Jay Gatsby wrote:Kaže na Klixu:
Inače, Pariz godišnje posjeti najmanje 33 miliona turista, a prema istraživanjima procent nezadovoljnih turista iznosi 97 posto. Haj' ti sad budi pametan
meni je bilo super u paridjiju
ali je bilo par preduslova, imala sam svoju familiju za spavanje i koja me vodala u shopping i tako to, a bila je jedna pariska ekipa za obilazak, turisticki citavog pariza. ljudi koji znaju kote za parking, za dobru klopu, i td po normalnim cijenama. uz to znam jezik (a francuzi su tanki sa jezicima
sve zavisi sta ocekujes od pariza. zna se sta je pariz, nije turisticko mjesto, da neko titra oko tebe, nego mjesto gdje trebas vidjeti ono sto svi znaju. cijene su meni tada bile
