


Moderators: Charuga, Tomahawk11
Amsale brate
Da se naježiš.
OdličnoButmiran wrote:
Dok sam gledao baš sam to pomislio. Njihov nešto pametuje o Sarajevu i Hordama, nešto on filozofira, zna sve.omega369 wrote:simpa retrospektiva jednog vremena. filozofija i demagogija su uvijek bila jaca strana kona![]()
a izbor pjesama je FUUUJ![]()
Gdje i kako se ova majica može naručiti?
Kako ide ova pjesma na 26:06, maloprije sam slusao ima torcida slicnuButmiran wrote:
http://www.youtube.com/watch?v=y_xC4EP8zPccaptainjack wrote:Kako ide ova pjesma na 26:06, maloprije sam slusao ima torcida slicnuButmiran wrote: