nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#1851 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by 530i »

Hemera wrote:uglavnom na slikama nigdje golfa 2
valjda izgustiran za pravljenje pizdarija po cesti
twingo, vectra, felicia...isti kurac...auta od 20 godina u pitaj boga kakvom stanju se kurče nizbrdo
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#1852 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Ned071 »

Uglavnom na slikama dobra auta... Svejedno sta se vozi vazno je ko vozi... Kolona 30 km... Sta dobijas sto preteknes na punoj pet auta? Fakat nas ne kontam...
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#1853 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by SSemir »

johntra wrote:...a dajgle papaka sa Alfama iz Srbije... :D
cime su to oni zasluzili da se bas njih izdvoji? ovi ostali nisu papci?
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#1854 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Optimist »

Ned071 wrote:
Optimist wrote:A na celu kolone je isao Mepasov kamion s prikolicom koji se nije htio nigdje iskljuciti. :evil:
To bas i nije tacno. Kolona je bila od rastelice do iza konjica... Dva sata se islo uz i niz ivan... Svi glupi samo ovi moroni pametni da stignu na rostilj...
Ja sam prosao malo ranije i taj kamion je bio tik ispred mene, krecuci se 10 na sat. Vjerujem da je od njega sve pocelo.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#1855 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Ned071 »

Pocelo je u mesnicama :mrgreen:
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#1856 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mk ultra »

SSemir wrote:
johntra wrote:...a dajgle papaka sa Alfama iz Srbije... :D
cime su to oni zasluzili da se bas njih izdvoji? ovi ostali nisu papci?
pa u tuđoj si državi majku mu, mada Novi Pazar :lol: :lol:

BMW su počeli da vozaju i normalni ljudi
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#1857 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by SSemir »

mk ultra wrote:
SSemir wrote:
johntra wrote:...a dajgle papaka sa Alfama iz Srbije... :D
cime su to oni zasluzili da se bas njih izdvoji? ovi ostali nisu papci?
pa u tuđoj si državi majku mu, mada Novi Pazar :lol: :lol:

BMW su počeli da vozaju i normalni ljudi
pa sto onda nije izdvojen i prozvan onaj sa arapskim nekim tablicama?
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1858 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by johntra »

Možda ja imam drugačiju percepciju ljudi koji voze Alfe, pogotovo 159, pa mi čudno kad ovako papanski divljaju... :D
mogu se izdvojiti i i zbog tablica, isto kao i ovaj diplomatski papak sa kuvajtskim tablicama...
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1859 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by supercali »

Mozda nije diplomatski papak nego nas papak
Nego sta mi pada u oci je to da je ovaj bmw ispred jaci od bar pola auta koja su prestizala al on regularno vozi i svaka mu cast
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#1860 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zateznistub »

johntra wrote:Najnormalnije, pod navodnicima, kada nema kolone u koju se nazad možeš ubaciti samo silom, odnosno, na sreću...evo i video, da se vidi kako su ovi stručnjaci imali sreće, više nego znanja..

Što odozdo ne izroni kakav fap 13 i sve ih vrati kilometar nazad pada ih struzu sa bankine...ovi ovamo ludi sto idu u koloni a ovi biva pametni...
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#1861 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by citroen xm »

Vidjeste li onoga sa Hyundai Teracanom :shock: Ljulja se ko grana na vjetru. :run:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#1862 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mali_milojica »

johntra wrote:Najnormalnije, pod navodnicima, kada nema kolone u koju se nazad možeš ubaciti samo silom, odnosno, na sreću...evo i video, da se vidi kako su ovi stručnjaci imali sreće, više nego znanja..

Gdje je Turbo RABA kad je trebas :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1863 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by supercali »

Jedini koji su ispravno koliko toliko preticali su mercedes na sredini snimka i ovaj skuter na kraju
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#1864 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mk ultra »

supercali wrote:Jedini koji su ispravno koliko toliko preticali su mercedes na sredini snimka i ovaj skuter na kraju
zabranjeno je preticati kolonu vozila
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1865 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by supercali »

mk ultra wrote:
supercali wrote:Jedini koji su ispravno koliko toliko preticali su mercedes na sredini snimka i ovaj skuter na kraju
zabranjeno je preticati kolonu vozila
Kao sto rekoh koliko toliko citaj malo nece ti skoditi
promaha
Posts: 601
Joined: 04/01/2011 21:11

#1866 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by promaha »

mk ultra wrote:
supercali wrote:Jedini koji su ispravno koliko toliko preticali su mercedes na sredini snimka i ovaj skuter na kraju
zabranjeno je preticati kolonu vozila
pod kolonu se podrazumijeva 3 ili vise vozila.

2 vozila je dozvoljeno :)))
User avatar
parappa
Posts: 3713
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#1868 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by parappa »

kakavdanakneiskustvu wrote:
bio sam u slicnoj koloni kod mostara prije par godina... isto tako preticu samo sto nisu bile tri trake nego dvije...
dolazi auto sa suprotne strane i frajer sto pretice kolonu hoce meni da se uvali a ja se priblizio ovom ispred mene... i on se njemu uvali mada ga taj nije htio pustiti.
izlazi vozac ipred mene, prilazi ovom sto je pretico, nogom mu odvali retrovizor i vraca se za volan kao da nista nije bilo :-D ovaj drugi se ukopo u autu. taman se kolona pokrenula ovaj vadi mobitel i slika auto iz njega i vozi dalje i opet pretice kolonu... valjda ga je kasnije prijavio policiji.
User avatar
Libyano
Posts: 480
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Tripoli nekad, BiH sad

#1869 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Libyano »

johntra wrote:Možda ja imam drugačiju percepciju ljudi koji voze Alfe, pogotovo 159, pa mi čudno kad ovako papanski divljaju... :D
mogu se izdvojiti i i zbog tablica, isto kao i ovaj diplomatski papak sa kuvajtskim tablicama...

Ovo su libijske table, i auto vozi žena, poluBosanka-poluLibijka... :D
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#1870 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by quarterback »

mali_milojica wrote: Gdje je Turbo RABA kad je trebas :D
:mrgreen:
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1871 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by johntra »

Libyano wrote:
johntra wrote:Možda ja imam drugačiju percepciju ljudi koji voze Alfe, pogotovo 159, pa mi čudno kad ovako papanski divljaju... :D
mogu se izdvojiti i i zbog tablica, isto kao i ovaj diplomatski papak sa kuvajtskim tablicama...

Ovo su libijske table, i auto vozi žena, poluBosanka-poluLibijka... :D
Znam da vozi žena, samo meni se čini da je na snimku vozač muškarac...kako god, oboje su papci..
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#1872 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by relax11 »

Da se malo prisjetimo :D

Najaci mi je ovaj sto ide u rikverc zauzeo obje trake :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=adgRh9H4FFk
User avatar
drugtito2011
Posts: 2978
Joined: 01/08/2011 18:45

#1873 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by drugtito2011 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Može li policija korisiti ovaj snimak kao dokazni materijal, kako bi se divljaci za volanom kaznili?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#1874 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kakavdanakneiskustvu »

drugtito2011 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Može li policija korisiti ovaj snimak kao dokazni materijal, kako bi se divljaci za volanom kaznili?

daj boze
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#1875 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Hemera »

pa kad se onaj mahniti frajer snimao kako bjesni u autu na sred marin dvora kad se vrtio u krug, neko ga prijavio i oni ga kaznili
isto onaj što se trkao od konjica do sa na motoru isto tako
to su sve snimci koje nije policija načinila,ali ih je kaznila,samo treba prijaviti
Post Reply