uletio disleksičar u banku da je opljačka i odma s vrata se počne derat:
''zrak u ruke pljačka vam materina ovo je pička!!!!''









disleksija-poremećaj govora
:lol: :lol: :lol: :lol:

Vic je prastari, izvuče te ovo pojašenjene značenja riječi disleksija. :-)
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#18510 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by I am Happy »

Fakat ga izvadi ovo pojasnjenje :lol: :lol: :lol:
Definitivno najjaci viz u zadnjih par dana :-D :-D

Pregledaj ovaj film, pa ces vidjeti sta je ustvari disleksija :-D
http://www.imdb.com/title/tt0986264/?ref_=sr_2
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#18511 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by exliberal-ex »

Razlog, zasto zena nikada nece zaprositi muskarca
Cim ona klekne pred njega,
On pocne da otkopcava slic
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#18512 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by exliberal-ex »

Izjava stoleća :

Nijedna žena nije toliko siromašna . . . .

da ne bi mogla dati. . . .
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#18513 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by kisni indijanac »

Dogurao Mujo do 45 godina i zabrinuo se za sebe, ne umire mu se baš brzo pa ode kod doktora po savjet kako da doživi 150 godina.

Doktor ga sasluša pa reče:

- Ima načina, ali da te prvo upitam, pušiš li?

Mujo odmahne glavom:

- Jok, nikada u životu nisam zapalio cigaretu.

Doktor nešto zapiše pa nastavi:

- Piješ li? ideš li po kafanama?

Mujo opet odmahne glavom:

- Jok, mrzim alkohol i kafane.

Doktor i opet pita:

- Voliš li roštilj i masnu i jako začinjenu hranu?

Mujo se nasmije:

- Jok, jedem samo zeleno i ribu.

Doktor sve zbunjenije pita:

- Ganjaš li žene, jebeš li štogod?

Mujo slegne ramenima:

- Jok, to me ne interesira.

Doktor klimne i upita još jednom:

- Živciraš li se zbog nogometnih utakmica?

Mujo odmahne:

- Jok, ne pratim sport uopće.

Doktor će začuđeno:

- Pa dobro, za koji qurac onda želiš živjeti 150 godina?!
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#18514 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by MedenoSrce »

star, sitan i dinamitan

sreli se James Bond i Đelo Hađiselimović!
Kaže Bond : Bond. James Bond.
A Đelo Kaže: Đelo Hađiselimović. Odabrao Đelo Hađiselimović.

pričaju mujo i haso i pita haso muju
šta si dobio za rođendan od Fate??
mujo:piđamu i pi**e
Haso:i šta ti se više sviđa??
mujo:ma oboje mi veliko
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#18515 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by didžej »

Image

8-) :D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#18516 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by O'zone »

- Sta si zavrsio?
- Ekonomiju.
-Svaka cast! Koliko ti je kilo krastavaca?
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#18517 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Zatamnjena stakla »

_terminaš_ wrote:
KvaziExpert wrote:S teme o grasu :D
Sorel wrote:Jedva čekam da karte poskupe. Prvo što ih neću kupovat, drugo što ih neću kupovat.
Hahahahahahahahahah :lol: :lol: :lol:
:lol:
:lol:
Naj sam si jači :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70280
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#18518 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by plain vanilla »

De ba, nisi debela. Privuci dvije stolice i sjedi s nama

:lol:
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#18519 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by graue_maus »

plain vanilla wrote:De ba, nisi debela. Privuci dvije stolice i sjedi s nama

:lol:
:lol: :lol: propadoh izmedju 2 stolice ........
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#18520 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by tendzera »

:lol: :lol:
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#18521 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by graue_maus »

Ekrem je u tajnosti snimio film za odrasle sa dve devojke, jednom Kubankom i jednom Srpkinjom, koje glume pod maskama. Ovaj DVD prodavaće se za jedan evro. :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.telegraf.rs/jetset/796864-po ... -srpkinjom
User avatar
jaxxx
Posts: 616
Joined: 24/03/2012 09:49
Location: San Siro

#18522 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by jaxxx »

Fata na intenzivnoj...dođe doktor do Muje:
- 'Gospodine, žena vam ne izgleda dobro...'
- 'Ma znam, ali dobro kuha a i zna s djecom."
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#18523 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by celava_dlaka »

molio bih dijasporce da objasne svojoj djeci da u Sebilju niko ne zivi ...
User avatar
kinzekonze
Posts: 845
Joined: 05/02/2013 23:23
Location: MOJ GRAD MOJ KLUB

#18524 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by kinzekonze »

celava_dlaka wrote:molio bih dijasporce da objasne svojoj djeci da u Sebilju niko ne zivi ...
Eki to. A ko pali svijetlo i otvara česme :D
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18525 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

:lol:
Post Reply