Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18476 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

shmizlica wrote:Velika korporacija zaposlila je veći broj ljudoždera.
Na prvom sastanku im je voditelj ljudskih resursa rekao:
"Sada ste dio poduzeća. Imate isti status kao i svi ostali, na raspolaganju imate i menzu za gablec, ali molim Vas, ne jedite zaposlene!"
Ljudožderi su obećali da neće.
Četiri tjedna kasnije njihov šef pripomene:
"Svi radite jako puno i dobro i uistinu sam zadovoljan s vama. Međutim, pred neki dan nestala je jedna od naših tajnica. Zna li netko od vas što se dogodilo s njom?"
Ljudožderi složno odmašu glavama.
Kad je šef otišao, vođa ljudoždera se okrene ostalima i upita:
"Koji je od vas idiota pojeo tajnicu!?"
Iz skupine se nevoljno digne jedna ruka, na što vođa ljudoždera nastavi:
"Ti kretenu! Već četiri tjedna jedemo managere i nitko nije opazio, ali neeeee, ti si morao pojesti tajnicu!"
crni humor, aferim šmizi :thumbup: :D
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#18477 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by didžej »

Na jednoj Jadranskoj plaži osoba muškog pola stoji ispred vode i doziva:
- Žan Pjeeeer, Žan Pjeeeeer...
Nakon nekoliko dozivanja, dječak s tirkiznog dušeka odgovara:
- Oui papa?
- H'oš da ti babo kupi burek?
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18478 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

didžej wrote:Na jednoj Jadranskoj plaži osoba muškog pola stoji ispred vode i doziva:
- Žan Pjeeeer, Žan Pjeeeeer...
Nakon nekoliko dozivanja, dječak s tirkiznog dušeka odgovara:
- Oui papa?
- H'oš da ti babo kupi burek?
:lol:
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18479 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

didžej wrote:Na jednoj Jadranskoj plaži osoba muškog pola stoji ispred vode i doziva:
- Žan Pjeeeer, Žan Pjeeeeer...
Nakon nekoliko dozivanja, dječak s tirkiznog dušeka odgovara:
- Oui papa?
- H'oš da ti babo kupi burek?


:D :D :D :D :D
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#18480 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by kisni indijanac »

didžej wrote:Na jednoj Jadranskoj plaži osoba muškog pola stoji ispred vode i doziva:
- Žan Pjeeeer, Žan Pjeeeeer...
Nakon nekoliko dozivanja, dječak s tirkiznog dušeka odgovara:
- Oui papa?
- H'oš da ti babo kupi burek?
ti vazda s dobrim vicevima :thumbup: :lol:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#18481 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by didžej »

kisni indijanac wrote:
didžej wrote:Na jednoj Jadranskoj plaži osoba muškog pola stoji ispred vode i doziva:
- Žan Pjeeeer, Žan Pjeeeeer...
Nakon nekoliko dozivanja, dječak s tirkiznog dušeka odgovara:
- Oui papa?
- H'oš da ti babo kupi burek?
ti vazda s dobrim vicevima :thumbup: :lol:
odabrani vicevi za odabrano drustvo. :wink: :D
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#18482 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by shmizlica »

didžej wrote:Na jednoj Jadranskoj plaži osoba muškog pola stoji ispred vode i doziva:
- Žan Pjeeeer, Žan Pjeeeeer...
Nakon nekoliko dozivanja, dječak s tirkiznog dušeka odgovara:
- Oui papa?
- H'oš da ti babo kupi burek?
:thumbup: so true :D
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18483 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

didžej wrote:Na jednoj Jadranskoj plaži osoba muškog pola stoji ispred vode i doziva:
- Žan Pjeeeer, Žan Pjeeeeer...
Nakon nekoliko dozivanja, dječak s tirkiznog dušeka odgovara:
- Oui papa?
- H'oš da ti babo kupi burek?
:lol: :lol: :lol:

Džeraldina sine, reci tetki alahimanet. :D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#18484 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by O'zone »

Spremili smo se za polazak na ljetovanje. Uključili smo automatsku sekretaricu, pokrili kavez sa kanarincem, izbacili mačku na dvorište. Pozvali smo taksi, koji je ubrzo stigao pred vrata. Kada smo izlazili iz kuće, mačka, koju smo izbacili na dvorište, protrčala nam je ispod nogu i utrčala u kuću.

Nismo željeli da je ostavimo u kući, jer uporno pokušava da pojede kanarinca.
Žena je sjela u taksi, a ja sam se vratio u kuću da bi mačku ponovo izbacio u dvorište. Medutim, mačka je pobjegla na sprat.

Za to vrijeme, supruga, koja je još uvjek čekala u taksiju, nije željela da taksista zna da ce kuća biti prazna, zato mu je objasnila da sam se vratio u kuću samo da poželim laku noć njenoj majci.

Nakon nekoliko minuta došao sam i sjeo u taksi pored žene.

-"Žao mi je što je trajalo toliko dugo“, rekao sam kad smo krenuli.
"Ona kurva se skrila ispod kreveta. Morao sam je bockati u dupe sa kišobranom da se izvuče ispod kreveta! Onda je pokušala da pobjegne, pa sam je uhvatio za vrat. Onda sam je još morao zamotati u ćebe kako me svinja ne bi ogrebala. Ali - uspjelo mi je! Na kraju sam je odvukao niz stepenice i bacio u dvorište!
Nadam se da se nece opet posrati pred vrata!"

Tišina u taksiju bila je opipljiva...
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#18485 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by WildRedRose »

Benjo73 wrote:
didžej wrote:Na jednoj Jadranskoj plaži osoba muškog pola stoji ispred vode i doziva:
- Žan Pjeeeer, Žan Pjeeeeer...
Nakon nekoliko dozivanja, dječak s tirkiznog dušeka odgovara:
- Oui papa?
- H'oš da ti babo kupi burek?
:lol: :lol: :lol:

Džeraldina sine, reci tetki alahimanet. :D
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#18486 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by dustaban »

didžej wrote:Na jednoj Jadranskoj plaži osoba muškog pola stoji ispred vode i doziva:
- Žan Pjeeeer, Žan Pjeeeeer...
Nakon nekoliko dozivanja, dječak s tirkiznog dušeka odgovara:
- Oui papa?
- H'oš da ti babo kupi burek?
Ima i onaj... Murise ne plivaj toliko, ogladnices!
User avatar
Darh Wader
Posts: 448
Joined: 25/09/2009 19:04
Location: New Mexico

#18487 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Darh Wader »

Sinoć povedem jednu ribu,perverzna,zgodna. Dovedem je kući,počnem da je skidam a ona kaže: ponizi me ! i ja joj obučem dres Reala.
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#18488 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Heller »

Darh Wader wrote:Sinoć povedem jednu ribu,perverzna,zgodna. Dovedem je kući,počnem da je skidam a ona kaže: ponizi me ! i ja joj obučem dres Reala.
Kad Bosanac priča taj vic može bit smješan samo ako joj navučeš Željezničarev/Slobodin/Čelikov/Borčev/Veležov itd... dres

A ovako je retardiran
User avatar
rumFo
Posts: 1672
Joined: 29/08/2011 21:12

#18489 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by rumFo »

Vozdra kukesi :lol: :lol:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#18490 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by simonese »

rumFo wrote:Vozdra kukesi :lol: :lol:
:thumbup: :lol:
User avatar
black
Posts: 18643
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#18491 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by black »

rumFo wrote:Vozdra kukesi :lol: :lol:
:lol: :lol:
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#18492 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by kisni indijanac »

Pošo Mostarac na dan na more i skonto je da bi mogao izgoriti, pa uđe u Konzum da kupi kremu za sunčanje.

Upita prodavačicu, koliko su vam ove kreme za sunčanje majke ti?
Ima ih raznih, od 150 pa do 200 kuna, kaže mu ona.
Uuu, a na kojoj polici vam stoji jogurt?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#18493 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by O'zone »

Psihijatar u SAD vodi
sastanak grupne terapije s četiri mlade
majke i njihovom malom djecom.
Vi svi imate opsesije,primjeti on.
Tada se obrati prvoj majci:"Vi ste opsjednuti hranom, čak ste i svoju ćerku nazvali Candy (slatkiš)."
Okrene se ka drugoj:"Vaša opsesija je novac,manifestuje se čak i u imenu Vaše kćeri Penny (novčić)."
Tada se okrene trećoj:"Vaša opsesija je alkohol,manifestuje se čak i kroz naziv Vašeg djeteta Brandy(konjak)."
U tom momentu četvrta se majka diže, uzima sina za ruku i procjedi:
"Hajde Dick, idemo!"
zikamu
Posts: 3170
Joined: 10/09/2005 09:40

#18494 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by zikamu »

dustaban wrote:
didžej wrote:Na jednoj Jadranskoj plaži osoba muškog pola stoji ispred vode i doziva:
- Žan Pjeeeer, Žan Pjeeeeer...
Nakon nekoliko dozivanja, dječak s tirkiznog dušeka odgovara:
- Oui papa?
- H'oš da ti babo kupi burek?
Ima i onaj... Murise ne plivaj toliko, ogladnices!
Majkaaaa!
Pripazider dusek, dok ja i babo zaronjamo!
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18495 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Negdje na Divljem zapadu, indijanci zarobili putnički voz.
Kaže poglavica: - Žene poubijati, a muškarce silovati.
Jedan će indijanac na to: - Poglavice...pa valjda...muškarce poubijati a žene...
A drugi indijanac mekanim glasom dobaci: - Ajd šuti ti, nisi ti poglavica.
User avatar
Salah ad-Din
Posts: 1324
Joined: 05/05/2012 15:08

#18496 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Salah ad-Din »

Jedna od slika koja me baš nasmijala, kad se Bošnjo na nešto nafura xD

Image
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#18497 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Heller »

rumFo wrote:Vozdra kukesi :lol: :lol:
Ako je meni upuceno vozdra i tebi, s obzirom da sam navijač Slobode, a primjere sam naveo ko podjebavanje između navijača tih klubova :wink:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#18498 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by simonese »

Heller wrote:
rumFo wrote:Vozdra kukesi :lol: :lol:
Ako je meni upuceno vozdra i tebi, s obzirom da sam navijač Slobode, a primjere sam naveo ko podjebavanje između navijača tih klubova :wink:
drugoligasi nemaju pravo glasa,vozdra
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#18499 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Heller »

simonese wrote:
Heller wrote:
rumFo wrote:Vozdra kukesi :lol: :lol:
Ako je meni upuceno vozdra i tebi, s obzirom da sam navijač Slobode, a primjere sam naveo ko podjebavanje između navijača tih klubova :wink:
drugoligasi nemaju pravo glasa,vozdra
Prebaci se na neku drugu temu humor ti ne ide :)
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6561
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#18500 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Tvrtko II Kotromanić »

simonese wrote:
Heller wrote:
rumFo wrote:Vozdra kukesi :lol: :lol:
Ako je meni upuceno vozdra i tebi, s obzirom da sam navijač Slobode, a primjere sam naveo ko podjebavanje između navijača tih klubova :wink:
drugoligasi nemaju pravo glasa,vozdra
:lol: :thumbup:
Post Reply