
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#18477 Re: Zeničani
Cuo sam da ce bit u drugoj polovici godine, valjda fali jos dosta policajaca...kakavdanakneiskustvu wrote:cenecimoveocino wrote:Prica se o novom konkursu za MUP,da li je tacno?
nesto ne vjerujem,previse je mladih policajaca odjednom,u dvije godine primljeno,a s druge strane,babinih sinova koje negdje treba uhljebiti nikad nece nestati
-
Mustang1
- Posts: 29931
- Joined: 29/12/2010 17:31
#18478 Re: Zeničani
Kome i koliko treba platiti da se upadne u policiju? Gledam ove sto su primljeni da Bog sacuva. Mislim ima ok momaka (5-6
) za koje znam da su spremniji od mene, ali oni ostali.. 
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#18479 Re: Zeničani
Stranka... slabo ti šta pare mogu pomoć.Mustang1 wrote:Kome i koliko treba platiti da se upadne u policiju? Gledam ove sto su primljeni da Bog sacuva. Mislim ima ok momaka (5-6) za koje znam da su spremniji od mene, ali oni ostali..

- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#18480 Re: Zeničani
Šta bi s onim što si mu već platio?Mustang1 wrote:Kome i koliko treba platiti da se upadne u policiju? Gledam ove sto su primljeni da Bog sacuva. Mislim ima ok momaka (5-6) za koje znam da su spremniji od mene, ali oni ostali..
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#18481 Re: Zeničani
Norm wrote:
...hahah GGM - Norm u pravu...grijanje Norm u pravu, KTG Norm u pravu...cuke Norm u pravu...nije Norm pljuvac, Norm je Ajnstajn za avenije...
Nisam upratio, ali koji je hejt vezano za GGM? Postoji neko stručno mišljenje?
-
Mustang1
- Posts: 29931
- Joined: 29/12/2010 17:31
#18482 Re: Zeničani
A jos jedan covjek koji je tamo u Sarajevu je platio kada sam i ja, on je dao jos vise(kao da bude oficir odmahExNihilo wrote:Šta bi s onim što si mu već platio?Mustang1 wrote:Kome i koliko treba platiti da se upadne u policiju? Gledam ove sto su primljeni da Bog sacuva. Mislim ima ok momaka (5-6) za koje znam da su spremniji od mene, ali oni ostali..
A i to je bilo u ono vrijeme kada se mijenjao ministar odbrane, do tada je bio neki iz SDA i bas tada se mijenjao ako nije iz DF dosao neki ili nemam pojma i sve se pojebalo
I jos nekoliko slicnih situacija sam imao i uvijek me nesto zajebe u zadnji momenat na sta ne mozes uticati. Kao da mi je neko sihir poturio majke mi
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#18483 Re: Zeničani
I nakon tog iskustva, ponovo bi tipla? 
-
Mustang1
- Posts: 29931
- Joined: 29/12/2010 17:31
#18484 Re: Zeničani
I da hocu nemam cime platiti
Samo me zanimao cjenovnik 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66006
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18485 Re: Zeničani
Casual's wrote:Čuo sam i ja za novi konkurs, izgleda da im iz nekog razloga ovih 100 nije dosta. PU Crkvice imaju mjesto za jednog kadeta, a 30 ih tamo na praksi.kakavdanakneiskustvu wrote:cenecimoveocino wrote:Prica se o novom konkursu za MUP,da li je tacno?
nesto ne vjerujem,previse je mladih policajaca odjednom,u dvije godine primljeno,a s druge strane,babinih sinova koje negdje treba uhljebiti nikad nece nestati
iz nekog razloga svi kadeti iz kantona su na praksi u zenici,ima ih cak i iz drugog kantona,SBK
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#18487 Re: Zeničani
Kahriman podnio ostavku koja je prihvaćena. Ispunjeno predizborno obećanje, da će bit smijenjen 
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#18488 Re: Zeničani
Dofu dominira...doff wrote:Kahriman podnio ostavku koja je prihvaćena. Ispunjeno predizborno obećanje, da će bit smijenjen
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#18489 Re: Zeničani
Sta ga briga. Lova je njegova i dugorocno rijeseno finansijsko pitanje. Mogu li ja na njegovo mjesto? Bicu samo godinu dana i obecavam da cu podnijeti ostavku (naravno poslije isplacene premije).doff wrote:Kahriman podnio ostavku koja je prihvaćena. Ispunjeno predizborno obećanje, da će bit smijenjen
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#18490 Re: Zeničani
Ako posjeduješ kompetencije, imaš šansechannel10 wrote: Sta ga briga. Lova je njegova i dugorocno rijeseno finansijsko pitanje. Mogu li ja na njegovo mjesto? Bicu samo godinu dana i obecavam da cu podnijeti ostavku (naravno poslije isplacene premije).
Što Fudo kaže, isplata je legalna ali nije moralna. Tu sve počinje i završava. Ništa nije protuzakonito učinjeno, ali obraz nije ostao čist, a ko još danas gleda obraz...
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#18491 Re: Zeničani
Uvalio ženu i sina u Telekom, pokrao više love nego što mu praunuci za života mogu potrošiti, čime se do skora sam hvalio, pa sada kada je konačno dospio u fokus javnosti kao kleptoman kakav i jeste, daje ostavku, te kao odgovoran i primjeran službenik odlazi uživati u zasluženoj penziji.
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#18493 Re: Zeničani
Grad mora tužiti JP Autoceste.
Jebem im sarajevsku zaobilaznicu.
Jebem im sarajevsku zaobilaznicu.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#18494 Re: Zeničani
doff wrote:Kahriman podnio ostavku koja je prihvaćena. Ispunjeno predizborno obećanje, da će bit smijenjen
Otisao u penziju, kakvo predizborno obecanje
-
wasabi
- Posts: 216
- Joined: 22/09/2015 22:59
#18495 Re: Zeničani
Ma Ekrem Kahriman je dao ostavku iz skroz drugih razloga. Ni Zenicablog neće da napiše šta se u stvari dogodilo. Ponovo je na konkursu došlo do uhljebljavanja stranačke familije nekog Saudina Burića iz SDA koji je bio predsjednik Nadzornog Odbora ViK-a. Njegovo dvoje familije primljeno nakon konkursa sa spiska uspješnih sa 9. i 19. mjesta . Nakon toga lik koji je bio daleko najbolji na konkursu zaprijetio tužbom gradu jer se radi o mjestu rukovodioca za ona zajednička naplatna mjesta (u stvari bi izabrani trebali biti uposlenici Grada Zenice), a VIK je samo tehnički provodio konkurs. Čak je bilo o tome i na zadnjem Opštinskom Vijeću među vijećničkim pitanjima. Fudo je na kraju poništio konkurs. Saudin Burić je smijenjen sa mjesta predsjednika Nadzornog odbora, a Kahrimanu je dat izbor hoće li u penziju ili će ga smijeniti. Taj isti Saudin Burić je potpisao famoznu odluku kojojm se Kahrimanu dodjeljuje menađerski bonus od 150.000 hiljada pa mu je ovaj to pokušao vratiti uhljebljivanjem rodbine. Fudo je o sve to razjebao nakon pritisaka i sad će biti novi konkurs... evo ima o tome i ovde...http://www.072info.com/vik-zenica-kahriman-podnio.../
Last edited by wasabi on 08/04/2017 02:47, edited 3 times in total.
- asMir11
- Posts: 113
- Joined: 31/08/2009 09:20
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#18496 Re: Zeničani
JP Ceste FBiH je nadležno za magistralu koliko znam.Casual's wrote:Grad mora tužiti JP Autoceste.
Jebem im sarajevsku zaobilaznicu.
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#18497 Re: Zeničani
Uslov za penziju ispunjava tek u 6 il 7 mjesecu. Ostavku je saam podnio jer bi svejedno dobio otkaz ovog mjeseca...clio_dci120 wrote:Otisao u penziju, kakvo predizborno obecanje
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#18498 Re: Zeničani
https://www.zenicablog.com/foto-pehare- ... jesakinja/
ja bih samo ponovo da se svim nadleznim sjetim blize i dalje familije. prosli put je ovo bio smrtni slucaj. a sve to radi jednog kabla koji Federacija treba da odobri da se postavi. jos je tamo postavljen onaj reflektor od strane vlasnika restorana koji ne doprinosi vidljivosti, nego upravo suprotno. hvala vlastima (svakoj ponaosob i svima zajedno) picka im materina. izvinjavam se na mom francuskom...
P.S. ja mislim da barem cetvrti put pominjem ovaj problem u nekoliko godina (barem dvije)...
ja bih samo ponovo da se svim nadleznim sjetim blize i dalje familije. prosli put je ovo bio smrtni slucaj. a sve to radi jednog kabla koji Federacija treba da odobri da se postavi. jos je tamo postavljen onaj reflektor od strane vlasnika restorana koji ne doprinosi vidljivosti, nego upravo suprotno. hvala vlastima (svakoj ponaosob i svima zajedno) picka im materina. izvinjavam se na mom francuskom...
P.S. ja mislim da barem cetvrti put pominjem ovaj problem u nekoliko godina (barem dvije)...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66006
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18499 Re: Zeničani
gdje u zenici ofarbati hlače?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#18500 Re: Zeničani
Pardon, do mene. I njima yebem.asMir11 wrote:JP Ceste FBiH je nadležno za magistralu koliko znam.Casual's wrote:Grad mora tužiti JP Autoceste.
Jebem im sarajevsku zaobilaznicu.

