SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#1851 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by HAVANA »

Fakat ko odobrava ova sredstva i na osnovu cega?
BadBoy
Posts: 9605
Joined: 01/11/2005 21:55

#1852 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BadBoy »

karanana wrote:jesu ovo 3 razlicite trebe?
zadnja dobra pravo. nekako ima onaj nevino-jebacki izgled i pogled.

edit: ali cini se da je ovo ipak ista treba. ali izgleda toliko drugacije u trecoj slici.
Kako će bit druga treba svega ti pa vidiš da je ista haljina, ista vodka, ista njemu majica, očito dvije slike iz iste serije :D :D
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#1853 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

cuj potrebe zatvora u zenici znaci tamo moze jest pit ko sta hoce.to ispade hotel. :lol:
i jos se cudimo kad pisu kako im je tamo dobro.kako nece bolje pojedu nego kuci.
penzioneri kopajte po kantama dok se bagra hrani zlatnom kasikom u zatvoru.fuj.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1854 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

Znaci na slobodi sam zgoljo nemam marke za ove kreatine klince palce napravim belaj i eto i kreatina i misica na silu i onda pravi probleme po gradu
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#1855 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

da možeš da praviš više belaja :D

prevencija, do jaja...
Fox_Fox
Posts: 274
Joined: 18/03/2014 18:39

#1856 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Fox_Fox »

radiša wrote:cuj potrebe zatvora u zenici znaci tamo moze jest pit ko sta hoce.to ispade hotel. :lol:
i jos se cudimo kad pisu kako im je tamo dobro.kako nece bolje pojedu nego kuci.
penzioneri kopajte po kantama dok se bagra hrani zlatnom kasikom u zatvoru.fuj.
Ako penzioneri cuju za ovo pocet ce praviti opasna sranja samo kako bi otisli u zenicu da jedu ko ljudi
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1857 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

kreatinsko popravni zavod zenica
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#1858 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 21:36, edited 1 time in total.
User avatar
haris0032
Posts: 1470
Joined: 02/06/2012 19:27
Location: 11541

#1859 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by haris0032 »

vješalica wrote:kreatinsko proteinski zavod zenica
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#1860 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

ultima_palabra wrote:Na osnovu cega imaju pravo na to?
to se kupuje koliko ja znam
znači odrade nešto u zatvoru za dnevnicu i onda kupuju šta hoće unutar zatvora
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#1861 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by un1ted »

Ne, vec to ide na teret institucije.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52662
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1862 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Chmoljo »

ma i ja mislim da im je to nabavljeno. što bi se onda pisalo da je na teret institucije to nabavljeno?
User avatar
holowey
Posts: 10852
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#1863 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by holowey »

Chmoljo wrote:ma i ja mislim da im je to nabavljeno. što bi se onda pisalo da je na teret institucije to nabavljeno?
oni rade i zarade za dnevnice, ne mogu izaci do konzuma nego kupuju u zatvorskoj prodavnici... kao musterije traze odredjenu robu u prodavnici... ko vrsi nabavu za tu prodavnicu? sa cijeg racuna se placaju fakture? ovi suplementi nisu ilegalna roba pa ne vidim problem ako su placeni zaradjenim dnevnicama...
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52662
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1864 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Chmoljo »

ja, ali onda to nije na teret institucije, pa je ova vijest onda obični spin.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25461
Joined: 12/08/2013 12:51

#1865 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insaneinthebrain »

fakat treba vise policije po trebavicu, ovo isto divlji zapad :-)

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160611018
User avatar
holowey
Posts: 10852
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#1866 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by holowey »

Chmoljo wrote:ja, ali onda to nije na teret institucije, pa je ova vijest onda obični spin.
svako se danas naziva novinar, informacije se vade iz konteksta pa uz bombasticne naslove kupuju klikove... a i izbori su blizu...
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#1867 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by AmirBaa »

insaneinthebrain wrote:fakat treba vise policije po trebavicu, ovo isto divlji zapad :-)

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160611018
proslu subotu jedna patrola pije kafu u onom hotelu :roll: :roll:
Fox_Fox
Posts: 274
Joined: 18/03/2014 18:39

#1868 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Fox_Fox »

AmirBaa wrote:
insaneinthebrain wrote:fakat treba vise policije po trebavicu, ovo isto divlji zapad :-)

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160611018
proslu subotu jedna patrola pije kafu u onom hotelu :roll: :roll:
KS policija ili IS policija? Kome pripada hotel? Ili je kao i kad se ide na Bjelasnicu preko Lukavice. 20 metare KS, 20 metara IS
kolodvorzoo
Posts: 82
Joined: 03/09/2015 12:31

#1869 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kolodvorzoo »

http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/crna ... rom/172326 Bgm ovaj fino dobio sto sulju domca opali autom
User avatar
hrasno38
Posts: 34065
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1870 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hrasno38 »

Trenutno je u Kotormanicevoj tj skoro citav dan frka oko parkinga jer Sead Bajramovic sa Ilidze kojem iza ledja stoji Fikret Prevljak silom hoce da zauzme parcelu i otvori parking iako nema apsolutno potrebne papire. Da bi zastrasili ljude doveli su GAMU i prekrsili jos jedan zakon a to je "zakon o zastitarskim agencijama" Clan 5 koji kaze
"Poslovi zaštite ljudi i imovine ne podrazumijevaju uličnu ophodnju.
Pod uličnom ophodnjom podrazumijeva se kretanje jedne ili više osoba radi obavljanja poslova zaštite ljudi ili imovine u naselju, u prometnim objektima, na moru, rijekama ili jezerima, te u industrijskim i prometnim središtima i u turističkim mjestima."

Ljudima koji hoce tu da parkiraju prijete i ne daju im da parkiraju iako je jutros bila i inspekcija i utvrdila da nemaju potrebne dozvole a policija po ko zna koji put ne radi svoj posao i dozvoljava kabadahijama i kriminalcima da rade sta hoce mada su 100% svjesni da krse zakon. Naravno bespotrebno je pricati ko je platio GAMU i da je Prevljak bivsi policajac koji uzgred drzi sve parkinge po Ilidzi i skriva se iza firme ovog papcine Seada Bajramovica.
Pa dokle vise majku mu jebem u ovom gradu ce se provoditi sila jer jedino su im se suprostavili stanari zgrade pored parkinga i to porodica u kojoj ima jedan muskarac koji je bio maloljetni pripadnik A BiH i porodica bivseg pripadnika specijalne jedinice pod nadimkom Gigo.
Je li to ta SDA demokratija gdje vlada zakon jacega i gdje se bez obzita na nalaze inspekcije silom moze sve jer iza toga stoji vijecnik u skupstini KS!!!!!
Jutros sam tu prolazio i posto poznajem tu porodicu radi rahmetli Gige su mi svu pricu ispricali da prosto nisam mogao da vjerujem da se to desava u glavnom gradu BiH.
Fikret Prevljak je inace poznat po sarajevskom ratnom tunelu kojega je drzao citav rat a onda par dana prije penzije dobio cin generala. Naravno njegovu borbu krase dvije vile na Jablanickom jezeru napravljene od sverca kroz sarajevski tunel i takav covjek sjedi danas u klupama KS a da tuzilastvo i ostale agencije boli cuna. Naravno i na kraju ona poznata "U JEDINSTVU JE SPAS" dok ja kradem ti mi cuvas ledja!!! :izet: :izet:

I da ne zaboravim spomenuti najtirazniji BH list Avaz kojeg zaboli cundara za sve ovo jer sad su koalicija iako su ih ljudi pozivali da dodju.
Fox_Fox
Posts: 274
Joined: 18/03/2014 18:39

#1871 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Fox_Fox »

hrasno38 wrote:Trenutno je u Kotormanicevoj tj skoro citav dan frka oko parkinga jer Sead Bajramovic sa Ilidze kojem iza ledja stoji Fikret Prevljak silom hoce da zauzme parcelu i otvori parking iako nema apsolutno potrebne papire. Da bi zastrasili ljude doveli su GAMU i prekrsili jos jedan zakon a to je "zakon o zastitarskim agencijama" Clan 5 koji kaze
"Poslovi zaštite ljudi i imovine ne podrazumijevaju uličnu ophodnju.
Pod uličnom ophodnjom podrazumijeva se kretanje jedne ili više osoba radi obavljanja poslova zaštite ljudi ili imovine u naselju, u prometnim objektima, na moru, rijekama ili jezerima, te u industrijskim i prometnim središtima i u turističkim mjestima."

Ljudima koji hoce tu da parkiraju prijete i ne daju im da parkiraju iako je jutros bila i inspekcija i utvrdila da nemaju potrebne dozvole a policija po ko zna koji put ne radi svoj posao i dozvoljava kabadahijama i kriminalcima da rade sta hoce mada su 100% svjesni da krse zakon. Naravno bespotrebno je pricati ko je platio GAMU i da je Prevljak bivsi policajac koji uzgred drzi sve parkinge po Ilidzi i skriva se iza firme ovog papcine Seada Bajramovica.
Pa dokle vise majku mu jebem u ovom gradu ce se provoditi sila jer jedino su im se suprostavili stanari zgrade pored parkinga i to porodica u kojoj ima jedan muskarac koji je bio maloljetni pripadnik A BiH i porodica bivseg pripadnika specijalne jedinice pod nadimkom Gigo.
Je li to ta SDA demokratija gdje vlada zakon jacega i gdje se bez obzita na nalaze inspekcije silom moze sve jer iza toga stoji vijecnik u skupstini KS!!!!!
Jutros sam tu prolazio i posto poznajem tu porodicu radi rahmetli Gige su mi svu pricu ispricali da prosto nisam mogao da vjerujem da se to desava u glavnom gradu BiH.
Fikret Prevljak je inace poznat po sarajevskom ratnom tunelu kojega je drzao citav rat a onda par dana prije penzije dobio cin generala. Naravno njegovu borbu krase dvije vile na Jablanickom jezeru napravljene od sverca kroz sarajevski tunel i takav covjek sjedi danas u klupama KS a da tuzilastvo i ostale agencije boli cuna. Naravno i na kraju ona poznata "U JEDINSTVU JE SPAS" dok ja kradem ti mi cuvas ledja!!! :izet: :izet:

I da ne zaboravim spomenuti najtirazniji BH list Avaz kojeg zaboli cundara za sve ovo jer sad su koalicija iako su ih ljudi pozivali da dodju.
Otpor je uzaludan!

Ili im se pridruži ili trpi!
User avatar
hrasno38
Posts: 34065
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1872 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hrasno38 »

Fox_Fox wrote:
hrasno38 wrote:Trenutno je u Kotormanicevoj tj skoro citav dan frka oko parkinga jer Sead Bajramovic sa Ilidze kojem iza ledja stoji Fikret Prevljak silom hoce da zauzme parcelu i otvori parking iako nema apsolutno potrebne papire. Da bi zastrasili ljude doveli su GAMU i prekrsili jos jedan zakon a to je "zakon o zastitarskim agencijama" Clan 5 koji kaze
"Poslovi zaštite ljudi i imovine ne podrazumijevaju uličnu ophodnju.
Pod uličnom ophodnjom podrazumijeva se kretanje jedne ili više osoba radi obavljanja poslova zaštite ljudi ili imovine u naselju, u prometnim objektima, na moru, rijekama ili jezerima, te u industrijskim i prometnim središtima i u turističkim mjestima."

Ljudima koji hoce tu da parkiraju prijete i ne daju im da parkiraju iako je jutros bila i inspekcija i utvrdila da nemaju potrebne dozvole a policija po ko zna koji put ne radi svoj posao i dozvoljava kabadahijama i kriminalcima da rade sta hoce mada su 100% svjesni da krse zakon. Naravno bespotrebno je pricati ko je platio GAMU i da je Prevljak bivsi policajac koji uzgred drzi sve parkinge po Ilidzi i skriva se iza firme ovog papcine Seada Bajramovica.
Pa dokle vise majku mu jebem u ovom gradu ce se provoditi sila jer jedino su im se suprostavili stanari zgrade pored parkinga i to porodica u kojoj ima jedan muskarac koji je bio maloljetni pripadnik A BiH i porodica bivseg pripadnika specijalne jedinice pod nadimkom Gigo.
Je li to ta SDA demokratija gdje vlada zakon jacega i gdje se bez obzita na nalaze inspekcije silom moze sve jer iza toga stoji vijecnik u skupstini KS!!!!!
Jutros sam tu prolazio i posto poznajem tu porodicu radi rahmetli Gige su mi svu pricu ispricali da prosto nisam mogao da vjerujem da se to desava u glavnom gradu BiH.
Fikret Prevljak je inace poznat po sarajevskom ratnom tunelu kojega je drzao citav rat a onda par dana prije penzije dobio cin generala. Naravno njegovu borbu krase dvije vile na Jablanickom jezeru napravljene od sverca kroz sarajevski tunel i takav covjek sjedi danas u klupama KS a da tuzilastvo i ostale agencije boli cuna. Naravno i na kraju ona poznata "U JEDINSTVU JE SPAS" dok ja kradem ti mi cuvas ledja!!! :izet: :izet:

I da ne zaboravim spomenuti najtirazniji BH list Avaz kojeg zaboli cundara za sve ovo jer sad su koalicija iako su ih ljudi pozivali da dodju.
Otpor je uzaludan!

Ili im se pridruži ili trpi!
Ma ja ih ni ne trpim niti im se pridruzujem samo sto se ovo mene direktno ne tice mada naravno ne tvrdim da se nesto slicno moze desiti sutra svakome ali jebo drzavu u kojoj neko nakon inspekcije kontrole moze reci "ma ko vas jebe ja sam sila i ja cu raditi sta ja hocu"!
BadBoy
Posts: 9605
Joined: 01/11/2005 21:55

#1873 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BadBoy »

hrasno38 wrote:
Fox_Fox wrote:
hrasno38 wrote:Trenutno je u Kotormanicevoj tj skoro citav dan frka oko parkinga jer Sead Bajramovic sa Ilidze kojem iza ledja stoji Fikret Prevljak silom hoce da zauzme parcelu i otvori parking iako nema apsolutno potrebne papire. Da bi zastrasili ljude doveli su GAMU i prekrsili jos jedan zakon a to je "zakon o zastitarskim agencijama" Clan 5 koji kaze
"Poslovi zaštite ljudi i imovine ne podrazumijevaju uličnu ophodnju.
Pod uličnom ophodnjom podrazumijeva se kretanje jedne ili više osoba radi obavljanja poslova zaštite ljudi ili imovine u naselju, u prometnim objektima, na moru, rijekama ili jezerima, te u industrijskim i prometnim središtima i u turističkim mjestima."

Ljudima koji hoce tu da parkiraju prijete i ne daju im da parkiraju iako je jutros bila i inspekcija i utvrdila da nemaju potrebne dozvole a policija po ko zna koji put ne radi svoj posao i dozvoljava kabadahijama i kriminalcima da rade sta hoce mada su 100% svjesni da krse zakon. Naravno bespotrebno je pricati ko je platio GAMU i da je Prevljak bivsi policajac koji uzgred drzi sve parkinge po Ilidzi i skriva se iza firme ovog papcine Seada Bajramovica.
Pa dokle vise majku mu jebem u ovom gradu ce se provoditi sila jer jedino su im se suprostavili stanari zgrade pored parkinga i to porodica u kojoj ima jedan muskarac koji je bio maloljetni pripadnik A BiH i porodica bivseg pripadnika specijalne jedinice pod nadimkom Gigo.
Je li to ta SDA demokratija gdje vlada zakon jacega i gdje se bez obzita na nalaze inspekcije silom moze sve jer iza toga stoji vijecnik u skupstini KS!!!!!
Jutros sam tu prolazio i posto poznajem tu porodicu radi rahmetli Gige su mi svu pricu ispricali da prosto nisam mogao da vjerujem da se to desava u glavnom gradu BiH.
Fikret Prevljak je inace poznat po sarajevskom ratnom tunelu kojega je drzao citav rat a onda par dana prije penzije dobio cin generala. Naravno njegovu borbu krase dvije vile na Jablanickom jezeru napravljene od sverca kroz sarajevski tunel i takav covjek sjedi danas u klupama KS a da tuzilastvo i ostale agencije boli cuna. Naravno i na kraju ona poznata "U JEDINSTVU JE SPAS" dok ja kradem ti mi cuvas ledja!!! :izet: :izet:

I da ne zaboravim spomenuti najtirazniji BH list Avaz kojeg zaboli cundara za sve ovo jer sad su koalicija iako su ih ljudi pozivali da dodju.
Otpor je uzaludan!

Ili im se pridruži ili trpi!
Ma ja ih ni ne trpim niti im se pridruzujem samo sto se ovo mene direktno ne tice mada naravno ne tvrdim da se nesto slicno moze desiti sutra svakome ali jebo drzavu u kojoj neko nakon inspekcije kontrole moze reci "ma ko vas jebe ja sam sila i ja cu raditi sta ja hocu"!
U boldanom je problem i u tom načinu razmišljanja. Zato i svako prosipa silu jer "se ostale to ne tiče".
User avatar
hrasno38
Posts: 34065
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1874 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hrasno38 »

hrasno38 wrote:Ma ja ih ni ne trpim niti im se pridruzujem samo sto se ovo mene direktno ne tice mada naravno ne tvrdim da se nesto slicno moze desiti sutra svakome ali jebo drzavu u kojoj neko nakon inspekcije kontrole moze reci "ma ko vas jebe ja sam sila i ja cu raditi sta ja hocu"!
BadBoy wrote:U boldanom je problem i u tom načinu razmišljanja. Zato i svako prosipa silu jer "se ostale to ne tiče".
Vidi da me ne pogadja ne bih ovdje ni pisao. Dalje.... ja danas kad sam tamo naletio bilo je 10-tak "nindza" iz GAME i jedno 4-5 medjeda iz firme od ovog papcine Bajramovica. Ajde sad me prosvjetli posto nisam Seagal sta sam ja tu mogao uraditi. Posvadjao se jesam ali to je maksimum i prijavio sam gdje treba prijaviti. Ali strasno je kako reaguje policija i dozvoljava da GAMA ureduje na ulici i da ovi kriminalci rade po svom bez obizra sto nameaju pire za to sto rade. Medjutim kad povezes da su Jasarevic iz GAME te Prevljak nekada bili kolege jer je prvi radio u policiji a drugi bio dreser policijskih pasa onda ti bude sbve jasno da je policija vjerovatno dobila ferman da ne radi svoj posao. I evo ajde mi ti sad objasni sta tu moze uraditi pojedinac????? Mislim da bi bilo bez ikakvog osnova da sam nekoga opalio prvo sto nisu mene direktno ugrozili a drugo jer ih je bilo 15 pa bi prosao kao onaj navijac Zelje na Grbavici kad su ga ista GAMA(D) izcipelarili ispred stadiona. Ja sam davno napisao da su zastitarske agencije glavni izvor zla i kriminala u ovom gradu jer dok se oni nisu pojavili i dok je policija radila sto je radila uvijek kriminala je bilo manje u ogromnom nivou. Uglavno zaposleni u tim agencijama su sa kriminalnom proslosti pocevsi od direktora pa do onih sa zutim prslucima.
Last edited by hrasno38 on 12/06/2016 00:43, edited 2 times in total.
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#1875 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zdruzdjo »

Samo cu kratko reci.

TRAZILI STE DOBILI STE. GLASAJTE OPET ZA ISTE. I OPET CETE DOBITI ISTO.

Ovo "ste" se obracam svima onima koju su glasali za one koji im jeexx majku od 90-ih pa na ovamo. A isto tako i onima koji NISU.
Post Reply