Gdje u Sa......
- Ericha100
- Posts: 192
- Joined: 09/01/2013 16:51
#18501 Re: Gdje u Sa......
Imali gdje u Sarajevu da je neko vidio po prodavnicama Braun Satin Hair 7 četku za kosu?
-
ambition
- Posts: 469
- Joined: 17/02/2013 18:58
#18502 Re: Gdje u Sa......
Možda malo neobično pitanje, ali jel ima u Sarajevu neko ko otkupljuje odijela? Svečana odijela?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#18503 Re: Gdje u Sa......
Neces se pokajati, tople preporukemega_mashcine wrote:super, hvala na prijedlogu, pogledacu.bilic wrote:blizu ZMAJ čevabdžinice na Malti ...mega_mashcine wrote:Koja je optika najpovoljnija u gradu ? Gledam im ove web stranice, ali nigdje cijena s glave..![]()
interesuju me sunčane naočare od 100-150 KM..
https://www.facebook.com/ninooptika.optika?fref=ts
Znam da su jedno vrijeme bili među glavim uvoznicima u Sarajevu ...
Doduse ja dioptrijske uzimam, nisam nikad suncane al ne sumnjam da je i tu kvalitet zagarantovan za ne neke velike pare.
-
moja tetka
- Posts: 262
- Joined: 27/11/2015 23:31
#18505 Re: Gdje u Sa......
gdje u SA kupiti kartonske kutije za selidbu
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#18506 Re: Gdje u Sa......
OBImoja tetka wrote:gdje u SA kupiti kartonske kutije za selidbu
- kafanski_covjek
- Posts: 2329
- Joined: 09/10/2016 18:38
#18507 Re: Gdje u Sa......
pennyDzontra_Volta wrote:OBImoja tetka wrote:gdje u SA kupiti kartonske kutije za selidbu
-
moja tetka
- Posts: 262
- Joined: 27/11/2015 23:31
#18508 Re: Gdje u Sa......
OBIkafanski_covjek wrote:Dzontra_Volta wrote:moja tetka wrote:gdje u SA kupiti kartonske kutije za selidbu
penny
Hvala..............................
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#18509 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti audio kabal, treba mi par metara da produzim od zvucnika kućnog kina.
- kafanski_covjek
- Posts: 2329
- Joined: 09/10/2016 18:38
#18510 Re: Gdje u Sa......
imas na Dobrinji onaj RS Electronic
-
adi2012
- Posts: 130
- Joined: 04/03/2012 10:34
#18511 Re: Gdje u Sa......
Pozdrav ekipi,
...gdje u Sa kupiti kvalitetan Lunchbox (kutiju za doručak) koja se može ponijeti na posao, planinu i sl.?
Hvala unaprijed
Lp.
Adi
...gdje u Sa kupiti kvalitetan Lunchbox (kutiju za doručak) koja se može ponijeti na posao, planinu i sl.?
Hvala unaprijed
Lp.
Adi
-
adi2012
- Posts: 130
- Joined: 04/03/2012 10:34
#18512 Re: Gdje u Sa......
Dzafko, kod pekare As. Korektni momci..studiorum_tuzlaensis wrote:Gdje u Sa mogu naći automehaničara da me ne oguli puno? Zamjena ulja u motoru i filtera ulja je u pitanju. Mislim da ne vrijedi ići u ovlaštene servise zbog zamjene ulja na starijem autu.
Hvala unaprijed.
Lp.
Adi
-
Emir92
- Posts: 307
- Joined: 13/01/2011 15:31
#18513 Re: Gdje u Sa......
Vidio sam ih u Jumbo-u sto se otovrio na Pofalicimaadi2012 wrote:Pozdrav ekipi,
...gdje u Sa kupiti kvalitetan Lunchbox (kutiju za doručak) koja se može ponijeti na posao, planinu i sl.?
Hvala unaprijed![]()
Lp.
Adi
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#18514 Re: Gdje u Sa......
Tupperware ima dobrih lunchboxova. Ja sam djeci uzela sad ljetos na akciji.adi2012 wrote:Pozdrav ekipi,
...gdje u Sa kupiti kvalitetan Lunchbox (kutiju za doručak) koja se može ponijeti na posao, planinu i sl.?
Hvala unaprijed![]()
Lp.
Adi
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#18515 Re: Gdje u Sa......
Hvala na informacijama! 
- mali Ninja
- Posts: 2144
- Joined: 22/09/2007 21:10
#18516 Re: Gdje u Sa......
postovani, moze li mi neko pomoci gdje kupiti kondenzirano mlijeko?
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#18517 Re: Gdje u Sa......
Pravo, u konzervi, nigdje.mali Ninja wrote:postovani, moze li mi neko pomoci gdje kupiti kondenzirano mlijeko?
- mali Ninja
- Posts: 2144
- Joined: 22/09/2007 21:10
#18518 Re: Gdje u Sa......
JanuaryJones wrote:Pravo, u konzervi, nigdje.mali Ninja wrote:postovani, moze li mi neko pomoci gdje kupiti kondenzirano mlijeko?
osjecam se vise glupo po trznim centrima trazim kondenzovano mlijeko u konzervi, ljudi me gledaju ko da sam pao sa bandere...
- mali Ninja
- Posts: 2144
- Joined: 22/09/2007 21:10
#18519 Re: Gdje u Sa......
dulche de leche mi je vise karamelasto, to sam napravim, ali ovo bijelo u konzervi, zadnji put jeo prije 25 godina ravno, dosao kontigent iz splita 2 konzerveSarajevo1970 wrote:Ako mislis na "dulce de leche", to i ja trazim.mali Ninja wrote:postovani, moze li mi neko pomoci gdje kupiti kondenzirano mlijeko?
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#18520 Re: Gdje u Sa......
Nema. Tražim već 8 godina kod nas. Nema čak ni u HR. Austrija ili Njemačka.mali Ninja wrote:dulche de leche mi je vise karamelasto, to sam napravim, ali ovo bijelo u konzervi, zadnji put jeo prije 25 godina ravno, dosao kontigent iz splita 2 konzerveSarajevo1970 wrote:Ako mislis na "dulce de leche", to i ja trazim.mali Ninja wrote:postovani, moze li mi neko pomoci gdje kupiti kondenzirano mlijeko?

- musicman80
- Posts: 943
- Joined: 28/07/2015 10:02
- Location: Sarajevo,BiH
#18521 Re: Gdje u Sa......
Pisite distributeru Nestlé I pitajte ga za mlijeko.
- PlayItCoolowski
- Posts: 235
- Joined: 05/08/2013 17:31
#18522 Re: Gdje u Sa......
Da li je neko vidjao u Sarajevu lazy beg ili bean beg stolice?

Ako dodje djevojka gratis, jos bolje

Ako dodje djevojka gratis, jos bolje
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#18523 Re: Gdje u Sa......
.
Last edited by Daryl Dixon on 01/11/2017 08:01, edited 1 time in total.
-
AkumAone
- Posts: 188
- Joined: 08/04/2009 22:36
#18524 Re: Gdje u Sa......
U Heljic supermarketu kod Latinske cuprije. Na kraju marketa u vecem frizideru na vrhu ima tuba 170g marke Nestle. Samo pripremite novcanik, 6,20KM.mali Ninja wrote:postovani, moze li mi neko pomoci gdje kupiti kondenzirano mlijeko?
-
VPSA
- Posts: 524
- Joined: 19/05/2017 14:25
#18525 Re: Gdje u Sa......
Imalo je u Sinkru u Hrasnici prije nekih pola godine barem, valjda ima jos. Cini mi se 60 KM ali nisam siguran.PlayItCoolowski wrote:Da li je neko vidjao u Sarajevu lazy beg ili bean beg stolice?
Ako dodje djevojka gratis, jos bolje
