Leons wrote:šta ja znam št će država s a njima .jel ti misliš da ja branim ovaj sistem? ne branim , i ovaj je kurac ali je i onaj...nema potrebe da se išta idealizira i priča o nekim civilizacijama za sadašnju bih kad eto iipak nije.
Da zanemarimo pare malo, civilizacija je bila onako čisto zbog odnosa medju ljudima. Vodilo se računa da se ne uvrijedi niko, milicija radila svoj poso, slobodno se kretalo. Živjelo se normalno jeboga ti, bila jaka fudbalska liga, košarkaška liga, rukometna, odbojkaška, rok scena dobra, kultura neka postojala, tinejdžeri čitali poeziju, nije se gledalo ko je koje nacije.
Jes da se smatrao zaostalim ko je išao u crkvu i džamiju, a zna se šta ja mislim o takvim
