Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#18451 Re: Gdje u Sa......

Post by amar1994 »

Daryl Dixon wrote:
amar1994 wrote: hvala , ziv mi bio :) :thumbup:
nista brat moI :kiss: :thumbup: :sax: :bih:
:) :thumbup:
Alkos
Posts: 2753
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#18452 Re: Gdje u Sa......

Post by Alkos »

Pozdrav,

Ima li ovako nešto kod nas kupiti? Unaprijed zahvalan. :)

Image

http://www.skpartitions.com.au/wp-new/w ... 24x684.jpg
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#18453 Re: Gdje u Sa......

Post by Ned071 »

nj0be wrote:Gdje u Sa kupiti one pločaste radijatore (centralno grijanje u pitanju)? Ujedno, ima li neko preporuku za neke druge radijatore i koliko se krecu cijene izmjene npr po komadu (sa rukama i svim)?
ne znam jel kasno ali majstori za centralno grijanje ne preporucuju plocaste radijatore. valjda zbog pritiska ili sta ja zam vec zbog cega. uglavnom za centralno bi trebali rebrasti ili gusani ili kako se vec zovu...
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#18454 Re: Gdje u Sa......

Post by Dope_Man »

amar1994 wrote:Inace , kakav je Mostarlic :)
Meni odlican.. fina klopa, povelike porcije za cijenu koja je otprilike kao i na drugim normala mjestima.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#18455 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Djevojke zene gdje naci lancome highlighter rose
hali gali halid
Posts: 2779
Joined: 08/10/2007 22:45

#18456 Re: Gdje u Sa......

Post by hali gali halid »

Gdje se mogu kupiti muske Calvin Klein bokserice?
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#18457 Re: Gdje u Sa......

Post by oldtajmer »

Sarajevo1970 wrote:
VPSA wrote:Zna li neko ima l' se gdje kod nas uzeti a da nije preskupo, ona mala rucna vaga za prtljag.

Ovako nesto, ne mora biti digitalno...

Image
Svake nedelje na autopijaci, meni se cini da su bili 10 ili 12KM.
Ja sam vidjao samo takve (slicne) digitalne, analogne nisam vidio..
vidio sam skoro isto ko to na slici nedavno u amko centru na mojmilu(u donjem dijelu),mozda 7-8 KM
VPSA
Posts: 524
Joined: 19/05/2017 14:25

#18458 Re: Gdje u Sa......

Post by VPSA »

Super, hvala vam. :thumbup:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#18459 Re: Gdje u Sa......

Post by Michun »

Molim vas sta se desava sa mesnicama - nigdje bifteka nema.
Izvoz?!
Ima li neko pouzdanu mesaru a da se moze kupiti biftek :D
silent hill
Posts: 246
Joined: 02/01/2009 03:59

#18460 Re: Gdje u Sa......

Post by silent hill »

Gdje u Sarajevu kupiti original karte Bicycle?
Na piku ima samo živinice i još neko daleko mjesto....
User avatar
Toffee karamela
Posts: 3230
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#18461 Re: Gdje u Sa......

Post by Toffee karamela »

radi li subotom ijedna pošta?
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#18462 Re: Gdje u Sa......

Post by Dzontra_Volta »

Toffee karamela wrote:radi li subotom ijedna pošta?
Ferhadija i željeznička stanica.
LikeLike
Posts: 2301
Joined: 10/09/2013 15:59

#18463 Re: Gdje u Sa......

Post by LikeLike »

Toffee karamela wrote:radi li subotom ijedna pošta?
Radi posta u Mercatoru na Socijalnom :)
User avatar
Toffee karamela
Posts: 3230
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#18464 Re: Gdje u Sa......

Post by Toffee karamela »

dovoljne dvije...hvala svima :kiss:
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#18465 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Sok od ruže i nane gdje kupiti (certificiran)?
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#18466 Re: Gdje u Sa......

Post by krater »

Image
Kontas?!
Posts: 2072
Joined: 09/04/2012 22:33

#18467 Re: Gdje u Sa......

Post by Kontas?! »

Schweppes Tonic? nigdje ga nema
User avatar
Toffee karamela
Posts: 3230
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#18468 Re: Gdje u Sa......

Post by Toffee karamela »

Kontas?! wrote:Schweppes Tonic? nigdje ga nema
na koji misliš, jel indian water, klasični tonik...Image

ja ga svuda viđam, bingo, amko, na kioscima
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#18469 Re: Gdje u Sa......

Post by Dzontra_Volta »

Toffee karamela wrote:
Kontas?! wrote:Schweppes Tonic? nigdje ga nema
na koji misliš, jel indian water, klasični tonik...Image

ja ga svuda viđam, bingo, amko, na kioscima
Možda čovjek gleda po konzumima, a tamo je opet pukla tikva sa proizvodima iz Coca cola franšize.
User avatar
newklear
Posts: 1411
Joined: 10/12/2009 15:59

#18470 Re: Gdje u Sa......

Post by newklear »

Gdje mogu kupiti dječiju sjedalicu koja se montira na ram bicikla naprijed, ispred vozača, da je za dijete 15+ kg, a da nije bezobrazne cijene....
bengalona
Posts: 13
Joined: 27/04/2013 12:41

#18471 Re: Gdje u Sa......

Post by bengalona »

... ima dobar second hand shop? Dakle, da je ponuda odjeće malo veća.. i da je povoljno.. :D
User avatar
mayab
Posts: 30839
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#18472 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

newklear wrote:Gdje mogu kupiti dječiju sjedalicu koja se montira na ram bicikla naprijed, ispred vozača, da je za dijete 15+ kg, a da nije bezobrazne cijene....
Prodavnice bicikala
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#18473 Re: Gdje u Sa......

Post by Pitar sa Kariba »

newklear wrote:Gdje mogu kupiti dječiju sjedalicu koja se montira na ram bicikla naprijed, ispred vozača, da je za dijete 15+ kg, a da nije bezobrazne cijene....

http://www.jabihcapriolo.com/mobile/art ... D#SJEDIŠTA ZA DJECU
Kontas?!
Posts: 2072
Joined: 09/04/2012 22:33

#18474 Re: Gdje u Sa......

Post by Kontas?! »

Dzontra_Volta wrote:
Toffee karamela wrote:
Možda čovjek gleda po konzumima, a tamo je opet pukla tikva sa proizvodima iz Coca cola franšize.
Našao u Bingu, al na dva mjesta mi rekoše kao da ga nema u zadnje vrijeme...Hvala
Kontas?!
Posts: 2072
Joined: 09/04/2012 22:33

#18475 Re: Gdje u Sa......

Post by Kontas?! »

Obične zavjese?

(Osim pijaca, Eksluziva i Domoopreme na Ilidzi)
Post Reply