Daryl Dixon wrote:nista brat moIamar1994 wrote: hvala , ziv mi bio![]()
![]()
![]()
![]()
Gdje u Sa......
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#18451 Re: Gdje u Sa......
-
Alkos
- Posts: 2753
- Joined: 08/10/2007 14:12
- Location: Sarajevo;Centar
#18452 Re: Gdje u Sa......
Pozdrav,
Ima li ovako nešto kod nas kupiti? Unaprijed zahvalan.

http://www.skpartitions.com.au/wp-new/w ... 24x684.jpg
Ima li ovako nešto kod nas kupiti? Unaprijed zahvalan.

http://www.skpartitions.com.au/wp-new/w ... 24x684.jpg
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#18453 Re: Gdje u Sa......
ne znam jel kasno ali majstori za centralno grijanje ne preporucuju plocaste radijatore. valjda zbog pritiska ili sta ja zam vec zbog cega. uglavnom za centralno bi trebali rebrasti ili gusani ili kako se vec zovu...nj0be wrote:Gdje u Sa kupiti one pločaste radijatore (centralno grijanje u pitanju)? Ujedno, ima li neko preporuku za neke druge radijatore i koliko se krecu cijene izmjene npr po komadu (sa rukama i svim)?
- Dope_Man
- Posts: 8021
- Joined: 03/06/2016 16:31
#18454 Re: Gdje u Sa......
Meni odlican.. fina klopa, povelike porcije za cijenu koja je otprilike kao i na drugim normala mjestima.amar1994 wrote:Inace , kakav je Mostarlic
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#18455 Re: Gdje u Sa......
Djevojke zene gdje naci lancome highlighter rose
-
hali gali halid
- Posts: 2779
- Joined: 08/10/2007 22:45
#18456 Re: Gdje u Sa......
Gdje se mogu kupiti muske Calvin Klein bokserice?
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#18457 Re: Gdje u Sa......
vidio sam skoro isto ko to na slici nedavno u amko centru na mojmilu(u donjem dijelu),mozda 7-8 KMSarajevo1970 wrote:Svake nedelje na autopijaci, meni se cini da su bili 10 ili 12KM.VPSA wrote:Zna li neko ima l' se gdje kod nas uzeti a da nije preskupo, ona mala rucna vaga za prtljag.
Ovako nesto, ne mora biti digitalno...
Ja sam vidjao samo takve (slicne) digitalne, analogne nisam vidio..
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#18459 Re: Gdje u Sa......
Molim vas sta se desava sa mesnicama - nigdje bifteka nema.
Izvoz?!
Ima li neko pouzdanu mesaru a da se moze kupiti biftek
Izvoz?!
Ima li neko pouzdanu mesaru a da se moze kupiti biftek
-
silent hill
- Posts: 246
- Joined: 02/01/2009 03:59
#18460 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sarajevu kupiti original karte Bicycle?
Na piku ima samo živinice i još neko daleko mjesto....
Na piku ima samo živinice i još neko daleko mjesto....
- Toffee karamela
- Posts: 3230
- Joined: 25/03/2009 22:36
- Location: SDAistan
#18461 Re: Gdje u Sa......
radi li subotom ijedna pošta?
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#18462 Re: Gdje u Sa......
Ferhadija i željeznička stanica.Toffee karamela wrote:radi li subotom ijedna pošta?
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#18463 Re: Gdje u Sa......
Radi posta u Mercatoru na SocijalnomToffee karamela wrote:radi li subotom ijedna pošta?
- Toffee karamela
- Posts: 3230
- Joined: 25/03/2009 22:36
- Location: SDAistan
#18464 Re: Gdje u Sa......
dovoljne dvije...hvala svima 
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#18465 Re: Gdje u Sa......
Sok od ruže i nane gdje kupiti (certificiran)?
-
Kontas?!
- Posts: 2072
- Joined: 09/04/2012 22:33
#18467 Re: Gdje u Sa......
Schweppes Tonic? nigdje ga nema
- Toffee karamela
- Posts: 3230
- Joined: 25/03/2009 22:36
- Location: SDAistan
#18468 Re: Gdje u Sa......
na koji misliš, jel indian water, klasični tonik...Kontas?! wrote:Schweppes Tonic? nigdje ga nema

ja ga svuda viđam, bingo, amko, na kioscima
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#18469 Re: Gdje u Sa......
Možda čovjek gleda po konzumima, a tamo je opet pukla tikva sa proizvodima iz Coca cola franšize.Toffee karamela wrote:na koji misliš, jel indian water, klasični tonik...Kontas?! wrote:Schweppes Tonic? nigdje ga nema
ja ga svuda viđam, bingo, amko, na kioscima
- newklear
- Posts: 1411
- Joined: 10/12/2009 15:59
#18470 Re: Gdje u Sa......
Gdje mogu kupiti dječiju sjedalicu koja se montira na ram bicikla naprijed, ispred vozača, da je za dijete 15+ kg, a da nije bezobrazne cijene....
-
bengalona
- Posts: 13
- Joined: 27/04/2013 12:41
#18471 Re: Gdje u Sa......
... ima dobar second hand shop? Dakle, da je ponuda odjeće malo veća.. i da je povoljno.. 
- mayab
- Posts: 30839
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#18472 Re: Gdje u Sa......
Prodavnice bicikalanewklear wrote:Gdje mogu kupiti dječiju sjedalicu koja se montira na ram bicikla naprijed, ispred vozača, da je za dijete 15+ kg, a da nije bezobrazne cijene....
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#18473 Re: Gdje u Sa......
newklear wrote:Gdje mogu kupiti dječiju sjedalicu koja se montira na ram bicikla naprijed, ispred vozača, da je za dijete 15+ kg, a da nije bezobrazne cijene....
http://www.jabihcapriolo.com/mobile/art ... D#SJEDIŠTA ZA DJECU
-
Kontas?!
- Posts: 2072
- Joined: 09/04/2012 22:33
#18474 Re: Gdje u Sa......
Našao u Bingu, al na dva mjesta mi rekoše kao da ga nema u zadnje vrijeme...HvalaDzontra_Volta wrote:Možda čovjek gleda po konzumima, a tamo je opet pukla tikva sa proizvodima iz Coca cola franšize.Toffee karamela wrote:
-
Kontas?!
- Posts: 2072
- Joined: 09/04/2012 22:33
#18475 Re: Gdje u Sa......
Obične zavjese?
(Osim pijaca, Eksluziva i Domoopreme na Ilidzi)
(Osim pijaca, Eksluziva i Domoopreme na Ilidzi)


