Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
vanjki
Posts: 2236
Joined: 26/10/2006 17:37

#1851 Re: Hayat

Post by vanjki »

nemaaaaaaaa...sada ratuje Radoncic sa Svrakicem..Smijesnooooooooooo :D :D
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#1852 Re: Hayat

Post by zonbirile »

open the pendzer wrote:
mimsy wrote:
zonbirile wrote:onaj kloc Muhamed Švrakić,nepresuđeni kriminalac ne silazi sa TV
Kad mu vidis onaj kez tacno znas da nesto muti :D
Koliko ih uopste ima,ovih Svrakica?
Ima ih ko Kineza :D

Pokusao sam ih par puta nabrojati, ali ne ide, uvijek se neki novi pojavi. Najvise ih je bilo u onim posljeratnim emisijama u kojima se govorilo o znacajnim datumima odbrane Sarajeva, 2. maj i 8. jun `92, posebno za 8. jun, tada se nacickaju u studiju, njih 10 a bar pola su Svrakici. Glava familije obavezno beretka na celenki, sa ljiljanima, i onda oni pricaju kako su oni odbranili Stari grad i kako su Svrakici organizovali ovo, ono, tamo, `vamo.

Ja se ne sjecam nijednog Svrakica na Vidikovcu 8. juna `92, sjecam se Alije Miladina sa protivoklopnim bacacem i rahmetli Dine Magode koji je i zijanio glavu jer su ovakvi kao Svrakici, podrumasi i cuvari vreca a pijeskom po stabovima, odlucili da ne treba slati pomoc na tada oslobodjeni Vidikovac. Dok se cekalo pojacanje, Dino je dobio rafal. I ne samo on, vise poginulih je bilo kod kontranapada cetnika, nego na proboju prema gore.

O tome naravno Hayat i slicni mediji nikada nece ni rijec reci.
--------------------
ni o ubistvu svata,"izgnanstvu" u Tursku,Italiju....
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#1853 Re: Hayat

Post by opa22 »

Autor: Aldina Hasanović | 15. 05. 2011 - 15:34 | 0 komentaraImage

NTV Hayat pokreće novi kanal čija tematika će generalno biti posvećena muzici iz Hayatove produkcije (Hayat Production) i prema svemu sudeći kanal bi trebao nositi naziv Music TV Hayat. Kanal se trenutno nalazi u testnoj fazi, a prema najavi prvo bi se trebao pojaviti u ponudi BH Telecom Moja TV IPTV usluge.
Trenutno ne postoje najave kada bi se ovaj kanal mogao pojaviti na satelitu, iako je poznato da NTV Hayat emitira 2 svoja satelitska kanala na satelitu Eutelsat W2 na poziciji 16 stepeni istočno i to Hayat TV BiH i Hayat TV Sat.
Zanimljivo je da kanal Hayat TV Sat se emitira prilagođeno za gledaoce iz Amerike i Australije, dok kanal Hayat TV BiH svojom programskom šemom ne odskače od TV programa Hayat koji se emitira putem zemaljske mreže.
Televizija Hayat je osnovana 24. aprila 1992. godine u Sarajevu, i u privatnom je vlasništvu.
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#1854 Re: Hayat

Post by iPod »

http://teve.ba/article/1823/ekskluzivno-hayat-music-tv

Evo ima i Live stream kanala, sada bio Dino Merlin :D , nije lose ovo sto vidim.
User avatar
argyle
Posts: 1911
Joined: 17/10/2010 09:56
Location: Džamahirija Bosna

#1855 Re: Hayat

Post by argyle »

iPod wrote:http://teve.ba/article/1823/ekskluzivno-hayat-music-tv

Evo ima i Live stream kanala, sada bio Dino Merlin :D , nije lose ovo sto vidim.
:thumbup:

sad ide Patrick Swayze

treger
Posts: 177
Joined: 13/03/2007 12:58

#1856 Re: Hayat

Post by treger »

Evo vidim i ja da ovo fkt radi...
16:9 prosto ne mogu da vjerujem :) bravisimo :)
samo da bude dobra muzika, za sad sam zadovoljna :thumbup:
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#1857 Re: Hayat

Post by iPod »

treger wrote:Evo vidim i ja da ovo fkt radi...
16:9 prosto ne mogu da vjerujem :) bravisimo :)
samo da bude dobra muzika, za sad sam zadovoljna :thumbup:
nije lose, ja sam prvi put kada sam citao vijest vidjeo da je bilo u 4:3, ali eto sada preko Internet Explorera (nece mi sa Firefoxom stream) mogao da gledam, nije loša muzika, samo da ne bude previse narodnjaka.
treger
Posts: 177
Joined: 13/03/2007 12:58

#1858 Re: Hayat

Post by treger »

meni na firefox normala radi..samo nisam imala neki plugin pa sam to download
za firefox wmp plugin :)
evo je J LO trći po plaži :)
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#1859 Re: Hayat

Post by BSn »

Pokrecu jos jedan kanala bez programa. :D
treger
Posts: 177
Joined: 13/03/2007 12:58

#1860 Re: Hayat

Post by treger »

BSn wrote:Pokrecu jos jedan kanala bez programa. :D
skupa je pamet, a najgore kad je čovjek nesretan :D :-)
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#1861 Re: Hayat

Post by BSn »

Ocekivan komentar od ocekivane osobe. :D
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#1862 Re: Hayat

Post by ema_ »

To nešto kao Balkanika :zoka:
treger
Posts: 177
Joined: 13/03/2007 12:58

#1863 Re: Hayat

Post by treger »

ema_ wrote:To nešto kao Balkanika :zoka:
vidim da idu i strani spotovi i to dobri, onda nije ko balkanika :) a još je i 16:9 :D
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#1864 Re: Hayat

Post by ema_ »

Nemam ja na tv-u, pustila ovaj live stream, a napisala sam KAO , znači malo Serdar Ortac, malo Severina, malo narodne :wink: I eto oni dodali i nešto zapadne...
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#1865 Re: Hayat

Post by Entropio »

Ima li to na Mojoj TV?
treger
Posts: 177
Joined: 13/03/2007 12:58

#1866 Re: Hayat

Post by treger »

Entropio wrote:Ima li to na Mojoj TV?
piše na ovom dole što se vrti..uskoro, samo u ponudi MOJE TV
i ja gledam preko stream
ako neko ima neka javi
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#1867 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

Čuj 3 programa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jel se to oni zajebb
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#1868 Re: Hayat

Post by sheilak »

StupskaBitanga wrote:Čuj 3 programa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jel se to oni zajebb

:lol: :lol: :lol:
k3_h3
Posts: 55
Joined: 04/02/2011 01:31

#1869 Re: Hayat

Post by k3_h3 »

Zna li neko zasto nema vise programa hayata u tv extra ni anteni koji dolaze petkom sa dnevnim novinama, dnevniavaz i oslobodjenje??
Cudna situacija, da se nisu zavadili :P
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#1870 Re: Hayat

Post by ladyblue18 »

k3_h3 wrote:Zna li neko zasto nema vise programa hayata u tv extra ni anteni koji dolaze petkom sa dnevnim novinama, dnevniavaz i oslobodjenje??
Cudna situacija, da se nisu zavadili :P
Jesu. :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#1871 Re: Hayat

Post by ultima_palabra »

Nema ni TV1 čini mi se :-) Ma to su Avazovi fazoni, o čemu oni ne pišu nije se ni desilo :oops:
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#1872 Re: Hayat

Post by karanana »

ja jedva cekam. nadam se da ce poslije 12 za nas nesto starije biti kakav prikladan program, kao na primjer selma i verena u strastvenom homosexualnom sexu.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70249
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1873 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

karanana wrote:ja jedva cekam. nadam se da ce poslije 12 za nas nesto starije biti kakav prikladan program, kao na primjer selma i verena u strastvenom homosexualnom sexu.
gluho bilo :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#1874 Re: Hayat

Post by ultima_palabra »

Mogle bi proći kao mati i kćerka... mogućnosti su neograničene :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70249
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1875 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

ultima_palabra wrote:Mogle bi proći kao mati i kćerka... mogućnosti su neograničene :D
i opet, gluho bilo :mrgreen:

sad kontam, imamo li kakvo musko da im se pridruzi :roll:
Post Reply