Jel Šehović bio onaj - "Ajmo, ajmo, da ih ugazimo", što je vikao na timeoutu ?!
Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#1851 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Jao banančuge za onog Šehovića by Kikanović. Još imbecil imbecilni maše rukama k'o biva faul bio
Jel Šehović bio onaj - "Ajmo, ajmo, da ih ugazimo", što je vikao na timeoutu ?!
Jel Šehović bio onaj - "Ajmo, ajmo, da ih ugazimo", što je vikao na timeoutu ?!
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#1852 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
On nas je cuvao da ovi ne odu jos vise .. Pogodio je par trica.. Na Sutala mislim 
-
saphir_
- Posts: 314
- Joined: 04/09/2013 02:05
- Location: Niagara Falls
#1853 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
koment sa portala:
Posvetit će nam Eurosport čitavu epizodu Watts Zap-a.

jos jedan
Sa ovom repkom, infarkt besplatno da dobijes.
Posvetit će nam Eurosport čitavu epizodu Watts Zap-a.
jos jedan
Sa ovom repkom, infarkt besplatno da dobijes.
Last edited by saphir_ on 06/09/2013 16:42, edited 1 time in total.
-
cindrlimindrli
- Posts: 6374
- Joined: 13/11/2011 18:43
#1854 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
tataćusak wrote:Jbg bio na poslu, što šutalo? Gledao sam prvo poluvrijeme i 4 minute zadnje četvrtinecindrlimindrli wrote:Bravo, jetru su mi pojeli.![]()
Igrac utakmice Sutalo.
Zato sto je ubo dvije za redom kad smo poceli skroz padati kurcu za usu, plus nalozi i publiku. Eto, zato.
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#1855 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Sto bi bilo dobro da neko postavi fotku/filmic kad nakon zvuka sirene Gordic i Djedovic skacu prsima jedan prema drugom i dizu ruke! 
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#1856 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Mustang1 wrote:On nas je cuvao da ovi ne odu jos vise .. Pogodio je par trica.. Na Sutala mislim
On je meni nekako u prve dvije tekme zalutao u sloveniju. Nema visinu, nije jak, nema skok, gubio lopte, loši pasovi baš zalutao. Ali znači ima skriveni talenat
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#1857 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
kad je bilo 10 razlike ja
i sad da vidim kuknjavu, kad ono
zivili mi
aaaaaaa, jesam konj, ne gledam da se ne nerviram, pa promasim pobjedu
-
Unitedforever
- Posts: 275
- Joined: 13/02/2013 22:50
#1858 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Imamo li mi uopšte šanse za prolaz?
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#1859 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
HAJMO SAD, HAJMO U P.M.

-
cindrlimindrli
- Posts: 6374
- Joined: 13/11/2011 18:43
#1860 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Imamo, pobijedimo ove dvije sto su ostale i idemo dalje.Unitedforever wrote:Imamo li mi uopšte šanse za prolaz?
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#1861 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Imamo!Unitedforever wrote:Imamo li mi uopšte šanse za prolaz?
- Arteta
- Posts: 6740
- Joined: 24/09/2011 11:59
- Location: Tamni Vilajet
#1862 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Koga boli qratz.Unitedforever wrote:Imamo li mi uopšte šanse za prolaz?
Bitno je da dobijamo.
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#1863 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Hajmo svi u picku materinuRomanista 101% wrote:HAJMO SAD, HAJMO U P.M.![]()
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#1864 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ma bitno je da igraju, da se bore, pisaj ga ko ce pobijediti, nek pobijedi boljiArteta wrote:Koga boli qratz.Unitedforever wrote:Imamo li mi uopšte šanse za prolaz?
Bitno je da dobijamo.
- Infaze Studio
- Posts: 1784
- Joined: 23/10/2009 14:43
#1865 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ne upisa Mr. Bean minutazu danasMustang1 wrote:Aaaaaaaaaaaaaaaa To je kljuc pobjede danasnje ! Nije Bavcic igrao ni sekunde !mrgreen wrote:jel nam se bavcic proljepsao sad?![]()
![]()
![]()
-
ANAKIN
- Posts: 169
- Joined: 09/12/2011 22:57
#1866 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
ma bravo, bravisimo!!!!! kakav preokret.....sjajno...
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#1867 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
a ukrainaca, 3-0 omjer 
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#1868 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Samo se uz Bosnu place kad dobije! Zamislite da jedan Aco uz bosanske kosarkase pusti suzu!? pa, ne bi ni uz Hrvate, mislim to uradio, ali s nama je tako! Je.emti sta je ova zemlja da te natjera na suze zbog jedne pobjede u grupi koja nista ne garantira!
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#1869 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Je l' ovo tačno?shake69 wrote:Samo se uz Bosnu place kad dobije! Zamislite da jedan Aco uz bosanske kosarkase pusti suzu!? pa, ne bi ni uz Hrvate, mislim to uradio, ali s nama je tako! Je.emti sta je ova zemlja da te natjera na suze zbog jedne pobjede u grupi koja nista ne garantira!
- velikibrnjo
- Posts: 948
- Joined: 26/05/2009 12:11
#1870 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Sunce ti poljubim i sta sad
kako da ja poslije ove sikiracije slovake da gledam kakooooooo
Al nek su pobjedili, samo da ne slusam one fenjerase sa zapade i one karine sa istoka!
kako da ja poslije ove sikiracije slovake da gledam kakooooooo
Al nek su pobjedili, samo da ne slusam one fenjerase sa zapade i one karine sa istoka!
- Altsa
- Posts: 9228
- Joined: 19/03/2004 18:31
#1871 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
shake69 wrote:Sto bi bilo dobro da neko postavi fotku/filmic kad nakon zvuka sirene Gordic i Djedovic skacu prsima jedan prema drugom i dizu ruke!

- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#1872 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
insaneinthebrain wrote:a ukrainaca, 3-0 omjer
finale ukraina : bih
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#1873 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Hvala, druze!Altsa wrote:shake69 wrote:Sto bi bilo dobro da neko postavi fotku/filmic kad nakon zvuka sirene Gordic i Djedovic skacu prsima jedan prema drugom i dizu ruke!
![]()
![]()
- velikibrnjo
- Posts: 948
- Joined: 26/05/2009 12:11
#1874 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
SLIKA DANA!shake69 wrote:Hvala, druze!Altsa wrote:shake69 wrote:Sto bi bilo dobro da neko postavi fotku/filmic kad nakon zvuka sirene Gordic i Djedovic skacu prsima jedan prema drugom i dizu ruke!
![]()
![]()
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#1875 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
dobra ova slika, ali ima li ko snimak zadnje četvrtine, mislim da bi i ovi što su gledali voljeli još jednom pogledti
