Meni su svake dobre bile i po kiši dok se nisu poderale pa protopile.-LIBERO- wrote:Drugovi, a i drugarice, hajde prijedlozi za tene koje su se dobro pokazale za kisu???
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#1851 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#1852 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
-LIBERO- wrote:Drugovi, a i drugarice, hajde prijedlozi za tene koje su se dobro pokazale za kisu???

-
pakica_
- Posts: 6200
- Joined: 22/08/2011 17:23
- Location: rajvoSa
#1853 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Afanasi_94 wrote:-LIBERO- wrote:Drugovi, a i drugarice, hajde prijedlozi za tene koje su se dobro pokazale za kisu???
obzirom da samo nosim tene, a najcesce dunkice, mogu da kazem slobodno uzmi njih
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#1854 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
FujMa ja ba wrote:Poslat cu ti ja fedexom iz dijaspore.anonimnaosoba wrote:Nisu u dobrim bojama, samo 100% fluorescentno ili crveno ovdje moze
Zna li ko ima li ovakvih Maxica ovdje kupiti ?
Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2i to roza, only for you.
@ LIBERO
Vec su ti gore rekli za impregnacijski sprej, vidim, definitivno ti je on najjeftinija, a dobra (necu reci najbolja jer je koza na nogama sigurnija) solucija...
Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2
- Ma ja ba
- Posts: 1477
- Joined: 18/11/2011 13:48
- Location: Ni na nebu, ni na zemlji.
#1855 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ti si muskarac s predrasudama.anonimnaosoba wrote:FujMa ja ba wrote:Poslat cu ti ja fedexom iz dijaspore.anonimnaosoba wrote:Nisu u dobrim bojama, samo 100% fluorescentno ili crveno ovdje moze
Zna li ko ima li ovakvih Maxica ovdje kupiti ?
Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2i to roza, only for you.
![]()
Hajde dobro, necu roza, poslat cu ti ove svoje limunaste.
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#1856 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ove su najbolje od svih tih


- Ma ja ba
- Posts: 1477
- Joined: 18/11/2011 13:48
- Location: Ni na nebu, ni na zemlji.
#1857 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
pa dobro sad, ja sam curica pa sam si kupila te limunaste.
nije bilo rozahli.
inace dobre su plave.
inace dobre su plave.
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#1858 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nisu ni one loše, uz šuškavac gotiva
Dosta off-topica
Dosta off-topica
- isie
- Posts: 131
- Joined: 23/09/2010 22:42
- Location: Sarajevo
- Contact:
- UltrasNaBaterije
- Posts: 580
- Joined: 28/08/2009 14:51
- Location: Grbavica-zgrade u nizu, u kopu-jedan drugom uvijek blizu
#1861 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Imaš u sportlajfu crnu i bijelu novu kolekciju Racera, ima i plava lijepa je varijanta. Možda nađeš i u Planici i Alpini u Mercatoru... Zelene i žute sam naručio preko interneta. Patika je super lagana odlična!bracika25 wrote:Gdje si ih nabavio i zna li neko od forumaša ima li gdje u sarajevu da se kupe??UltrasNaBaterije wrote:https://www.google.ba/search?q=adidas+r ... 47&bih=680
Samo ove, i to imam 6 boja!
-
mali_balon
- Posts: 14559
- Joined: 12/09/2012 09:57
#1862 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
E ljudi smori me na fesju reklama pridaja patika i satova, i ja napokon kliknem i udjem, za satove kaze da su replike a sta mislite o tenama koliko sam vidio vecina je air max i na nekim kao i pise gdje ide cip.
Pa me zanima jel to neki kinaski fuseraj ili je fakat oridzidzi
Pa me zanima jel to neki kinaski fuseraj ili je fakat oridzidzi
- brad90
- Posts: 698
- Joined: 28/05/2011 07:37
- Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA
#1863 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
kidanje, dze si ovo zbavio i koliko rapa ?madFlava wrote:
-
Ujedam
- Posts: 4121
- Joined: 16/03/2012 13:47
#1864 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jesu fine te muške Hummel
Neko ima ukusa 
- Skream
- Posts: 1739
- Joined: 11/11/2010 02:26
- Location: Night Shift
#1865 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
sorry nisu tene
jel iko vidio ovakve čize kod nas negdje?

jel iko vidio ovakve čize kod nas negdje?

-
rapptor
- Posts: 64
- Joined: 09/08/2013 03:36
- Location: Afghanistan
#1866 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Kanadjanke, imaju na Amazonu, 78 dolara, postarina za BiH 23 dolara..neda mi se sad trazit, nemam vremena..
- Skream
- Posts: 1739
- Joined: 11/11/2010 02:26
- Location: Night Shift
#1867 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nisu ovo kanađanke, al nema veze
kad bi bila ta cijena, to bi bilo super
hvala u svakom slučaju
kad bi bila ta cijena, to bi bilo super
hvala u svakom slučaju
- limunada25
- Posts: 1928
- Joined: 23/06/2010 14:20
#1868 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

momak nosi ove, kaze da su mu udobne
- BadCopy
- Posts: 2941
- Joined: 18/09/2013 23:01
- Location: Beton
-
Asim_Brkan
- Posts: 34
- Joined: 15/06/2013 21:45
#1870 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
može samo pitanje, ne tiče se patika, nego čizmi. Gdje mogu kupiti Nike Mandara čizme, i koja im je cijena otprilike? Mrsko mi stavljat sliku, možete izguglati. 
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1871 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Hodam bos.
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#1872 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Oko 2 stoje u Sport Life-uAsim_Brkan wrote:može samo pitanje, ne tiče se patika, nego čizmi. Gdje mogu kupiti Nike Mandara čizme, i koja im je cijena otprilike? Mrsko mi stavljat sliku, možete izguglati.
Imas i Nike Manoa, slicna cijena, a i izgledom slicne, pa ako ne nadjes prve da ti odgovaraju, probaj druge
Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2
-
rapptor
- Posts: 64
- Joined: 09/08/2013 03:36
- Location: Afghanistan
#1873 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Kolega, ja imam te Najkice, dobre su, ali te kozne, boje pjeska su mi pustile vodu sa strana.Ja inace nosim Haix, pogledaj njih vrhunske su. Imam mnogo cizama ali nebitno, recomo BAIT susuper ali Haix su extra.
http://www.tacticalbootstore.com/images ... high_l.jpg
http://www.tacticalbootstore.com/haix-3 ... -3996.html
http://www.tacticalbootstore.com/images ... high_l.jpg
http://www.tacticalbootstore.com/haix-3 ... -3996.html
-
rapptor
- Posts: 64
- Joined: 09/08/2013 03:36
- Location: Afghanistan
#1874 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Kolega.Te Nike ja imam, i dva puta mi vec pustaju vodu.Dobre su za suho i vjeruj mi nista drugo. Ako zelis prave cizme, koje su prozracne, udobne, jake i vodootporne, onda vidi ovako..Haix,Bates,Under Armour, Rocky ili 5.11. Sve kostaju naravno, ali takve cizme nose americki marinci, S.W.A.T.,itd. Ja imam po jedne od svakih, nabavio sam ih, i govorim ti iz prve ruke. Udonost po zimi i po suncu je supre, nema da noge smrde, nema da zuljaju, nema da pustaju vodu, a ti opet vidi. Evo ti sajt pa vidi o cemu govorim..
http://www.tacticalbootstore.com/
Ja imam ove modele koje nosim svakodnevno..
http://www.tacticalbootstore.com/511-ta ... -3760.html
http://www.tacticalbootstore.com/rocky- ... -4384.html
http://www.tacticalbootstore.com/haix-2 ... -4022.html
http://www.tacticalbootstore.com/origin ... -3971.html
I ove Bates http://www.alliedtactical.com/wp-conten ... -Boots.jpg
A ove Bates su mi najdraze.. http://simage1.sportsmansguide.com/adim ... 611_ts.jpg
P.S.-Sorry, stavio sam sliku zenskih jednih, ali iste su i muske, ne da mi se prepravljat..
http://www.tacticalbootstore.com/
Ja imam ove modele koje nosim svakodnevno..
http://www.tacticalbootstore.com/511-ta ... -3760.html
http://www.tacticalbootstore.com/rocky- ... -4384.html
http://www.tacticalbootstore.com/haix-2 ... -4022.html
http://www.tacticalbootstore.com/origin ... -3971.html
I ove Bates http://www.alliedtactical.com/wp-conten ... -Boots.jpg
A ove Bates su mi najdraze.. http://simage1.sportsmansguide.com/adim ... 611_ts.jpg
P.S.-Sorry, stavio sam sliku zenskih jednih, ali iste su i muske, ne da mi se prepravljat..
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#1875 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jbg, nema tih marki kod nas 
Sent from my ST23i using Tapatalk 4
Sent from my ST23i using Tapatalk 4



