Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18501 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

kakavdanakneiskustvu wrote:razumio

nema na čemu
Hvala tebi na linku mada dobrog torrenta na vidiku nema nađem jedan koji radi, al' kasni zvuk s slikom..
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66015
Joined: 03/08/2010 19:04

#18502 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

imas na onopj stranici za online gledanje
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18503 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

kakavdanakneiskustvu wrote:imas na onopj stranici za online gledanje
Kasni prijevod, slika užas :D

Bukvalno mi je draže da ne gledam nego da se patim. :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66015
Joined: 03/08/2010 19:04

#18504 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

imaš na kodiju
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#18505 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Optimus09 »

Image
Dodje i njoj kraj,jedna od prvih serija koje sam poceo gledati :thumbup:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18506 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

hipstersko smeče
User avatar
thekupus
Posts: 7388
Joined: 25/06/2011 22:38

#18507 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by thekupus »

90minut wrote:hipstersko smeče
Šta ti tačno smeta u seriji, po ćemu je "smeče"?
Nemojte me shfvatiti pogrešno, serija je preglupa, ali ne kontam ovo što je napisano. Problem je što se likovi bave naukom, ili što igraju D&D? Ne kontam.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18508 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

thekupus wrote:
90minut wrote:hipstersko smeče
Šta ti tačno smeta u seriji, po ćemu je "smeče"?
Nemojte me shfvatiti pogrešno, serija je preglupa, ali ne kontam ovo što je napisano. Problem je što se likovi bave naukom, ili što igraju D&D? Ne kontam.
serija je preglupa
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#18509 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by pici »



pogleda tri epizode u dahu :thumbup: kolko smo imali srece jebote :shock:
User avatar
chakany
Posts: 3447
Joined: 05/09/2010 14:05

#18510 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by chakany »

Na RTL-u od ponedjeljka do četvrtka prva sezona serije The Sinner :sretan:
Mrsko mi je bilo tražiti je po netu, pa mi je ovako draže da je gledam na RTL-u kad bude išla :D
User avatar
Point.
Posts: 33505
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#18511 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Point. »

90minut wrote:
thekupus wrote:
90minut wrote:hipstersko smeče
Šta ti tačno smeta u seriji, po ćemu je "smeče"?
Nemojte me shfvatiti pogrešno, serija je preglupa, ali ne kontam ovo što je napisano. Problem je što se likovi bave naukom, ili što igraju D&D? Ne kontam.
serija je preglupa
Nije preglupa, serija je bila super u onim sezonama dok Sheldon nije pomokrio čarape kod Amy, dok je Howard bio samac i ganjao svaku koku koju je vidio i dok je Leonard sanjao o Penny.

Howard i ona njegova imaju dvoje male djece a vazda bez njih vise kod Leonarda i Penny, u njihovoj kući sve cakum pakum nigdje dječijih igračka svukuda, nigdje djece vazda njih dvoje nesmetano gledaju film, po laptopu vise i sl. Kao otac malog djeteta, zapitam se na kakvoj planeti oni žive. :-D
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#18512 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Raigor Stonehoof »

thekupus wrote:
90minut wrote:hipstersko smeče
Šta ti tačno smeta u seriji, po ćemu je "smeče"?
Nemojte me shfvatiti pogrešno, serija je preglupa, ali ne kontam ovo što je napisano. Problem je što se likovi bave naukom, ili što igraju D&D? Ne kontam.
problem mu je sto ne konta 99% folova :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51260
Joined: 29/06/2011 23:39

#18513 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dječak sa šibicama »

Serija o nerdovima koja negdje u pola ode u Beverli Hills radnju, nigdje veze.

Neke ljubavne price, Sheldon i djevojka, prvo ga predstave kao vanzemaljca za kojeg ne znas ni ima li spolni organ (tad je zapravo i bila simpaticna serija), na kraju su dogurali do zenidbe, nisam gledao ali tako citam. Bjezi...
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18514 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

How i met your mother bar znaš šta gledaš Jimu Parsonsu kad vidiš tintaru odma zaslužuje šamar, a i humor hipstersko smeče vecinom ima toga i u how i met your mother samo 10 puta manje.
NightWatchMember
Posts: 203
Joined: 10/03/2019 14:01

#18515 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by NightWatchMember »

TBBT je ozbiljno sranje. Ko god misli drugačije, operisan je od humora i dobrog ukusa.
User avatar
Dosadno mii
Posts: 3170
Joined: 16/06/2014 20:33

#18516 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dosadno mii »

Bile su dobre prve sezone
Kasnije kad su ubacili one cure katastrofa
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51260
Joined: 29/06/2011 23:39

#18517 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dječak sa šibicama »

90minut wrote:How i met your mother bar znaš šta gledaš Jimu Parsonsu kad vidiš tintaru odma zaslužuje šamar, a i humor hipstersko smeče vecinom ima toga i u how i met your mother samo 10 puta manje.
Sad citam da frajer ima 4 gremija i zlatni globus... sta ti je gej lobi.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18518 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

dječak sa šibicama wrote:
90minut wrote:How i met your mother bar znaš šta gledaš Jimu Parsonsu kad vidiš tintaru odma zaslužuje šamar, a i humor hipstersko smeče vecinom ima toga i u how i met your mother samo 10 puta manje.
Sad citam da frajer ima 4 gremija i zlatni globus... sta ti je gej lobi.
Ma smijesno
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18519 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

serija je bila dobra sve dok ovaj gikan nije zvekn'o Penny. :mrgreen:
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#18520 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kamberovica polje »

Velkoski wrote:serija je bila dobra sve dok ovaj gikan nije zvekn'o Penny. :mrgreen:
Tog je trenutka sa sitcoma serije skrenula u sci fi. :D
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#18521 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by KB9 »

da hoce vise zavrsit onaj cernobil da ga pregledam ko insan za noc :mrgreen:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#18522 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

KB9 wrote:da hoce vise zavrsit onaj cernobil da ga pregledam ko insan za noc :mrgreen:
Bolje jednu po jednu, nije serija koja se može gledati za noć. Treba neko vrijeme između epizoda da se procesira pogledano. :skoljka:
User avatar
dale cooper
Posts: 31379
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#18523 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

I ja čekam da se završi, pa da sve poskidam odjednom. Ne nužno da pogledam sve za noć, ali u par dana. :D Netflix model nas je
sve sjebo'. :| :mrgreen:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#18524 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

meni odgovara ovako. taman kad pogledam epizodu, poslušam podcast pa malo pročitam o stvarnim događanjima iz epizode...bude dosta do naredne.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18525 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

dale cooper wrote:I ja čekam da se završi, pa da sve poskidam odjednom. Ne nužno da pogledam sve za noć, ali u par dana. :D Netflix model nas je
sve sjebo'. :| :mrgreen:
:thumbup:

Štaviše, ne gledam više serije uopšte ako nisu na Netflixu :lol: Pravi FAKIN AMERIKAN :mrgreen:
Post Reply