Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18476 Re: Gdje u Sa......

Post by beni-bu-man »

Kontas?! wrote:Obične zavjese?

(Osim pijaca, Eksluziva i Domoopreme na Ilidzi)
JYSK :?
Kontas?!
Posts: 2072
Joined: 09/04/2012 22:33

#18477 Re: Gdje u Sa......

Post by Kontas?! »

Hvala, ali ne trebaju mi gotove, već šivene po mjeri :)
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#18478 Re: Gdje u Sa......

Post by Irm@ »

Kontas?! wrote:Obične zavjese?

(Osim pijaca, Eksluziva i Domoopreme na Ilidzi)
a sta fali pijaci? po nedavnom iskustvu prijateljica na pijaci na Otoci kupila i sašila joj gospođa divne zavjese po super cijeni..
ima i u FIS-u u Vitezu isto razlicitih i oni ti mogu sašiti ili kupiš materijal kod njih pa kod krojačice :)
Gray
Posts: 4037
Joined: 14/06/2005 02:47

#18479 Re: Gdje u Sa......

Post by Gray »

Gdje naći sijelice za auto Osram Ultra Life H7, zvao Motorex nemaju?
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18480 Re: Gdje u Sa......

Post by beni-bu-man »

Gray wrote:Gdje naći sijelice za auto Osram Ultra Life H7, zvao Motorex nemaju?
http://www.majagume.ba/Home/Contact

http://www.majagume.ba/Products/Product/5776382
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#18481 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Irm@ wrote:
Kontas?! wrote:Obične zavjese?

(Osim pijaca, Eksluziva i Domoopreme na Ilidzi)
a sta fali pijaci? po nedavnom iskustvu prijateljica na pijaci na Otoci kupila i sašila joj gospođa divne zavjese po super cijeni..
ima i u FIS-u u Vitezu isto razlicitih i oni ti mogu sašiti ili kupiš materijal kod njih pa kod krojačice :)
A sta fali da mi odemo na kafu duzna si mi kafu ima 10 godina
Gray
Posts: 4037
Joined: 14/06/2005 02:47

#18482 Re: Gdje u Sa......

Post by Gray »

beni-bu-man wrote:
Gray wrote:Gdje naći sijelice za auto Osram Ultra Life H7, zvao Motorex nemaju?
http://www.majagume.ba/Home/Contact

http://www.majagume.ba/Products/Product/5776382

Extra, hvala :thumbup:
Kontas?!
Posts: 2072
Joined: 09/04/2012 22:33

#18483 Re: Gdje u Sa......

Post by Kontas?! »

Irm@ wrote:a sta fali pijaci?
Hvala, ne fali ništa, nego sam pijace obišao i nisam našao ništa :) Na kraju sam našao - Picasso Rajlovac :)
User avatar
malamirha
Posts: 180
Joined: 29/03/2015 20:45

#18484 Re: Gdje u Sa......

Post by malamirha »

materijal za kamp stolice i platno za roletne(one zelene starinske).nekad se taj materijal uvozio iz sirije a danas ....???? :?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#18485 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

malamirha wrote:materijal za kamp stolice i platno za roletne(one zelene starinske).nekad se taj materijal uvozio iz sirije a danas ....???? :?
Onda pitaj u fahdovoj dzamiji :mrgreen:
girl
Posts: 458
Joined: 27/06/2008 10:15

#18486 Re: Gdje u Sa......

Post by girl »

Kontas?! wrote:Obične zavjese?

(Osim pijaca, Eksluziva i Domoopreme na Ilidzi)

FIS ima lijepih od onih najjeftinijih do ekstra skupih / bar onaj u vitezu. na ilidzi su prilicno skupe u zartu ali predivne.
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#18487 Re: Gdje u Sa......

Post by mad_max_ba »

malamirha wrote:materijal za kamp stolice i platno za roletne(one zelene starinske).nekad se taj materijal uvozio iz sirije a danas ....???? :?
traži keper
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#18488 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

malamirha wrote:materijal za kamp stolice i platno za roletne(one zelene starinske).nekad se taj materijal uvozio iz sirije a danas ....???? :?
http://tapetar.ba/ba
mega_mashcine
Posts: 1439
Joined: 01/05/2013 12:21

#18489 Re: Gdje u Sa......

Post by mega_mashcine »

Koja je optika najpovoljnija u gradu ? Gledam im ove web stranice, ali nigdje cijena s glave.. :-)

interesuju me sunčane naočare od 100-150 KM..
User avatar
bilic
Posts: 1165
Joined: 25/07/2012 22:33

#18490 Re: Gdje u Sa......

Post by bilic »

mega_mashcine wrote:Koja je optika najpovoljnija u gradu ? Gledam im ove web stranice, ali nigdje cijena s glave.. :-)

interesuju me sunčane naočare od 100-150 KM..
blizu ZMAJ čevabdžinice na Malti ...

https://www.facebook.com/ninooptika.optika?fref=ts

Znam da su jedno vrijeme bili među glavim uvoznicima u Sarajevu ...
mega_mashcine
Posts: 1439
Joined: 01/05/2013 12:21

#18491 Re: Gdje u Sa......

Post by mega_mashcine »

bilic wrote:
mega_mashcine wrote:Koja je optika najpovoljnija u gradu ? Gledam im ove web stranice, ali nigdje cijena s glave.. :-)

interesuju me sunčane naočare od 100-150 KM..
blizu ZMAJ čevabdžinice na Malti ...

https://www.facebook.com/ninooptika.optika?fref=ts

Znam da su jedno vrijeme bili među glavim uvoznicima u Sarajevu ...
super, hvala na prijedlogu, pogledacu. :thumbup:
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#18492 Re: Gdje u Sa......

Post by Better Man »

mega_mashcine wrote:
bilic wrote:
mega_mashcine wrote:Koja je optika najpovoljnija u gradu ? Gledam im ove web stranice, ali nigdje cijena s glave.. :-)

interesuju me sunčane naočare od 100-150 KM..
blizu ZMAJ čevabdžinice na Malti ...

https://www.facebook.com/ninooptika.optika?fref=ts

Znam da su jedno vrijeme bili među glavim uvoznicima u Sarajevu ...
super, hvala na prijedlogu, pogledacu. :thumbup:
Imaju radnju kod Katedrale kod tramvajskog stajališta.
db cooper
Posts: 2
Joined: 07/01/2017 16:05

#18493 Re: Gdje u Sa......

Post by db cooper »

Gdje kupiti ovako nesto

Image
User avatar
bilic
Posts: 1165
Joined: 25/07/2012 22:33

#18494 Re: Gdje u Sa......

Post by bilic »

mega_mashcine wrote:Koja je optika najpovoljnija u gradu ? Gledam im ove web stranice, ali nigdje cijena s glave.. :-)

interesuju me sunčane naočare od 100-150 KM..

inte
Imaju radnju kod Katedrale kod tramvajskog stajališta.[/
e]

.. ALI NISU CIJENE ISTE . POVOLJNIJE JE NA MALTI.
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#18495 Re: Gdje u Sa......

Post by kafanski_covjek »

Zmaj na Malti!? :facepalm:
User avatar
nepass1
Posts: 14673
Joined: 06/07/2017 07:35

#18496 Re: Gdje u Sa......

Post by nepass1 »

Kontas?! wrote:Obične zavjese?

(Osim pijaca, Eksluziva i Domoopreme na Ilidzi)
mikado na dobrinji
AkumAone
Posts: 188
Joined: 08/04/2009 22:36

#18497 Re: Gdje u Sa......

Post by AkumAone »

db cooper wrote:Gdje kupiti ovako nesto

Image
Mozda u vojnim shopovima. Ima jedan dole na -1 u SCC-u, jedan na Stupu kad krenes prema auto pijaci i jedan na Ilidzi, u onome trznom centru pored kruznog toka.
Sigurno imas na Ebay i Aliexpress-u; meni je dosao slican sa Aliexpressa za $6.57 sa postarinom.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#18498 Re: Gdje u Sa......

Post by studiorum_tuzlaensis »

Gdje u Sa mogu naći automehaničara da me ne oguli puno? Zamjena ulja u motoru i filtera ulja je u pitanju. Mislim da ne vrijedi ići u ovlaštene servise zbog zamjene ulja na starijem autu.

Hvala unaprijed.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#18499 Re: Gdje u Sa......

Post by Ned071 »

koji auto?
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18500 Re: Gdje u Sa......

Post by beni-bu-man »

studiorum_tuzlaensis wrote:Gdje u Sa mogu naći automehaničara da me ne oguli puno? Zamjena ulja u motoru i filtera ulja je u pitanju. Mislim da ne vrijedi ići u ovlaštene servise zbog zamjene ulja na starijem autu.

Hvala unaprijed.
koje auto ????
Post Reply