JYSKKontas?! wrote:Obične zavjese?
(Osim pijaca, Eksluziva i Domoopreme na Ilidzi)
Gdje u Sa......
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#18476 Re: Gdje u Sa......
-
Kontas?!
- Posts: 2072
- Joined: 09/04/2012 22:33
#18477 Re: Gdje u Sa......
Hvala, ali ne trebaju mi gotove, već šivene po mjeri 
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#18478 Re: Gdje u Sa......
a sta fali pijaci? po nedavnom iskustvu prijateljica na pijaci na Otoci kupila i sašila joj gospođa divne zavjese po super cijeni..Kontas?! wrote:Obične zavjese?
(Osim pijaca, Eksluziva i Domoopreme na Ilidzi)
ima i u FIS-u u Vitezu isto razlicitih i oni ti mogu sašiti ili kupiš materijal kod njih pa kod krojačice
-
Gray
- Posts: 4037
- Joined: 14/06/2005 02:47
#18479 Re: Gdje u Sa......
Gdje naći sijelice za auto Osram Ultra Life H7, zvao Motorex nemaju?
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#18480 Re: Gdje u Sa......
http://www.majagume.ba/Home/ContactGray wrote:Gdje naći sijelice za auto Osram Ultra Life H7, zvao Motorex nemaju?
http://www.majagume.ba/Products/Product/5776382
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#18481 Re: Gdje u Sa......
A sta fali da mi odemo na kafu duzna si mi kafu ima 10 godinaIrm@ wrote:a sta fali pijaci? po nedavnom iskustvu prijateljica na pijaci na Otoci kupila i sašila joj gospođa divne zavjese po super cijeni..Kontas?! wrote:Obične zavjese?
(Osim pijaca, Eksluziva i Domoopreme na Ilidzi)
ima i u FIS-u u Vitezu isto razlicitih i oni ti mogu sašiti ili kupiš materijal kod njih pa kod krojačice
-
Gray
- Posts: 4037
- Joined: 14/06/2005 02:47
#18482 Re: Gdje u Sa......
beni-bu-man wrote:http://www.majagume.ba/Home/ContactGray wrote:Gdje naći sijelice za auto Osram Ultra Life H7, zvao Motorex nemaju?
http://www.majagume.ba/Products/Product/5776382
Extra, hvala
-
Kontas?!
- Posts: 2072
- Joined: 09/04/2012 22:33
#18483 Re: Gdje u Sa......
Hvala, ne fali ništa, nego sam pijace obišao i nisam našao ništaIrm@ wrote:a sta fali pijaci?
- malamirha
- Posts: 180
- Joined: 29/03/2015 20:45
#18484 Re: Gdje u Sa......
materijal za kamp stolice i platno za roletne(one zelene starinske).nekad se taj materijal uvozio iz sirije a danas ....???? 
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#18485 Re: Gdje u Sa......
Onda pitaj u fahdovoj dzamijimalamirha wrote:materijal za kamp stolice i platno za roletne(one zelene starinske).nekad se taj materijal uvozio iz sirije a danas ....????
-
girl
- Posts: 458
- Joined: 27/06/2008 10:15
#18486 Re: Gdje u Sa......
Kontas?! wrote:Obične zavjese?
(Osim pijaca, Eksluziva i Domoopreme na Ilidzi)
FIS ima lijepih od onih najjeftinijih do ekstra skupih / bar onaj u vitezu. na ilidzi su prilicno skupe u zartu ali predivne.
- mad_max_ba
- Posts: 26645
- Joined: 21/08/2015 12:42
- Location: Tamni Vilajet
#18487 Re: Gdje u Sa......
traži kepermalamirha wrote:materijal za kamp stolice i platno za roletne(one zelene starinske).nekad se taj materijal uvozio iz sirije a danas ....????
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#18488 Re: Gdje u Sa......
http://tapetar.ba/bamalamirha wrote:materijal za kamp stolice i platno za roletne(one zelene starinske).nekad se taj materijal uvozio iz sirije a danas ....????
-
mega_mashcine
- Posts: 1439
- Joined: 01/05/2013 12:21
#18489 Re: Gdje u Sa......
Koja je optika najpovoljnija u gradu ? Gledam im ove web stranice, ali nigdje cijena s glave..
interesuju me sunčane naočare od 100-150 KM..
interesuju me sunčane naočare od 100-150 KM..
- bilic
- Posts: 1165
- Joined: 25/07/2012 22:33
#18490 Re: Gdje u Sa......
blizu ZMAJ čevabdžinice na Malti ...mega_mashcine wrote:Koja je optika najpovoljnija u gradu ? Gledam im ove web stranice, ali nigdje cijena s glave..![]()
interesuju me sunčane naočare od 100-150 KM..
https://www.facebook.com/ninooptika.optika?fref=ts
Znam da su jedno vrijeme bili među glavim uvoznicima u Sarajevu ...
-
mega_mashcine
- Posts: 1439
- Joined: 01/05/2013 12:21
#18491 Re: Gdje u Sa......
super, hvala na prijedlogu, pogledacu.bilic wrote:blizu ZMAJ čevabdžinice na Malti ...mega_mashcine wrote:Koja je optika najpovoljnija u gradu ? Gledam im ove web stranice, ali nigdje cijena s glave..![]()
interesuju me sunčane naočare od 100-150 KM..
https://www.facebook.com/ninooptika.optika?fref=ts
Znam da su jedno vrijeme bili među glavim uvoznicima u Sarajevu ...
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#18492 Re: Gdje u Sa......
Imaju radnju kod Katedrale kod tramvajskog stajališta.mega_mashcine wrote:super, hvala na prijedlogu, pogledacu.bilic wrote:blizu ZMAJ čevabdžinice na Malti ...mega_mashcine wrote:Koja je optika najpovoljnija u gradu ? Gledam im ove web stranice, ali nigdje cijena s glave..![]()
interesuju me sunčane naočare od 100-150 KM..
https://www.facebook.com/ninooptika.optika?fref=ts
Znam da su jedno vrijeme bili među glavim uvoznicima u Sarajevu ...
- bilic
- Posts: 1165
- Joined: 25/07/2012 22:33
#18494 Re: Gdje u Sa......
mega_mashcine wrote:Koja je optika najpovoljnija u gradu ? Gledam im ove web stranice, ali nigdje cijena s glave..![]()
interesuju me sunčane naočare od 100-150 KM..
inte
Imaju radnju kod Katedrale kod tramvajskog stajališta.[/
e]
.. ALI NISU CIJENE ISTE . POVOLJNIJE JE NA MALTI.
- nepass1
- Posts: 14673
- Joined: 06/07/2017 07:35
#18496 Re: Gdje u Sa......
mikado na dobrinjiKontas?! wrote:Obične zavjese?
(Osim pijaca, Eksluziva i Domoopreme na Ilidzi)
-
AkumAone
- Posts: 188
- Joined: 08/04/2009 22:36
#18497 Re: Gdje u Sa......
Mozda u vojnim shopovima. Ima jedan dole na -1 u SCC-u, jedan na Stupu kad krenes prema auto pijaci i jedan na Ilidzi, u onome trznom centru pored kruznog toka.db cooper wrote:Gdje kupiti ovako nesto
Sigurno imas na Ebay i Aliexpress-u; meni je dosao slican sa Aliexpressa za $6.57 sa postarinom.
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#18498 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sa mogu naći automehaničara da me ne oguli puno? Zamjena ulja u motoru i filtera ulja je u pitanju. Mislim da ne vrijedi ići u ovlaštene servise zbog zamjene ulja na starijem autu.
Hvala unaprijed.
Hvala unaprijed.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#18500 Re: Gdje u Sa......
koje auto ????studiorum_tuzlaensis wrote:Gdje u Sa mogu naći automehaničara da me ne oguli puno? Zamjena ulja u motoru i filtera ulja je u pitanju. Mislim da ne vrijedi ići u ovlaštene servise zbog zamjene ulja na starijem autu.
Hvala unaprijed.

