Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#18451 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by exliberal-ex »

Pita učiteljica malog Hasu:
"Šta je najteže na svetu ?"
Haso odgovara:
"Tatin kurac , sinoc ga mama držala u ruci i rekla:

Ovo ni Bog ne može da digne."
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18452 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

Prijemni
Na prijemnom ispitu, na Likovnoj Akademiji, pred kandidate su postavljene tri slike:

a) izgoren kruh

b) utopljen čovjek

c) trudna žena

Zadatak je bio pronaći (samo) dvije riječi koje su karakteristične za sve tri slike! Ispit je položila jedna djevojka sa velikim trbuhom ...
Napisala je:
- Kasno izvađen
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#18453 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Towelie »

Zadatak je bio pronaći (samo) dvije riječi koje su karakteristične za sve tri slike! Ispit je položila jedna djevojka sa velikim trbuhom ...
Napisala je:
- Kasno izvađen
Logicno da je ona pogodila kad govori iz licnog iskustva. :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102808
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18454 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

Štrajk u fabrici...
I dolaze radnici do direktora i kažu: "Oprostite, ali mi 3 mjeseca nismo primili platu."
A direktor će na to: "Oprošteno vam je." :D
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#18455 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by shmizlica »

KvaziExpert wrote:Učiteljica: "Kada se beru jabuke?"
Perica: "Kad' je cuko zavezan."
:thumbup: :D
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18456 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

- Tko je radio tulume u Drugom svjetskom ratu?
- Partyzani!
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18457 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Kako tri policajca peku palačinke:

- Jedan drži tavu, dvojica bacaju peć.
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#18458 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by WildRedRose »

Benjo73 wrote:Kako tri policajca peku palačinke:

- Jedan drži tavu, dvojica bacaju peć.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KvaziExpert wrote:Učiteljica: "Kada se beru jabuke?"
Perica: "Kad' je cuko zavezan."
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#18459 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Partijaner »

Pita sin majku:
Mama kako su nastali ljudi ?
Bog nas je stvorio.
Ali,tata mi je rekao da poticemo od majmuna .
Sine,ja ti pricam o mojima,a tata o svojima !
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#18460 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by WildRedRose »

:lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#18461 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Towelie »

Koliko psihologa je potrebno da se zameni sijalica?
Jedan, ali sijalica mora da zeli da se promeni.
User avatar
de facto.
Posts: 3077
Joined: 10/07/2011 18:49
Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.

#18462 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by de facto. »

graue_maus wrote:Momak i cura pričaju preko telefona.
Pita on nju:
-"Draga, sto imas na sebi?"
-"Plave gaćice"
Momak:
-"Malo detaljnije reci...
Cura:
-"90% pamuk, 10% sintetika.. :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#18463 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by P308 »

Pita Bosanac Amerikanca:
- Kol'ko ti zarađuješ?
- 5.000$ mjesečno!
- A koliko trošiš za život?
- Pola!
- A šta radiš s ostatkom?
- E, to se kod nas ne pita,
A koliko ti zarađuješ?
- 250€ mjesečno!
- A koliko trošiš za život?
- 1.000€
- Kako? Pa gdje nabaviš
ostatak?
- E to se kod nas ne
pita!
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#18464 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by exliberal-ex »

jedan iz srbije :)



ТАМАН КАДА ЈЕ ДЕДА ОТВОРИО ФЕЈСБУК,
СВЕТИ ПЕТАР ГА ДОДАО ЗА ПРИЈАТЕЉА !
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#18465 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by exliberal-ex »

-Je l znaš kada smo imali najbolji seks?
-Ono kada si se maskirao u lopova...
- Kog lopova, ženo?!?
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#18466 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by P308 »

Na autobuskoj stanici žena sa detetom čeka autobus. Na stanici stoji i jedan pandur. Dete stalno plače:
• Mama, mamaaa, kada će već jednom da dođe taj bus?
• Čika pere autobus, sine, strpi se, sad će.
Stoje oni još 15 minuta. Pandur se šetka nervozno, kad će dete ponovo:
• Mama, je l' čika oprao autobus?
• Jeste, sine, samo da ga popravi i dolazi.
Čekaju još 20 minuta pa će dete:
• Pa je l' ga popravio?
• Jeste, sine, još da ga ofarba i eto ga.
U tom momentu pandur baci beretku i vikne:
• E SAD JE NAŠAO DA GA FARBA!
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#18467 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by shmizlica »

da li je ovo vic? :hm:

Novi oblik seksa na radnom mjestu!
- Sjedneš na stolicu...
- Staviš noge na stol...
- Lagano ih razmakneš...
- I...hebe ti se za posao!

:D
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#18468 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by shmizlica »

Velika korporacija zaposlila je veći broj ljudoždera.
Na prvom sastanku im je voditelj ljudskih resursa rekao:
"Sada ste dio poduzeća. Imate isti status kao i svi ostali, na raspolaganju imate i menzu za gablec, ali molim Vas, ne jedite zaposlene!"
Ljudožderi su obećali da neće.
Četiri tjedna kasnije njihov šef pripomene:
"Svi radite jako puno i dobro i uistinu sam zadovoljan s vama. Međutim, pred neki dan nestala je jedna od naših tajnica. Zna li netko od vas što se dogodilo s njom?"
Ljudožderi složno odmašu glavama.
Kad je šef otišao, vođa ljudoždera se okrene ostalima i upita:
"Koji je od vas idiota pojeo tajnicu!?"
Iz skupine se nevoljno digne jedna ruka, na što vođa ljudoždera nastavi:
"Ti kretenu! Već četiri tjedna jedemo managere i nitko nije opazio, ali neeeee, ti si morao pojesti tajnicu!"
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18469 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

Potukli se dva tipa i nailazi policajac te upita prvoga: " Kako se zoveš ", a tip mu odgovori:" Alain Delon ", zatim upita drugog isto, a ovaj mu odgovori: "Alan Ford ". Pogleda policajac jednog pa drugog i kaže im: " Sramota, pa zar se međusobno rođena braća tuku "
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#18470 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Industrialyzer »

shmizlica wrote:Velika korporacija zaposlila je veći broj ljudoždera.
Na prvom sastanku im je voditelj ljudskih resursa rekao:
"Sada ste dio poduzeća. Imate isti status kao i svi ostali, na raspolaganju imate i menzu za gablec, ali molim Vas, ne jedite zaposlene!"
Ljudožderi su obećali da neće.
Četiri tjedna kasnije njihov šef pripomene:
"Svi radite jako puno i dobro i uistinu sam zadovoljan s vama. Međutim, pred neki dan nestala je jedna od naših tajnica. Zna li netko od vas što se dogodilo s njom?"
Ljudožderi složno odmašu glavama.
Kad je šef otišao, vođa ljudoždera se okrene ostalima i upita:
"Koji je od vas idiota pojeo tajnicu!?"
Iz skupine se nevoljno digne jedna ruka, na što vođa ljudoždera nastavi:
"Ti kretenu! Već četiri tjedna jedemo managere i nitko nije opazio, ali neeeee, ti si morao pojesti tajnicu!"

mojne seko vise molim te :o
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18471 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

shmizlica wrote:Velika korporacija zaposlila je veći broj ljudoždera.
Na prvom sastanku im je voditelj ljudskih resursa rekao:
"Sada ste dio poduzeća. Imate isti status kao i svi ostali, na raspolaganju imate i menzu za gablec, ali molim Vas, ne jedite zaposlene!"
Ljudožderi su obećali da neće.
Četiri tjedna kasnije njihov šef pripomene:
"Svi radite jako puno i dobro i uistinu sam zadovoljan s vama. Međutim, pred neki dan nestala je jedna od naših tajnica. Zna li netko od vas što se dogodilo s njom?"
Ljudožderi složno odmašu glavama.
Kad je šef otišao, vođa ljudoždera se okrene ostalima i upita:
"Koji je od vas idiota pojeo tajnicu!?"
Iz skupine se nevoljno digne jedna ruka, na što vođa ljudoždera nastavi:
"Ti kretenu! Već četiri tjedna jedemo managere i nitko nije opazio, ali neeeee, ti si morao pojesti tajnicu!"
:thumbup:
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#18472 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by shmizlica »

Industrialyzer wrote:
mojne seko vise molim te :o
što? da nisi manager? :roll: :mrgreen:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#18473 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by sheilak »

crysis wrote:Potukli se dva tipa i nailazi policajac te upita prvoga: " Kako se zoveš ", a tip mu odgovori:" Alain Delon ", zatim upita drugog isto, a ovaj mu odgovori: "Alan Ford ". Pogleda policajac jednog pa drugog i kaže im: " Sramota, pa zar se međusobno rođena braća tuku "
:D
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#18474 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by kisni indijanac »

Prevoze luđake iz jedne ludnice u drugu avionom. Oni divljaju, skaču, prave nered. Pošalje pilot kopilota da smiri nered. Kopilot ode, vidi ih kako divljaju, no vidi i jednog kako mirno sjedi. Obrati se njemu:

- Daj smiri malo svoje kolege, razbit će nam avion, pa će smo se srušiti.

Ode kopilot nazad u svoju kabinu i zbilja nakon par minuta iz pozadine aviona ne čuje se više ništa - sve se smirilo. Ode kopilot ponovo pogledati što se dogodilo, te nađe samo onog luđaka što je mirno sjedio. Upita ga:

- A gdje su ti kolege?
- Ma, pustio sam ih malo nek' se igraju u dvorištu!
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#18475 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Towelie »

kisni indijanac wrote:Prevoze luđake iz jedne ludnice u drugu avionom. Oni divljaju, skaču, prave nered. Pošalje pilot kopilota da smiri nered. Kopilot ode, vidi ih kako divljaju, no vidi i jednog kako mirno sjedi. Obrati se njemu:

- Daj smiri malo svoje kolege, razbit će nam avion, pa će smo se srušiti.

Ode kopilot nazad u svoju kabinu i zbilja nakon par minuta iz pozadine aviona ne čuje se više ništa - sve se smirilo. Ode kopilot ponovo pogledati što se dogodilo, te nađe samo onog luđaka što je mirno sjedio. Upita ga:

- A gdje su ti kolege?
- Ma, pustio sam ih malo nek' se igraju u dvorištu!
:thumbup:
Post Reply