Eh, sad je već jasnije na koju lokaciju misliš.sitno wrote:Ma da, taj (valjda se pumpa zove Terex)... sa desne strane... Ogroman je, nemoguce je ne primijetiti reklamu.niko_niko_kao_ja wrote: pretpostavljam da misli na onaj u Lukavici, kad se prodje Terex pumpa.
Znaci - od Imzita furaj pravo prema RS-u (sada rade onaj rondo pa je ponekad cesta zatvorena) do Terex pumpe (sa desne strane). Samo jos vrlo malo naprijed i naici ces na Tehnomarket.
Ja i objasnjavanja pravaca...
Mozda je @madnesa negdje drugo kupila (mislim da je jucer ili prekjucer rekla da ga je kupila) pa pitaj nju gdje...
Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
Moderator: anex
-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
#1851 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
- Pasiflora
- Posts: 3838
- Joined: 30/03/2007 20:41
- Location: Bolje bi bilo da je malo dalje
#1852 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
Upravo zbog ovoga sam i ja euforicna!!! Imam malo manje kovrcavu kosu od one na gornjoj slici. Prvi dan kad je operem izgleda dosta dobro. Drugi dan vec lose, a treci jaaaaaako lose. Perem je na 2. ili 3. dan, cisto da ne bih izgledala neuredno...hocunecu wrote:ako je to to, odlicna investicijamadnessa wrote: Mene euforija drži otkako napravih ovaj friz sa četkom, pa se izvinjaJEM što je previše hvalim... Za mene je ovo investicija od koje očekujem povrat u cca mjesec dana (koliko bih se frizerki nadavala da me 'vako ispegla).
pored ulozenog novca meni je nekad vise zao vremena koje izgubim od,do i kod frizera
E sada - od kada imam cetku (hefta
Uz to sam ustedila vrijeme (a i lovu) kod frizera - kako god okrenes (cak i ako nema nikoga u salonu) izgubim sat vremena.
Ovako fino operem kosu, 15 min. mi treba da je osusim (da je izrotiram, kako se zezam sa mojima kuci
- madnessa
- Posts: 1532
- Joined: 13/08/2008 13:26
#1853 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
Ista sam ti, sitno! Prvi dan ok, a drugi je već vežem. Još ako i prvi dan odem na trening onda je odmah svežem. Kako imam okruglo lice i visoko čelo to baš i ne izgleda kako treba, tj. kosa u repu mi baš i ne stoji.
Sada još idu zimski dani i izlazak iz frizeraja polu-mokre i razgrijane glave mi garantuje najmanje 2-3 upale sinusa (sklona sam im) u toku sezone. Tako da sam uštedjela i na frizeru i na lijekovima. O vremenu za posjete frizeraju i ljekarima da ne pričam!
Sada još idu zimski dani i izlazak iz frizeraja polu-mokre i razgrijane glave mi garantuje najmanje 2-3 upale sinusa (sklona sam im) u toku sezone. Tako da sam uštedjela i na frizeru i na lijekovima. O vremenu za posjete frizeraju i ljekarima da ne pričam!
- wild roses
- Posts: 212
- Joined: 05/11/2010 18:10
- Location: Knocking on heavens door
#1854 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
Ko je frizerka?Michun wrote:opet ja sa svojom frizerkom...ona ce ti odraditi to. farbace ti izrastak jednom farbom a ostatk kose drugom - da dobijes istu i da ti posvijetli. ja sam bila haman crna (zajeb) pa me spasila i izasla sam na svijetlo smedju nakon 3-4 farbanja.wild roses wrote:Ima li neko savjet kako da od tamno smeđe boje kose koju sam kanila ili farbala smeđom kanom dobijem svjetlo smeđu boju kose, ima li načina, može li se to uopšte? Frizerka kaže da bi trebala blanširati, ali mi se to neradi.
sad sam srednje semdja, ko prirodna.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#1855 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
imas ppwild roses wrote:Ko je frizerka?Michun wrote:opet ja sa svojom frizerkom...ona ce ti odraditi to. farbace ti izrastak jednom farbom a ostatk kose drugom - da dobijes istu i da ti posvijetli. ja sam bila haman crna (zajeb) pa me spasila i izasla sam na svijetlo smedju nakon 3-4 farbanja.wild roses wrote:Ima li neko savjet kako da od tamno smeđe boje kose koju sam kanila ili farbala smeđom kanom dobijem svjetlo smeđu boju kose, ima li načina, može li se to uopšte? Frizerka kaže da bi trebala blanširati, ali mi se to neradi.
sad sam srednje semdja, ko prirodna.
- semmy
- Posts: 2610
- Joined: 02/02/2007 09:23
- Location: mars
#1856 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
ja danas bila kod hasana i nisam vise tamno smedja...sad sam med plava sa blagim bakrenim odsjajem na vrhovima..prezadovoljna sam 
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#1857 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
jel to taj hasan o kojem svi pricaju ili se meni cini
kazu da je majstor samo takav!
kod narodnog ima salon??
kazu da je majstor samo takav!
kod narodnog ima salon??
- semmy
- Posts: 2610
- Joined: 02/02/2007 09:23
- Location: mars
#1858 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
to je taj hasan o kojem se prica....majstor nad majstorima za sve, pogotovo kad su boje u pitanjuPartizzanka wrote:jel to taj hasan o kojem svi pricaju ili se meni cini
kazu da je majstor samo takav!
kod narodnog ima salon??
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#1859 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
moji su mi o njemu pricali ali ja kontam ono... necu vala biti pokusni kunic - iduci put hocu 
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#1860 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
Kono, ali obavezno, momak zaista dobro radi, i sto forumasica iznad rece, pogotovo kad je farbanje u pitanju. Mani se color shamponaPartizzanka wrote:moji su mi o njemu pricali ali ja kontam ono... necu vala biti pokusni kunic - iduci put hocu
-
lol_sa
- Posts: 99
- Joined: 11/05/2007 18:07
#1861 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
i kolko je farbanje kod njega??? u pitanju je duzina kose do ramena...
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#1862 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
predomislila sam se
juce sma gledala farbe i nekako beze mi sve one boje, mojoj nista ne fali cak imam i viska sad sa tim sijedim hahaha
i jos mi i partizan rece "nisi bona luda takvu kosu farbati"
samo bih se eto sisnula kod tog hasana
juce sma gledala farbe i nekako beze mi sve one boje, mojoj nista ne fali cak imam i viska sad sa tim sijedim hahaha
i jos mi i partizan rece "nisi bona luda takvu kosu farbati"
samo bih se eto sisnula kod tog hasana
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#1863 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
Koje su cijene tog hasana, sisanje, farbanje pramenovi, dajte malo vise detalja, mnogo ga hvale

-
mimsy
- Posts: 389
- Joined: 01/03/2010 11:08
#1864 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
treba mi sampon bez sulfata.gdje ih mogu naci i po kojoj cijeni?
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#1865 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
mislis bez sodium lauryl i laureth sulfata?mimsy wrote:treba mi sampon bez sulfata.gdje ih mogu naci i po kojoj cijeni?
imas takvih...svi sto se vode da su prirodni nemaju sls.
imas urtekram sampone u makroviti koji nemaju sls. kostaju OKO 12KM. imas i natuderm, l'occitane itd itd.
-
mimsy
- Posts: 389
- Joined: 01/03/2010 11:08
#1866 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
[quote="alica.k"][quote="mimsy"]treba mi sampon bez sulfata.gdje ih mogu naci i po kojoj cijeni?[/quote]
mislis bez sodium lauryl i laureth sulfata?
imas takvih...svi sto se vode da su prirodni nemaju sls.
imas urtekram sampone u makroviti koji nemaju sls. kostaju OKO 12KM. imas i natuderm, l'occitane itd itd.[/quote]
hvala puno!
mislis bez sodium lauryl i laureth sulfata?
imas takvih...svi sto se vode da su prirodni nemaju sls.
imas urtekram sampone u makroviti koji nemaju sls. kostaju OKO 12KM. imas i natuderm, l'occitane itd itd.[/quote]
hvala puno!
-
spoky
- Posts: 38
- Joined: 31/10/2008 08:57
#1867 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
dajte cijene kod tog Hasana, ja pod hitno moram nešto uraditi sa kosom( sa ovim što je od nje ostalo, nažalost ošišah se na kratko
(((, u stvari pitanje prije svih pitanja: mogže li farba ili pramenovi na oknivenu kosu?
p.s. ako ko hoce rotirajucu cetku ja bih svoju prodala,samo je upotrijebljena jednom, skontala da nije za mene i stoji u ormaru. prodala bi je za jedan tretman kod tog Hasana
)))))
p.s. ako ko hoce rotirajucu cetku ja bih svoju prodala,samo je upotrijebljena jednom, skontala da nije za mene i stoji u ormaru. prodala bi je za jedan tretman kod tog Hasana
-
Zvrkicaa
- Posts: 63
- Joined: 19/02/2011 00:10
- Location: Sarajevo
#1868 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
Curke ali i decki, kakva su Vasa iskustva sa Fitoval samponom ? 
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
#1869 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
Ima li koja hanuma da se farba sama kuci? Ja se nekad davno farbala i tada sam koristila Palette. I sad,posto mi sijede pocinju opasno izbijati,kontam da opet pocnem sa farbanjem. Imate li nekih preporuka za farbe,cije su dobre,koje koristiti? Jedino sam (bar prije) alergicna bila na Lorealove,svrbila me glava za poluditi kad stavim farbu..
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#1870 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
OK je. Ali moras biti uporna, ukljuciti i tablete bi bilo pozeljno.Zvrkicaa wrote:Curke ali i decki, kakva su Vasa iskustva sa Fitoval samponom ?
-
*mima*
#1871 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
CherryLips wrote:Ima li koja hanuma da se farba sama kuci? Ja se nekad davno farbala i tada sam koristila Palette. I sad,posto mi sijede pocinju opasno izbijati,kontam da opet pocnem sa farbanjem. Imate li nekih preporuka za farbe,cije su dobre,koje koristiti? Jedino sam (bar prije) alergicna bila na Lorealove,svrbila me glava za poluditi kad stavim farbu..
sve su iste ....nema tu neke razlike.....ja sam sve moguce probala......sad koristim...syoss.....ali ja uvijek mijesam boje.....najmanje 3 boje....
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#1872 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
po pricanju frizera a i po licnom iskustvu. palete, najgora farba. kene (kao se pise*mima* wrote:CherryLips wrote:Ima li koja hanuma da se farba sama kuci? Ja se nekad davno farbala i tada sam koristila Palette. I sad,posto mi sijede pocinju opasno izbijati,kontam da opet pocnem sa farbanjem. Imate li nekih preporuka za farbe,cije su dobre,koje koristiti? Jedino sam (bar prije) alergicna bila na Lorealove,svrbila me glava za poluditi kad stavim farbu..
sve su iste ....nema tu neke razlike.....ja sam sve moguce probala......sad koristim...syoss.....ali ja uvijek mijesam boje.....najmanje 3 boje....
syoss, ne znam. ali su dostupne na svakom cosku a i to je bitno.
- Digla_da_kreci
- Posts: 6857
- Joined: 01/05/2010 19:03
#1873 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
Ja sam dosta puta cula da je Palette uzasna farba...valjda previse isusi, osteti, ispere se brzo...sta li...
-
Mariella
- Posts: 3124
- Joined: 29/01/2008 20:41
#1874 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
Ja koristim garnier farbu i super mi je 
-
nera18
- Posts: 1563
- Joined: 27/09/2009 13:35
#1875 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti
smedje nijanse-avon 
