Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#18451 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Pita učiteljica malog Hasu:
"Šta je najteže na svetu ?"
Haso odgovara:
"Tatin kurac , sinoc ga mama držala u ruci i rekla:
Ovo ni Bog ne može da digne."
"Šta je najteže na svetu ?"
Haso odgovara:
"Tatin kurac , sinoc ga mama držala u ruci i rekla:
Ovo ni Bog ne može da digne."
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18452 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Prijemni
Na prijemnom ispitu, na Likovnoj Akademiji, pred kandidate su postavljene tri slike:
a) izgoren kruh
b) utopljen čovjek
c) trudna žena
Zadatak je bio pronaći (samo) dvije riječi koje su karakteristične za sve tri slike! Ispit je položila jedna djevojka sa velikim trbuhom ...
Napisala je:
- Kasno izvađen
Na prijemnom ispitu, na Likovnoj Akademiji, pred kandidate su postavljene tri slike:
a) izgoren kruh
b) utopljen čovjek
c) trudna žena
Zadatak je bio pronaći (samo) dvije riječi koje su karakteristične za sve tri slike! Ispit je položila jedna djevojka sa velikim trbuhom ...
Napisala je:
- Kasno izvađen
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#18453 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Logicno da je ona pogodila kad govori iz licnog iskustva.Zadatak je bio pronaći (samo) dvije riječi koje su karakteristične za sve tri slike! Ispit je položila jedna djevojka sa velikim trbuhom ...
Napisala je:
- Kasno izvađen
- Logovan
- Posts: 102808
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18454 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Štrajk u fabrici...
I dolaze radnici do direktora i kažu: "Oprostite, ali mi 3 mjeseca nismo primili platu."
A direktor će na to: "Oprošteno vam je."
I dolaze radnici do direktora i kažu: "Oprostite, ali mi 3 mjeseca nismo primili platu."
A direktor će na to: "Oprošteno vam je."
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#18455 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
KvaziExpert wrote:Učiteljica: "Kada se beru jabuke?"
Perica: "Kad' je cuko zavezan."
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18456 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
- Tko je radio tulume u Drugom svjetskom ratu?
- Partyzani!
- Partyzani!
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18457 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Kako tri policajca peku palačinke:
- Jedan drži tavu, dvojica bacaju peć.
- Jedan drži tavu, dvojica bacaju peć.
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#18458 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Benjo73 wrote:Kako tri policajca peku palačinke:
- Jedan drži tavu, dvojica bacaju peć.
KvaziExpert wrote:Učiteljica: "Kada se beru jabuke?"
Perica: "Kad' je cuko zavezan."
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#18459 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Pita sin majku:
Mama kako su nastali ljudi ?
Bog nas je stvorio.
Ali,tata mi je rekao da poticemo od majmuna .
Sine,ja ti pricam o mojima,a tata o svojima !
Mama kako su nastali ljudi ?
Bog nas je stvorio.
Ali,tata mi je rekao da poticemo od majmuna .
Sine,ja ti pricam o mojima,a tata o svojima !
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#18461 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Koliko psihologa je potrebno da se zameni sijalica?
Jedan, ali sijalica mora da zeli da se promeni.
Jedan, ali sijalica mora da zeli da se promeni.
- de facto.
- Posts: 3077
- Joined: 10/07/2011 18:49
- Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.
#18462 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
graue_maus wrote:Momak i cura pričaju preko telefona.
Pita on nju:
-"Draga, sto imas na sebi?"
-"Plave gaćice"
Momak:
-"Malo detaljnije reci...
Cura:
-"90% pamuk, 10% sintetika..![]()
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#18463 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Pita Bosanac Amerikanca:
- Kol'ko ti zarađuješ?
- 5.000$ mjesečno!
- A koliko trošiš za život?
- Pola!
- A šta radiš s ostatkom?
- E, to se kod nas ne pita,
A koliko ti zarađuješ?
- 250€ mjesečno!
- A koliko trošiš za život?
- 1.000€
- Kako? Pa gdje nabaviš
ostatak?
- E to se kod nas ne
pita!
- Kol'ko ti zarađuješ?
- 5.000$ mjesečno!
- A koliko trošiš za život?
- Pola!
- A šta radiš s ostatkom?
- E, to se kod nas ne pita,
A koliko ti zarađuješ?
- 250€ mjesečno!
- A koliko trošiš za život?
- 1.000€
- Kako? Pa gdje nabaviš
ostatak?
- E to se kod nas ne
pita!
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#18464 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
jedan iz srbije 
ТАМАН КАДА ЈЕ ДЕДА ОТВОРИО ФЕЈСБУК,
СВЕТИ ПЕТАР ГА ДОДАО ЗА ПРИЈАТЕЉА !
ТАМАН КАДА ЈЕ ДЕДА ОТВОРИО ФЕЈСБУК,
СВЕТИ ПЕТАР ГА ДОДАО ЗА ПРИЈАТЕЉА !
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#18465 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
-Je l znaš kada smo imali najbolji seks?
-Ono kada si se maskirao u lopova...
- Kog lopova, ženo?!?
-Ono kada si se maskirao u lopova...
- Kog lopova, ženo?!?
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#18466 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Na autobuskoj stanici žena sa detetom čeka autobus. Na stanici stoji i jedan pandur. Dete stalno plače:
• Mama, mamaaa, kada će već jednom da dođe taj bus?
• Čika pere autobus, sine, strpi se, sad će.
Stoje oni još 15 minuta. Pandur se šetka nervozno, kad će dete ponovo:
• Mama, je l' čika oprao autobus?
• Jeste, sine, samo da ga popravi i dolazi.
Čekaju još 20 minuta pa će dete:
• Pa je l' ga popravio?
• Jeste, sine, još da ga ofarba i eto ga.
U tom momentu pandur baci beretku i vikne:
• E SAD JE NAŠAO DA GA FARBA!
• Mama, mamaaa, kada će već jednom da dođe taj bus?
• Čika pere autobus, sine, strpi se, sad će.
Stoje oni još 15 minuta. Pandur se šetka nervozno, kad će dete ponovo:
• Mama, je l' čika oprao autobus?
• Jeste, sine, samo da ga popravi i dolazi.
Čekaju još 20 minuta pa će dete:
• Pa je l' ga popravio?
• Jeste, sine, još da ga ofarba i eto ga.
U tom momentu pandur baci beretku i vikne:
• E SAD JE NAŠAO DA GA FARBA!
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#18467 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
da li je ovo vic?
Novi oblik seksa na radnom mjestu!
- Sjedneš na stolicu...
- Staviš noge na stol...
- Lagano ih razmakneš...
- I...hebe ti se za posao!

Novi oblik seksa na radnom mjestu!
- Sjedneš na stolicu...
- Staviš noge na stol...
- Lagano ih razmakneš...
- I...hebe ti se za posao!
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#18468 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Velika korporacija zaposlila je veći broj ljudoždera.
Na prvom sastanku im je voditelj ljudskih resursa rekao:
"Sada ste dio poduzeća. Imate isti status kao i svi ostali, na raspolaganju imate i menzu za gablec, ali molim Vas, ne jedite zaposlene!"
Ljudožderi su obećali da neće.
Četiri tjedna kasnije njihov šef pripomene:
"Svi radite jako puno i dobro i uistinu sam zadovoljan s vama. Međutim, pred neki dan nestala je jedna od naših tajnica. Zna li netko od vas što se dogodilo s njom?"
Ljudožderi složno odmašu glavama.
Kad je šef otišao, vođa ljudoždera se okrene ostalima i upita:
"Koji je od vas idiota pojeo tajnicu!?"
Iz skupine se nevoljno digne jedna ruka, na što vođa ljudoždera nastavi:
"Ti kretenu! Već četiri tjedna jedemo managere i nitko nije opazio, ali neeeee, ti si morao pojesti tajnicu!"
Na prvom sastanku im je voditelj ljudskih resursa rekao:
"Sada ste dio poduzeća. Imate isti status kao i svi ostali, na raspolaganju imate i menzu za gablec, ali molim Vas, ne jedite zaposlene!"
Ljudožderi su obećali da neće.
Četiri tjedna kasnije njihov šef pripomene:
"Svi radite jako puno i dobro i uistinu sam zadovoljan s vama. Međutim, pred neki dan nestala je jedna od naših tajnica. Zna li netko od vas što se dogodilo s njom?"
Ljudožderi složno odmašu glavama.
Kad je šef otišao, vođa ljudoždera se okrene ostalima i upita:
"Koji je od vas idiota pojeo tajnicu!?"
Iz skupine se nevoljno digne jedna ruka, na što vođa ljudoždera nastavi:
"Ti kretenu! Već četiri tjedna jedemo managere i nitko nije opazio, ali neeeee, ti si morao pojesti tajnicu!"
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18469 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Potukli se dva tipa i nailazi policajac te upita prvoga: " Kako se zoveš ", a tip mu odgovori:" Alain Delon ", zatim upita drugog isto, a ovaj mu odgovori: "Alan Ford ". Pogleda policajac jednog pa drugog i kaže im: " Sramota, pa zar se međusobno rođena braća tuku "
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#18470 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
shmizlica wrote:Velika korporacija zaposlila je veći broj ljudoždera.
Na prvom sastanku im je voditelj ljudskih resursa rekao:
"Sada ste dio poduzeća. Imate isti status kao i svi ostali, na raspolaganju imate i menzu za gablec, ali molim Vas, ne jedite zaposlene!"
Ljudožderi su obećali da neće.
Četiri tjedna kasnije njihov šef pripomene:
"Svi radite jako puno i dobro i uistinu sam zadovoljan s vama. Međutim, pred neki dan nestala je jedna od naših tajnica. Zna li netko od vas što se dogodilo s njom?"
Ljudožderi složno odmašu glavama.
Kad je šef otišao, vođa ljudoždera se okrene ostalima i upita:
"Koji je od vas idiota pojeo tajnicu!?"
Iz skupine se nevoljno digne jedna ruka, na što vođa ljudoždera nastavi:
"Ti kretenu! Već četiri tjedna jedemo managere i nitko nije opazio, ali neeeee, ti si morao pojesti tajnicu!"
mojne seko vise molim te
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18471 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
shmizlica wrote:Velika korporacija zaposlila je veći broj ljudoždera.
Na prvom sastanku im je voditelj ljudskih resursa rekao:
"Sada ste dio poduzeća. Imate isti status kao i svi ostali, na raspolaganju imate i menzu za gablec, ali molim Vas, ne jedite zaposlene!"
Ljudožderi su obećali da neće.
Četiri tjedna kasnije njihov šef pripomene:
"Svi radite jako puno i dobro i uistinu sam zadovoljan s vama. Međutim, pred neki dan nestala je jedna od naših tajnica. Zna li netko od vas što se dogodilo s njom?"
Ljudožderi složno odmašu glavama.
Kad je šef otišao, vođa ljudoždera se okrene ostalima i upita:
"Koji je od vas idiota pojeo tajnicu!?"
Iz skupine se nevoljno digne jedna ruka, na što vođa ljudoždera nastavi:
"Ti kretenu! Već četiri tjedna jedemo managere i nitko nije opazio, ali neeeee, ti si morao pojesti tajnicu!"
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#18472 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
što? da nisi manager?Industrialyzer wrote:
mojne seko vise molim te
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#18473 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
crysis wrote:Potukli se dva tipa i nailazi policajac te upita prvoga: " Kako se zoveš ", a tip mu odgovori:" Alain Delon ", zatim upita drugog isto, a ovaj mu odgovori: "Alan Ford ". Pogleda policajac jednog pa drugog i kaže im: " Sramota, pa zar se međusobno rođena braća tuku "
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#18474 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Prevoze luđake iz jedne ludnice u drugu avionom. Oni divljaju, skaču, prave nered. Pošalje pilot kopilota da smiri nered. Kopilot ode, vidi ih kako divljaju, no vidi i jednog kako mirno sjedi. Obrati se njemu:
- Daj smiri malo svoje kolege, razbit će nam avion, pa će smo se srušiti.
Ode kopilot nazad u svoju kabinu i zbilja nakon par minuta iz pozadine aviona ne čuje se više ništa - sve se smirilo. Ode kopilot ponovo pogledati što se dogodilo, te nađe samo onog luđaka što je mirno sjedio. Upita ga:
- A gdje su ti kolege?
- Ma, pustio sam ih malo nek' se igraju u dvorištu!
- Daj smiri malo svoje kolege, razbit će nam avion, pa će smo se srušiti.
Ode kopilot nazad u svoju kabinu i zbilja nakon par minuta iz pozadine aviona ne čuje se više ništa - sve se smirilo. Ode kopilot ponovo pogledati što se dogodilo, te nađe samo onog luđaka što je mirno sjedio. Upita ga:
- A gdje su ti kolege?
- Ma, pustio sam ih malo nek' se igraju u dvorištu!
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#18475 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
kisni indijanac wrote:Prevoze luđake iz jedne ludnice u drugu avionom. Oni divljaju, skaču, prave nered. Pošalje pilot kopilota da smiri nered. Kopilot ode, vidi ih kako divljaju, no vidi i jednog kako mirno sjedi. Obrati se njemu:
- Daj smiri malo svoje kolege, razbit će nam avion, pa će smo se srušiti.
Ode kopilot nazad u svoju kabinu i zbilja nakon par minuta iz pozadine aviona ne čuje se više ništa - sve se smirilo. Ode kopilot ponovo pogledati što se dogodilo, te nađe samo onog luđaka što je mirno sjedio. Upita ga:
- A gdje su ti kolege?
- Ma, pustio sam ih malo nek' se igraju u dvorištu!
