Hayat
Moderator: anex
-
vanjki
- Posts: 2236
- Joined: 26/10/2006 17:37
#1851 Re: Hayat
nemaaaaaaaa...sada ratuje Radoncic sa Svrakicem..Smijesnooooooooooo

-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#1852 Re: Hayat
--------------------open the pendzer wrote:Ima ih ko Kinezamimsy wrote:Kad mu vidis onaj kez tacno znas da nesto mutizonbirile wrote:onaj kloc Muhamed Švrakić,nepresuđeni kriminalac ne silazi sa TV![]()
Koliko ih uopste ima,ovih Svrakica?![]()
Pokusao sam ih par puta nabrojati, ali ne ide, uvijek se neki novi pojavi. Najvise ih je bilo u onim posljeratnim emisijama u kojima se govorilo o znacajnim datumima odbrane Sarajeva, 2. maj i 8. jun `92, posebno za 8. jun, tada se nacickaju u studiju, njih 10 a bar pola su Svrakici. Glava familije obavezno beretka na celenki, sa ljiljanima, i onda oni pricaju kako su oni odbranili Stari grad i kako su Svrakici organizovali ovo, ono, tamo, `vamo.
Ja se ne sjecam nijednog Svrakica na Vidikovcu 8. juna `92, sjecam se Alije Miladina sa protivoklopnim bacacem i rahmetli Dine Magode koji je i zijanio glavu jer su ovakvi kao Svrakici, podrumasi i cuvari vreca a pijeskom po stabovima, odlucili da ne treba slati pomoc na tada oslobodjeni Vidikovac. Dok se cekalo pojacanje, Dino je dobio rafal. I ne samo on, vise poginulih je bilo kod kontranapada cetnika, nego na proboju prema gore.
O tome naravno Hayat i slicni mediji nikada nece ni rijec reci.
ni o ubistvu svata,"izgnanstvu" u Tursku,Italiju....
- opa22
- Posts: 1683
- Joined: 02/04/2010 15:20
#1853 Re: Hayat
Autor: Aldina Hasanović | 15. 05. 2011 - 15:34 | 0 komentara
NTV Hayat pokreće novi kanal čija tematika će generalno biti posvećena muzici iz Hayatove produkcije (Hayat Production) i prema svemu sudeći kanal bi trebao nositi naziv Music TV Hayat. Kanal se trenutno nalazi u testnoj fazi, a prema najavi prvo bi se trebao pojaviti u ponudi BH Telecom Moja TV IPTV usluge.
Trenutno ne postoje najave kada bi se ovaj kanal mogao pojaviti na satelitu, iako je poznato da NTV Hayat emitira 2 svoja satelitska kanala na satelitu Eutelsat W2 na poziciji 16 stepeni istočno i to Hayat TV BiH i Hayat TV Sat.
Zanimljivo je da kanal Hayat TV Sat se emitira prilagođeno za gledaoce iz Amerike i Australije, dok kanal Hayat TV BiH svojom programskom šemom ne odskače od TV programa Hayat koji se emitira putem zemaljske mreže.
Televizija Hayat je osnovana 24. aprila 1992. godine u Sarajevu, i u privatnom je vlasništvu.
- iPod
- Posts: 1801
- Joined: 20/11/2006 17:20
#1854 Re: Hayat
http://teve.ba/article/1823/ekskluzivno-hayat-music-tv
Evo ima i Live stream kanala, sada bio Dino Merlin
, nije lose ovo sto vidim.
Evo ima i Live stream kanala, sada bio Dino Merlin
- argyle
- Posts: 1911
- Joined: 17/10/2010 09:56
- Location: Džamahirija Bosna
#1855 Re: Hayat
iPod wrote:http://teve.ba/article/1823/ekskluzivno-hayat-music-tv
Evo ima i Live stream kanala, sada bio Dino Merlin, nije lose ovo sto vidim.
sad ide Patrick Swayze
-
treger
- Posts: 177
- Joined: 13/03/2007 12:58
#1856 Re: Hayat
Evo vidim i ja da ovo fkt radi...
16:9 prosto ne mogu da vjerujem
bravisimo 
samo da bude dobra muzika, za sad sam zadovoljna
16:9 prosto ne mogu da vjerujem
samo da bude dobra muzika, za sad sam zadovoljna
- iPod
- Posts: 1801
- Joined: 20/11/2006 17:20
#1857 Re: Hayat
nije lose, ja sam prvi put kada sam citao vijest vidjeo da je bilo u 4:3, ali eto sada preko Internet Explorera (nece mi sa Firefoxom stream) mogao da gledam, nije loša muzika, samo da ne bude previse narodnjaka.treger wrote:Evo vidim i ja da ovo fkt radi...
16:9 prosto ne mogu da vjerujembravisimo
samo da bude dobra muzika, za sad sam zadovoljna
-
treger
- Posts: 177
- Joined: 13/03/2007 12:58
#1858 Re: Hayat
meni na firefox normala radi..samo nisam imala neki plugin pa sam to download
za firefox wmp plugin
evo je J LO trći po plaži
za firefox wmp plugin
evo je J LO trći po plaži
- BSn
- Posts: 4938
- Joined: 12/09/2006 15:49
- Location: Kad se hoce, pa lijevo...
#1859 Re: Hayat
Pokrecu jos jedan kanala bez programa. 
-
treger
- Posts: 177
- Joined: 13/03/2007 12:58
#1860 Re: Hayat
skupa je pamet, a najgore kad je čovjek nesretanBSn wrote:Pokrecu jos jedan kanala bez programa.
- BSn
- Posts: 4938
- Joined: 12/09/2006 15:49
- Location: Kad se hoce, pa lijevo...
#1861 Re: Hayat
Ocekivan komentar od ocekivane osobe. 
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#1862 Re: Hayat
To nešto kao Balkanika 
-
treger
- Posts: 177
- Joined: 13/03/2007 12:58
#1863 Re: Hayat
vidim da idu i strani spotovi i to dobri, onda nije ko balkanikaema_ wrote:To nešto kao Balkanika
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#1864 Re: Hayat
Nemam ja na tv-u, pustila ovaj live stream, a napisala sam KAO , znači malo Serdar Ortac, malo Severina, malo narodne
I eto oni dodali i nešto zapadne...
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#1865 Re: Hayat
Ima li to na Mojoj TV?
-
treger
- Posts: 177
- Joined: 13/03/2007 12:58
#1866 Re: Hayat
piše na ovom dole što se vrti..uskoro, samo u ponudi MOJE TVEntropio wrote:Ima li to na Mojoj TV?
i ja gledam preko stream
ako neko ima neka javi
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#1867 Re: Hayat
Čuj 3 programa
Jel se to oni zajebb
Jel se to oni zajebb
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#1868 Re: Hayat
StupskaBitanga wrote:Čuj 3 programa![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Jel se to oni zajebb
-
k3_h3
- Posts: 55
- Joined: 04/02/2011 01:31
#1869 Re: Hayat
Zna li neko zasto nema vise programa hayata u tv extra ni anteni koji dolaze petkom sa dnevnim novinama, dnevniavaz i oslobodjenje??
Cudna situacija, da se nisu zavadili
Cudna situacija, da se nisu zavadili
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#1870 Re: Hayat
Jesu.k3_h3 wrote:Zna li neko zasto nema vise programa hayata u tv extra ni anteni koji dolaze petkom sa dnevnim novinama, dnevniavaz i oslobodjenje??
Cudna situacija, da se nisu zavadili
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#1871 Re: Hayat
Nema ni TV1 čini mi se
Ma to su Avazovi fazoni, o čemu oni ne pišu nije se ni desilo 
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#1872 Re: Hayat
ja jedva cekam. nadam se da ce poslije 12 za nas nesto starije biti kakav prikladan program, kao na primjer selma i verena u strastvenom homosexualnom sexu.
- plain vanilla
- Posts: 70249
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#1873 Re: Hayat
gluho bilokaranana wrote:ja jedva cekam. nadam se da ce poslije 12 za nas nesto starije biti kakav prikladan program, kao na primjer selma i verena u strastvenom homosexualnom sexu.
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#1874 Re: Hayat
Mogle bi proći kao mati i kćerka... mogućnosti su neograničene 
- plain vanilla
- Posts: 70249
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#1875 Re: Hayat
i opet, gluho biloultima_palabra wrote:Mogle bi proći kao mati i kćerka... mogućnosti su neograničene
sad kontam, imamo li kakvo musko da im se pridruzi

