SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#1851 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Fakat ko odobrava ova sredstva i na osnovu cega?
-
BadBoy
- Posts: 9605
- Joined: 01/11/2005 21:55
#1852 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kako će bit druga treba svega ti pa vidiš da je ista haljina, ista vodka, ista njemu majica, očito dvije slike iz iste serijekaranana wrote:jesu ovo 3 razlicite trebe?
zadnja dobra pravo. nekako ima onaj nevino-jebacki izgled i pogled.
edit: ali cini se da je ovo ipak ista treba. ali izgleda toliko drugacije u trecoj slici.
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#1853 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
cuj potrebe zatvora u zenici znaci tamo moze jest pit ko sta hoce.to ispade hotel.
i jos se cudimo kad pisu kako im je tamo dobro.kako nece bolje pojedu nego kuci.
penzioneri kopajte po kantama dok se bagra hrani zlatnom kasikom u zatvoru.fuj.
i jos se cudimo kad pisu kako im je tamo dobro.kako nece bolje pojedu nego kuci.
penzioneri kopajte po kantama dok se bagra hrani zlatnom kasikom u zatvoru.fuj.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#1854 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Znaci na slobodi sam zgoljo nemam marke za ove kreatine klince palce napravim belaj i eto i kreatina i misica na silu i onda pravi probleme po gradu
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#1855 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
da možeš da praviš više belaja
prevencija, do jaja...
prevencija, do jaja...
-
Fox_Fox
- Posts: 274
- Joined: 18/03/2014 18:39
#1856 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ako penzioneri cuju za ovo pocet ce praviti opasna sranja samo kako bi otisli u zenicu da jedu ko ljudiradiša wrote:cuj potrebe zatvora u zenici znaci tamo moze jest pit ko sta hoce.to ispade hotel.![]()
i jos se cudimo kad pisu kako im je tamo dobro.kako nece bolje pojedu nego kuci.
penzioneri kopajte po kantama dok se bagra hrani zlatnom kasikom u zatvoru.fuj.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#1857 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
kreatinsko popravni zavod zenica
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#1858 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 21:36, edited 1 time in total.
- haris0032
- Posts: 1470
- Joined: 02/06/2012 19:27
- Location: 11541
#1859 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vješalica wrote:kreatinsko proteinski zavod zenica
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#1860 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
to se kupuje koliko ja znamultima_palabra wrote:Na osnovu cega imaju pravo na to?
znači odrade nešto u zatvoru za dnevnicu i onda kupuju šta hoće unutar zatvora
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#1861 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne, vec to ide na teret institucije.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52662
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#1862 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ma i ja mislim da im je to nabavljeno. što bi se onda pisalo da je na teret institucije to nabavljeno?
- holowey
- Posts: 10852
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#1863 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
oni rade i zarade za dnevnice, ne mogu izaci do konzuma nego kupuju u zatvorskoj prodavnici... kao musterije traze odredjenu robu u prodavnici... ko vrsi nabavu za tu prodavnicu? sa cijeg racuna se placaju fakture? ovi suplementi nisu ilegalna roba pa ne vidim problem ako su placeni zaradjenim dnevnicama...Chmoljo wrote:ma i ja mislim da im je to nabavljeno. što bi se onda pisalo da je na teret institucije to nabavljeno?
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52662
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#1864 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ja, ali onda to nije na teret institucije, pa je ova vijest onda obični spin.
- insaneinthebrain
- Posts: 25461
- Joined: 12/08/2013 12:51
#1865 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
fakat treba vise policije po trebavicu, ovo isto divlji zapad
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160611018
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160611018
- holowey
- Posts: 10852
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#1866 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
svako se danas naziva novinar, informacije se vade iz konteksta pa uz bombasticne naslove kupuju klikove... a i izbori su blizu...Chmoljo wrote:ja, ali onda to nije na teret institucije, pa je ova vijest onda obični spin.
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#1867 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
proslu subotu jedna patrola pije kafu u onom hoteluinsaneinthebrain wrote:fakat treba vise policije po trebavicu, ovo isto divlji zapad![]()
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160611018
-
Fox_Fox
- Posts: 274
- Joined: 18/03/2014 18:39
#1868 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
KS policija ili IS policija? Kome pripada hotel? Ili je kao i kad se ide na Bjelasnicu preko Lukavice. 20 metare KS, 20 metara ISAmirBaa wrote:proslu subotu jedna patrola pije kafu u onom hoteluinsaneinthebrain wrote:fakat treba vise policije po trebavicu, ovo isto divlji zapad![]()
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160611018![]()
-
kolodvorzoo
- Posts: 82
- Joined: 03/09/2015 12:31
#1869 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/crna ... rom/172326 Bgm ovaj fino dobio sto sulju domca opali autom
- hrasno38
- Posts: 34065
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#1870 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Trenutno je u Kotormanicevoj tj skoro citav dan frka oko parkinga jer Sead Bajramovic sa Ilidze kojem iza ledja stoji Fikret Prevljak silom hoce da zauzme parcelu i otvori parking iako nema apsolutno potrebne papire. Da bi zastrasili ljude doveli su GAMU i prekrsili jos jedan zakon a to je "zakon o zastitarskim agencijama" Clan 5 koji kaze
"Poslovi zaštite ljudi i imovine ne podrazumijevaju uličnu ophodnju.
Pod uličnom ophodnjom podrazumijeva se kretanje jedne ili više osoba radi obavljanja poslova zaštite ljudi ili imovine u naselju, u prometnim objektima, na moru, rijekama ili jezerima, te u industrijskim i prometnim središtima i u turističkim mjestima."
Ljudima koji hoce tu da parkiraju prijete i ne daju im da parkiraju iako je jutros bila i inspekcija i utvrdila da nemaju potrebne dozvole a policija po ko zna koji put ne radi svoj posao i dozvoljava kabadahijama i kriminalcima da rade sta hoce mada su 100% svjesni da krse zakon. Naravno bespotrebno je pricati ko je platio GAMU i da je Prevljak bivsi policajac koji uzgred drzi sve parkinge po Ilidzi i skriva se iza firme ovog papcine Seada Bajramovica.
Pa dokle vise majku mu jebem u ovom gradu ce se provoditi sila jer jedino su im se suprostavili stanari zgrade pored parkinga i to porodica u kojoj ima jedan muskarac koji je bio maloljetni pripadnik A BiH i porodica bivseg pripadnika specijalne jedinice pod nadimkom Gigo.
Je li to ta SDA demokratija gdje vlada zakon jacega i gdje se bez obzita na nalaze inspekcije silom moze sve jer iza toga stoji vijecnik u skupstini KS!!!!!
Jutros sam tu prolazio i posto poznajem tu porodicu radi rahmetli Gige su mi svu pricu ispricali da prosto nisam mogao da vjerujem da se to desava u glavnom gradu BiH.
Fikret Prevljak je inace poznat po sarajevskom ratnom tunelu kojega je drzao citav rat a onda par dana prije penzije dobio cin generala. Naravno njegovu borbu krase dvije vile na Jablanickom jezeru napravljene od sverca kroz sarajevski tunel i takav covjek sjedi danas u klupama KS a da tuzilastvo i ostale agencije boli cuna. Naravno i na kraju ona poznata "U JEDINSTVU JE SPAS" dok ja kradem ti mi cuvas ledja!!!

I da ne zaboravim spomenuti najtirazniji BH list Avaz kojeg zaboli cundara za sve ovo jer sad su koalicija iako su ih ljudi pozivali da dodju.
"Poslovi zaštite ljudi i imovine ne podrazumijevaju uličnu ophodnju.
Pod uličnom ophodnjom podrazumijeva se kretanje jedne ili više osoba radi obavljanja poslova zaštite ljudi ili imovine u naselju, u prometnim objektima, na moru, rijekama ili jezerima, te u industrijskim i prometnim središtima i u turističkim mjestima."
Ljudima koji hoce tu da parkiraju prijete i ne daju im da parkiraju iako je jutros bila i inspekcija i utvrdila da nemaju potrebne dozvole a policija po ko zna koji put ne radi svoj posao i dozvoljava kabadahijama i kriminalcima da rade sta hoce mada su 100% svjesni da krse zakon. Naravno bespotrebno je pricati ko je platio GAMU i da je Prevljak bivsi policajac koji uzgred drzi sve parkinge po Ilidzi i skriva se iza firme ovog papcine Seada Bajramovica.
Pa dokle vise majku mu jebem u ovom gradu ce se provoditi sila jer jedino su im se suprostavili stanari zgrade pored parkinga i to porodica u kojoj ima jedan muskarac koji je bio maloljetni pripadnik A BiH i porodica bivseg pripadnika specijalne jedinice pod nadimkom Gigo.
Je li to ta SDA demokratija gdje vlada zakon jacega i gdje se bez obzita na nalaze inspekcije silom moze sve jer iza toga stoji vijecnik u skupstini KS!!!!!
Jutros sam tu prolazio i posto poznajem tu porodicu radi rahmetli Gige su mi svu pricu ispricali da prosto nisam mogao da vjerujem da se to desava u glavnom gradu BiH.
Fikret Prevljak je inace poznat po sarajevskom ratnom tunelu kojega je drzao citav rat a onda par dana prije penzije dobio cin generala. Naravno njegovu borbu krase dvije vile na Jablanickom jezeru napravljene od sverca kroz sarajevski tunel i takav covjek sjedi danas u klupama KS a da tuzilastvo i ostale agencije boli cuna. Naravno i na kraju ona poznata "U JEDINSTVU JE SPAS" dok ja kradem ti mi cuvas ledja!!!
I da ne zaboravim spomenuti najtirazniji BH list Avaz kojeg zaboli cundara za sve ovo jer sad su koalicija iako su ih ljudi pozivali da dodju.
-
Fox_Fox
- Posts: 274
- Joined: 18/03/2014 18:39
#1871 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Otpor je uzaludan!hrasno38 wrote:Trenutno je u Kotormanicevoj tj skoro citav dan frka oko parkinga jer Sead Bajramovic sa Ilidze kojem iza ledja stoji Fikret Prevljak silom hoce da zauzme parcelu i otvori parking iako nema apsolutno potrebne papire. Da bi zastrasili ljude doveli su GAMU i prekrsili jos jedan zakon a to je "zakon o zastitarskim agencijama" Clan 5 koji kaze
"Poslovi zaštite ljudi i imovine ne podrazumijevaju uličnu ophodnju.
Pod uličnom ophodnjom podrazumijeva se kretanje jedne ili više osoba radi obavljanja poslova zaštite ljudi ili imovine u naselju, u prometnim objektima, na moru, rijekama ili jezerima, te u industrijskim i prometnim središtima i u turističkim mjestima."
Ljudima koji hoce tu da parkiraju prijete i ne daju im da parkiraju iako je jutros bila i inspekcija i utvrdila da nemaju potrebne dozvole a policija po ko zna koji put ne radi svoj posao i dozvoljava kabadahijama i kriminalcima da rade sta hoce mada su 100% svjesni da krse zakon. Naravno bespotrebno je pricati ko je platio GAMU i da je Prevljak bivsi policajac koji uzgred drzi sve parkinge po Ilidzi i skriva se iza firme ovog papcine Seada Bajramovica.
Pa dokle vise majku mu jebem u ovom gradu ce se provoditi sila jer jedino su im se suprostavili stanari zgrade pored parkinga i to porodica u kojoj ima jedan muskarac koji je bio maloljetni pripadnik A BiH i porodica bivseg pripadnika specijalne jedinice pod nadimkom Gigo.
Je li to ta SDA demokratija gdje vlada zakon jacega i gdje se bez obzita na nalaze inspekcije silom moze sve jer iza toga stoji vijecnik u skupstini KS!!!!!
Jutros sam tu prolazio i posto poznajem tu porodicu radi rahmetli Gige su mi svu pricu ispricali da prosto nisam mogao da vjerujem da se to desava u glavnom gradu BiH.
Fikret Prevljak je inace poznat po sarajevskom ratnom tunelu kojega je drzao citav rat a onda par dana prije penzije dobio cin generala. Naravno njegovu borbu krase dvije vile na Jablanickom jezeru napravljene od sverca kroz sarajevski tunel i takav covjek sjedi danas u klupama KS a da tuzilastvo i ostale agencije boli cuna. Naravno i na kraju ona poznata "U JEDINSTVU JE SPAS" dok ja kradem ti mi cuvas ledja!!!![]()
I da ne zaboravim spomenuti najtirazniji BH list Avaz kojeg zaboli cundara za sve ovo jer sad su koalicija iako su ih ljudi pozivali da dodju.
Ili im se pridruži ili trpi!
- hrasno38
- Posts: 34065
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#1872 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma ja ih ni ne trpim niti im se pridruzujem samo sto se ovo mene direktno ne tice mada naravno ne tvrdim da se nesto slicno moze desiti sutra svakome ali jebo drzavu u kojoj neko nakon inspekcije kontrole moze reci "ma ko vas jebe ja sam sila i ja cu raditi sta ja hocu"!Fox_Fox wrote:Otpor je uzaludan!hrasno38 wrote:Trenutno je u Kotormanicevoj tj skoro citav dan frka oko parkinga jer Sead Bajramovic sa Ilidze kojem iza ledja stoji Fikret Prevljak silom hoce da zauzme parcelu i otvori parking iako nema apsolutno potrebne papire. Da bi zastrasili ljude doveli su GAMU i prekrsili jos jedan zakon a to je "zakon o zastitarskim agencijama" Clan 5 koji kaze
"Poslovi zaštite ljudi i imovine ne podrazumijevaju uličnu ophodnju.
Pod uličnom ophodnjom podrazumijeva se kretanje jedne ili više osoba radi obavljanja poslova zaštite ljudi ili imovine u naselju, u prometnim objektima, na moru, rijekama ili jezerima, te u industrijskim i prometnim središtima i u turističkim mjestima."
Ljudima koji hoce tu da parkiraju prijete i ne daju im da parkiraju iako je jutros bila i inspekcija i utvrdila da nemaju potrebne dozvole a policija po ko zna koji put ne radi svoj posao i dozvoljava kabadahijama i kriminalcima da rade sta hoce mada su 100% svjesni da krse zakon. Naravno bespotrebno je pricati ko je platio GAMU i da je Prevljak bivsi policajac koji uzgred drzi sve parkinge po Ilidzi i skriva se iza firme ovog papcine Seada Bajramovica.
Pa dokle vise majku mu jebem u ovom gradu ce se provoditi sila jer jedino su im se suprostavili stanari zgrade pored parkinga i to porodica u kojoj ima jedan muskarac koji je bio maloljetni pripadnik A BiH i porodica bivseg pripadnika specijalne jedinice pod nadimkom Gigo.
Je li to ta SDA demokratija gdje vlada zakon jacega i gdje se bez obzita na nalaze inspekcije silom moze sve jer iza toga stoji vijecnik u skupstini KS!!!!!
Jutros sam tu prolazio i posto poznajem tu porodicu radi rahmetli Gige su mi svu pricu ispricali da prosto nisam mogao da vjerujem da se to desava u glavnom gradu BiH.
Fikret Prevljak je inace poznat po sarajevskom ratnom tunelu kojega je drzao citav rat a onda par dana prije penzije dobio cin generala. Naravno njegovu borbu krase dvije vile na Jablanickom jezeru napravljene od sverca kroz sarajevski tunel i takav covjek sjedi danas u klupama KS a da tuzilastvo i ostale agencije boli cuna. Naravno i na kraju ona poznata "U JEDINSTVU JE SPAS" dok ja kradem ti mi cuvas ledja!!!![]()
I da ne zaboravim spomenuti najtirazniji BH list Avaz kojeg zaboli cundara za sve ovo jer sad su koalicija iako su ih ljudi pozivali da dodju.
Ili im se pridruži ili trpi!
-
BadBoy
- Posts: 9605
- Joined: 01/11/2005 21:55
#1873 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
U boldanom je problem i u tom načinu razmišljanja. Zato i svako prosipa silu jer "se ostale to ne tiče".hrasno38 wrote:Ma ja ih ni ne trpim niti im se pridruzujem samo sto se ovo mene direktno ne tice mada naravno ne tvrdim da se nesto slicno moze desiti sutra svakome ali jebo drzavu u kojoj neko nakon inspekcije kontrole moze reci "ma ko vas jebe ja sam sila i ja cu raditi sta ja hocu"!Fox_Fox wrote:Otpor je uzaludan!hrasno38 wrote:Trenutno je u Kotormanicevoj tj skoro citav dan frka oko parkinga jer Sead Bajramovic sa Ilidze kojem iza ledja stoji Fikret Prevljak silom hoce da zauzme parcelu i otvori parking iako nema apsolutno potrebne papire. Da bi zastrasili ljude doveli su GAMU i prekrsili jos jedan zakon a to je "zakon o zastitarskim agencijama" Clan 5 koji kaze
"Poslovi zaštite ljudi i imovine ne podrazumijevaju uličnu ophodnju.
Pod uličnom ophodnjom podrazumijeva se kretanje jedne ili više osoba radi obavljanja poslova zaštite ljudi ili imovine u naselju, u prometnim objektima, na moru, rijekama ili jezerima, te u industrijskim i prometnim središtima i u turističkim mjestima."
Ljudima koji hoce tu da parkiraju prijete i ne daju im da parkiraju iako je jutros bila i inspekcija i utvrdila da nemaju potrebne dozvole a policija po ko zna koji put ne radi svoj posao i dozvoljava kabadahijama i kriminalcima da rade sta hoce mada su 100% svjesni da krse zakon. Naravno bespotrebno je pricati ko je platio GAMU i da je Prevljak bivsi policajac koji uzgred drzi sve parkinge po Ilidzi i skriva se iza firme ovog papcine Seada Bajramovica.
Pa dokle vise majku mu jebem u ovom gradu ce se provoditi sila jer jedino su im se suprostavili stanari zgrade pored parkinga i to porodica u kojoj ima jedan muskarac koji je bio maloljetni pripadnik A BiH i porodica bivseg pripadnika specijalne jedinice pod nadimkom Gigo.
Je li to ta SDA demokratija gdje vlada zakon jacega i gdje se bez obzita na nalaze inspekcije silom moze sve jer iza toga stoji vijecnik u skupstini KS!!!!!
Jutros sam tu prolazio i posto poznajem tu porodicu radi rahmetli Gige su mi svu pricu ispricali da prosto nisam mogao da vjerujem da se to desava u glavnom gradu BiH.
Fikret Prevljak je inace poznat po sarajevskom ratnom tunelu kojega je drzao citav rat a onda par dana prije penzije dobio cin generala. Naravno njegovu borbu krase dvije vile na Jablanickom jezeru napravljene od sverca kroz sarajevski tunel i takav covjek sjedi danas u klupama KS a da tuzilastvo i ostale agencije boli cuna. Naravno i na kraju ona poznata "U JEDINSTVU JE SPAS" dok ja kradem ti mi cuvas ledja!!!![]()
I da ne zaboravim spomenuti najtirazniji BH list Avaz kojeg zaboli cundara za sve ovo jer sad su koalicija iako su ih ljudi pozivali da dodju.
Ili im se pridruži ili trpi!
- hrasno38
- Posts: 34065
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#1874 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
hrasno38 wrote:Ma ja ih ni ne trpim niti im se pridruzujem samo sto se ovo mene direktno ne tice mada naravno ne tvrdim da se nesto slicno moze desiti sutra svakome ali jebo drzavu u kojoj neko nakon inspekcije kontrole moze reci "ma ko vas jebe ja sam sila i ja cu raditi sta ja hocu"!
Vidi da me ne pogadja ne bih ovdje ni pisao. Dalje.... ja danas kad sam tamo naletio bilo je 10-tak "nindza" iz GAME i jedno 4-5 medjeda iz firme od ovog papcine Bajramovica. Ajde sad me prosvjetli posto nisam Seagal sta sam ja tu mogao uraditi. Posvadjao se jesam ali to je maksimum i prijavio sam gdje treba prijaviti. Ali strasno je kako reaguje policija i dozvoljava da GAMA ureduje na ulici i da ovi kriminalci rade po svom bez obizra sto nameaju pire za to sto rade. Medjutim kad povezes da su Jasarevic iz GAME te Prevljak nekada bili kolege jer je prvi radio u policiji a drugi bio dreser policijskih pasa onda ti bude sbve jasno da je policija vjerovatno dobila ferman da ne radi svoj posao. I evo ajde mi ti sad objasni sta tu moze uraditi pojedinac????? Mislim da bi bilo bez ikakvog osnova da sam nekoga opalio prvo sto nisu mene direktno ugrozili a drugo jer ih je bilo 15 pa bi prosao kao onaj navijac Zelje na Grbavici kad su ga ista GAMA(D) izcipelarili ispred stadiona. Ja sam davno napisao da su zastitarske agencije glavni izvor zla i kriminala u ovom gradu jer dok se oni nisu pojavili i dok je policija radila sto je radila uvijek kriminala je bilo manje u ogromnom nivou. Uglavno zaposleni u tim agencijama su sa kriminalnom proslosti pocevsi od direktora pa do onih sa zutim prslucima.BadBoy wrote:U boldanom je problem i u tom načinu razmišljanja. Zato i svako prosipa silu jer "se ostale to ne tiče".
Last edited by hrasno38 on 12/06/2016 00:43, edited 2 times in total.
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#1875 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Samo cu kratko reci.
TRAZILI STE DOBILI STE. GLASAJTE OPET ZA ISTE. I OPET CETE DOBITI ISTO.
Ovo "ste" se obracam svima onima koju su glasali za one koji im jeexx majku od 90-ih pa na ovamo. A isto tako i onima koji NISU.
TRAZILI STE DOBILI STE. GLASAJTE OPET ZA ISTE. I OPET CETE DOBITI ISTO.
Ovo "ste" se obracam svima onima koju su glasali za one koji im jeexx majku od 90-ih pa na ovamo. A isto tako i onima koji NISU.
