Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
-salvador-
- Posts: 12
- Joined: 08/04/2013 15:21
#1851 Re: Veliki Brat 2013
Točno znam kako neke osobe razmišljaju, i ja sam tako razmišljao. Kao sto ima veze, to je samo zabavno, ja to samo gledam zato sto hoću...onda stanes, dobro promotris i shvatis da gledaš zato sto oni to žele! Gube SOTONISTICKE. Kako samo iskorištavaju bolesnu Avu u svrhu gledanosti i novca. Kad sam to rekao na njihovom YT kanalu onda su me počeli blokirati i brisati moje komentare. To je za mene bio trenutak prosvjetljenja i rehoh sebi: Ma nećete sto ste naumili kucke masonske!
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1852 Re: Veliki Brat 2013
Ti se spasavaj, za neke od nas je prekasno-salvador- wrote:Točno znam kako neke osobe razmišljaju, i ja sam tako razmišljao. Kao sto ima veze, to je samo zabavno, ja to samo gledam zato sto hoću...onda stanes, dobro promotris i shvatis da gledaš zato sto oni to žele! Gube SOTONISTICKE. Kako samo iskorištavaju bolesnu Avu u svrhu gledanosti i novca. Kad sam to rekao na njihovom YT kanalu onda su me počeli blokirati i brisati moje komentare. To je za mene bio trenutak prosvjetljenja i rehoh sebi: Ma nećete sto ste naumili kucke masonske!
-
Baba_Droga
- Posts: 407
- Joined: 24/01/2006 23:16
#1853 Re: Veliki Brat 2013
E MOJ AVA....upsss mislim SALVADOR-salvador- wrote:A sad o samom konceptu Velikog brata, studiju i slično. Pocnes gledati iz čiste dosade i radoznalosti i onda se ne možeš odlijepiti od ekrana, zar ne? Dolje VELIKI BRAT!!!!!!
Ja se uvijek sjetim filma :
-
-salvador-
- Posts: 12
- Joined: 08/04/2013 15:21
#1854 Re: Veliki Brat 2013
Ma boli me ud u falusnom izdanju za vas, ja sam vam samo iznio svoje viđenje stvari, pa sad kako vam drago. Služiti indirektno sotoni je isto jedan od životnih odabira.
- alkibijad
- Posts: 49
- Joined: 05/05/2010 17:16
#1855 Re: Veliki Brat 2013
Ja sam se recimo upecao na ovu emisiju zato što našu stvarnost doživljavam kao goru verziju VB. Pogledaš vijesti i iznerviraš se količinom gluposti, mržnje, bezobrazluka i jada. I onda mi VB dođe kao manje zlo, otprilike kao kad zapališ cigaru i popiješ pivo. Nije zdravo, ali jbg zdravije je od nasilja i mržnje. No, evo stiglo nam je napokon lijepo vrijeme tako da lagano i VB gubi na privlačnosti 
- dječak sa šibicama
- Posts: 51164
- Joined: 29/06/2011 23:39
#1856 Re: Veliki Brat 2013
Ma daj kakvi masoni, opcinjenost, ja to gledam kad hocu, inace zivim svoj zivot, samo sam dva tri puta razbio vazu od zid jer nije bilo uzivo javljanja i komsiju nokautirao kad su izbacili Nevenu, to je sve, cuj masoni pentagram.
-
-salvador-
- Posts: 12
- Joined: 08/04/2013 15:21
#1857 Re: Veliki Brat 2013
Ma TV je veliko zlo današnjice, samo nam ispiru umove glupostima, pune glavu strahovima, lažu, mazu. To su sve Sotonine sluge mediji, političari, davo se uvukao u svaku poru drustva. Ali dragi ljudi ja vam želim samo da malo mucnete glavom, ne dajte da vama upravljaju zato sto oni to hoće, ne odnosi se to samo na VB...naravno
-
-salvador-
- Posts: 12
- Joined: 08/04/2013 15:21
#1858 Re: Veliki Brat 2013
A sad stvarno pocinjem izgledati shizofrenicno, ali stojim iza svega rečenog. Živjeli vi meni 100 godina. Coravom namigivat i gluvom sapcat. EXIT
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1859 Re: Veliki Brat 2013
Joooj kako se medo zaljubiska

-
dorkcic
- Posts: 776
- Joined: 19/12/2008 20:26
#1860 Re: Veliki Brat 2013
A zašto mi Sotonisti da to ne gledamo?-salvador- wrote:SOTONISTI, toplo vam savjetujem da ne gledate tu moralnu izopacenost, to masonsko potezanje lutki na konopcu.
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#1861 Re: Veliki Brat 2013
Blokirali te na yt pa došao nas smarati?-salvador- wrote:Ma boli me ud u falusnom izdanju za vas, ja sam vam samo iznio svoje viđenje stvari, pa sad kako vam drago. Služiti indirektno sotoni je isto jedan od životnih odabira.
Idi na temu o farmi, ima i tamo sotona
-
Te-Nay
- Posts: 5
- Joined: 11/04/2013 08:33
- Location: Novi Sad
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#1863 Re: Veliki Brat 2013
ne znam kakva je svrha moralisanja povodom gledanja ili negledanja VB -a ili sl. stvari, ja nisam liberalna opcija, ali nastojim poštovati nečiji izbor, ponavljam se, ali nema veze ovu sezonu pratim zbog razbijanja predrasuda,imam neke prijateljice i prijatelje koji znaju bobana, bobana imam i na fejs listi i ne stidim se što se ponosim time, divan čovjek, što mi je samo potvrdilo njegovo učešće u velikom bratu..ne mogu ni da se ne dodirnem politike u njegovom slučaju, vjerujte, njegova razmišljanja, njegovi statusi, on je ona bolja srbija i jako je svjestan karaktera rata u BiH i odakle je zlo instalirano, ljudi razbijte predrasude i bolje ćete se osjećati....
i ima li ba gdje te marisane na yt ?
i ima li ba gdje te marisane na yt ?
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#1864 Re: Veliki Brat 2013
kad smo vec kod morala, znate li kako su se djeca u vatikanu molila pred izbor novog pape?
-samo da ne bude crnac!

-samo da ne bude crnac!
- Đinajlu
- Posts: 460
- Joined: 24/05/2012 02:38
- Location: Marijan's left nut
#1865 Re: Veliki Brat 2013
Još nema snimka tuče?
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#1866 Re: Veliki Brat 2013
ne gledam farmu, ali sam vidio ono pljuvanje između duleta i zorice preko yt i dijalog koji je prethodio tome, ako se to može nazvati dijalogom...ubijeđen sam da je ovo između nevene i sindi puno bezazlenije, zato i ne kontam što nema snimka....
- Nivri
- Posts: 439
- Joined: 10/06/2012 20:10
- Location: Land Of Freedom
#1867 Re: Veliki Brat 2013
sta reci osim da si objasnio. vrlo promucurno razmisljanje i predlazem ti da se prijavis za "na rubu znanosti".-salvador- wrote:Meni su Vendi, Milic i Maja V. najkompletnije osobe tamo. Ali neću vise pratiti taj show. Kažem vam nakon par realnih komentara na kanalu VB na Youtubeu samo su me počeli brisat i blokirati da ne komentiram. A mene je licno taj VB opcinio do krajnih granica, naravno zbog masonskog koncepta u pozadini stvari. Izgubis realnost i zaljepis se kao tukac za ekran. Ali nema šanse vise da podupirem te izopacene masone!
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#1868 Re: Veliki Brat 2013
Maja Nikolic je izgrlila i izljubila Vendi nakon sto joj je ova cestitala rodjendan 
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#1869 Re: Veliki Brat 2013
jao bas human gest
sta nam radi tranđa milić
sta nam radi tranđa milić
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1870 Re: Veliki Brat 2013
VB: ''Kako se Ava ljubi na slaki od 1 do 5?''
Zeljko: ''Lijep se ljubi, petica. Kao mali uragan u usta da imas, ne moram prati zube.''

Zeljko: ''Lijep se ljubi, petica. Kao mali uragan u usta da imas, ne moram prati zube.''
-
academy46
- Posts: 102
- Joined: 03/04/2013 23:50
#1871 Re: Veliki Brat 2013
hahahhahahhahhahahahhahhhahah_nevermind_ wrote:VB: ''Kako se Ava ljubi na slaki od 1 do 5?''
Zeljko: ''Lijep se ljubi, petica. Kao mali uragan u usta da imas, ne moram prati zube.''![]()
pile malo
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1873 Re: Veliki Brat 2013
Sam' sto nijeklavirdžija wrote:Evo sad će bit tuča
- dječak sa šibicama
- Posts: 51164
- Joined: 29/06/2011 23:39
#1874 Re: Veliki Brat 2013
Pazi izoperisanog stvora kako navija da Nevena ispadne.
Vrati bundu, muskobanjo.
Vrati bundu, muskobanjo.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1875 Re: Veliki Brat 2013
Ovo mi, fakat, nikad ne dosadidječak sa šibicama wrote:Pazi izoperisanog stvora kako navija da Nevena ispadne.
Vrati bundu, muskobanjo.
