Pusti bolan što se raspravljaš s njima, neka gledaju i traže titlove. Ljudi nisu ni svjesni šta mogu propustiti za tu 1 sekundu dok pročitaju titl. Od pokreta, gestikulacije i slično pa nadalje.90minut wrote:To može biti jedino slucaj ako nisi perfektan s engleskim.un1ted wrote:I meni je bilo čudno, dok nisam čuo mišljenja drugih i probao gledati sa titlovima, nebitno engleski, ili naši, ljepši mi je ugođaj da gledam film sa titlovima, a posebno našim.90minut wrote:Ma dobro evo posvetio sam 3 ili 4 post sad na ovu temu, poenta je kaze lik zna perfektno engleski znaci ako znas ode na jify ili slicne ubaciš engleski reda radi da ti ne promakne nešto i vozdra može ti jedino na našem nesto promaci u vidu slengova i ostalih stvari.
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#18476 Re: Gledate seriju - preporucite je
-
5korpus
- Posts: 1186
- Joined: 24/07/2015 14:45
#18478 Re: Gledate seriju - preporucite je
Cernobil je betonara 
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18479 Re: Gledate seriju - preporucite je
Cekam sve da izleti pa binge5korpus wrote:Cernobil je betonara
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#18480 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nevjerovatno dobra serija. Muzika drama, otkida. Ma sve je top. Evo s hanumom gledam prvu ponovo. Steta sto nije makar jedna sezona od 10 epizoda. HBO ima najbolje serije, ostali još pure trebaju jesti.5korpus wrote:Cernobil je betonara
- Jack Be Nimble
- Posts: 11670
- Joined: 15/01/2010 18:31
#18481 Re: Gledate seriju - preporucite je
5korpus wrote:Cernobil je betonara
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18482 Re: Gledate seriju - preporucite je
Hocu da gledam The Shield koja mi je jedina ostala od vecih da pogledam prvo što nema niti jedan torrent drugo što ne mogu naci nigdje da gledam.
Neko kad bi mi ovdje postavio ili jedno ili drugo da radi osevapio bi se.
Neko kad bi mi ovdje postavio ili jedno ili drugo da radi osevapio bi se.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18483 Re: Gledate seriju - preporucite je
90minut wrote:Hocu da gledam The Shield koja mi je jedina ostala od vecih da pogledam prvo što nema niti jedan torrent drugo što ne mogu naci nigdje da gledam.![]()
Neko kad bi mi ovdje postavio ili jedno ili drugo da radi osevapio bi se.
evo ja pronasao na piratebay torrente za sve sezone
a evo ti online sa prevodom
https://www.gledajsaprevodom.online/serija/the-shield
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
- lmo
- Posts: 7815
- Joined: 28/06/2012 17:53
- Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace
#18485 Re: Gledate seriju - preporucite je
da se moskva pitala, ne bi nas ni bilo.ferratilis wrote:Nisam imao pojma da su i kod nas poduzimane mjere zastite protiv radijacije, rodjen sam 1991. pa nisam imao to iskustvo.![]()
Koliko sam skontao iz serije, oni su to htjeli sakrit ali su Svedjani detektovali radijaciju i onda Amerikanci otkrili cijelom svijetu. Da se Moskva pitala, mi bi svi danas imali po dva para ruku i osam ociju
a na temu serije, ne znam da sam bolju ikad pogledala.
- Dosadno mii
- Posts: 3171
- Joined: 16/06/2014 20:33
#18486 Re: Gledate seriju - preporucite je
Tacno mi zao da pregledam cernobil odmah
- thekupus
- Posts: 7388
- Joined: 25/06/2011 22:38
#18487 Re: Gledate seriju - preporucite je
Raja, mislim da niste spominjali, ima ova neka nova serija Černobil, pa eto, pogledajte

- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#18488 Re: Gledate seriju - preporucite je
thekupus wrote:Raja, mislim da niste spominjali, ima ova neka nova serija Černobil, pa eto, pogledajte
Sta tu ima biti zanimljivo osim ako nije neki dokumentarac.
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#18489 Re: Gledate seriju - preporucite je
Dobra je serija ali pretjerujete sa epitetima.
- TheWatcher
- Posts: 2661
- Joined: 08/03/2007 12:09
- Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***
#18490 Re: Gledate seriju - preporucite je
kojim danom se prikazuje Cernobil i u koje vrijeme 
- SmokingMan
- Posts: 22602
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#18491 Re: Gledate seriju - preporucite je
Uvijek imaš ilegalu ako ti je mrsko čekati. 
- dale cooper
- Posts: 31379
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#18492 Re: Gledate seriju - preporucite je
Samo da se ovo podeblja. Sjajno! Pregledao sam u par dana sve.Bloo wrote:Trenutno ide Doom Patrol
Awesome
![]()
Napokon da DC nesto pristojno izbaci, osim onih animiranih dugometražnih.
A ima sve u jednom paketu. Karakternu dramu, otkačeni apsurdistički humor, sjajno izvedeno nelinearno pripovjedanje koje daje dodatan sloj
čudnosti same priče, odlična kinematografija i produkcijske vrijednosti. I naravno...sama glumačka postava, čija hemija i performansa
dodatno podižu kvalitetu za još jedan nivo. Alan Tudyk maestralan, kao i Diane Guerrero i stari lisac Timothy Dalton. Čak je i jebeni Brendan
Fraser odradio dobar posao!
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#18493 Re: Gledate seriju - preporucite je
A magarac, zohar, stakor osvetnik nista ha?dale cooper wrote:Bloo wrote:Trenutno ide Doom Patrol
Awesome
![]()
Napokon da DC nesto pristojno izbaci, osim onih animiranih dugometražnih.
[img]
Samo da se ovo podeblja. Sjajno! Pregledao sam u par dana sve.Jedna od onih serija na koju se lako navučete.
A ima sve u jednom paketu. Karakternu dramu, otkačeni apsurdistički humor, sjajno izvedeno nelinearno pripovjedanje koje daje dodatan sloj
čudnosti same priče, odlična kinematografija i produkcijske vrijednosti. I naravno...sama glumačka postava, čija hemija i performansa
dodatno podižu kvalitetu za još jedan nivo. Alan Tudyk maestralan, kao i Diane Guerrero i stari lisac Timothy Dalton. Čak je i jebeni Brendan
Fraser odradio dobar posao!![]()
- dale cooper
- Posts: 31379
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#18494 Re: Gledate seriju - preporucite je
Brotherhood Of Animals ftw!SanskiBiser wrote:A magarac, zohar, stakor osvetnik nista ha?dale cooper wrote:Bloo wrote:Trenutno ide Doom Patrol
Awesome
![]()
Napokon da DC nesto pristojno izbaci, osim onih animiranih dugometražnih.
[img]
Samo da se ovo podeblja. Sjajno! Pregledao sam u par dana sve.Jedna od onih serija na koju se lako navučete.
A ima sve u jednom paketu. Karakternu dramu, otkačeni apsurdistički humor, sjajno izvedeno nelinearno pripovjedanje koje daje dodatan sloj
čudnosti same priče, odlična kinematografija i produkcijske vrijednosti. I naravno...sama glumačka postava, čija hemija i performansa
dodatno podižu kvalitetu za još jedan nivo. Alan Tudyk maestralan, kao i Diane Guerrero i stari lisac Timothy Dalton. Čak je i jebeni Brendan
Fraser odradio dobar posao!![]()
Ma previše je toga stvarno odlično urađenog da se može spomenuti u postu, a da se ne napravi esej od toga. Zaboravio sam i muziku.
Clint Mansell & Kevin Kiner su odradili odličan posao, a i izbor pjesama u samoj seriji je bio vrh!
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18495 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pronašao da rade?kakavdanakneiskustvu wrote:90minut wrote:Hocu da gledam The Shield koja mi je jedina ostala od vecih da pogledam prvo što nema niti jedan torrent drugo što ne mogu naci nigdje da gledam.![]()
Neko kad bi mi ovdje postavio ili jedno ili drugo da radi osevapio bi se.
evo ja pronasao na piratebay torrente za sve sezone
a evo ti online sa prevodom
https://www.gledajsaprevodom.online/serija/the-shield
Šalji u pm.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18496 Re: Gledate seriju - preporucite je
pa nisam provjeravao da li rade,ima ih pun klinac
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#18497 Re: Gledate seriju - preporucite je
Slazem se.Glavno mi sto mediju objavljuju vijesti da je kao pretekla Breaking Bad i GOT po ocjeni tamo na imdb,a Chernobyl ocijenilo svega 40k ljudi,dok su GOT i Breaking Bad ocijenjeni od preko 1.3 miliona ljudi.A u biti serija nista neocekivano.Ko je iole citao o Cernobilu znao je za vecinu ovog sto izbacuju u seriji.The 51st State wrote:Dobra je serija ali pretjerujete sa epitetima.
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#18498 Re: Gledate seriju - preporucite je
Tesko da mozes napraviti losu seriju sa tako jakom pozadinskom pricom. Mene je dojmila scenografija I rekviziti zasad uz atmosfericnu muziku I ti neki detalji kako sovjetska aparatura donosl odluke u kriznim momentima.drogon2 wrote:Slazem se.Glavno mi sto mediju objavljuju vijesti da je kao pretekla Breaking Bad i GOT po ocjeni tamo na imdb,a Chernobyl ocijenilo svega 40k ljudi,dok su GOT i Breaking Bad ocijenjeni od preko 1.3 miliona ljudi.A u biti serija nista neocekivano.Ko je iole citao o Cernobilu znao je za vecinu ovog sto izbacuju u seriji.The 51st State wrote:Dobra je serija ali pretjerujete sa epitetima.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18499 Re: Gledate seriju - preporucite je
Šalji u pm nisam tamo provjeravao.kakavdanakneiskustvu wrote:pa nisam provjeravao da li rade,ima ih pun klinac
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18500 Re: Gledate seriju - preporucite je
razumio
nema na čemu
nema na čemu


